Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (http://forum.cdrinfo.pl/)
-   Off topic (http://forum.cdrinfo.pl/f5/)
-   -   z czym pić whisky ??? jakiś przepis?? (http://forum.cdrinfo.pl/f5/z-czym-pic-whisky-jakis-przepis-45586/)

CIAPEK 03.02.2009 00:16

Cytat:

Napisany przez Wawelski (Post 1000935)
Walker to przereklamownany shit (tylko gold i blue label nie sprawdzałem rozczarowany tańszymi wersjami). Nadaje się do picia dopiero po dolaniu koli. To co psuje dobrą whisky złą poprawia :)

na żaden inny alkohol nie jestem tak wyczulony jak na whiskey.
Próbowałem wielu i Johnie Walker jest dla mnie bezkonkurencyjny (plus pepsi).
Żaden Grant, JackDaniels czy Ballantines. Mimo że też są ok to smak JW Red Labela bardziej mi odpowiada.
I to jest już kwestia gustu i nie podlega dyskusji. Nie bez powodu to bardzo popularna marka i nagradzana niejednokrotnie.
Blue i Gold nie próbowałem, a jeśli to się zdarzy to przypadkiem bądź skuszę się na jednego drinka. Butelki całej na pewno nie zakupie. Takim burżujem nie jestem :)

zdrówko... właśnie też kończę szklaneczkę :)...

http://www.strykowski.net/fotografia..._1143_mini.jpg

ed hunter 03.02.2009 01:03

Johnny Walker to przereklamowany shit, a Jack Daniels to wykwintny płyn do mycia szyb ;p

Rządzi Tullamore Dew!!! :spoko: :D

CIAPEK 03.02.2009 01:19

w ogóle widzę same burżuje, a jeszcze tańszą whiskey to może będziemy muszle w toalecie myć? :P

zorg 03.02.2009 01:41

trunek jak trunek

i tak wole rumy

ed hunter 03.02.2009 06:09

Cytat:

Napisany przez CIAPEK (Post 1000945)
w ogóle widzę same burżuje, a jeszcze tańszą whiskey to może będziemy muszle w toalecie myć? :P

Pogadać to se możemy, a na koniec i francuskiego łyskacza wypijemy ;p
Cytat:

Napisany przez zorg (Post 1000947)
trunek jak trunek

i tak wole rumy

Znawcą nie jestem, ale pijało się kiedyś Havana Club Añejo 7 Años - za komuny był w cenie Wyborowej :rotfl:

Teraz 125 złotych 0,7...

I właśnie pijało się go bez żadnych świńskich dodatków typu cola - za dobry jest po prostu.

Banana Coctail 03.02.2009 20:33

A moze panowie zamiast pic jakies pozostalosci z drewnianych beczek, torfow i innych rzeczy-po prostu czysty, cieply 'Zloty Klos' + Buskowianka?

joujoujou 03.02.2009 21:24

Nie. :nieee:

nimal 04.02.2009 13:53

dorosniesz - zrozumiesz
na pelnolnoletnie trunki tez trzeba byc pelnoletnim

zorg 04.02.2009 15:44

Havana

Ilość załączników: 5
mala wycieczka;)

RiT2 06.02.2009 15:29

Havana Club kojarzy mi sie z czasami komuny. Stalo to na polkach i nikt tego nie kupowal. Kupilem kiedys i ... okazal sie to rewelacyjny trunek.

Zdecydowanie najbardzie lubie whisky.

Jak pic?? Najprosciej. Sote!!!

Reetou 06.02.2009 15:43

Cytat:

z czym pić whisky ?
Jeśli już musieć, to whisky pić z samym sobą, żeby inni nie widzieć jak się krzywić...

joujoujou 06.02.2009 16:21

Jak już musieć się krzywić po takie dobre cuś jak whisky, to lepiej tego wcale nie pić. :P

nimal 06.02.2009 16:23

kto sie krzywi to sie krzywi
ja sie krzywie jak mam czysta vodke przelknac
wczoraj poczestowalem kolegow wscieklymi (niepolakow - nie znali) - smakowalo im, ale kazdy sie wstrzasnol

zdecydowanie wole whiskacze - tullamore dew, glenmorangie :taktak:

Reetou 06.02.2009 16:28

Cytat:

Napisany przez joujoujou (Post 1002020)
Jak już musieć się krzywić po takie dobre cuś jak whisky, to lepiej tego wcale nie pić. :P

Toż nie piję :D

ed hunter 06.02.2009 20:25

Cytat:

Napisany przez RiT2 (Post 1002010)
Havana Club kojarzy mi sie z czasami komuny. Stalo to na polkach i nikt tego nie kupowal. Kupilem kiedys i ... okazal sie to rewelacyjny trunek.

Zdecydowanie najbardzie lubie whisky.

Jak pic?? Najprosciej. Sote!!!

To tak jak pisałem o tym, że Havana Cłub kosztował tyle co Wyborowa...wcześniej kosztowała tyle zwykła Havana, ale nikt tego nie brał, dokładnie!
A i siedmioletniej też nikt nie brał. W kraju wódą płynącym brakowało czyściochy...czemu? bo w Pewexie była za dolary, jaką kto chciał. Związek Radziecki chwiał się na glinianych nogach, nasze komuszki bali się wielkich protestów, chcieli oddać władzę i ocalić szyję...dogadali się w Magdalence - ocalili szyję, wzięli część władzy, duuuużo kasy i możliwość wzięcia większej ilości, pospołu z "bohaterami" co ich wcześniej namawiali do takiego układu. Nikt nie lubi bez celu w pierdlu siedzieć...

Cytat:

Napisany przez Reetou (Post 1002023)
Toż nie piję :D

To szkoda, bo irlandzka to jest TO!!! :D

Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:30.