Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.07.2006, 13:45   #31
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Proton
Osobiście bym Ci polecał rozejrzeć się za Punto II, ale z silnikiem 1.2 16v (80KM). Silniki mają bardzo dobrą opinię, jak chodzi o kulturę pracy, osiągi.
Owszem furek 1.2 jest chyba najwiecej, z tego co wiem - różnica spalania między 1.2 a 1.4 różni się mniej wiecej dopiero po przecinku a i trochę mocy w zapasie nie zaszkodzi.
Aktualnie moja stara skoda ma 1174 cm3
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.07.2006, 13:53   #32
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix
Owszem furek 1.2 jest chyba najwiecej, z tego co wiem - różnica spalania między 1.2 a 1.4 różni się mniej wiecej dopiero po przecinku a i trochę mocy w zapasie nie zaszkodzi.
Aktualnie moja stara skoda ma 1174 cm3
Różnica w spalaniu może duża nie jest, ale odbija się to na opłatach OC, bo wskakujesz w wyższą grupę. Natomiast nie obawiałbym się braku frajdy z jazdy silnikiem 1.2 16v Nawet jednostka 8v, którą użytkuję, całkiem żwawa jest. Brakuje tylko wyższej prędkości maksymalnej, bo wskazówka na 165km/h się zatrzymuje.
Nie sugeruj się, że Twoja Skoda ma podobną pojemność... bo na tym podobieństwa się kończą
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2006, 14:01   #33
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Proton
Chciałeś być dowcipny?
Pewnie, że chciałem.

Prawo jazdy mam od 20 lat, przejechałem w tym czasie ponad 500 tyś. km różnymi markami, japończykami, niemieckimi, a także włoskimi, w tym również oczywiście Fiatem.

Nie jestem fanatykiem żadnych marek. Samochód, to samochód. Służy do przemieszczania się z jednego miejsca na drugie. Najważniejsze, aby był niezawodny. Niestety nie można tego powiedzieć o włoskich samochodach.

Kochasz samochody marki FIAT O.K. ale nie obrażaj się na kogoś, kto ośmielił się mieć inne zdanie, bo to jest po prostu śmieszne. Pozdrawiam
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2006, 14:26   #34
Proton
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Proton
 
Data rejestracji: 18.06.2002
Lokalizacja: Houston
Posty: 585
Proton zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez zene_k
Pewnie, że chciałem.

Prawo jazdy mam od 20 lat, przejechałem w tym czasie ponad 500 tyś. km różnymi markami, japończykami, niemieckimi, a także włoskimi, w tym również oczywiście Fiatem.

Nie jestem fanatykiem żadnych marek. Samochód, to samochód. Służy do przemieszczania się z jednego miejsca na drugie. Najważniejsze, aby był niezawodny. Niestety nie można tego powiedzieć o włoskich samochodach.

Kochasz samochody marki FIAT O.K. ale nie obrażaj się na kogoś, kto ośmielił się mieć inne zdanie, bo to jest po prostu śmieszne. Pozdrawiam
Nie kocham Fiata, podobnie, jak innych marek. Ja tylko jeżdżę prywatnie Fiatem od nowości, bo bardzo wtedy mi się spodobało to autko. Oglądałem różne samochody tego segmentu (Clio, 206, Polo), ale ten akurat mi odpowiadał najbardziej i kupiłem go pomimo ogólnego ******enia dookoła, że to szajs. A zaryzykowałem dlatego, że ojciec miał CC i jeździł nim 9 lat bezawaryjnie. Chociaż Jego też ostrzegano, że się na pewno rozsypie... i jakoś nie spełniły się te czarne scenariusze.
Nie uważam oczywiście, że Fiat robi auta bezawaryjne i idealne, ale kto takie robi?! Auta niestety psują się bez względu na to, jaki znaczek mają na masce. Tylko że nie tak często jak dawniej. Poziom technologiczny na tyle się wyrównał, że nie można już mówić, że jeden Producent robi świetne rzeczy, a drugi same buble. To jest niemożliwe w obecnych czasach, bo nawet różni Producenci mają tych samych Dostawców części.
Tyle się niekiedy mówi też złego o francuzach. Często jeżdżę służbowymi Megane 1, Megane 2 oraz Laguną 1 i 2. Też nic złego powiedzieć nie mogę na te samochody. Nigdy nie zawiodły i nie słychać, aby się psuły.
Proton jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.07.2006, 14:46   #35
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Proton
Dzięki za ostrzeżenie... tylko że o alternatorze, o tym, że Fiat rdzewieje już na plakacie, to ja się już wystarczająco nasłuchałem i nic z tego nie wynika, bo nic z tych rzeczy się nie dzieje.
A nawet jeśli alternator po 6 latach użytkowania się zepsuje, to co z tego wynika? Że marka jest do niczego, bo coś się śmiało zepsuć? Sądzisz, że w samochodach innych Producentów nic się nie psuje? To byłoby delikatnie mówiąc śmieszne...
alternatory psują się w Punto i jeśli u ciebie chodzi 6 lat to jest dziwne.

