Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.11.2003, 18:03   #1
Cairath
Bywalec
 
Avatar użytkownika Cairath
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 45
Cairath w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie może pobrać plików...

Cześć!!!

Mam taki problem:

Ostatnio (2 dni temu) odzyskałem kompa z serwisu po wymianie uszkodzonej płyty głównej na nową i od tego momentu - mamtaki problem z netem, że nie mogę pobrać żadnego pliku z jakiejś strony internetowej. Gdy zapisuje jako element docelowy wyskakuje ikonka z informacja:
" Internet Explorer nie może pobrać...(i tu nazwa pliku -jakiś tam patch do gry). Program IE nie może otworzyć tej witryny internetowej, Żądana witryna jest niedostępna lub nie można jej znaleźć. Spróbuj ponownie później."

innym razem:
"Limit czasu operacji został przekroczony"
a teraz przy każdej próbie najczęściej wyskakuje:
"Ustanowienie połączenia z serwerem nie było możliwe"



W czym tkwi problem? nie może być to chyba wina stron internetowych, gdyz sprawdzałem na 3 innych i jest to samo. Z tego wynika, że to coś z Internet Explorerem albo z moim netem. Doradzcie co mam zrobic. Czy mam zmienić na Operę (jak tak to skąd ja można ściagnać? buhaha przeciez nie ściagne ) Czy problem siedzi jeszcze w czym innym.
Aha mam sieć stałą osiedlową - zakładała jakaś firma.
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez Cairath : 06.11.2003 o godz. 18:05
Cairath jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.11.2003, 18:24   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
po wymianie tak waznego elementu jak mobo, nawet na ten sam model, raczej nalezy przeladowac winde, bo moze jej cos nie pasic - to nie naped czy ram, ktore sa wykrywane przy kazdym starcie na nowo...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.11.2003, 18:47   #3
Cairath
Bywalec
 
Avatar użytkownika Cairath
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Posty: 45
Cairath w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No ale wszystko działa bez zarzutu w sumie (oni mi tą karte zainstalowali) tylko z tym mam problem...Nie mówią Wam nic te komunikaty które podałem? Ich przyczyną co może być?
Cairath jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.11.2003, 19:18   #4
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Na początku zainstaluj najnowasze stery do swojego modemu.
Jeśli to nie pomoże to przeinstaluj Windowsa, a
jeśli to nie pomoże to już nie wiem co się dzieje...
Pozdro
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2022, 13:20   #5
jaho48
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.04.2008
Posty: 2
jaho48 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witam i mam pytanie dlaczego nie moge nic pobrac z cdrinfo.pl
jaho48 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.05.2022, 15:12   #6
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,734
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Czego nie możesz pobrać? Np. cpu-zet można, więc?
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2022, 14:00   #7
jaho48
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.04.2008
Posty: 2
jaho48 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
re do pobrania

Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Czego nie możesz pobrać? Np. cpu-zet można, więc?
Witam i pozdrawiam mam przegladarke opere i na niej probuje pobrac menu cdr info,unetbootin czy tez download uniwersal usb i nic nie pobiera tylko odswieza ekran mignieciem nir wiem dlaczega tak sie dzieje
jaho48 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2022, 14:49   #8
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,192
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Strona pobierania danej aplikacji, dajmy na to UNetbootin:

https://www.cdrinfo.pl/download2.php...&baza=soft&v=0

Prawy przycisk myszy na odnośnik "UNetbootin pobranie" a następnie "Zapisz jako".
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2022, 15:26   #9
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,734
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Unetbootin pobiera się normalnie na IE11 i na Vivaldi. Spróbuj na innej przeglądarce lub masz inny problem u siebie.
__________________
Pozdr./Grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 03.05.2022 o godz. 15:32
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2022, 16:53   #10
siwymariusz
Guru
 
Avatar użytkownika siwymariusz
 
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 1,369
siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
Strona pobierania danej aplikacji, dajmy na to UNetbootin:

https://www.cdrinfo.pl/download2.php...&baza=soft&v=0

Prawy przycisk myszy na odnośnik "UNetbootin pobranie" a następnie "Zapisz jako".
A dlaczego piszę przy pobieraniu, " nie pobrano pliku: potencjalne zagrożenie bezpieczeństwa" ??
__________________
Jestem oświecony : Solarforce L2P mod Greg , APEX GT01, Olight S10 Baton XM-L. SolarStorm SC02 ( po naprawie -thx Maciex93 ), Astrolux S41 4x Nichia 219B, Astrolux E01
siwymariusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2022, 18:37   #11
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,192
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A to już kwestia dzisiejszej polityki dużych korporacji. W przeciwieństwie do tego, co działo się jeszcze 10, a już na pewno 15 lat temu, kiedy internet był kompletnie zdecentralizowaną przestrzenią pełną małych, ciekawych i nieciekawych, projektów, dziś jest wciąż kompletnie wolnym (w rozumieniu koncepcyjnym) i otwartym na decentralizację medium, tyle tylko że w praktyce zdominowanym przez korporacje zarządzające niewielką liczbą portali cieszących się największą popularnością - które można wymienić na palcach co najwyżej kilku rąk, a które generują absolutną większość ruchu internetowego.

