Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.05.2017, 18:59   #511
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
po kilku nie udanych zakupach nadszedł czas na strzał za 10pkt.

tj. Plextor PX-L890SA

kupiony na OLX za 38zł z przesyłką :-)

sprawny w 100% przebieg znikomy nagrał 88 płyt

wszystko oryginalne numery seryjne pokrywają się te z programu PlexUTILITIES jak i na naklejce :-)

oczywiście na nowej platformie Z270 z dodatkowym kontrolerem Marvell
program PlexUTILITIES się gubi i nie wykrywa i trzeba się posiłkować innym komputerem.
Moim zdaniem PlexUTILITIES był napisany bardzo szybko i posiada sporo błędów najważniejszy to ten że jeśli w platformie jest więcej niż jeden kontroler SATA nie potrafi wykrywać nagrywarki. niezależnie gdzie ją podłączymy.

Co mogę powiedzieć ERA Lita-Ona 124 B i jego clonow dobiega końca.
wystarczy trochę poszukać i można kupić poniżej 50zł z wysyłką jedne z najlepszych nagrywarek ostatnich czasów. przez ostatni rok kupiłem Liteo-On Asus i teraz Plextora w sumie mam 6szt. 124B i za żadnego nie dałem więcej jak 50zł

Stare, ale jare!-przechwytywanie07.jpg

Stare, ale jare!-przechwytywanie06.jpg

Stare, ale jare!-przechwytywanie001.png

Stare, ale jare!-przechwytywanie002.png

Stare, ale jare!-przechwytywanie003.png

Stare, ale jare!-przechwytywanie004.png

Stare, ale jare!-przechwytywanie02.png

Stare, ale jare!-przechwytywanie03.png

Stare, ale jare!-przechwytywanie04.png

Stare, ale jare!-przechwytywanie05.png
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.05.2017, 06:34   #512
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości

Co mogę powiedzieć ERA Lita-Ona 124 B i jego clonow dobiega końca.
wystarczy trochę poszukać i można kupić poniżej 50zł z wysyłką jedne z najlepszych nagrywarek ostatnich czasów. przez ostatni rok kupiłem Liteo-On Asus i teraz Plextora w sumie mam 6szt. 124B i za żadnego nie dałem więcej jak 50zł

Cała era napędów optycznych dobiega w ekspresowym tempie do końca ... wraz z miniaturyzacją techniczną , zmianami na rynkach komputerowych , popularnością urządzeń mobilnych czy telefonów .
Dlatego ich praktyczne zastosowanie obejmuje wyłącznie "archiwum swojej dekady "
Takie życie
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.05.2017, 16:11   #513
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Prawie nówka sztuka ;-)
A ja Wam powiem, że nie jeden wyznawca miniaturyzacji, chmuromaniak czy pendrajvowiec zapłacze, kiedy straci ważne dane...
Na serwisie mam mnóstwo przypadków "dysk wczoraj chodził, a dziś nie", "miałem swój ślub na pendrive chciałem obejrzeć i nie działa" - i wiele wiele więcej.
Inna sprawa, że ludzie nie robią kopii, ale posiadanie chociażby jakiegoś archiwalnego nagrania na DVD/BD dodatkowo, daje nam możliwość powrotu
Zwyczajnie "nauczony doświadczeniem" nie zrezygnuję z nośników optycznych tak szybko, jak chciałby tego świat.
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.05.2017, 16:21   #514
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Leman39 Podgląd Wiadomości
Na serwisie mam mnóstwo przypadków "dysk wczoraj chodził, a dziś nie", "miałem swój ślub na pendrive chciałem obejrzeć i nie działa" - i wiele wiele więcej.
Skąd ja to znam ?

