Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.09.2002, 04:18   #1
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Dlaczego narzekacie na sprzet LG??

Jak w teamcie. Ja mialem nagryware LG 8081B i nigdy nie narzekalem. Kopiowala wszystko, kazdy safedisc sprawdzalem na orginalach np. Th sims. Mi kopiowala ona wszystko (wprawdzie orginaly zabezpieczone safedisciem robila gdzies 4 godz, ale dzialaly dobrze) nie mialem do niej zadnych zastrzezen. Miala wade speed 8x i bez burnproffu, ale i tak zawsze robile image to wiec te rzeczy byly zbedne. Moj kumpel ma (a moze mial bo go od 2 miechow nie widzialem) LG 12x 8 MB buforu i tak samo kopiuje wszystko a CD-rom ten sam kolo ma LG 52x i chodzi jak zloto (widzialem na wlasne oczy). A dlaczego sprzedalem moje LG, otoz bo wyjezdzalem i trafila mi sie bardzo dobra cena za nia 150 zl, to bylo w czerwcu. Wedlug mnie LG to dobra firma. Mowta co chceta.
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.09.2002, 06:09   #2
SoBal
Były user
 
Avatar użytkownika SoBal
 
Data rejestracji: 08.04.2002
Lokalizacja: Olsztyn
Posty: 562
SoBal zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Miałem kiedyś takiego LG, chyba 8/4/32, i wiesz, nie pamiętam aby kopiował SD... ale może się mylę... ale nie chce mi się zaglądać do jej testów teraz....
__________________
Komputer został stworzony po to, aby ludziom życie ułatwić, a ziemia jest płaska....
SoBal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2002, 06:42   #3
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Marudza z zawisci:-D bo LG WSZYSTKO kopiuje:-D
A 8x4x32 rzeywiscie SD nie brala (jako jedyna - chyba z LG):-D
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2002, 08:57   #4
miernik
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 16.06.2002
Posty: 203
miernik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)
Marudza z zawisci:-D bo LG WSZYSTKO kopiuje:-D
A 8x4x32 rzeywiscie SD nie brala (jako jedyna - chyba z LG):-D
A no nie brala ale ta 32/10/40 bierze
miernik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2002, 09:52   #5
+++LeWaP+++
Guru
 
Avatar użytkownika +++LeWaP+++
 
Data rejestracji: 17.04.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 2,534
+++LeWaP+++ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
LG = GoldStar - ble
__________________
lewap3@tlen.pl
+++LeWaP+++ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2002, 10:05   #6
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Dobre pytanie! Ale odpowiedź jest prosta: zawsze się na coś narzeka ale najczęściej na kiepskie produkty, rzadziej na te lepsze. Poza tym "każda sroka swój ogon chwali". 8)
esem jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2002, 11:04   #7
QBUS
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika QBUS
 
Data rejestracji: 26.08.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 371
QBUS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dlaczego narzekam na LG ?
Nie spotkalem jeszcze napedu CD-Rom tej firmy, ktory mial tak dobra optyke jak np Teac.
Mam taka plytke z Officem 2000. Jeszcze nie spotkalem sie z LG, ktory by ja mogl odczytac (a wcale nie jest specjalnie porysowana czy cus). Nawet moj (tez raczej nienajwyzszych lotow) CD-Rom Samsung 48x nie ma problemow z odczytaniem tej plytki, nie wspomne juz o nagrywarce (LiteOn) czy Teachach. Wszystkie inne cdromy czytaja ta plytke tylko nie LG...
Oto dlaczego narzekam na LG
QBUS jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2002, 12:16   #8
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
miernik napisa***322;(a)

A no nie brala ale ta 32/10/40 bierze
Marudzicie z zawisci:-D A ta akurat 2.51 bierze!
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2002, 12:46   #9
tomgoo
&lt;&lt;&lt;Watcher&gt;&gt;&gt;
 
Avatar użytkownika tomgoo
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Sokołów Młp.
Posty: 2,766
tomgoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Re: Dlaczego narzekacie na sprzet LG??

