Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.11.2005, 20:16   #1
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Maximedia

http://maximedia.pl/rtv/
Czy ktos z was kupowal, zalatwial cos w tym sklepie.
Potrzebuje opinii o wiarygodnosci firmy, sposobie odbioru towaru (poza odbiorem wysylkowym) i inne.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.11.2005, 07:55   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja kupowalem w megamedia, kolega w maximedia - to dwoch gigantow jesli chodzi o agd przez net
obydwaj bylismy bardzo zadowoleni
placilem gotowka przy odbiorze (ale przez ich blad - chcialem przelewem przed, zeby bylo taniej, ale oni sie pomylili, wiec i tak mialem taniej - w koncu ich blad)
jak placil kolge - nie wiem
dostawa - przyjezdza kurier, masz prawo przy nim rozpakowac sprzet po wniesieniu go do domu razem z kurierem, dopiero wtedy podpisujesz papiery i placisz

slowem - super szybko i tanio (z tym szybko to zalezy od importera - tv mialem od reki, chyba na next dzien po zamowieniu, ale na mikrofale czekalem miesiac - bo panasonik obiecal ze przysle a tego nie zrobil... kilkanascie razy z rzedu... sklep przepraszal i tyle co mogl zrobic, oczywiscie proponowali onny sprzet jesli bym wolal...) i bezpiecznie

o innych spobach odbioru towaru nie wiem - ale wystarczy zadzwonic albo wyslac emaila z prosba o kontakt - oddzwonia i wsio ustalisz
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.11.2005, 08:31   #3
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Właśnie jestem na etapie zakupu pralki i porównując ceny z MM lub Avansem to mają drogo.

Ja polecam sklep internetowy Avans'u, ceny są niższe niekiedy o 15-20% od cen sklepowych. Zamawiasz przez internet i odbierasz w najbliżym sklepie po dużo niższej cenie. Dziwne ale prawdziwe
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.11.2005, 11:43   #4
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kupilem pralke w Camcoo.com (firma miesci sie przy tej samej ulicy co Maximedia, wiec to to samo). Jestem bardzo zadowolony. Cena tego modelu pralki w Megamedia jest wyzsza o 160zl, a w sklepach o 400-500zl (MM i inne cuda wcale nie sa tanie).
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.11.2005, 23:31   #5
javor
jav-or-not
 
Avatar użytkownika javor
 
Data rejestracji: 30.12.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 228
javor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Air
Właśnie jestem na etapie zakupu pralki i porównując ceny z MM lub Avansem to mają drogo.

Ja polecam sklep internetowy Avans'u, ceny są niższe niekiedy o 15-20% od cen sklepowych. Zamawiasz przez internet i odbierasz w najbliżym sklepie po dużo niższej cenie. Dziwne ale prawdziwe
o proszę - pkt 22 regulaminu ze strony http://sklep.avans.pl/index_cms.php?a=8
"Ceny podane w sklepie internetowym są ważne tylko w ofercie internetowej (nie obowiązują w sklepach stacjonarnych sieci Avans)."

Więc, czy aby na pewno można odebrać w sklepie?
__________________
LG GSA-4167B
Lite-On LTR-52327S
javor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2005, 06:58   #6
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez javor
o proszę - pkt 22 regulaminu ze strony http://sklep.avans.pl/index_cms.php?a=8
"Ceny podane w sklepie internetowym są ważne tylko w ofercie internetowej (nie obowiązują w sklepach stacjonarnych sieci Avans)."

Więc, czy aby na pewno można odebrać w sklepie?
Dokładnie na tym to polega. W ten sposób kupowałem lodówkę i kuchenkę. Jest to całkowity bezsens, ale zaoszczędziłem około 350 zł
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2005, 07:15   #7
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
zdradzą pewną tajemnicę - w 'stacjonarnych' sklepach Avans dostaje się 10% rabatu - trzeba powiedzieć tylko, że się chce
kupowałem mojej siostrze pralkę i dostałem taki rabat bez problemu
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.11.2005, 09:58   #8
javor
jav-or-not
 
Avatar użytkownika javor
 
Data rejestracji: 30.12.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 228
javor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
moim zdaniem totalny bezsens, niedługo będzie sie wszędzie chodziło i targowało o każdą złotówkę... będziemy negocjować z panią z piekarni ceny bułeczek z rana istny horror
__________________
LG GSA-4167B
Lite-On LTR-52327S
javor jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.05.2010, 15:29   #9
cetaphil
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.05.2010
Posty: 2
cetaphil w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez javor Podgląd Wiadomości
moim zdaniem totalny bezsens, niedługo będzie sie wszędzie chodziło i targowało o każdą złotówkę... będziemy negocjować z panią z piekarni ceny bułeczek z rana istny horror
Widzę stary temat ale warto odpowiedzieć: czy targowanie się ew. szukanie czegoś z niższą ceną jest dobre? Jasne, że tak bowiem przy zakupie większej ilości rzeczy zawsze można odłożyć część pieniędzy na coś innego.

Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Czy ktos z was kupowal, zalatwial cos w tym sklepie.
Potrzebuje opinii o wiarygodnosci firmy, sposobie odbioru towaru (poza odbiorem wysylkowym) i inne.
Ja jestem u nich stałym bywalcem praktycznie od samego początku, przyciągają mnie głównie fajne ceny, duża różnorodność co się łączy z wyborem wymarzonej rzeczy oraz bardzo dobra znajomość tego co sprzedają, odbiór osobisty a także UPS.

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 24.05.2010 o godz. 22:39 Powód: EDYTUJ NIE GRYZIE!!!
cetaphil jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.05.2010, 16:31   #10
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez cetaphil Podgląd Wiadomości
Ja jestem u nich stałym bywalcem praktycznie od samego początku
I co, taka fajna praca? Bo szczerze, to nie za bardzo wierzę w tę reklamę...

Piszesz, że ceny fajne, że warto, bo się oszczędza, więc zajrzałem... W ciągu ostatniego miesiąca kupiłem 3 produkty i to w sklepach stacjonarnych, więc nie musiałem dodatkowo płacić za jakieś przesyłki. I jak to wyglądało cenowo? Mikser kupiłem dokładnie w tej samej cenie, blender już 20 zł taniej, a największe oszczędności jak się okazuje zrobiłem na odkurzaczu - całe 82 zł.

No i gdzie te fajne ceny? Więc jeśli rzeczywiście nie pracujesz tam przypadkiem, to uważaj, bo robią z Ciebie jelenia.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.05.2010, 17:53   #11
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
I co, taka fajna praca? Bo szczerze, to nie za bardzo wierzę w tę reklamę...

Piszesz, że ceny fajne, że warto, bo się oszczędza, więc zajrzałem... W ciągu ostatniego miesiąca kupiłem 3 produkty i to w sklepach stacjonarnych, więc nie musiałem dodatkowo płacić za jakieś przesyłki. I jak to wyglądało cenowo? Mikser kupiłem dokładnie w tej samej cenie, blender już 20 zł taniej, a największe oszczędności jak się okazuje zrobiłem na odkurzaczu - całe 82 zł.

No i gdzie te fajne ceny? Więc jeśli rzeczywiście nie pracujesz tam przypadkiem, to uważaj, bo robią z Ciebie jelenia.
Zdradź Dobrodzieju stacjonarny sklep z tanim AGD w naszym mieście, bo się po pralkę muszę wybrać.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.05.2010, 18:13   #12
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ba, żeby to takie proste było powiedzieć "Jedź tam, zawsze największy wybór i rewelacyjny ceny". Niestety takiego chyba nie ma. Ale jak się czegoś szuka warto oprócz sklepów internetowych poprzeglądać te promo-gazetki marketów, czasami trafia się coś fajnego w dobrej cenie. Odkurzacz trafiłem na urodzinach oszołoma, blender wyrwałem na promocji w Realu, natomiast najwięcej zostawiłem na wyprzedażach w Saturnie (robocik, żelazko, monitor).
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.05.2010, 20:01   #13
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Zdradź Dobrodzieju stacjonarny sklep z tanim AGD w naszym mieście, bo się po pralkę muszę wybrać.
Rychu by ci odradził Łyrpula
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.05.2010, 20:40   #14
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,858
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Rychu by doradził najtańsze gówno z najdłuższą gwarancją
albo
coś porządnego za kilkakrotnie większe pieniądze
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.05.2010, 21:01   #15
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Rychu by doradził najtańsze gówno z najdłuższą gwarancją
albo
coś porządnego za kilkakrotnie większe pieniądze
O, a właśnie widziałem reklamę neonetu, czy jakoś tak: bosh, 5,5kg, 5 lat gwarancji, 999zł... Wystarczające gówno? Bo gwarancję ma nie powiem...
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.