Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Film i Muzyka (https://forum.cdrinfo.pl/f26/)
-   -   Filmy, które warto obejrzeć :) (https://forum.cdrinfo.pl/f26/filmy-ktore-warto-obejrzec-46663/)

ed hunter 04.07.2012 10:22

Cytat:

Napisany przez Gumis75 (Post 1214385)
Zielona Mila - genialny film (jak i książka).

Skazani na Shawshank, też genialny film i książka. :>

woitas 04.07.2012 19:12

A Few Best Men (Kochanie, poznaj moich kumpli) - Najnowsza komedia twórcy "Zgonu na pogrzebie" sprawi, że tym razem zejdziesz... ze śmiechu. Zapowiada się niewinnie, bo zaproszeniem na ślub i wesele, a kończy totalną katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju.

Lubię takie komedie :)

M@X 04.07.2012 22:17

Brzmi jak "Kac Vegas" tylko ze z owca. Chyba mozna obejrzec! :szczerb:

Matefusz 10.07.2012 17:38

http://invisiblepeople.tv/blog/2012/...nd/?autoplay=1

Wielu ludzi ma dużo a i tak narzeka.

czary2mary 10.07.2012 17:59

Ilość załączników: 1
||

Załącznik 59842

Jabba the Hutt 23.07.2012 21:07

Prometeusz - prequel Alien. No można zobaczyć. Technologicznie film niezły, pytanie skąd lepsza technologia niż w późniejszym Nostromo... Ale fabuła - połączenie Aliena, nieco Alien vs. Predator i nowe wątki dotyczące Obcych Inżynierów (to Ci co w Alienie leżeli z dziurą w klacie na statku kosmicznym, który odnalazła załoga Nostromo). Grozy, strachu raczej nie budzi, jak to robił Alien a nawet Aliens.

Pierwszy 25.07.2012 13:36

Warto oglądnąć właśnie w kinie Prometeusza, bo może zachwycić audio-wizualnie... ALE sama fabuła, opowiedziana historia już tak nie zachwyca niestety... poza tym sporo głupich, nielogicznych i tym samym żenujących scen zupełnie nie potrzebnych... byłem w kinie, do filmu raczej już nie wrócę, właściwie prawie już o nim zapomniałem.

- Deckard - 29.07.2012 00:52

Mroczny Rycerz Powstaje - ogólnie warto,jednak w/g mnie jest to najsłabsza z części, za dużo chcieli tu upchać ,

gdyby zamienić statek kosmiczny którym nietoperek śmiga na coś normalniejszego,a skalę i zmyślność wątku 'troche ograniczyć'

było by chyba lepiej.A i te wsadzane w film watki moralne też trochę mrowią ...

Muzyka jak zwykle świetna,postać Bane zagrana dobrze,typowy zły,silny brzydki, choć brakuje mu polotu,

finezji i kunsztu gry aktorskiej w porównaniu z Jokerem

Dla fanów gatunku 7/10

M@X 29.07.2012 08:48

Pytanie mam, jako zwolennik komiksu.

Czy skoro pojawia sie Bane to czy pojawia sie tez postac Azraela/Jeana Paula Valleya w kontekscie subserii Knightsfall?

- Deckard - 29.07.2012 09:13

nie ,tak mi sie wydaje,pojawia sie za to robin, no moze jak sie kreuje i zapowiedz następnych odcinków z nim

M@X 29.07.2012 10:01

Nolan stwierdzil, ze to ostatni rezyserowany przez niego Batman. Ale podoba mi sie jego mroczna i ciezka koncepcja Batmana - przywodzi na mysl komiksy Millera. Sadze, ze gdyby chcial robic cos o Robinie, to raczej bylaby to tematyka ewolucji do Nightwinga, jako ze ta postac jest IMO o wiele ciekawsza i "ciezsza" niz Robin stricte...

- Deckard - 29.07.2012 18:46

zapomniałem dodac ze przed filmem wyemitowano dwie zapowiedzi
SKYFALL - na pewno sie przejde jako fan serii o agencie MI6,zapowiedz typowego bonda,laseczki,samochody rozwałka - typowe popcorn kino

no i remake TotallRecall i tu dla fana gatunku zapowiedz fajnie się oglądało ,moze byc całkiem ciekawy lub całkiem spieprzony ,jak dla mnie '-' za głownego aktora :/

Jabba the Hutt 29.07.2012 20:50

A ja zobacze, choć niekoniecznie w kinie komedię ;) Abraham Lincoln - Vampire Hunter :)

Jabba the Hutt 31.07.2012 13:05

The Raid - Redemption - indonezyjska strzelanka i siekanka oraz mordobicie. Nie dam wysokiej oceny (7/10), bo jednak wydaje mi się,że w USA nakręcono by go lepiej. Postacie słabo zarysowane oprócz może 3-4 na kilkanaście znaczących. Dużo krwi, bijatyki. Obejrzeć można - także ku przestrodze - oby u nas takie coś się nie porobiło...

Jabba the Hutt 07.08.2012 20:23

"Bad Ass" - Film może nie wart oglądania, gdyby nie aktor - Danny Trejo :) . W sumie opowieść zabawna i krwawa a Trejo gra postać zdecydowanie pozytywną i bardzo ludzką. 6/10.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:07.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.