Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Film i Muzyka (https://forum.cdrinfo.pl/f26/)
-   -   Filmy, które warto obejrzeć :) (https://forum.cdrinfo.pl/f26/filmy-ktore-warto-obejrzec-46663/)

andrzejj9 21.02.2015 20:33

Ostatnie Igrzyska Śmierci. Generalnie.. WTF? Ja rozumiem, że kolejny miliard do pogardzenia nie jest, ale cholera bez przesady.. Jak już się koniecznie chce rozwlec coś na dwie części, to niech chociaż będą one o czymś. A tutaj.. prawie jak oglądanie Hobbita... Nakręcone poprawnie, ze znośną grą aktorów (wyjątkowo niestety poza główną bohaterką - tak jak generalnie uważam ją za świetną aktorkę, tak tutaj już była śmieszna w tych kolejnych wybuchach emocji..), ale... kompletnie o niczym. Można to było skrócić do max 20 min. i zawrzeć w jednej części. No ale miliard piechątą nie chodzi...

Film o niczym.. jak ktoś ma dużo za dużo czasu...

- Deckard - 21.02.2015 22:04

czyli warto film zobaczyć....

Zetoxa 11.03.2015 14:32

bardzo prawdziwy filmik :taktak:
http://media.onet.pl/_mv/8xKWTAsrK.c...type=dragonfly

ed hunter 11.03.2015 18:08

Zetox, coś Ty pił, ruską wódę? :O

misiozol 11.03.2015 18:18

Ja pikole co za depresja .

M@X 14.03.2015 10:28

Obejrzalem "Obywatela" w rezyserii Jerzego Stuhra.

Przyjemne to. Lekko absurdalny klimat w rodzaju "Rejsu" Piwowskiego, wedrowka przez zycie troche jak u Marka Koterskiego we "Wszyscy jestesmy Chrystusami" z akcentem na umownosc bohatera - Stuhr pokazuje raczej kontekst, symbol anizeli konkretna jednostke. Nie da sie jednak uniknac naturalnego dkojarzenia z "Obywatelem Piszczykiem".

Tylko co z tego, ze film inteligentnie i celnie osmiesza tzw. "Polaczkowatosc", skoro przecietny Polak ma poczucie humoru na poziomie minus milion i nie umie smiac sie z siebie i swoich przywar? Katole znowu beda krzyczec, ze antypolski. A niech sobie krzycza.

Co to kogo obchodzi.

ed hunter 14.03.2015 12:07

Przeciętny Polak może ma słabe poczucie humoru, na pewno nie lubi być wyśmiewany i upadlany, ponieważ zaborcy to robili prawie 200 lat. Ciekawy jestem dlaczego ostatnio powstają prawie tylko filmy robiące z Polaków antysemitów, ksenofobów, ciemnotę, morderców, zawistników, nienawistników? Taka moda? A może kompleksy twórców, potworne kompleksy niewolnika?

mgit 16.03.2015 21:18

Interstellar - ciekawa wizja, spodobał mi się.
UWAGA: Bardzo długi ;)

Berion 17.03.2015 17:06

Niezły to prawda - i chyba jedyny film gdzie czarna dziura wygląda w miarę poprawnie. Ale nie ustrzegł się bzdur (5D) i wtrąceń new age.

- - -

Prisoners/Labirynt (eh... te polskie tłumaczenia tytułów ;])

Już ktoś kiedyś wymieniał w tym temacie. Od siebie dodam, że poczułem się oszukany przez reżysera, co się rzadko zdarza.
Cały czas przekonany byłem, że to właśnie ten niedorozwinięty jegomość porwał dzieciaki. Z satysfakcją oglądałem, z jaką determinacją ojciec jednej z dziewczynek zadaje mu ból. Kiedy na końcu okazuje się, że chciał pomóc... heh... :P Aż mi się przykro zrobiło, że taka gnida we mnie siedzi, że pozory mogą tak zwieść...

DejaVu 21.03.2015 17:46

Jako że TV nie mam od kilku lat - nawet nie pomnę ilu :hmm: W listopadzie tamtego roku zamieniłem internet CDMA na gówniane 3g które u mnie chodzi jak chce :sciana: tak więc w sumie nic nie oglądam :nie: o graniu nawet nie wspomnę :buu: Poprosiłem więc bratanka który jak nasz ś.p DarkSlide ;) jest ssakiem :ysz: no i mam na dysku :
1. Lost 6sezonów (w tv oglądałem kiedyś chyba pierwszy cały i trochę drugiego.
2.trzy części władcy pierścieni + hobbit desolation of smuga.
3.The Walking Dead 5 sezonów.
4.Tytani 1 i 2.
5. 47 Ronin.
6.Drakula Untold
7.Edge Of Tomorrow
8.Ksiądz.
9. Prometheus.
k***a i co tu obejrzeć :ysz:

Berion 21.03.2015 18:39

Szczerze? Wszystko powyższe to przeciętność albo jeszcze niżej. ;)

loki7777 21.03.2015 19:04

Ronin do kosza, nie marnuj czasu.

Patrix 21.03.2015 19:13

Cytat:

Napisany przez DejaVu (Post 1318690)
;) jest ssakiem :ysz: no i mam na dysku :
1. Lost 6sezonów

Gniot! Mam dużą tolerancję do obrazu, ale to jedyny serial,
który po obejrzeniu całości wzbudził we mnie uczucie kompletnej :rzygi: straty czasu.

revolver0 21.03.2015 19:21

Cytat:

Napisany przez loki7777 (Post 1318703)
Ronin do kosza, nie marnuj czasu.

Czemu jak kto lubi filmy typu "Przyczajony tygrys Ukryty Smok" to można obejrzeć

Co do Lost'u tak beznadziejnego zakończenia nie można było przewidzieć....

nimal 21.03.2015 19:26

ale poczatek Lost byl swietny


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.