w Corolli rocznik '90 przez 15 lat używania alternator zepsuł się chyba z 5 razy, raz pompa wodna, raz chłodnica, wymiana wydechu i kilka napraw wcześniej, prawy a potem lewy sworzeń, końcówki stabilizatora tylnego, gumki pod stabilizator i to wszystko. (wiadomo amortyzatory, klocki ale to normalne a pierwsze wytrzymały 100 000 i jedne i drugie) jak na tyle czasu i jazdę głównie po mieście, ciąganie przyczep z materiałami budowlanymi i drewnem na opał to całkiem nieźle.

ale za to tak przerdzewiała na warszawskiej soli, że pod koiniec 'reperowałem' ją pianką poliuretanową przejechała ponad 360 tys. km i skończyła na złomie po tym jak moja mama skasowała nią 2 samochody i wyszczupliła z lewej strony o jakieś 15 cm. nic się nikomu nie stało na całe szczęście. dostaliśmy na złomie 500 zł. ^_^
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.07.2006, 18:12   #36
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Proton
Słyszałeś tylko tę historię, czy spotkała Ciebie osobiście? Bo ja też wiele słyszałem o innych markach, ale jakoś tego nie powielam, bo uważam, że w większości przypadków są to historie z palca wyssane.
Slyszalem Od znajomego Nie od znajomego znajomego znajomego, tylko mojego znajomego, ktory opisane powyzej problemy z Punto mial osobiscie

I cos czuje, ze taka lub podobna historia (o Fiata oparta) nie spotka mnie osobiscie
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.07.2006, 18:41   #37
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Proton
Nie uważam oczywiście, że Fiat robi auta bezawaryjne i idealne, ale kto takie robi?!
Toyota
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.07.2006, 18:55   #38
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
a kto się zna na tyle na samochodach aby podać mi typ/rozmiar felg jakie nalezy kupić aby pasowały do VW Polo 6N '97. Ilość śrub to wiem - 4
Jak to sprawdzić może? Gdzie to może być?
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.07.2006, 20:48   #39
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez CIAPEK
a kto się zna na tyle na samochodach aby podać mi typ/rozmiar felg jakie nalezy kupić aby pasowały do VW Polo 6N '97. Ilość śrub to wiem - 4
Jak to sprawdzić może? Gdzie to może być?
Kazdy mądrzejszy wulkanizator ci to powie.
Pewnie nawet ci zaproponuje, że ma takie.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.07.2006, 20:56   #40
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu
Kazdy mądrzejszy wulkanizator ci to powie.
Pewnie nawet ci zaproponuje, że ma takie.
i oczywiscie najtaniej

a co byscie polecili tak w przedziale 15- 25000 zl? oczywiscie cos uzywanego?

narazie patrzylem na passata, mondeo (chociaz moze byc ciezko w tym przedziale) i volvo s/v 40

