Powrót   Forum CDRinfo.pl > Urządzenia przenośne > Telefony (Smartfony)



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Ocena dyskusji Tryby wyświetlania
Stary 14.11.2015, 21:28   #781
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Zauważyli, zauważyli stąd ten telefon, bo oni te 100 zł by od Ciebie chcieli
Dlatego ja mam w D. wszelkie oferty, z którymi dzwonią do mnie.

Zasada jest taka:

Jak Ty masz biznes to dzwonisz Ty, jak oni mają biznes to dzwonią oni.
True, tylko mając telefon na kartę w ogóle nie spodziewam się, że będą do mnie dzwonić. Toteż uprzejmie poinformowałem, że więcej telefonów sobie nie życzę.
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.11.2015, 06:12   #782
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Możesz sobie nie życzyć, a oni i tak będą dzwonić.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2015, 10:48   #783
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Numer nie był zastrzeżony - wtedy wyląduje w blackliście jak pewna firma wciskająca garnki i pare innych.

btw. Dziwnym trafem wszystkie takie firmy dzwonią z Łodzi
sobrus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.11.2015, 12:13   #784
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Do mnie ostatnio z ubezpieczeń dzwonili i nie mogli zrozumieć dla czego nie jestem ich cudowną ofertą zainteresowany
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.11.2015, 16:35   #785
Grysik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.11.2010
Posty: 1
Grysik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Orange daje 3 GB internetu za jedyne 3 zł

Jak ktoś chce skorzystać i ma konto w orange to jest okazja http://proline.pl/?n=orange-daje-gb-...dyne-zl&r=720p
Grysik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2017, 14:05   #786
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Trochę nie w temacie, bo powinno raczej być "jak zdenerwować klienta", ale trudno.

Plus jak zwykle po zmianie umowy włączył mi pocztę głosową. Zawsze wyłączałem jeszcze na etapie finalizowania umowy, teraz zapomniałem. Ta poczta jest mi mocno nie na rękę; w pracy mam słaby zasięg i jeśli nie mam poczty to po prostu przychodzi mi sms o próbie połączenia, jako nadawca kontakt, od razu wiem kto. Jeśli włączy się poczta, muszę odebrać połączenie z poczty, odsłuchać numer, zapamiętać go lub zapisać, bo przecież nie pamiętam wszystkich kontaktów i dopiero potem sprawdzić. Bo przecież w 90% przypadków dzwoniący się nie nagrywa, tylko go złapie - więc nie dowiem się z wiadomości, kto to był. W związku z tym po jakimś czasie, czyli dziś, postanowiłem usługę wyłączyć.

Najpierw zalogowałem się do plus online, wszedłem w zakładkę usługi i zacząłem szukać. Bezskutecznie, gdzież by tam podstawową usługę jak poczta głosowa można było edytować w zakładce usługi. Takie rzeczy tylko w erze, a przecież ery już dawno nie ma.

Wymyśliłem inaczej - zadzwoniłem na numer poczty głosowej. Po ustawieniu hasła oraz skasowaniu wszystkich wiadomości (nie da się przejść dalej przed odsłuchaniem lub co najmniej skasowaniem, jeśli chce się nie czekać na wydukanie numeru, czasu połączenia itd.) wreszcie dostałem się do menu ustawień. I co? Oczywiście nic, tam się wyłączyć również nie da.

Wujek google.
"Jak mata w abonamencie, wpiszta "##21#", zadziała na bank".
No dobra, ale to jednak USSD, warto sprawdzić, co robi, zanim się pochopnie wpisze.
No to szukam, po chwili - wreszcie - odnajduję tabelkę na stronie plusa, gdzie są opisane funkcje poczty głosowej. No to wpisuję ##21#, opisany jako "Dezaktywacja wszystkich (bezwarunkowo) przekierowań". Nie działa, poczta nadal aktywna.
Na dole jest jeszcze jeden kod, opisany: "Dezaktywacja wszystkich przekazów (poczta nie będzie się zgłaszała)". Eureka, nareszcie...

Nie chciałem dzwonić na BOK, bo tam trzeba czekać 10 minut na połączenie. Okazuje się, że chyba byłoby szybciej, bo znalezienie tego cholernego kodu zajęło mi coś koło 20 minut...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2017, 15:04   #787
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To dopisz tutaj ten kod - następnym razem wyszukasz sobie swój post i z pewnością zajmie to mniej niż te 10 czy 20 minut.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2017, 22:31   #788
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Racja

##002#
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2017, 22:51   #789
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,620
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nie lubię Plusa, byłem u nich przez rok jakieś 10 lat temu,
i mam złe doświadczenia
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2017, 22:57   #790
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,763
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja dotąd tylko u nich nie byłem
bo mam co do nich złe przeczucia
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2017, 23:39   #791
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Operator jak każdy inny. Obecnie mam za 29 zeta za darmo sms, rozmowy kom i stacjonarne, 10 giga netu i do tego 120 min do łunii i kilku innych przyległych...

