![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW |
![]() |
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
![]() |
#1 |
Nowy na forum
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 9
![]() |
Problemy z Easy CD-DA Extractor
Gdy uruchamiam opcje Easy Audio Extractor i wkładam płyte to mi się wiesza program, i musze restartować kompa. Mam nagrywarkę Sony CRX 160E
|
![]() |
#ads | |
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
![]() |
![]() |
#2 |
Zarejestrowany
Data rejestracji: 25.07.2002
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 465
![]() |
Ściągnij Exact Audio Copy i zapomij o ECDDAE. EAC to JEDYNY program, który GWARANTUJE właściwe skopiowanie danych audio z płyty. Pogódź się z tym.
|
![]() |
![]() |
#3 | |
Forumator
Data rejestracji: 12.07.2002
Lokalizacja: Katowice
Posty: 724
![]() |
Cytat:
|
|
![]() |
![]() |
#4 |
OldBoy
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,864
![]() ![]() |
A jak z serialem czy crackiem?
Szukam czegoś do konwersji *.wma na *.cda pod winXP ale z serialem lub crackiem. 8) |
![]() |
![]() |
#5 |
Stały bywalec ;)
Data rejestracji: 06.08.2002
Lokalizacja: Legnica
Posty: 114
![]() |
A co myslicie o programie CD DAE v0.4? Zgrywa sciezki do wav pokazujac przy tym czy sciezka zgrywa sie prawidlowo.. obsluguje plyty z cd-textem, oraz 90/99 min i freedb.. wydaje mi sie calkiem dobrym programikiem, tu macie link do download..
__________________
Pozdrawiam, Anka. LITE-ON LTR-52327S QS0E NEC ND-3500AG Liggy 2.18 ![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Zarejestrowany
Data rejestracji: 25.07.2002
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 465
![]() |
![]()
Niestety, a raczej na szczęście, EAC jest lepsze
![]() Po pierwsze : podwójny odczyt kazdego sektora plyty, po drugie - potrafi niwelowac paskudny wplyw buforowania danych audio przez naped. Kiedy dane sa buforowane, to podwojny odczyt jest bezuzyteczny, bo program dostaje dwa razy te same dane i nie da sie wykryc bledu. Ale EAC to omija i jest JEDYNYM takim programem. 8) Poza tym, ma wiele innych zalet ![]() ![]() Szczerze mowiac, napisanie programu, ktory dzialalby rownie dobrze, co EAC, nie powinno byc zadnym problemem dla ludzi, ktorzy pisza rippery korzystajace z accurate streams. Tyle, ze gosciom sie nie chce, bo przecietny uzytkownik kompa jest najczesciej glupi jak szczotka i mozna mu wmowic wszystko. Ech... ![]() |
![]() |
![]() |
|
|