Ponieważ zdecydowana większość plików jest pobierana z adresów, które można wręcz z ręki, w ciągu może pół godziny wpisać na białą listę, to twórcom przeglądarek nie opłaca się zawracać sobie głowy sprawdzaniem bezpieczeństwa setek jeśli nie tysięcy małych projektów, jak serwer ftp działający pod domeną CDRinfo.pl. Z kolei Administrator małego projektu jakim jest serwer ftp działający pod domeną CDRinfo.pl (jak i cala ww. domena) również nie ma specjalnie dużo czasu (tak domniemam, dawno z nim nie gadałem ) żeby zajmować się pilnowaniem, czy jesteśmy pododawani do takich białych list, automatycznie podczas pobierania plików przez przeglądarkę z naszego działu download aplikacja uznaje źródło za niezweryfikowane i z automatu wali ostrzeżeniem. Oczywiście tak naprawdę można i trzeba się dodać samemu pilnując wymagań certyfikatowych, ale to też wymaga uwagi i czasu.

Od strony funkcjonalnej jako użytkownik wystarczy potwierdzić wyjątek bezpieczeństwa i wszystko działa. Oczywiście wcześniej trzeba znać i ufać portalowi CDRinfo.pl, a jeśli trafia się tu pierwszy raz, można nie wiedzieć, że to samo dobro Co poradzisz, takie czasy...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2022, 18:39   #12
siwymariusz
Guru
 
Avatar użytkownika siwymariusz
 
Data rejestracji: 15.06.2002
Lokalizacja: na południu kraju
Posty: 1,369
siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>siwymariusz wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jarson Podgląd Wiadomości
A to już kwestia dzisiejszej polityki dużych korporacji. W przeciwieństwie do tego, co działo się jeszcze 10, a już na pewno 15 lat temu, kiedy internet był kompletnie zdecentralizowaną przestrzenią pełną małych, ciekawych i nieciekawych, projektów, dziś jest wciąż kompletnie wolnym (w rozumieniu koncepcyjnym) i otwartym na decentralizację medium, tyle tylko że w praktyce zdominowanym przez korporacje zarządzające niewielką liczbą portali cieszących się największą popularnością - które można wymienić na palcach co najwyżej kilku rąk, a które generują absolutną większość ruchu internetowego.

Ponieważ zdecydowana większość plików jest pobierana z adresów, które można wręcz z ręki, w ciągu może pół godziny wpisać na białą listę, to twórcom przeglądarek nie opłaca się zawracać sobie głowę sprawdzaniem bezpieczeństwa setek jeśli nie tysięcy małych projektów, jak serwer ftp działający pod domeną CDRinfo.pl. Z kolei Administrator małego projektu jakim jest serwer ftp działający pod domeną CDRinfo.pl (jak i cala ww. domena) również nie ma specjalnie dużo czasu (tak domniemam, dawno z nim nie gadałem ) żeby zajmować się pilnowaniem, czy jesteśmy pododawani do takich białych list, automatycznie podczas pobierania plików przez przeglądarkę z naszego działu download aplikacja uznaje źródło za niezweryfikowane i z automatu wali ostrzeżeniem.

Gdyby się nad tym głębiej zastanowić, to zapewne okazałoby się, że jest to działanie niekoniecznie zgodne z szeregiem zasad (choćby nawet tą, że nie można stosować karania prewencyjnego), a poza tym jest nie do końca w porządku wobec małych projektów (które nie mają szeregu pracowników odpowiedzialnych za pilnowanie, czy wszystko działa poprawie, na wszystkich przeglądarkach, na starszych wersjach, przy różnych poinstalowanych certyfikatach itd.), natomiast od strony praktycznej rzeczywiście w pewnych przypadkach chroni to mniej doświadczonych internautów przed różnymi zagrożeniami, których przecież nie brak.


Od strony funkcjonalnej wystarczy potwierdzić wyjątek bezpieczeństwa i wszystko działa. Oczywiście wcześniej trzeba znać i ufać portalowi CDRinfo.pl, a jeśli trafia się tu pierwszy raz, można nie wiedzieć, że to samo dobro Co poradzisz, takie czasy...
No ja wiem o tym , tylko tak dałem znać .
__________________
Jestem oświecony : Solarforce L2P mod Greg , APEX GT01, Olight S10 Baton XM-L. SolarStorm SC02 ( po naprawie -thx Maciex93 ), Astrolux S41 4x Nichia 219B, Astrolux E01
siwymariusz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.05.2022, 18:44   #13
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,734
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A, to ostrzeżenie się wyświetla, bo do ściągnięcia jest goły exe. Jakby był zip czy rar to by nie było.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 08.08.2022, 09:08   #14
adele
Banned
 
Data rejestracji: 08.07.2022
Posty: 11
adele w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja zmieniłam przeglądarkę w podobnej sytuacji i stykło. Raz zaś było to winą sesji (?) przynajmniej taki błąd wyskakiwał.
adele jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.