Dyskusja: NOSNIKI DVD-R/+R
Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.04.2005, 23:42   #3434
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez zene_k
1. Napisałem już raz, że nie da się zrobić na plexie testu w nero, kilka postów wyżej. Zmiana w rejestrze nic nie daje.
2. Nie da się zrobić jednego testu na PIE, PIF i POE razem na żadnym napędzie, nie tylko na plexie.
3. Osobiście nie widzę żadnego problemu w tym, że te testy są oddzielnie.
4. Racja zawsze musi być po stronie kolegi VIZZARDA, bo tak i już.
5. Pozdrawiam, odechciało mi się już robienia i zamieszczania jakichkolwiek testów.
6. Żegnam i pozdrawiam

P.S. Nie chcę być złośliwy, ale może kolega Vizzard napisze list do plextora z prośbą o zmianę plextools zgodnie ze swoimi sugestiami. Kto wie, a nuż wysłuchają i będzie nam wszystkim łatwiej.
I. Dzięki za konstruktywną wypowiedź

II. Jeżeli nie można zrobić PIE, PIF, POE na jednym - to może chociaż PIE i PIF


II. Osobiście - to beznadzieja, że nie można tego zrobić na jednym - jakiaś niechęć/nieumiejętność programistów? Czy może fantazje elitarnej jednostki Plextora?


IV. Właśnie dlatego nie chcę Plextora - bo nie mam potrzeby pisania żadnych listów

Jeżeli kupuję napęd za ~500zł to chyba mam prawo wymagać bez żadnego pisania, no nie?

A jeżeli chcesz porównać choć w sposób zbliżony osiągi napędów - to może celem choć jakiegokolwiek ujednolicenia warunków - wykonywać je w jednym programie?

Ale tu ni chu chu Bo i po co?



Moje skromne zdanie jest takie, że oprócz tych swoich wodotrysków z PIF PAF POE POF PUF UFF PIT LAND ZUS początek płyty koniec płyty środek płyty ...

Wystarczy tak zmodyfikować oprogramowanie, żeby na jednym wykresie uwidocznione było: jitter, PI(PIE) i PIF

A test żeby przebiegał z dowolnie przez siebie ustawiona prędkością

Proste, logiczne i przejrzyste



@zene_k!

Nie obruszaj się już!

Ja do ciebie nic nie mam

Tylko te wykresy działają na mnie jak płachta na byka

Żeby coś pokazać trzeba 19 wykresów

Ech! Plextor ...



@zene_k!

na zgodę!
__________________
VIZZARD jest offline