Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Systemy operacyjne i aplikacje



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ranking: Ranking dyskusji: głosów 4, średnio 3.00. Tryby wyświetlania
Stary 20.10.2014, 17:56   #7216
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>

Cytat:
Używasz Maca? Jeśli tak, to prawdopodobnie na każdym nośniku USB wpiętym do Twojego komputera zostało trochę Twoich prywatnych danych. Problem występuje losowo, a Apple, jak to Apple w swoim tempie ***8222;nadal zajmuje się tym problemem***8221;.
http://zaufanatrzeciastrona.pl/post/...zane-dyski-usb
Cytat:
Napisany przez sobrus
Tak, wszystko nieważne, najważniejsze że źle.
Zalety opisze Max (:
Cytat:
Za szybki, za wysoka rozdzielczość, na pewno za duży wysiłek, za bardzo się grzeje, za drogi , za duży monitor i za bardzo biały.
To za słabe, tamto za dobre - nic nie jest w sam raz
Nie chodzi o to że jest za szybki - po prostu on się tam w środku tak zgrzeje, że taktowanie poleci na łeb na szyję

Cytat:
Ile kosztuje monitor IPS 5120*2880?

Bo w komputroniku nie widzę nawet monitorów 4K IPS.
A czy ten monitor można kalibrować?
Może i nie ma obecnie na rynku 5k (Dell niedługo pokaże) jednak to co jest jakością bije na głowę Apple - mówię o monitorach od Eizo, Della, Neca.
No i tak w ogóle to po co monitor o takiej rozdzielczości do komputera, który ma być komputerem domowym?

Tutaj masz 2k od EIZO - http://www.eizo.pl/monitor/coloredge.../#specyfikacja
Kosztuje 6k. Za 4k składasz taką maszynę, że głowa mała.

i7 3770K - 1.3k
Gigabyte GA-Z77X-UP4 TH - 750zł
Radeon R9 280X Club3D 3GB 1000/6000MHz 2xminiDP&HDMI&DVI (PCI-E) RoyalQueen CoolStream - 1k (w iMacu to nie jest mobilna wersja?)

Zostaje 1k na dysk i pamięć RAM i obudowę.

Teraz sobie porównaj obie konfiguracje pod kątem wydajności i jakości np. monitora
Może i iMac pod względem rozdzielczości bije na głowę inne monitory, jednak pod innymi już nie
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.10.2014, 18:47   #7217
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
Nie chodzi o to że jest za szybki - po prostu on się tam w środku tak zgrzeje, że taktowanie poleci na łeb na szyję
Gdzie mogę kupić taką doskonałą szklaną kulę.

I rozumiem, że znowu mówisz o takich typowych zastosowaniach jak oglądanie 4*SuperPI i FurMarka? Kupić komputer za 10K żeby oglądać Furmarka który według autorów może uszkodzić GPU to trochę głupie nie sądzisz?
Cytat:
A czy ten monitor można kalibrować?
Może i nie ma obecnie na rynku 5k
I w tym miejscu koniec dyskusji Skoro nie ma to nie ma.
To nie jest profesjonalna stacja robocza, żeby trzeba było coś kalibrować.
Cytat:
jednak to co jest jakością bije na głowę Apple
To daj jakąś recenzję. Z cenami oczywiście. i 5K no bo jak inaczej? Cena takiego panela jest wyższa, to ponad 14 milionów pikseli i podejrzewam że badpikseli byś tam nie chciał.
Cytat:
No i tak w ogóle to po co monitor o takiej rozdzielczości do komputera, który ma być komputerem domowym?
A po co mi 231 koni i napęd na 4 koła do jeżdżenia po mieście? Bo milej mi się jeździ.
Jakby miał tylko FullHD to byś się śmiał że nie jest premium i ASUS ma lepsze.
A tak to się śmiejesz, że po co mu panel premium skoro to tylko komputer domowy?

Cytat:
Tutaj masz 2k od EIZO - http://www.eizo.pl/monitor/coloredge.../#specyfikacja
Kosztuje 6k.
Ja mam FullHD IPS za 800zł. Też dobry. Ile kosztuje 5K od EIZO?
I myśle, że zdecydowana większość użytkowników domowych dostrzeże wyższą rozdzielczość niż zauważy jakieś problemy z odwzorowaniem pełnego gamutu.

Cytat:
Za 4k składasz taką maszynę, że głowa mała.
Gdzie można tak składać komputery AIO?