Każdy operator w Pl odbiega standardami od takiego UK czy innej Francji, na każdego trzeba uważać, ale tragedii nie ma, jeśli się wie, czego się chce i nie da sobie w dmuchę kaszać.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.01.2017, 23:54   #792
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,763
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wiesz, jak u nich usłyszałem że np. nie da się od razu wyłączyć melodyjki....którą to uważam za naigrywanie się z każdego, kto chce się dodzwonić....to parsknąłem śmiechem. Sam też unikam dzwonienia na numery, gdzie może mnie spotkać melodyjka.
Ona wg nich jest za darmo (ale tylko 1 m-c) i mogę sobie później wyłączyć sam, ale nie można od razu przy podpisywaniu umowy. Podobnie mogą sami w przyszłości włączać inne równie 'darmowe' usługi. No sorry, ale to jakieś nieporozumienie.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.01.2017, 00:49   #793
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Taak, niekompetencja przedstawicieli tej sieci (która przecież pierwotnie widniała w nazwie niniejszego tematu) a także trudności, jakich przysparzają czasem najprostsze nawet czynności, są - można powiedzieć - legendarne...

Z drugiej strony pamiętam, że na przykład Idea potrafiła mnie zaskoczyć brakiem poszanowania praw konsumenta w czasach, kiedy prawa konsumenta nie były jeszcze popularne i nie byliśmy szczególnie wyczuleni na ich punkcie. Dziś wszystkie sieci się jako tako poprawiły, łącznie z plusem. To jeszcze nie to, czego by się chciało (stąd mój post o trudnościach z tak banalnie prostą czynnością, jak wyłączenie poczty), ale jest lepiej.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.12.2017, 16:37   #794
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Warunki Oferty Promocyjnej „Podwójne doładowanie na mikołajki" dla użytkowników Heyah.

Myślę sobie yay!
A tu dupa, teraz chyba wszędzie szukają jelenia.
To nie są te promocje co kiedyś.

Kiedyś złotówki zostawały na zawsze, teraz nazywają to promocyjnymi złotówkami lisy jedne.

Ciekawe ile osób tego nie doczyta? Bo informację puszczają w sms bez podawania szczegółów.

-bez-tytulu.jpg

PS
Po małej analizie, będę chytrzejszy od nich.
Doładuję za 5zł, a potem za 25zł i podwoją drugie doładowanie.
Mając na uwadze, że mam pakiet "nolimit w kraju" + 10GB za 25zł/m-ąc, to jeden miesiąc mi zasponsorują zgodnie z pkt. 12 i 13 regulaminu.
Drugie 25zł z doładowania pójdzie na kolejny m-ąc. Szach mat cwaniaki.
__________________
amiga500site

Ostatnio zmieniany przez Patrix : 03.12.2017 o godz. 16:44
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.12.2017, 10:43   #795
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,763
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jakby ktoś coś z Playem przedłużał, chodzi o abonament.
Można wywalczyć umowę bezterminową za 25pln brutto - wszystko no limit, internet po 10GB zwalnia do 1 Mbit/384kBit (DL/UL) czyli spoko.
Taryfa nazywa się dokładnie Replay Solo z rabatem na abonament I+. Można ją załatwić tylko z biurem podtrzymania klienta, nie ma jej w materiałach reklamowych, nie wiedzą o niej w salonach ani zwykli konsultanci.
W ramach abonamentu, w tej cenie, jest też telewizja Play Now. Programów za wiele nie ma i dupy nie urywają, ale może będzie się to rozwijać. Mnie to tam wisi, ale może kogoś interesuje, wiec informuję.
Gdyby ktoś chciał się wczytywać w szczegóły, to mogę wrzucić linka do regulaminu tej oferty, bo pewnie na stronie Playa jej nie znajdziecie.


PS Oferta oczywiście bez telefonu, z telefonem nie pytałem ale, zgaduję, będzie +20zł do abo.


Do tej pory płaciłem za takie coś 29,99, no bez tej telewizji, i myślałem że nic lepszego się nie da...a tu masz. Najlepsze jest to, że w nowym abo ta telewizja kosztuje 10 zł/mc a usługi telekomunikacyjne 15 zł/mc. Znaczy teoretycznie da się mieć wszystko no limit za 15 zeta
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania Oceń tę dyskusję
Oceń tę dyskusję:

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Poradnik dla hakiera (PFO fabrini) Patrixs Off topic 15 07.11.2023 20:04
Wybór aparatu, co kupić, osprzęt - filtry, obiektywy, itp Calme Fotografia 2839 29.01.2021 12:46
Teksty nauczycieli Tribunal Off topic 47 11.04.2004 22:39
535 śmiesznych tekstów mallow Humor 6 01.06.2003 16:49


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.