Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Homebrew (https://forum.cdrinfo.pl/f106/)
-   -   PSP - Jak Wgrać Gry..... (https://forum.cdrinfo.pl/f106/psp-jak-wgrac-gry-61625/)

pringles 28.01.2006 20:08

PSP - Jak Wgrać Gry.....
 
HEJ, JAK WGRAĆ GRY NA PSP PREZ USB, ZROBILEM AKTUALKI TAK JAK NAPISANE TUTAJ :

http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=57124

Ale niewiem jak gry tam skopiować , obraz z nimi czy co HELP!!!

szczuru 28.01.2006 21:34

Lol :D
Potrzebujesz kabla, który z jednej strony ma wyjście usb a z drugiej mini usb (taki sam kabel był dołączany do Nokii 5510), i nim kopiujesz gry na karte pamięci (jeżeli karte masz mniejszą niż 512 MB to sobie daruj).

pringles 28.01.2006 21:46

ja mam kabel, ale niewiem co mam wgrać na pamięc (have 1 GB) czy obraz płyty mam skopiować (bo to mi niedziało)jak ty to zrobiłeś, napisz od początku do końca, z góry dzięki

help

szczuru 29.01.2006 10:29

Jeśli masz firmware w wersji 1.0 lub 1.50 (robiłeś downgrade) to poszukaj na google programu UMD Emulator wgraj go na karte odpowiednio:

Katra Pamięci - ISO
Karta Pamięci - UMDEMULATOR
Karta Pamięci/PSP/GAME/UMDEMULATOR
Karta Pamięci/PSP/GAME/UMDEMULATOR%

A Gry wrzucasz do folderu ISO

Ściągnij sobie jeszcze program "SXT Version Changer" wgraj obydwa foldery do katalogu Karta Pamięci/PSP/GAME i uruchom i zmień wersje firmware'u na 7.50

pringles 29.01.2006 11:32

jeszcze dwie sprawy, jak zmienić wersje firmware'u na 7.50 i czy UMD Emulator mam wgrać foldery czy co w nich jest, aaa a te ISO to odrazu na pamięć jak kabel włańczam czy nie odrazu do PSP ??

aaa ,ale jak jakąś gre mam skopiować na pamięc, ISO ?? i gdzie

sorry gdzie to wiem do folderu iso ale jak , obrazy??

Cytat:

Napisany przez Szczuru
Jeśli masz firmware w wersji 1.0 lub 1.50 (robiłeś downgrade) to poszukaj na google programu UMD Emulator wgraj go na karte odpowiednio:

Katra Pamięci - ISO
Karta Pamięci - UMDEMULATOR
Karta Pamięci/PSP/GAME/UMDEMULATOR
Karta Pamięci/PSP/GAME/UMDEMULATOR%

A Gry wrzucasz do folderu ISO

Ściągnij sobie jeszcze program "SXT Version Changer" wgraj obydwa foldery do katalogu Karta Pamięci/PSP/GAME i uruchom i zmień wersje firmware'u na 7.50

zkąd mam ściągnąć "SXT Version Changer"

pringles, na Boga, edytuj posty - nie pisz jednego pod drugim - dop.Berion

szczuru 29.01.2006 13:36

/* TEN POST ZOSTAŁ NAPISANY W CELACH EDUKACYJNYCH */
@pringles, Powiedzmy że ściągnołes grę w formacie iso to podłączas psp do komputera w opcjach psp włączasz "USB Connection" i PLIK ISO kopiujesz do katalogu ISO na Karcie Pamięci w PSP, a UMD emulator to kopiujesz całe foldery razem z plikami. Później gre uruchamiasz programem UMD Emulator.

a SXT Version Changer znajdziesz na google.pl lub bezpośrednio TU

pringles 29.01.2006 14:21

ale uruchamiam UMB Emulator i pokazuje mi sie

CPU/Bus speed :333/166 MHz
ISO emulation mode: direct load
Disc type ISO:GAME
Disc Type UMD:game
Updater icon:remove
Use boot.bin:on
Regioncode override:on
Regioncode game:europe
Regioncode video:regionfree
Regioncode audio:regionfree
Flash0 emulation: on
Flash1 emulation : on

jak mam włączyć grę ??

szczuru 29.01.2006 16:01

wciskasz (X) :D (upewnij się że gra [w formacieISO] jest w folderze ISO).

A byłbym zapomniał, UMD Demo Disc musi być włożony do konsoli.

pringles 29.01.2006 19:10

właśnie szczuru sie sam dowiedziałem , niechcąco zostawiłem tą płytkę i patrze gry działają, ale FIfa 06 niechce ,(...) a może wiesz co zrobić z fifą zacina sie konsola gdy tą grę włańczam

Fragment tekstu usunięty ze względów regulaminowych - dop. M@X

szczuru 30.01.2006 07:04

@pringles, a zmieniłeś Numer Firmware'u na 7.50?

Akashi 23.02.2006 14:25

Witam wszytkich ja mam 2 małe pytania odnoście Teoretycznych rozwarzań dotyczących odpalenia iso na psp :)

skąd można wziąść wspominane programy : 7.5 firmware; SXT Version Changer nie moge ich nigdzie namierzyć; i czy coś teoretycznie jeszcze potrzeba poza takim iso by go odpalic? Vr Firmware mam 2.00 (pomijam ta plytke umd i karte chodzi mi o soft) oraz jak mozna z upgradowac do vr 7.5 czy wystarczy zgrac programik na karte i opdalic czy jakis inny sopsob:P Takie czysto toretyczne rozwazania :P Bo nie znan sie akurat w tej tematyce :P

Berion 23.02.2006 19:03

Jakbyś czytał uważnie to byś wiedział skąd zassać :)

szczuru 25.02.2006 15:43

Na FW 2.00 nie odpalisz ISO (tylko na 1.50 - Teraz to nawet na 1.50 Odpaliosz bezproblemowo GTA LCS) a jeśli chcesz po prostu nadal mieć FW 2.0 a "żeby pokazywało" że masz 7.20 to poszukaj na google PSPSetX (czy coś takiego) i nim zmień (musisz jeszcze ściągnąć "2.00 EBOOT Loader").

bla.k 11.03.2006 13:02

mam psp z systemem w wersji 2.01 czy moge wgrać gry z kompa na moja konsole jeśli tak to prosze powiedzcie jak to dokładnie zrobić bo z tych postów na górze to niewiele rozumiem

szczuru 11.03.2006 13:10

Na PSP w Wersji 2.01 wgrasz tylko gry Hombrew (Domowej Roboty) za pomocą Oryginalego GTA Liberty City Stories. ISO na 2.01 NIE Odpalisz.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:30.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.