Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.04.2003, 17:57   #1
Młody
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.04.2003
Lokalizacja: Polska
Posty: 3
Młody w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry Problem z funkcją "Cross-fade" w NERO Burning Rom !!!

Mam taki problem związany z "istnieniem" w programie NERO funkcji "CROSS-FADE" która jest mi bardzo potrzebna a mój program NERO nie posiada jej. Miałem wersję Nero 5.5.7.6 potem zaktualizowałem na najnowaszą 5.5.10.20 Na żadnej z 2 wersji nie było tej funkcji "crossfade". Podkreślam iż do obu wersji programu miałem zainstalowane spolszczenie. Co może być przyczyną iż nie posiadam tej funkcji ?? to że spolszczyłem je?? Czy może tylko niektóre wersje nero posiadają tą funkcję proszę o pomoc !!
__________________
Konrad
Młody jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.04.2003, 20:14   #2
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Wydaje mi sie ze Nero nie mialo crossfade. Przynajmniej nie przypominam sobie zeby mialo. Problem zalatwi program cooledit pro2 ktory doda ci crossfade a nakladka cdr pozwoli Ci od razu wypalic plyte z poziomu programu.
pawelblu jest offline  
Stary 24.04.2003, 20:22   #3
Młody
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.04.2003
Lokalizacja: Polska
Posty: 3
Młody w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hmmm... wiesz w książce Bartosza Danowskiego "Nagrywanie płyt CD NERO Burning Rom" ta funkcja jest dokładnie opisana, więc pytam bo ja czegoś takiego nie posiadam ale oka dzięks skorzystam z tego programu cool edit, zdrówko
__________________
Konrad
Młody jest offline  
Stary 24.04.2003, 21:58   #4
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
pawelblu napisa***322;(a)
Wydaje mi sie ze Nero nie mialo crossfade. Przynajmniej nie przypominam sobie zeby mialo. Problem zalatwi program cooledit pro2 ktory doda ci crossfade a nakladka cdr pozwoli Ci od razu wypalic plyte z poziomu programu.
Miało, miało - tylko się gdzieś podziało, przynajmniej w wersji 5.5.10.7 którą mam zainstalowaną.
Może Ahead zrezygnował z tej funkcji ponieważ efekt wychodził dość badziewny.
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline  
Stary 24.04.2003, 22:09   #5
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,868
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
paput2000 napisa***322;(a)
Miało, miało - tylko się gdzieś podziało, przynajmniej w wersji 5.5.10.7 którą mam zainstalowaną.
Może Ahead zrezygnował z tej funkcji ponieważ efekt wychodził dość badziewny.
Alez nic podobnego, ma nadal te funkcje tylko nie z kazdym serialem jest dostepna...tez przechodzilem te gimnastyke
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online  
Stary 24.04.2003, 22:25   #6
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
grzeniu napisa***322;(a)
Alez nic podobnego, ma nadal te funkcje tylko nie z kazdym serialem jest dostepna...tez przechodzilem te gimnastyke
Kurdę - faktycznie - zapodałem inny numerek i funkcją się pojawiła.
Ale jaja.
Dzięki Grzeniu - bez Ciebie żyłbym w nieświadomości.
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline  
Stary 25.04.2003, 07:07   #7
Młody
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.04.2003
Lokalizacja: Polska
Posty: 3
Młody w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hehehehe faktycznie!!!, o tym nawet nie wiedziałem zmieniłem serial number i już pojawiła się ta funkcja!!! Dzięki wielkie za pomoc chłopaki!!!^_^
__________________
Konrad
Młody jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.