Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (https://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   Rezygnacja z usług TP S.A. (https://forum.cdrinfo.pl/f5/rezygnacja-uslug-tp-s-37969/)

epol 06.08.2004 11:47

Rezygnacja z usług TP S.A.
 
Jak mam napisać pismo, w którym rezygnuje z usług tepsy? Może ktoś już to pisał? Jak to wyglądu etc.?

sayan 06.08.2004 12:25

a czy trzeba pisac ?

nie wystarczy zadzwonić, powiedziec ze sie rezygnuje z ich usług, i żeby przyjechali odłaczyć, oni jak przyjadą .. to z odpowiednim pismem do podpisania i koniec :)

tak to moim zdaniem powinno wygladac i tak ja bym to próbował załatwic na początku.

epol 06.08.2004 12:33

Jak dzwoniłem to taka miluśka ;) pani powiedziała mi, że trzeba napisac pismo z 30 dniowym wypowiedzeniem i im je wysłac. Najlepiej listem poleconym.

To ja jeszcze raz spróbuje zadzwonić i wszystko załatwic telefonicznie.

MacGyver 06.08.2004 12:38

Zadzwoń na Błekitną linie TP (9393) - wszystko Ci wytłumaczą.
PS. Po godzinie zadzwoń jeszcze raz i wypytaj się o to samo ... zakładam się, że usłyszysz zupełnie co innego ;p

epol 06.08.2004 12:46

Ciekawe podejście ;) Sprawdze :)

MacGyver 06.08.2004 12:51

Cytat:

Napisany przez epol
Ciekawe podejście ;) Sprawdze :)

Jak wykonasz zadanie zdaj raport ;p

bgn 06.08.2004 13:19

Cytat:

Napisany przez sayan
a czy trzeba pisac ?

nie wystarczy zadzwonić, powiedziec ze sie rezygnuje z ich usług, i żeby przyjechali odłaczyć, oni jak przyjadą .. to z odpowiednim pismem do podpisania i koniec :)

tak to moim zdaniem powinno wygladac i tak ja bym to próbował załatwic na początku.

******************************
nie wystarczy> Napisz pismo i na kopii każ sobie dac potwierdzenie( dowod nadania listy poleconego jest takim potwierdzeniem)- ale jak masz blisko to lepiej sie przeleciec.Jak sie TEPS-y wynioslem z telefonem - to jeszcze przez 5 miesiecy dostawalem rachunki za rozmowy 0 zł, za abonament pełna suma. A konieczność pisemnego wypowiedzenia wynika z regulaminu swiadczenia usług, który kiedyś podpisałeś
A pismo jak pismo:
Imie ,nazwisko, adres i numer telefonu.
Potem piszesz że rezygnujesz ze swiadczenia usług od dnia
podpis , data i END

para 06.08.2004 13:27

Cytat:

Napisany przez bgn
******************************
nie wystarczy> Napisz pismo i na kopii każ sobie dac potwierdzenie( dowod nadania listy poleconego jest takim potwierdzeniem)- ale jak masz blisko to lepiej sie przeleciec.Jak sie TEPS-y wynioslem z telefonem - to jeszcze przez 5 miesiecy dostawalem rachunki za rozmowy 0 zł, za abonament pełna suma. A konieczność pisemnego wypowiedzenia wynika z regulaminu swiadczenia usług, który kiedyś podpisałeś
A pismo jak pismo:
Imie ,nazwisko, adres i numer telefonu.
Potem piszesz że rezygnujesz ze swiadczenia usług od dnia
podpis , data i END

Jak rozwiązałeś problem z tymi rachunkami?
Bo ja również zrezygnowałem z TP S.A. z dniem 30 lipca
ale do dzisiaj nie odłaczyli telefonu. Rezygnację wysłałem
listem poleconym bo nie ma u mnie biura obsługi klienta.

bgn 06.08.2004 13:49

Cytat:

Napisany przez para
Jak rozwiązałeś problem z tymi rachunkami?
Bo ja również zrezygnowałem z TP S.A. z dniem 30 lipca
ale do dzisiaj nie odłaczyli telefonu. Rezygnację wysłałem
listem poleconym bo nie ma u mnie biura obsługi klienta.

********************************
ja jestem bardzo porządny, więc po pierwszym zadzwonilem do tzw.reklamacji ( majac juz nowego operatora) i wyraziłem zdziwienie otrzymanum rachunkiem - panienka zapisala sobie - a pozostale rachunki po prostu wyrzucalem do kosza. Przy wyłaczeniu oczywiscie nikt do ciebie nie przychodzi,
to oni powinni ci wylaczyc numer na centrali - ale pacany tego nie robia - pilnuj wiec zeby nie dzwonic z numeru tepsy. Kabelki tepsy zostaly przez monterow nowego operatora odlaczone od puszki , zaizolowane i tak sobie wisza i czekaja, az tepsa znormalnieje - bo w koncu za 1 zeta moge do nich wrocic

ZbigNieff 07.08.2004 10:11

Ja tam napisal bym tak:

Cytat:


NAME :)
ADRES
TEL


Do %^@#!$% TPSA w (np.) Walbrzychu...

Zwracam sie do Panstwa z prosba o zerwanie umowy poniewaz chcialbym
zrezygnowac z uslug TP SA... licze na szybkie i pozytywne rozpatrzenie mojej prosby ;)


z powazaniem....
Epol :D

I olal bym wszystko... oni maja to rozpatrzyc i tyle ;) ...peace...

epol 07.08.2004 13:58

No i dzwoniłem dwa rady na Błękitną Linie. Troche to długo trwało, ale sie udało. Obydwie panie powiedziały mi "to samo". Jedna z nich zapytała o powód rezygnacji z usług telekomuny.
Powinienem (jak już ktoś to tu napisał) wysłać poleconym pismo, że rezygnuje z usług z 30 dniowym wypowiedzeniem albo isc do BOKu i tam to oświadczyć.

@ZbigNieff - z poważeniem Mama Epola :D Na nią jest zarejestrowany telefon.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.