Cytat:
w iMacu to nie jest mobilna wersja?
Wydaje mi się że iMac korzysta z samych mobilnych wersji, aby zaoszczędzić na TDP. Być może procesor też ma obniżone napiecie - seria T. Coś takiego jak kupiłeś do serwera.

Cytat:
Zostaje 1k na dysk i pamięć RAM i obudowę.
Troche mało. Tym bardziej że tam jest Fusion Drive - zawiera 128GB SSD.

Cytat:
Teraz sobie porównaj obie konfiguracje pod kątem wydajności
i3770 to troche słabo ma 3,4Ghz i to Ivy a iMac może mieć 4.0 - i pewnie już Haswell.
Jakichś cudów się spodziewasz?
Ostatnio Intel poprawił odprowadzanie ciepła w Haswellach (zmiana konstrukcyjna obudowy), stąd pojawił się 4790K.

Cytat:
jakości np. monitora
Może i iMac pod względem rozdzielczości bije na głowę inne monitory, jednak pod innymi już nie
Ponownie - a gdzie jakiś test?
To raz. A po drugie może profesjonalnym monitorom na CCFL ustępuje ale czy ustępuje rzeczywiście WSZYSTKIM INNYM monitorom?
No to gdzie masz te domowe monitory 5K IPS do porównań? Ok, niech będą nawet 4K.
Domowe czyli rozumiem że nie kosztują 6 tysięcy, bo tyle to kosztują profesjonalne. Coś mi umknęło?

btw. Jak DELL wypuści monitor 5K to nie będzie za duży wysiłek dla grafiki?

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 20.10.2014 o godz. 19:40
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2014, 09:05   #7218
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości


http://zaufanatrzeciastrona.pl/post/...zane-dyski-usb

Zalety opisze Max (:

Nie chodzi o to że jest za szybki - po prostu on się tam w środku tak zgrzeje, że taktowanie poleci na łeb na szyję


A czy ten monitor można kalibrować?
Może i nie ma obecnie na rynku 5k (Dell niedługo pokaże) jednak to co jest jakością bije na głowę Apple - mówię o monitorach od Eizo, Della, Neca.
No i tak w ogóle to po co monitor o takiej rozdzielczości do komputera, który ma być komputerem domowym?

Tutaj masz 2k od EIZO - http://www.eizo.pl/monitor/coloredge.../#specyfikacja
Kosztuje 6k. Za 4k składasz taką maszynę, że głowa mała.

i7 3770K - 1.3k
Gigabyte GA-Z77X-UP4 TH - 750zł
Radeon R9 280X Club3D 3GB 1000/6000MHz 2xminiDP&HDMI&DVI (PCI-E) RoyalQueen CoolStream - 1k (w iMacu to nie jest mobilna wersja?)

Zostaje 1k na dysk i pamięć RAM i obudowę.

Teraz sobie porównaj obie konfiguracje pod kątem wydajności i jakości np. monitora
Może i iMac pod względem rozdzielczości bije na głowę inne monitory, jednak pod innymi już nie
Niestety, ale Twoje wpisy to przysłowiowe "rzucanie grochem o ścianę".
Dla świadków jabłkowy cena nie jest żadnym argumentem. Przecież ich stać! Co z tego, że nie działa? (np. iPhone 6 - telefon z którego nie można zadzwonić)
Ty nie rozumiesz podstawowej rzeczy: "Musisz to mieć!"
Produkty Apple służą wyłącznie do tego, żeby "to mieć", a nie do tego, żeby działały.
A to znaczy, że w 100% spełniają funkcje, do których są przeznaczone.
Jak myślisz, dlaczego fanboye wpisują na mojejapko.pl deklaracje typu "rewelacja, zamawiam natychmiast", chociaż produktu nie ma jeszcze na rynku i nikt nie wie , czy to w ogóle działa.
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.10.2014, 21:52   #7219
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Wlutowany procek i ram :/
https://www.ifixit.com/Teardown/Mac+...Teardown/30410

Z wyglądu by był ok (jak dla mnie) gdyby nie ten placek - z nim wygląda jak waga.

aha iMac dostał 5 albo 6 na 10.

Dziwi mnie trochę utrzymywanie miniaka...przecież jest Mac Pro..


Cytat:
Napisany przez sobrus
Gdzie mogę kupić taką doskonałą szklaną kulę.

I rozumiem, że znowu mówisz o takich typowych zastosowaniach jak oglądanie 4*SuperPI i FurMarka? Kupić komputer za 10K żeby oglądać Furmarka który według autorów może uszkodzić GPU to trochę głupie nie sądzisz?
Hmmm. Mac Pro się grzeje przy dłuższej pracy - źle zaprojektowany układ chłodzenia. Wybacz ale jak się kupuje stację roboczą, to się chce aby ona non stop pracowała i zarabiała na siebie.

