Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.06.2005, 23:19   #3
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez dodo.
Ściągnełem sobie filmik z neta, ale nie stety po włączeniu go w np. Power dvd pokazywało się jedynie menu ale gdy przyciskałem Start to nic się nie zmieniało, inne opcje w menu również nie działały. Zaczełem coś kombinować i teraz to już nic nie chodzi. No ale pozostały mi główne Voby z filmu każdy po około 1gb. Czy z takich Vobów mógłbym sobie jakoś stworzyć płytę dvd, tak aby można było by obejrzeć film? Jeżeli tak to jakim softem? Prędzej gdy jeszcze były kompletne pliki VIDEO_TS.IFO i inne to próbowałem coś stworzyć programami typu Ifoedit, Vobedit i DVD2ONE ale bez rezultatu.
Uruchamiasz ten film z twardego dysku ?

Jeśli tak, to w Power DVD musisz użyć przycisku ***8221;Select source***8221; [1] i wybrać ***8221;Open DVD file on hard disk drive***8221; [2] ***8211; patrz rysunek. Następnie trzeba podać ścieżkę dostępu do katalogu, w którym znajduje się film i wszystko rusza jak trzeba (gdyż w ten sposób program odpowiednio interpretuje pliki *.ifo znajdujące się w kompilacji, które sterują procesem odtwarzania). Z tego co piszesz wnioskuję, że odpaliłeś samego *.vob-a (gdzie było akurat menu) i dla tego nic nie działało.

Jeśli uruchomienie filmu metodą opisaną powyżej nic nie da, to zapewne uszkodziłeś sobie któryś z plików *.ifo. Można spróbować to naprawić, poczytaj temat, do którego link podał powyżej kolega Reetou.

Pozdrawiam
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-rys.1-powerdvd.jpg  
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post