Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.04.2003, 19:24   #1
potato
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.04.2003
Posty: 5
potato w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry Jak odzyskać dane z CD-RW po szybkim kasowaniu

Przypadkiem sksowałem płytkę z ważnymi danymi. Użylem Clona CD i wybrałem szybkie czyszczenie.Czy można te dane jakoś odzyskać?
potato jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.04.2003, 19:43   #2
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Re: Jak odzyskać dane z CD-RW po szybkim kasowaniu

Cytat:
potato napisa***322;(a)
Przypadkiem sksowałem płytkę z ważnymi danymi. Użylem Clona CD i wybrałem szybkie czyszczenie.Czy można te dane jakoś odzyskać?
Nie masz żadnych szans na odyskanie danych z tej płytki...8)
__________________
Jak mądrze zadawać pytania
Maciej jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2003, 00:37   #3
CrazyLucas
Forumator
 
Avatar użytkownika CrazyLucas
 
Data rejestracji: 30.12.2002
Lokalizacja: Gdansk
Posty: 996
CrazyLucas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
temat byl poruszany na forum i komus cos wychodzilo - poszukaj dokladnego opisu z tego co pamietam robilo sie to programem bad copy pro
CrazyLucas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2003, 17:50   #4
potato
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.04.2003
Posty: 5
potato w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
CrazyLucas napisa***322;(a)
temat byl poruszany na forum i komus cos wychodzilo - poszukaj dokladnego opisu z tego co pamietam robilo sie to programem bad copy pro
Bad copy pro juz mam zatraz go wyprubuje dzięki za odzew
potato jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2003, 22:09   #5
brzuszki
MAJSTER zlotowy
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika brzuszki
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Lokalizacja: okolice Iławy
Posty: 1,015
brzuszki niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
daj zanć jak wyszło
brzuszki jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.04.2003, 22:56   #6
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
temat wraca co jakis czas, ale w koncu chyba poza ta jedna osoba, ktora twierdzila, ze udalo jej sie odzyskac skasowane dane, nikt inny tego nie potwierdzil.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2003, 08:17   #7
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
mialem kontakt mailowy z osoba ktora polecala bad copy pro
i jej sie udalo (jesli dobrze rozumiem CO jej sie udalo - bo fakt 'udania' jest niezaprzeczaly)
niestety u mnie bad copy pro przy odtwarzaniu cdrw zamiera - po 4 godzinach czekania - jest w dalszym ciagu zamarty, wiec to U MNIE to nie dziala
jesli komus jeszcze sie uda - PROSZE dac znac
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2003, 08:42   #8
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,680
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kilka razy próbowałem, same porażki
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2003, 09:38   #9
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ej to moze tez sie podepne:

Nie wiecie jak mozna odzyskac dane z HDD na ktorym zniknely partycje tak z dnia na dzien. Sam tego nie widzialem ale tak przedstawila to niczego nieswiadoma kolezanka

Od razu mowie: Zadnych instalacji nie bylo, nie bylo wczesniej otwierania kompa - wszystkie tasmy podobno podociskane.

Ja stawiam na pad dysku z powodu bad sectorow (pojawily sie jakis rok temu), ale chodzi raczej nie o uratowanie dysku (ale jezeli to mozliwe to dobrze) tylko o uratowanie danych (prace naukowe). Podobno rozwiazanie tego problemu znajduje sie w chipie 10/2002 wiec jakby ktos dysponowal to prosilbym o czytelnego scana (lub OCR), i program z plyty z tegoz numeru (PC Inspector File Recovery).

Z gory THX
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2003, 13:04   #10
Wojtek Toruń
Jak może to pomoże
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Toruń
Posty: 460
Wojtek Toruń zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
pawelblu napisa***322;(a)
Ej to moze tez sie podepne:

... Podobno rozwiazanie tego problemu znajduje sie w chipie 10/2002 wiec jakby ktos dysponowal to prosilbym o czytelnego scana (lub OCR), i program z plyty z tegoz numeru (PC Inspector File Recovery).

Z gory THX
Programik masz tutaj :
http://download.chip.pl/download_44400.html
Wojtek Toruń jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.05.2003, 18:39   #11
potato
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.04.2003
Posty: 5
potato w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy

Prubowałem odzyskać dane z płytki za pomocą bad copy pro ale sie nie udało wyprubowałem wszystkie mozliwe sposoby jakie oferuje program i nic z tego
potato jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.05.2003, 19:11   #12
aarek68
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.05.2003
Lokalizacja: Tczew
Posty: 2
aarek68 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Raczej masz marne szanse, ale jakby ci się to udało to daj znać.
Pozdrowienia z nad morza!!!!!!!!!!!!
aarek68 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.