Powrót   Forum CDRinfo.pl > Edycja, konwersja i kompresja audio/video > DVD-Video

DVD-Video Tematy poświęcone kopiowaniu, edycji, konwersji i kompresji z/do formatu DVD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 27.11.2005, 15:42   #1
mateusz_j
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.11.2005
Posty: 2
mateusz_j w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Jak nagrać...?

Witam wszystkich.
Jestem początkujący na forum, ale coś już wiem o kompach . Mam pytanko, ostatno kupiłem sobie dodatkowo DVD-RW i myślałem, że chrzestnej troszkę bajek nagram z VCD na DVD i tu klapa... Skonwertowałem wszystko do formatu DVD używając Nero Vision Express (pomijam fakt ile to trwało ) nagrałem, jeszcze dla pewności sprawdziłem u siebie, wszystko pięknie, menu muza film gra i chodzi. Poszedłem na odtwarzacz DVD firmy LG i okazuje się że film nie może być przeczytany. Płytka się chwilę kręci, muli ją aż w końcu wyskakuje bład i wysuwa płytkę. Ja już nie wiem o co chodzi, przecież inne filmy na tym DVD chodzą. Przecież jak zrobiłem kopię filmu na mojej DVD-RW to też poszedł. Proszę o rady, dlaczego tak się stało i jak można to naprawić. Z góry dziękuję.
mateusz_j jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.11.2005, 17:57   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
- sprawdzić preferencje odtwarzacza (+R, -R)
- stosować dobre nośniki (Verbatim, TDK)
- pisać trochę bardziej szczegółowo (typ palnika, rodzaj wypalonej płytki, marka stacjonarki)
- pisać w odpowiednim dziale
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2005, 09:50   #3
mckalyka
AQQ 3148978
 
Data rejestracji: 05.01.2005
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Posty: 175
mckalyka w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zmień program do konwersji na lepszy i szybszy. Np: DVD2SVCD lub The Film machine. Zajżyj tu
mckalyka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2005, 10:26   #4
mateusz_j
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.11.2005
Posty: 2
mateusz_j w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Odp

Dzięki za info.
Moja nagrywarka to: DVDRW 16x DRW-3S167. Jeżeli ktoś potrzebuje więcej info to: http://www.hivision.pl/produkty.php?id=drw3s167 Za informację z góry dziękuję, a jeśli chodzi o płytki jakich używałem to było ich kilka rodzajów nie pamiętam już czy znalazła się wśród nich TDK ale postaram się nagrać na takiej i spróbować jeszcze raz. Ale przecież jak przegrałem płytkę oryginalną DVD-Video na nośnik jaki miałem to chodziło, więc myślę że to nie będzie wina nośnika.
mateusz_j jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.