Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (http://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (http://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Allegro i zapomniane haslo :( (http://forum.cdrinfo.pl/f5/allegro-i-zapomniane-haslo-50789/)

andy 08.04.2005 12:11

Allegro i zapomniane haslo :(

Witam. Sprawa wyglada tak. Zapomnialem hasla do swojego profilu na allegro. Probowalem skorzystac z opcji wysylania hasla na adres email, ale nie znajduje mi uzytkownika o takim adresie. Czy jedynym wyjsciem jest wyslanie skanu dowodu do admina allegro i poproszenia go o przeslania hasla na inny adres email?? Czy moze sa jakies inne wyjscia.

Z gory dzieki za pomoc:piwo:

Memphisus 08.04.2005 13:20

Cytat:

Napisany przez @ndy
Witam. Sprawa wyglada tak. Zapomnialem hasla do swojego profilu na allegro. Probowalem skorzystac z opcji wysylania hasla na adres email, ale nie znajduje mi uzytkownika o takim adresie. Czy jedynym wyjsciem jest wyslanie skanu dowodu do admina allegro i poproszenia go o przeslania hasla na inny adres email?? Czy moze sa jakies inne wyjscia.

Z gory dzieki za pomoc:piwo:

no to na co czekasz....slij maila do admina, nie ma co dyskutowac :)

Predi 08.04.2005 14:02

moze podajesz zlego maila? jak sie ma po kilka skrzynek to potem sie myli na ktora gdzie jestes zapisany, prowales wszystkie swoje?

a co do listu do adminow to wal smialo, ten serwis ma chyba najlepsza obsluge z wszystkich innych z ktroych korzystalem, nie zdarzylo sie jeszcze zebym nie dostal odp. mimo ze musialem troche poczekac (ale to rozumiem), i nigdy nie byla to odpowiedz wymuszona tylko czlowiek naprawde mi probowal pomoc :spoko:

Smartek 08.04.2005 18:51

wysylaj maila do allegro, ja ostatnio tez zapomnialem, napisalem maila, ale po 32 [!] proboach przypomnialo mi sie.. pozniej przy okazji zauwazylem maila od allegro o tresci mniej wiecej takiej: "dziekujemy za e-mail'a, widze jednak, ze logowal sie juz Pan na swoje konto po wyslaniu do nas wiadomosci, zyczymy wielu udanych aukcji" :), mysle wiecej, ze spokojnie Ci pomoga! ja juz mialem stracha.. ;)
pozdro ;)

Mich@ł 15.08.2006 13:31

Witam,

Odświeżę trochę temat, bo nie chcę zakładać nowego, a tematyka jest podobna :D
Otóż: Mam konto na Allegro, założone na mojego tatę. Brat skończył 18-ście lat, więc chciałbym konto przepisać na niego.
Jak to się odbywa? Czy wystarczy zmienić imię w ustawieniach? Czy konto po zmianie zostanie zablokowane na jakiś czas? Czy przepadną zgromadzone do tej pory komentarze?
Pisałem do obsługi allegro, ale nie odpowiedzieli :|

Dziękuję za pomoc :piwo:

Pozdrawiam

Prezesik 15.08.2006 13:55

Komentarze nie przepadną. Wydaje mi się, że w ustawieniach wystarczy zmienić, ale poczekaj na odpowiedź z allegro.
Długi weekend jest, to pewnie jutro Ci odpiszą ;)

Patrix 15.08.2006 13:58

jak mozna zapominac hasła...
trzeba je zapisywać ! ...bynajmniej nie na kompie...
:)

Mich@ł 15.08.2006 14:12

Cytat:

Napisany przez Prezesik
...
Długi weekend jest, to pewnie jutro Ci odpiszą ;)

Taaa :D
Już miesiąc mają ten długi weekend :rotfl:

Prezesik 15.08.2006 14:22

Cytat:

Napisany przez Mich@ł
Taaa :D
Już miesiąc mają ten długi weekend :rotfl:

Nie mówiłeś, kiedy pisałeś :jezyk:

Swoją drogą dziwna sprawa. Pisałem do nich parę razy i najpóźniej odpowiedź była następnego dnia. Dwa razy nawet tego samego dnia mi odpisali. :D
Może masz gdzieś w spamie :hmm:

Predi 15.08.2006 15:03

Cytat:

Napisany przez Prezesik
Swoją drogą dziwna sprawa. Pisałem do nich parę razy i najpóźniej odpowiedź była następnego dnia.

:taktak: mam takie samo doswiadczenie

Mich@ł 15.08.2006 17:09

Cytat:

Napisany przez Prezesik
Nie mówiłeś, kiedy pisałeś :jezyk:

Swoją drogą dziwna sprawa. Pisałem do nich parę razy i najpóźniej odpowiedź była następnego dnia. Dwa razy nawet tego samego dnia mi odpisali. :D
Może masz gdzieś w spamie :hmm:

Spam sprawdzałem..
Nie ma żadnego, a co dopiero od Allegro..
Może uznali moje pytanie za niewarte uwagi ||
A na Forum nikt nie wie jak to jest ze zmianą?
Będę chyba musiał jeszcze raz do nich napisać..

pawelblu 15.08.2006 18:15

Jest to sprzeczne z regulaminem allegro. Raz zalozonego konta nie wolno nikomu odstepowac.

ro29 16.08.2006 09:57

Witam !

Cytat:

Napisany przez pawelblu
Jest to sprzeczne z regulaminem allegro. Raz zalozonego konta nie wolno nikomu odstepowac.

Kolega ma niestety rację - nie można przekazać konta innej osobie - jest przypisane do konkretnych danych/osoby (jeśli tak by nie było ... ludzie by handlowali kontami :D )

Pozdrawiam
ro29

Adalis 16.08.2006 10:05

Cytat:

Napisany przez Smartek
wysylaj maila do allegro, ja ostatnio tez zapomnialem, napisalem maila, ale po 32 [!] proboach przypomnialo mi sie..

ja zapomniałem loginu, hasło mniej więcej pamiętałem...
wiec postanowiłem popróbować i moje próby skończyły się na tym,
że się wkońcu zalogowałem tylko że nie na swoje konto :fiu:

Prezesik 16.08.2006 10:11

Cytat:

Napisany przez ro29
Witam !

Kolega ma niestety rację - nie można przekazać konta innej osobie - jest przypisane do konkretnych danych/osoby (jeśli tak by nie było ... ludzie by handlowali kontami :D )

Pozdrawiam
ro29

Właśnie sprawdziłem i faktycznie macie rację. Zresztą to wydaje się bardzo sensowne ;)

Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:25.