Apple chce skończyć ze sprzętem dla corpo i pro ponieważ tam nie ma tyle mamonki - i tu ma rację. Nie powie tego w prost, bo to by był szczał w głowę - odwrócili by się od nich wszyscy, którzy robią soft dla pro/corpo.

Cóż no i co do Apple mam zazwyczaj racje. Pisałem przed wypuszczeniem iP6, że będzie kiks - no i były, a to problem z wifi i bt, a to dodatkowy ficzer w iP6+ w postaci plastyczności, problemy z ajClołd i inne.

Cytat:
I w tym miejscu koniec dyskusji Skoro nie ma to nie ma.
To nie jest profesjonalna stacja robocza, żeby trzeba było coś kalibrować.
Przecież ten komputer jest dedykowany grafikom

Cytat:
To daj jakąś recenzję. Z cenami oczywiście. i 5K no bo jak inaczej? Cena takiego panela jest wyższa, to ponad 14 milionów pikseli i podejrzewam że badpikseli byś tam nie chciał.
To se wpisz w Google ten model Eizo i dodaj review a za jakiś czas wpisz iMac 2014 display review

Za jakiś czas dowiemy się czy się myliłem

Cytat:
A po co mi 231 koni i napęd na 4 koła do jeżdżenia po mieście? Bo milej mi się jeździ.
Jakby miał tylko FullHD to byś się śmiał że nie jest premium i ASUS ma lepsze.
A tak to się śmiejesz, że po co mu panel premium skoro to tylko komputer domowy?
Przy 231 koniach i napędzie na 4 koła masz nieziemskie przyśpieszenie dzięki czemu wyprzedzanie to poezja.

Powiedz co Ci da taka rozdzielczość w normalnym użytkowaniu? Aby wykorzystać taki obszar roboczy trzeba używać do czegoś konkretnego kompa - FB, muzyka czy film nie wykorzystają go.
U siebie w telefonie mam mega rozdziałkę i co z tego?Gdybym miał FHD to smartek by mi chodził jeszcze wydajniej.
Tutaj nie wypatrzysz różnicy tak jak w mojej słuchawce.

Do tego 10k to model podstawowy. Po dodaniu tego i owego cena leci do 3.5k USD z 2.5k...

Cytat:
Ja mam FullHD IPS za 800zł. Też dobry. Ile kosztuje 5K od EIZO?
I myśle, że zdecydowana większość użytkowników domowych dostrzeże wyższą rozdzielczość niż zauważy jakieś problemy z odwzorowaniem pełnego gamutu.
Wiesz od Eizo są i za 10k...i biją jakością obrazu w porównaniu do tych w iMacu

Cytat:
Gdzie można tak składać komputery AIO?
Czyli co nie mogę sobie porównać do składaka?
Cudna obudowa ITX do takiego...

No ale jak chcesz AIO - HP Z1 G2 - http://shopping1.hp.com/is-bin/INTER...mpTo=OfferList

2.9k USD
Cytat:
System features See detailed specs: US QuickSpecs ť pdf Operating system: Windows 7 Professional 64 (available through downgrade rights from Windows 8.1 Pro 64) Processor: IntelŽ XeonŽ E3-1246v3 with Intel HD Graphics P4600 (3.5 GHz, 8 MB cache, 4 cores) Number of Processors: 1 Display: 27" diagonal IPS LED backlit widescreen LCD with 2 MP 1080p webcam and optional touch (2560 x 1440) Chipset: IntelŽ C226 Form factor: All-in-One Memory Standard memory: 8 GB 1866 MHz DDR3 non-ECC Unbufferred RAM (2 x 4 GB) Memory slots: 4 DIMM Storage Internal drive bays: One 3.5" OR Two 2.5" Internal drive: 1 TB 7200 rpm SATA Optical drive: Slim tray-load DVD RW SuperMulti writer Display and graphics Graphics: NVIDIA Quadro K2100M (2 GB) Expansion features Ports: 1 USB 3.0
1 USB 3.0 (charging)
4 USB 2.0
1 headphone
1 microphone
1 DisplayPort 1.1
1 RJ-45
1 subwoofer
1 optical S/PDIF
1 audio line in
1 audio line out Slots: 1 MXM
2 mini-PCIe mSATA (full-length)
1 SD 4.0 media card reader Communication features Network interface: IntelŽ I217LM PCIe GbE controller Audio: IntelŽ HD / IDT 92HD68 codec with two 4 W stereo speakers and DTS Studio Sound Power Power supply: 400 W 90% efficient, wide-ranging, active power factor correction Dimensions and weight Dimensions (w x d x h): 26 x 16.5 x 20.8 in (66.04 x 41.91 x 52.83 cm) Weight: 47 lb (21.32 kg) What's included Security management: HP Chassis Intrusion Sensor
HP Keyed Cable Lock Kit (optional) Warranty: Protected by HP Services, including a limited 3 years parts, 3 years labor, and 3 years onsite service (3/3/3) standard warranty. Certain restrictions and exclusions apply.
Cytat:
Wydaje mi się że iMac korzysta z samych mobilnych wersji, aby zaoszczędzić na TDP. Być może procesor też ma obniżone napiecie - seria T. Coś takiego jak kupiłeś do serwera.
Tak sprawdziłem i karty są mobilne - mają M na początku.

