Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Film i Muzyka (https://forum.cdrinfo.pl/f26/)
-   -   Filmy, które warto obejrzeć :) (https://forum.cdrinfo.pl/f26/filmy-ktore-warto-obejrzec-46663/)

Jarson 02.01.2016 05:35

Właśnie wróciłem z wyjazdu, podczas którego udało mi się m.in. wpaść na Przebudzenie Mocy 3D.

Film dla mnie solidne 7/10, choć dość nierówny - chwilami wręcz 10/10, chwilami 4.

Jak zobaczyłem "wraka" to niemal mi się łezka w oku zakręciła na wspomnienie starych czasów kiedy oglądałem Star Wars po raz pierwszy (i drugi i...). Z kolei niektóre infantylne sceny aż mnie irytowały, na szczęście nie było ich tak wiele.

Szkoda było widzieć śmierć Hana tak wcześnie. Jedna z najmocniejszych postaci.

Natomiast absolutnie najgorsza scena ze wszystkich:
... to scena ostatnia. Absolutnie nieudany patos. Absolutnie niepotrzebny postój Luke'a tyłem do Rey (stał tam tak przez kilkadziesiąt lat, czy szybko się ustawił żeby zaszpanować, kiedy usłyszał nadlatującego Sokoła Millenium?) I absolutne rozczarowanie kiedy się odwrócił. Nie oglądałem przed filmem aktualnych zdjęć aktorów, ale Han wyglądał zajehansowo, po Lei po tylu latach nie spodziewałem się seksbomby więc zero rozczarowania, a Luke... ech...

Fajne podłoże do fajnej fabuły, ale widać że mocno ograniczyli wyjaśnianie i rozbudowywanie wątków, żeby trafić do dzisiejszego statystycznego widza. A szkoda, bo potencjał w tym scenariuszu do rozbudowy ogromny. Ale i to co było sprawiło mi sporo przyjemności i nie ukrywam, że kolejnej części nie ominę na pewno.

andrzejj9 02.01.2016 08:36

A mnie akurat ta scena nie raziła :) Może bardzie, ze była - lekki spojler - tak późno w filmie ;)

A sam aktor.. jakbyś zobaczył jego zdjęcia w międzyczasie, to... i tak jest zupełnie nieźle ;)

ed hunter 23.01.2016 19:02

Nareszcie obejrzałem Przebudzenie Mocy, 3D z dubbingiem (nie było wyboru, ujdzie). Film dobry, nawet bardzo dobry (oczywiście dla tych co są fanami, reszta niech nie ogląda :P). Zakończenie kiepskie, albo ja czegoś nie łapię. :blink:
Niestety kawałka filmu nie widziałem, bo na Orlenie dają kawę w mega kubku, do tego pepsi... Uciekł mi też kawałek 3D, bo jak mnie przypiliło, to gdzieś okulary zgubiłem, ale moc była ze mną i babka siedząca po drugiej stronie przejścia, pożyczyła mi swoje zapasowe. :D

Diabolique 23.01.2016 20:32

Karbali nie polecam. cienko to wyszło. chociażby przez dobór aktorów. wyjątek to Topa :spoko:

Jarson 23.01.2016 21:53

Cytat:

Napisany przez ed hunter (Post 1349683)
Zakończenie kiepskie, albo ja czegoś nie łapię. :blink:

Nie, ono jest kiepskie i już :D

M@X 24.01.2016 06:37

Cytat:

Napisany przez Diabolique (Post 1349706)
Karbali nie polecam. cienko to wyszło. chociażby przez dobór aktorów. wyjątek to Topa :spoko:

:taktak:

Dno i kilo mulu. "Misja Afganistan" byla o niebo lepsza w zakresie tej samej tematyki...

Zetoxa 24.01.2016 06:55

obejrzałem wreszcie "ziarno prawdy", całkiem dobry polski kryminał :spoko: 8/10
wątek antysemicki, podziemny Sandomierz, świetny Trela, lepszy niż Więckiewicz,
myślałem, że wiem od początku kto zabija i zostałem zaskoczony :sciana:
chyba jeden z lepszych filmów polskich ostatnich lat.

Diabolique 24.01.2016 13:20

faktycznie zacny film. dobrze sie ogladało.

ed hunter 24.01.2016 13:27

Wątek antysemicki, to zaleta? :>

Zetoxa 24.01.2016 14:26

w tym filmie tak :>

revolver0 04.03.2016 11:21

Sprzedawcy 1 i 2.

nimal 04.03.2016 12:31

gernialne, potwierdzam
polecam tez inne dziela Kevina Smitha - Mallrats, Chasing Amy, Jay and Silent Bob strikeback itd

Zetoxa 04.03.2016 12:55

idziecie na Roja, pierwszy film o wyklętym ,
przyznam, że mnie ciągnie :taktak:

ed hunter 04.03.2016 16:48

Po raz nie wiem który obejrzałem wczoraj Przekręt/Snatch, kurde i mam go ochotę znowu zobaczyć. :haha:


revolver0 05.03.2016 16:23

Victor Frankenstein, nudnawy ale obejrzeć można.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.