Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.06.2004, 19:14   #1
mikas
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika mikas
 
Data rejestracji: 29.03.2004
Lokalizacja: sam nie wiem :)
Posty: 662
mikas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Blokada sieci

Pytanko z innej beczki. Mam Internet w sieci osiedlowej i ostatnio nie działa mi Outlook, P2P, FTP, Windows Update i strony WWW, które wykorzystują inny port niż 80. (np. http://213.158.119.18:7070/) Rozmawiałem z administratorem i powiedział mi, że żadnych portów nie blokował, tylko te od p2p. Z tego, co mówił to sądzi, że padła mi karta sieciowa, ale od dwóch tygodni nie może jakoś do mnie przyjść i mi ją wymienić. Wydaje mi się, że gościu coś kręci, tym bardziej, że innym w sieci wszystko działa oprócz p2p, tylko dziwi mnie fakt po co miałby mi blokować inne porty niż do p2p . Czy może mnie jednego zablokować i czy mogę jakoś to obejść?
mikas jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.06.2004, 08:43   #2
Wawelski
Always newbie
 
Avatar użytkownika Wawelski
 
Data rejestracji: 14.11.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,844
Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Wawelski jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Może zablokować i jak to zrobi dobrze, to nie obejdziesz.
Co do padu karty - mało prawdopodobne, bo wtedy wcale nie miałbyś sieci. Sprawdź, czy przypadkiem Ty nie masz włączonego firewalla (np. tego z winxp) i wyłącz go na chwilę - może to jest przyczyna. Jak wyłączenie pomoże, to włącz firewalla i ustaw go, żeby przepuszczał to, czego potrzebujesz.
__________________
Ludzie tak bardzo lubią oszukiwać się wzajemnie, że wymyślili rząd, by robił to za nich.
WAŻNE
Wawelski jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.