Cytat:
Troche mało. Tym bardziej że tam jest Fusion Drive - zawiera 128GB SSD.
No ale popatrz jak wydajnością odskakuje.. fiu fiu
Cytat:
i3770 to troche słabo ma 3,4Ghz i to Ivy a iMac może mieć 4.0 - i pewnie już Haswell.
Jakichś cudów się spodziewasz?
Ostatnio Intel poprawił odprowadzanie ciepła w Haswellach (zmiana konstrukcyjna obudowy), stąd pojawił się 4790K.
W tej konfiguracji iMac ma i5 a ja dałem i7

Cytat:
Ponownie - a gdzie jakiś test?
To raz. A po drugie może profesjonalnym monitorom na CCFL ustępuje ale czy ustępuje rzeczywiście WSZYSTKIM INNYM monitorom?
No to gdzie masz te domowe monitory 5K IPS do porównań? Ok, niech będą nawet 4K.
Domowe czyli rozumiem że nie kosztują 6 tysięcy, bo tyle to kosztują profesjonalne. Coś mi umknęło?

btw. Jak DELL wypuści monitor 5K to nie będzie za duży wysiłek dla grafiki?
Nigdzie nie napisałem, że ustępuje innym No ale skoro ma być dla grafików, montażystów i co najważniejsze artystów...

No i jak Dell wypuści to oczywiście będzie to taki sam wysiłek dla grafiki - tylko do tego Della ludzie walną odpowiednią grafikę

btw, producentem matryc jest LG
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.10.2014, 08:52   #7220
Yossi
Forumator
 
Avatar użytkownika Yossi
 
Data rejestracji: 02.03.2012
Posty: 907
Yossi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
http://www.wprost.pl/ar/349805/Firma...rsji-polskiej/

jak zwykle - bez komentarza
__________________
Sprzęt: ZX Spectrum+
-------------------------
...i przyprowadził Pan użytkownika do Apple Store i rzekł mu: "wybierz sobie telefon"
Yossi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.10.2014, 20:24   #7221
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
andy i Yossi....
jak zwykle - bez komentarza.....

dodałbym jeszcze
mgit i Patrix...
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.10.2014, 20:35   #7222
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
@czechoj ale co bez komentarza?

No nie gadaj, że ten Z1 od HP to szit
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.10.2014, 21:24   #7223
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
raczej G3 od Appla to
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.10.2014, 21:26   #7224
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Dawno to było.. Te czasy raczej już nie wrócą
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.10.2014, 21:38   #7225
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
andy nie znasz dnia ani godziny..... czekamy Antonin 2015
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.10.2014, 21:39   #7226
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Niestety ale takie zjazdy, to nie dla mnie ;-)
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.10.2014, 21:42   #7227
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,859
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie pękaj, bo wyjdzie żeś mocny tylko w gebie, tzn w klawiaturze
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.10.2014, 21:46   #7228
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
To nie o to chodzi ;-)
O prostu nie kręcą mnie takie zjazdy.
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.10.2014, 21:51   #7229
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
i dostaniesz bez łeb po pijaku ajfonem
Cytat:
Napisany przez andy Podgląd Wiadomości
........ nie kręcą mnie takie zjazdy.
tak jak ajfony
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.10.2014, 21:52   #7230
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,859
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wygnie ci się
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
świadkowie jabłkowy, apple, apple fanboy, apple religion, fanatyzm, i-diot, ipad, pc-fanboys, sekta steve'a jobs'a


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.