Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.01.2005, 17:48   #136
Mich@ł
Ismail Delivered
 
Avatar użytkownika Mich@ł
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Wyloguj
Posty: 5,055
Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobol85
witam mam pytanko jak nagrac obraz plyty akurat mam bin z cue i dorzucic do tego cracka do gry? zeby wszystko bylo na jednej plycie?
jest taka mozliwosc? jesli tak to jakim programem?
dzieki bardzo za podpowiedz )
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=38505
Mich@ł jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.02.2005, 15:06   #137
Adept
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Adept
 
Data rejestracji: 31.05.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 131
Adept w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Poradźcie .Miałem plik bin bez cue zrobiłem cue w CueMarker (obraz w alkoholu widać)i teraz jak i w czym zrobić iso albo na coś innego.Bo mam kilka innych plików i chciałbym je nagrac na jedną płytę DVD ale te pliki maja inne rozszeżenie czy mozna tak nagrać
np plik iso połaczyć z innymi oczywiscie w innych katalogach.Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem ale sam sie gubię.Poprostu jak na jednejm płycie nagrać pliki iso-rar-exe-dane.
Pozdrawiam
__________________
"Hodie mihi, cras tibi" - Dzisiaj mi, jutro tobie
Adept jest offline  
Stary 06.02.2005, 14:26   #138
wkruzel
Bywalec
 
Avatar użytkownika wkruzel
 
Data rejestracji: 03.02.2005
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 26
wkruzel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Adept
Poradźcie .Miałem plik bin bez cue zrobiłem cue w CueMarker (obraz w alkoholu widać)i teraz jak i w czym zrobić iso albo na coś innego.Bo mam kilka innych plików i chciałbym je nagrac na jedną płytę DVD ale te pliki maja inne rozszeżenie czy mozna tak nagrać
np plik iso połaczyć z innymi oczywiscie w innych katalogach.Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem ale sam sie gubię.Poprostu jak na jednejm płycie nagrać pliki iso-rar-exe-dane.
Pozdrawiam
witam
no najnormalniej w świecie , do nagrywania możesz użyć np. Nero, odpalasz Nero Burning Rom i przerzucasz pliki lub katalogi na płytkę, robisz Wypal i to wszytsko , pozdr
wkruzel jest offline  
Stary 06.02.2005, 14:30   #139
Adept
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Adept
 
Data rejestracji: 31.05.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 131
Adept w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki.dobrze ale iso aby nagrać w nero zaznaczam nagraj plik obrazu
czy tamte pliki też pójdą jako plik obrazu
Pozdrawiam
__________________
"Hodie mihi, cras tibi" - Dzisiaj mi, jutro tobie
Adept jest offline  
Stary 06.02.2005, 15:24   #140
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
zamotales
chcesz nagrac obraz dodajac dodatkowo pliki? to kuknij na http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=38505
albo - co ja wole stosowac - podpinam obraz w daemon tools i w nero opcja zwyklego nagrywania przeciagam wszysztkie pliki z wirtualnego cd + to co chce dodac
nimal jest offline  
Stary 08.02.2005, 13:03   #141
tommy_el_slonio
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.02.2005
Posty: 1
tommy_el_slonio w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation Ape+cue