jakies propozycje?
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________

Ostatnio zmieniany przez Eliasz : 04.07.2006 o godz. 21:38
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.07.2006, 21:17   #41
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
samochodow na litere F sie nie kupuje: ford, fiat, ferrari, francuskie...
to ostatnie to troche zartobliwie bo sam jezdze renault i mam mieszane uczucia do niego
sam pojezdzilem mniej lub wiecej paroma samochodami, glownie fiaty i ople (jakos najczesciej takie maja w firmach), oczywiscie moja megana i cos tam znajomych na krotszych dystansach
fiata nigdy nie kupie
francuza tez raczej nie - ale to inna bajka
ople sa w miare, ale nadkola bierze i jeszcze co jakis czas slysze opowiastki a to o tlokach a to o czyms...
jesli stara uzywka to mercedes ale ubezpieczenie Cie zabije
jesli nowy lub prawie nowy to Toyota lub Honda, ewentualnie Mitsubishi, Nissan, Suzuki... to sie po prostu nie psuje - ale kosztuje (szczegolnie Hody wolno traca na wartosci z tego co slyszalem i widze w ogloszeniach - jak kupujesz to klniesz, ale przynajmniej da sie to sprzedac)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.07.2006, 21:54   #42
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Eliasz - z u***380;ywanych bierz co***347; niemieckiego, ze wskazaniem na VW.
Z cz***281;sciami stosunkowo najmniejszy problem i prawie ka***380;dy mechanik ci to naprawi za normalne pieni***261;dze.
Z japo***324;skich tylko to, co faktycznie robione by***322;o w japonii, ***380;adne wersje europejskie. Serwisowo nie ma r***243;***380;nicy, a jako***347;***263; wykonania to jak niebo i ziemia.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.07.2006, 22:02   #43
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
punto - znam dosc dobrze jeden egzemplarz kupiony okolo rok temu i z awari to tak:
- akumulator (cos za szybko sie rozladowal pare razy)
- problemy z odpalaniem (cos jakby elektryka) ale kluczyk wkladamy na odwrot i sie odpalil
- plastiku troche wiecej niz u konkurentow
- i bagarznik "na oko" mniejszy niz np w corsie

z francuskich to clio ma biiip (nie najlepsze) dojscie do przednich reflektorow - wymiana spalonej zarowki koszmar

za to np w corsie jakis feler byl na stykach w przednim migaczu i nie mrygal jak mial mrygac

a punto bym tam grutownie sprawdzil/potestowal przed uzyciem
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.07.2006, 22:06   #44
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
samochodow na litere F sie nie kupuje: ford, fiat, ferrari, francuskie... [...]
F - jak fiat, znaczy się maluch hahah mam takiego, i to pełnoletniego plusów co nie miara haha, główny powód dla którego go trzymamy to to że wszędzie nim wjedzie oczywiście trochę też z sentymentu sprzedać się nie opłaca, bo chociażby same opony są warte więcej niż caly maluch hahah poza tym zarejestrowany jest na brata, utrzymanie (opłaty) nie duże a lata do zniżek w PZU mu juz lecą.

F - ford - hmmm też takie jest jakieś przekonanie że nie ciekawa marka (albo dawniej była/ a jak jest teraz?) Z fordów to faktycznie nad starszymi bym się nie zastanawiał, tylko nowa wersja mondeo.
Mój tata ma transita (rocznik 9-coś) utrzymany żadnych większych awarii, a kilosów ma nabite sporo, i to jeszcze pod obciażeniem (pomimo że wersja osobowa). Oczywiście chwali go sobie (chociaż ogólnie o fordach ma też że tak powiem nieciekawe zdanie)


F - Ferrari ?! nie wiem nie jeździłem ^_^ troche ciasno w środku - odpada!

F - francuskie - Peugeot Partner - naprawde spoko autko wygodne, ekonomiczne i...++++++++ jak chyba w każdym aucie jest kilka buraków, ale ogólnie auto na duży + przynajmniej ode mnie
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________

Ostatnio zmieniany przez Eliasz : 04.07.2006 o godz. 22:12
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.07.2006, 22:38   #45
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Eliasz
F - francuskie - Peugeot Partner - naprawde spoko autko wygodne, ekonomiczne i...++++++++ jak chyba w każdym aucie jest kilka buraków, ale ogólnie auto na duży + przynajmniej ode mnie
mam bliźniaka Berlingo - młody ale nie psioczę na razie.
zauważyłem, że ostatni tłumik po 2 latach zacznyna łapać rdzę - może z 5 wytrzyma...

silnik 1.9 diesel stary model, trochę poprawiony od lat '70 podobno niezniszczalny, no i dość ekonomiczny - ostatnio sprawszałem, moasto 70% trasa, ale też podmiejska 30% + klimatyzacja 7.2 l/100
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.