Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Film i Muzyka (https://forum.cdrinfo.pl/f26/)
-   -   Filmy, które warto obejrzeć :) (https://forum.cdrinfo.pl/f26/filmy-ktore-warto-obejrzec-46663/)

woitas 29.12.2011 18:21

Mission: Impossible - Ghost Protocol :)

Zetoxa 29.12.2011 18:28

nie mów, że ten marny scjentolog coś pokazał :nie:

demek 06.01.2012 10:07

nowa odslona sherlocka holmsa, ale serial, nie film made by usa...

http://www.imdb.com/title/tt1665071/
http://www.imdb.com/title/tt1664529/

reszta pozniej :)

az sie przyjemnie oglada

- Deckard - 06.01.2012 22:55

Życie Carlita, dopiero teraz zobaczyłem , warto jak ktos lubi Al Pacino i gangsterke z lat 80/90

Buzz 13.01.2012 11:58

Cytat:

Napisany przez demek (Post 1195945)
nowa odslona sherlocka holmsa, ale serial, nie film made by usa...


reszta pozniej :)

az sie przyjemnie oglada


Trochę szkoda, że sezon taki krótki, ale pierwsza tegoroczna część wymiata :>

Od siebie polecę jeszcze serial White Collar - niezwykle uzdolniony fałszerz i oszust pomaga FBI rozwiązywać sprawy. Wciąga! (chociaż Sherlock lepszy)

- Deckard - 14.01.2012 00:23

Dziewczyna Z Tatuażem - mocne kino ale polecam

crowbme 14.01.2012 13:11

Witam, jakiś czas temu oglądałem wyprodukowany w Kanadzie film - francuskojęzyczny - który u nas można było spotkać pt: "Bliźnięta" albo "Rodzeństwo", a w oryginale ma tytuł "Incendies". Dramat społeczny, akcja dość wartka jak na dramat, temat szokujący ale spokojnie można by go osadzić w realiach współczesnego świata. Trzeba go oglądać z dużą uwagą. POLECAM.

Jabba the Hutt 19.01.2012 12:00

Real Steel - film lekko SF, poza tym ;) bokserski. Lekka rozrywka. 6/10.

czary2mary 04.02.2012 01:26

Hans Kloss - Stawka większa niż śmierć - zwiastun (HD) ||



ed hunter 04.02.2012 07:06

Kac Vegas obejrzałem, stare, ale nie widziałem wcześniej. lol2
Trzeba będzie drugą część zobaczyć. ;)

andrzejj9 05.02.2012 11:10

Cytat:

Napisany przez Jabba the Hutt (Post 1197134)
Real Steel - film lekko SF, poza tym ;) bokserski. Lekka rozrywka. 6/10.

W ogóle nie miałem ochoty tego oglądać po zobaczeniu trailera (bo znowu głupia bajeczka, która była już opowiadana tysiące razy). W końcu obejrzałem, choć głównie ze względu na głównego aktora i.. bardzo pozytywnie się rozczarowałem :)

To dalej jest głupia bajeczka, bo z takiej tematyki trudno stworzyć coś wybitnego, ale.. film jest zrobiony na tyle dobrze, że po prostu przyjemnie się to ogląda. Nawet bardzo przyjemnie. Jest to dla mnie doskonały dowód, że nawet z banalnego pomysłu, można zrobić coś dobrego, jeśli się potrafi. A tu ewidentnie film robi gra aktorów i przede wszystkim pomysł na jego przygotowanie.

I przez to cholera naprawdę mi się podobał :)

8/10


Opinia ze strony IMDB:

Cytat:

User Reviews

Outstanding
8 October 2011 | by George Jozwiak (Austin, Texas) ***8211; See all my reviews

Any movie that gets the audience involved in a positive way and leaving cheering is an excellent movie. It is like Rocky on adrenaline and with a whole lot better acting. Hugh Jackman, Evangeline Lilly and Dakota Goyo all have great performances. Dakota who plays the son really makes the movie, but all the actors performances are great. The guy who thought it boring... well, you lack passion and your soul must be dead. Real Steel is the absolutely hands down best movie I have seen in a long time. You will cheer, cry, laugh and be thoroughly entertained. I had to sit and watched the credits at the end just to catch my breath. Great movie.

Jabba the Hutt 10.02.2012 17:06

Star Wars - The Phantom Menace 3D - Fim hm,,, - Lubię sagę więc nie mnie oceniać (choć Jar Jara bym wywalił i wyścigi tych "kwadryg", natomiast zachwycał mnie jak zwykle pojedynek z Maulem o wiele dynamiczniejszy niż pojedynki klasycznej sagi). Efekty 3D - jak droid przejeżdża przed ekranem na skuterku i jak Ani zwraca "śrubokręt" do widowni w czasie wyścigu. Rozmycie niestety jest - z mojego BD na TV LCD lepiej widać o ostrzej. Więc filmowi daję 9/10 a 3D daję 3/10.... W sumie 28 zł lekko zmarnowane, mogłem obejrzeć z BD...

Z trudem wypatrzyłem Quinlana Vosa !

Patrix 30.04.2012 16:31

Pozycja MUST SEE :)

Reetou 30.04.2012 19:21

Pewnie obejrzę ;)

Chociaż trailer wzbudził we mnie mieszane uczucia (nie czytałem nic o tym wcześniej): scena odprawy w hangarze ma posmak taniej produkcji telewizyjnej (scenografia i sposób filmowania), a scenka z macaniem żywych, obcych organizmów wskazuje, że nie oglądali oni kultowego Alien'a. Kultowego! Jak to możliwe? ;) Tym bardziej, że od Rifley'a Scota... Powtarzamy stare, sprawdzone schematy? Nie uchodzi, nie uchodzi...

Patrix 30.04.2012 20:03

Wiesz... żaden pre/sequel nie pobije oryginalnego obrazu bo to klasyk.
Liczę jednak na dobrą historię i dobre efekty, zachowuję entuzjazm właśnie przez Ridley'a Scott'a...
W Alienie bardzo lubię Ellen Ripley, Sigourney Weaver to teraz babcia ;p ale na starych obrazach nie ma to tamto! :]


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.