Ale nie ma już żadnych szans na szeroki powrót technologi optycznej do użytkowego sprzętu w żadnej postaci .
Można powiedzieć że jesteśmy w zamkniętym ciągle zmniejszającym się kręgu.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.05.2017, 09:46   #515
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Spokojnie, CD Audio przeżyje wszystko i napędy będą choć trochę potrzebne
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.09.2017, 22:51   #516
zenonz
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 05.02.2017
Posty: 510
zenonz niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
Ale nie ma już żadnych szans na szeroki powrót technologi optycznej do użytkowego sprzętu w żadnej postaci .
Można powiedzieć że jesteśmy w zamkniętym ciągle zmniejszającym się kręgu.
Czyli jak chcę sobie sprawić atramentówkę z możliwością nadruku na płytach to też idę pod prąd?
zenonz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.09.2017, 20:21   #517
userChris
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 05.09.2017
Posty: 2
userChris w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam,

Które z tych rarytasów będzie dobre do nagrywania map DVD+R z ustawieniem booktype DVDROM? Fajnie jakby też testowała ale to nie jest wyjatkiem

Mam LG GH22LS30 a do takich rzeczy nie daje rady
userChris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2017, 07:52   #518
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez userChris Podgląd Wiadomości
Witam,

Które z tych rarytasów będzie dobre do nagrywania map DVD+R z ustawieniem booktype DVDROM? Fajnie jakby też testowała ale to nie jest wyjatkiem

Mam LG GH22LS30 a do takich rzeczy nie daje rady

Oczywiście musza być sprawne i w dobrym stanie \ w Pioneer musi być zmodernizowany firmware dla booktype dla DVD-ROM

Pioneer DVR-109\110\111\112\115\116\117\212\215\216\217
LiteOn iHAS x24 A lub B
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2017, 09:16   #519
mikhnal
ImgBurn forever!
 
Avatar użytkownika mikhnal
 
Data rejestracji: 24.07.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 220
mikhnal jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>mikhnal jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>mikhnal jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>mikhnal jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>mikhnal jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>mikhnal jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Akurat Pioneer'a DVR-212BK lub DVR-217L mogę sprzedać. Mają ustawione na stałe bitsetting dla płyt DVD+R. Oba w świetnym stanie. Nie będzie tanio, ale to są perełki.
__________________
w kompie / Pioneer BDR-S09XLT 1.34 / LiteOn iHBS112 2 PL06 /
Unitek Y3322a / Pioneer DVR-212BK 1.28 / Pioneer DVR-217L 1.10 / LiteOn iHAS124 B AL0S / Asus DRW-1814BK 1.14 / Samsung SH-224DB SB01 / Samsung SH-S223F SB03 / BenQ DW1650 BCIC / BenQ DW1670 103 /
mikhnal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2017, 16:39   #520
userChris
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 05.09.2017
Posty: 2
userChris w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez czary2mary Podgląd Wiadomości
w Pioneer musi być zmodernizowany firmware dla booktype dla DVD-ROM
Jak to się robi? Przez jakiś program czy są gotowe gdzieś w sieci?

W LiteOn iHAS x24 A lub B juz tego nie trzeba robić?

A nagrywarki Nec'a co tu proponujecie troszkę gorzej radzą?
userChris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.09.2017, 16:42   #521
mikhnal
ImgBurn forever!
 
Avatar użytkownika mikhnal
 
Data rejestracji: 24.07.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 220
mikhnal jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>mikhnal jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>mikhnal jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>mikhnal jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>mikhnal jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>mikhnal jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Modyfikacja firmware i wgranie do napędu. Moje egzemplarze Pioneera mają już to ustawione i wgrane.
__________________
w kompie / Pioneer BDR-S09XLT 1.34 / LiteOn iHBS112 2 PL06 /
Unitek Y3322a / Pioneer DVR-212BK 1.28 / Pioneer DVR-217L 1.10 / LiteOn iHAS124 B AL0S / Asus DRW-1814BK 1.14 / Samsung SH-224DB SB01 / Samsung SH-S223F SB03 / BenQ DW1650 BCIC / BenQ DW1670 103 /
mikhnal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2017, 11:41   #522
VANTWG
-=MIXED CLAN=-
 