Cytat:
/\aster napisa***322;(a)
Jak w teamcie. Ja mialem nagryware LG 8081B i nigdy nie narzekalem. Kopiowala wszystko, kazdy safedisc sprawdzalem na orginalach np. Th sims. Mi kopiowala ona wszystko (wprawdzie orginaly zabezpieczone safedisciem robila gdzies 4 godz, ale dzialaly dobrze) nie mialem do niej zadnych zastrzezen. Miala wade speed 8x i bez burnproffu, ale i tak zawsze robile image to wiec te rzeczy byly zbedne. Moj kumpel ma (a moze mial bo go od 2 miechow nie widzialem) LG 12x 8 MB buforu i tak samo kopiuje wszystko a CD-rom ten sam kolo ma LG 52x i chodzi jak zloto (widzialem na wlasne oczy). A dlaczego sprzedalem moje LG, otoz bo wyjezdzalem i trafila mi sie bardzo dobra cena za nia 150 zl, to bylo w czerwcu. Wedlug mnie LG to dobra firma. Mowta co chceta.
dlaczego nażekam dlatego bo to totalny shit
i cdromy i nagrywarki
może zdażają im sie dobre modele ale to żadkość
__________________
Pozdro for all
Chat
Tomgoo
tomgoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2002, 13:12   #10
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
SoBal napisa***322;(a)
Miałem kiedyś takiego LG, chyba 8/4/32, i wiesz, nie pamiętam aby kopiował SD... ale może się mylę... ale nie chce mi się zaglądać do jej testów teraz....
SD kopiowala ale juz SD2 to nie.
Wiem bo mialem za nim nie sprzedalem.
Weron jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2002, 15:40   #11
NiEpOkOrNy
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika NiEpOkOrNy
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Ziemia
Posty: 81
NiEpOkOrNy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Re: Dlaczego narzekacie na sprzet LG??

[QUOTE]/\aster napisa***322;(a)
[B]Jak w teamcie. Ja mialem nagryware LG 8081B i nigdy nie narzekalem. Kopiowala wszystko,

co do lg to sprawa jest lekko skomplikowana
nie mam lg, ale w szkole wypalilem na lg 8x kilkadziesiat plytek bez zadnego problemu ,z tym ze padla po niecalym roku uzytkowania(warunki extremalne),co do nowych modeli to bardzo interesujacy jest ten 8 mb bufor -wyjatek bo wiekszosc modeli na rynku ma 2 ,max 4mb(chyba nawet plextor),
w sumie mozliwosci lg sa niezle a z wytrzymaloscia jest slabiej
(btw. pamietam moj pierwszy cd lg padl po pol roku ,niszczac mi plytke i siebie przy okazji)
__________________
MaDe By NiEpOkOrNy
NiEpOkOrNy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2002, 16:49   #12
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Nie wiem jak tam w testach ale u mni w praktyce bylo inaczej ta 8/4/32 kopiowala mi wszystko. Wylacznie z Safe disciem Skopiowala kazdy najnowsze wydanie np.SOF 2, GTA3, ona kopiowalo wszystko. Do kopiowanie uzywalem Clone + Clony. Chodzila ona jak zloto. Mialem ja prz 1.5 roku i w tym czesie wypalila jakies 2000 plytek i dalej dziala jak nowa.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.09.2002, 19:43   #13
Marius_The_Mad
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika Marius_The_Mad
 
Data rejestracji: 25.07.2002
Lokalizacja: Rzeszów
Posty: 465
Marius_The_Mad zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Na nagrywarki i DVD LG bym nie narzekał. Na NOWE Cd-ROMy - owszem.
Ale mój LG 36x to najlepszy tani cedek, jakiego widziałem. 8)
Marius_The_Mad jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2002, 08:44   #14
statistica
Bywalec
 
Data rejestracji: 01.03.2002
Posty: 67
statistica zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A mnie irytuje cd rom 52 x - badziewie, wyklada sie na ...nawet slabo porysowanych plytach audio, fatalnie czyta gorsze plyty.....(akoss) , generalnie badziewiasty cd rom - warto dołozyc pare zlotych i kupic cos innego.....
statistica jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.09.2002, 09:10   #15
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dlaczego narzekamy na sprzęt LG? He he...
Mam CD-ROM LG 40x. Badziew jak cholera. Wybrałem go, gdyż charakteryzował się dobrą korekcją błędów (w porównianiu do tego, co miałem wcześniej). Niestety, nie zwróciłem uwagi na inne czynniki, jak chociażby prędkość odczytu - płyty (WSZYSTKIE) odczytują się średnio 5-20 minut, a Akkosy odczytują się tyle czasu, ile trwają (80 minut, prędkość 1x). Nie zwróciłem również uwagi na wytrzymałość napędu, ale to już inna bajka. Następnie pod młotek poszła nagrywarka LG 12x8x32x bez BURN-Proofa. Dosyć prymitywna, bo w tym czasie konkurecja miała zapis CD-RW 10x oraz przede wszystkim BURN-Proof, a LG miał zaledwie mały buforek 8 MB. Odczyt płyt trwa tyle samo czasu co CD-ROM'ie, no może kilkanaście sekund krócej.
Obydwa sprzęty mam do dziś - z CD-ROM'u nie korzystam (wiadomo dlaczego), a nagrywarkę używam z przymusu, bo nie mam innej, a nagrywać trzeba. Może jakbym miał LG 16x, to by to jakoś szło, ale ta nagrywarka 16x też jest jakaś ułomna, bo nie umie robić testów na overburning.
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:54.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.