Mam problem, dwa pliki ape i cue, i tak jak w piwrwszym poscie napisane chcialem rozkodowac programem Monkeysaudio, ale pisze ze plik bledny. Jednak jak uruchamaiam go z programu foobar2000 to muzyczka gra czyli plik nie powinien byc walniety. Co robic? Docelowo chcialbym wypalic plytke w formacie audio.
tommy_el_slonio jest offline  
Stary 08.02.2005, 13:21   #142
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
EAC zdaje sie bez rekodowanie to lyknie i wypali plyke
nimal jest offline  
Stary 08.02.2005, 13:28   #143
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
albo na piechotę przekonwertować foobar'em 2000 do .wav poprawić nazwę w cue (coby taka sama była) i wio!
ed hunter jest offline  
Stary 10.02.2005, 22:11   #144
Mariusz19781103
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.02.2005
Posty: 3
Mariusz19781103 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mam problem, ściągnąłem plik typu iso, ale nero wyrzuca że format jest nieprawidłowy - co mam zrobić,jakiego programu użyć do odczytania prawdziwego formatu pliku. próbowałem różnych formatów z pozycji windowsa dostępnych w nero, ale nie reaguje. pomóżcie proszę
Mariusz19781103 jest offline  
Stary 10.02.2005, 23:02   #145
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
sciagnij i zainstaluj daemon tools
podepnij to do daemon'a - jesli tez wyzuci ze kicha to sciagnoles fake, czyli nieprawislowy plik
bo jesli to obraz plyty - to daemon da temu rade
a jesli fake - to mozesz ze spokojnym sumieniem skasowac
tam skad sciagales zobacz, jesli mozna, czy nie ma jakis komentarzy - pewnie bedzie cos w stylu "zmien rozszezenie na avi i wtedy zobaczysz cycata blondyne..." albo jakos w podobie - to jest wlasnie fake
nimal jest offline  
Stary 20.02.2005, 09:25   #146
cosmomatic
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.02.2005
Posty: 5
cosmomatic w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witam
mam nieby obraz plyty (?) ale wyglada on nastepujaco:
jest plik ---[100%]--[All-files-CRC-OK]--[40-files]--[EK]-
i nastepnie sa takie pliki:
phx-pes1.001
phx-pes1.002
....i tak az do numeru 040 a na koncu plik phx-pes1.sfv
do tego bylo dolaczone info w ktorym pisalo zeby wypalic to cdrwin
nie mam pojecia jak to ugryzc...prosze o pomoc
pozdrawiam
cosmomatic jest offline  
Stary 20.02.2005, 09:51   #147
Adept
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Adept
 
Data rejestracji: 31.05.2004
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 131
Adept w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
zamotales
chcesz nagrac obraz dodajac dodatkowo pliki? to kuknij na http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=38505
albo - co ja wole stosowac - podpinam obraz w daemon tools i w nero opcja zwyklego nagrywania przeciagam wszysztkie pliki z wirtualnego cd + to co chce dodac
Masz racje zamotałem do potegi (wybierz sam liczbe)
Ale teraz załapałem Nero plik obrazu z Daemon-alcohol-i teraz dodaje
pliki które chcę-ZAŁAPAŁEM
Pozdrawiam
__________________
"Hodie mihi, cras tibi" - Dzisiaj mi, jutro tobie
Adept jest offline  
Stary 20.02.2005, 10:30   #148
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Adept - czyli po problemie ql

cosmomatic - zacznij od rozpakowania - jeden z plikow powinien miec rozszezenie rar, zip, exe lub 7z (czy inne charakteryztyczne dla archwium), wtedy dla exe klikasz go dwa razy i czekasz az skonczy, a dla archiwum - kazesz odpowiednim archwierem to rozpakowac (wszytskie wyminienone formaty wyzej obsluguje winrar - polecam)
jesli zas takiego pliku nie masz - otwierasz totalcmd i raz klikasz na tym o najnizszym numerze, z menu file wybierasz combine files i czekasz az w oknie obok (tym drugim panelu totala) powstanie duzy plik o rozszerzeniu OUT
teraz musisz zmienic rozszerzenie na odpowiednie - powino byc podane w nazwie plikow sciaganych lub w dolaczonych plikach nfo, txt, podobnych...
ja nie ma to testuj iso, rar, zip, bin itp...
nimal jest offline  
Stary 20.02.2005, 10:50   #149
cosmomatic
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.02.2005
Posty: 5
cosmomatic w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jak to mowia - troche techniki i sie czlowiek gubi WIELKIE DZIEKI za pomoc nimal
cosmomatic jest offline  
Stary 25.02.2005, 12:54   #150
GUMI70
wierzę w intela i nokię
 
Data rejestracji: 17.02.2004
Lokalizacja: LUBLIN
Posty: 104
GUMI70 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
co powiecie na to: mam obraz gry "mortyr 2" w dwóch plikach - bin i sfv. jakim programem został zrobiony ten obrazek? dodam że alcohol (najnowszy) nie widzi tych plików jako obraz. poradziłem sobie daemon toolsem i zgrałem na płytkę , ale ciekawośc została. pierwszy raz widzę taką kombinację rozszerzeń
__________________
Tylko twardziele pierdzą przy szczaniu !
GUMI70 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.