Avatar użytkownika VANTWG
 
Data rejestracji: 19.09.2003
Lokalizacja: Deep Space 9
Posty: 1,143
VANTWG jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>VANTWG jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Leman39 Podgląd Wiadomości
Prawie nówka sztuka ;-)
A ja Wam powiem, że nie jeden wyznawca miniaturyzacji, chmuromaniak czy pendrajvowiec zapłacze, kiedy straci ważne dane...
Na serwisie mam mnóstwo przypadków "dysk wczoraj chodził, a dziś nie", "miałem swój ślub na pendrive chciałem obejrzeć i nie działa" - i wiele wiele więcej.
Inna sprawa, że ludzie nie robią kopii, ale posiadanie chociażby jakiegoś archiwalnego nagrania na DVD/BD dodatkowo, daje nam możliwość powrotu
Zwyczajnie "nauczony doświadczeniem" nie zrezygnuję z nośników optycznych tak szybko, jak chciałby tego świat.
tyle że przy obecnej objętości plików mm płyty odpadają. Ja mam backup ważnych danych na nas oraz lustro na dodatkowym dysku usb podłączonym do nas'a.
Ostatnio chciałem zgrać fotki z płyty dvd która była przechowywana w idealnych warunkach i niestety lipa. Żaden napęd w lapkach nie poradził sobie, dopiero jakiś zabytkowy litek coś tam odczytał, ale i tak nie kompletnie. Więc z backupem na DVD to też trzeba ostrożnie
__________________
1.DVD RW HP DH16ABLH @ Plextor PXL890SA ..........
2.DVD RW HP DH-16ACSH @ Plextor PX891SA ..........

I kilka szt. poza budą.
VANTWG jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2017, 13:48   #523
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
DVD brakuje ale BD-R wystarcza ;-) spokojnie na wszystko jak leci
to prawda magazyn na HDD jest bardzo poręczny i wygodny
każdy przez lata wie co do niego najlepsze jest

ale jak wspomniał Arepo długo długo Audio-CD będzie jeszcze potrzebne

co raz mniej ludzi dostrzega w tym sens kupiłem 3cia płytę Remastered Metallica Master of Puppets i wszyscy pytają po co jak można to mieć na mp3. posłuchać na youtube. taki jest ten świat obecnie lepiej nie będzie

ale i sa ludzie tacy jak ja którzy czerpią satysfakcje w słuchani muzyki z oryginału na CD
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2017, 20:09   #524
zenonz
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 05.02.2017
Posty: 510
zenonz niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
co raz mniej ludzi dostrzega w tym sens kupiłem 3cia płytę Remastered Metallica Master of Puppets i wszyscy pytają po co jak można to mieć na mp3. posłuchać na youtube. taki jest ten świat obecnie lepiej nie będzie

ale i sa ludzie tacy jak ja którzy czerpią satysfakcje w słuchani muzyki z oryginału na CD
Jak słucha się na sprzęcie nie obcinającym wysokich częstotliwości, to przy takiej muzyce od razu słychać różnicę, nawet w samochodzie Także albo wygoda, albo jakość Podejrzewam, że większość populacji zadowala się strumieniami 128kb/s ze Spotify, szczególnie jak za sprzęt odsłuchowy służy tablet Tak mi się przypomniało z dzieciństwa, jak ojciec kupił w Pewexie słuchawki Philipsa i robiliśmy porównanie z jakimiś słuchawkami Unitry. Podczas gdy ja z bratem i ojcem byliśmy zachwyceni różnicą to ocena mamy zwalała z nóg - "nie ma różnicy - i tu bębenki i tu bębenki "
zenonz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 01.12.2017, 12:51   #525
zenonz
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 05.02.2017
Posty: 510
zenonz niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Obiekt kolekcjonerski :) piątkowy humor

Prawdziwa perełka dla koneserów, na zagranicznej aukcji ktoś chce sprzedać nówkę BTC Dual, ale nie chodzi o DL tylko +/-, wrzucam tu zdjęcia dla hecy
Stare, ale jare!-btc_1.jpg

Stare, ale jare!-btc_2.jpg

Stare, ale jare!-btc_3.jpg
zenonz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nero 6.0.0.9 widzi nagywarke ale nie nagrywa sprytnylisek Napędy optyczne CD 8 28.05.2010 09:16
Nagrywarki odczytuje ale nie mozna nagrywac? joasiunia Napędy optyczne DVD 5 16.01.2008 18:42
Jakia komórka - temat ten sam ale jednak inny Metallicat Off topic 19 04.05.2007 10:03
Problem nie wiem z czym ale to sprawa zycia i śmierci RafałJ. Napędy optyczne DVD 5 12.07.2004 13:54
Wiem ze macie mnie jush dosc ale ja mam jush tych klientów FTP serdecznie dosc !!!! Laser Off topic 13 02.02.2003 14:04


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.