Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.12.2003, 13:21   #1
amos
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.10.2003
Posty: 11
amos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LiteOn 411s i program BookType

Polecam program BookType do LiteOna !!! Nargrywałem z jegą pomocą płytke DVD + R GigaMaster.Płytka jest rozpoznawana po nagraniu jako DVD-ROM i czytana jest świetnie (żadnych zacieć) nawet przez odtwarzacz który wczesniej nie trawił płyt DVD+R
amos jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.12.2003, 19:13   #2
tomslu
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.06.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 49
tomslu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a skąd to zassać?

tomek
tomslu jest offline  
Stary 29.12.2003, 19:16   #3
tomslu
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.06.2003
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 49
tomslu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
juz znalazłem tylko jak się to używa

Tomek
tomslu jest offline  
Stary 29.12.2003, 19:29   #4
amos
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.10.2003
Posty: 11
amos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Opis masz tutaj : http://club.cdfreaks.com/showthread....threadid=82927
a po naszemu to tak wkladasz czystą płytke DVD+R uruchamiasz ten program ustawiasz na DVD-ROM i go minimalizujesz (nie wyłączasz) później uruchamiasz program do nagrywania i po nagraniu płytki masz juz DVD-ROM czytany przez wszystkie odtwarzacze
amos jest offline  
Stary 29.12.2003, 20:06   #5
TMouse
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2003
Posty: 8
TMouse w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
w kwestii potwierdzenia - uzylem tego booktype settera, i plytka DVD+R czyta sie ladnie w "podtelewizorowym" odtwarzaczu DVD

jednak XBOX ma nadal z nia problem - o czym w nowym watku...
TMouse jest offline  
Stary 29.12.2003, 21:05   #6
Gienek
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.06.2003
Posty: 28
Gienek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mi ten program nie dziala jest informacja o bledzie i o niemozliwosci zmiany typu krazka
Gienek jest offline  
Stary 29.12.2003, 21:21   #7
amos
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.10.2003
Posty: 11
amos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ten program działa ale tylko z biosem FS0G do 411s !!!
amos jest offline  
Stary 29.12.2003, 22:00   #8
Gienek
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.06.2003
Posty: 28
Gienek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mozliwe ale na ta wersje wole nie zmieniac a pozatym mam teraz 401 podkrecona na 811 z biosem HS0E
Gienek jest offline  
Stary 29.12.2003, 22:21   #9
kocurzasty
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.12.2003
Lokalizacja: Poland
Posty: 8
kocurzasty w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Gienek
mozliwe ale na ta wersje wole nie zmieniac a pozatym mam teraz 401 podkrecona na 811 z biosem HS0E
Witaj Gienek,
Mam do Ciebie pytanko. Jakią 401 masz, tzn. tą wcześniejszą, czy nowszą produkowaną w Chinach. Obserwowałem Twoje wzmagania z upgrade na 811 i wykonałem to samo jak pisał kolega Kowanski i nagrywara się upgradowała, ale nie nagrywa. Próbowałem nagrywać na DVD+RW dostarczonej z nagrywarą i podczas zapisu dioda miga na czerwono w takt dysku twardego. Kasować też nie chce - miga na przemian zielono - czerwono. Ja mam tą nowszą z Chin.
P.S.
Jeśli, ktoś wie co źle zrobiłem, to proszę o pomoc. Aha, wgrałem eprom z tego pliku zzipowanego z shackowanym firmwarem do 811S.
Jestem nowy, to mój pierwszy post. Wszystkich pozdrawiam.
kocurzasty jest offline  
Stary 29.12.2003, 23:15   #10
kocurzasty
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.12.2003
Lokalizacja: Poland
Posty: 8
kocurzasty w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez kocurzasty
Witaj Gienek,
Mam do Ciebie pytanko. Jakią 401 masz, tzn. tą wcześniejszą, czy nowszą produkowaną w Chinach. Obserwowałem Twoje wzmagania z upgrade na 811 i wykonałem to samo jak pisał kolega Kowanski i nagrywara się upgradowała, ale nie nagrywa. Próbowałem nagrywać na DVD+RW dostarczonej z nagrywarą i podczas zapisu dioda miga na czerwono w takt dysku twardego. Kasować też nie chce - miga na przemian zielono - czerwono. Ja mam tą nowszą z Chin.
P.S.
Jeśli, ktoś wie co źle zrobiłem, to proszę o pomoc. Aha, wgrałem eprom z tego pliku zzipowanego z shackowanym firmwarem do 811S.
Jestem nowy, to mój pierwszy post. Wszystkich pozdrawiam.
Witam ponownie,
Pytanko chyba już nieaktualne. Wgrałem swój eprom uprzednio zrzucony zmieniając tylko na 811S, no i nagrywara kasowała mi DVD+RW już dobrze. Przepraszam, że piszę nie w temacie co powinienem.
Pozdrawiam wszystkich userów LITEON'a
kocurzasty jest offline  
Stary 29.12.2003, 23:22   #11
NIKE
------------
 
Avatar użytkownika NIKE
 
Data rejestracji: 29.12.2003
Lokalizacja: Świdnica
Posty: 4
NIKE w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A czy z LiteOn 451S z firmwarem GSB6 programik BookType nie zadziala? Czy jest jakies inne wyjscie?
NIKE jest offline  
Stary 30.12.2003, 00:37   #12
kocurzasty
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.12.2003
Lokalizacja: Poland
Posty: 8
kocurzasty w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez kocurzasty
Witam ponownie,
Pytanko chyba już nieaktualne. Wgrałem swój eprom uprzednio zrzucony zmieniając tylko na 811S, no i nagrywara kasowała mi DVD+RW już dobrze. Przepraszam, że piszę nie w temacie co powinienem.
Pozdrawiam wszystkich userów LITEON'a
Chciałbym, napisać małe sprostowanie do tego co wcześniej napisałem. Otóż tak naprawdę okazało się, że to nie eprom był problemem że nagrywarka podczas nagrywania migała w takt dysku HDD, ale Norton Antywirus 2004. Wgrywałem na DVD+RW dla próby kilka obrazów ISO, które mają duże rozmiary, a Norton traktował je jako archiwa i je poprostu mielił w momencie, gdy Nero się do nich dobierało. Moja przestroga dla wszystkich zapominalskich i dla siebie przede wszystkim - WYŁĄCZAĆ AUTOOCHRONĘ NORTONA 2004 PRZED NAGRANIEM PŁYTY!!!
W związku z tym chciałbym przeprosić za zamieszanie jakie wniosłem na grupie, mimo tego że nikt mi nie odpisał. Nagrywarka LITON 401S@811S nagrała mi płytę DVD+RW.
Pozdrawiam
kocurzasty jest offline  
Stary 30.12.2003, 08:12   #13
Gienek
Bywalec
 
Data rejestracji: 06.06.2003
Posty: 28
Gienek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez kocurzasty
Witaj Gienek,
Mam do Ciebie pytanko. Jakią 401 masz, tzn. tą wcześniejszą, czy nowszą produkowaną w Chinach. Obserwowałem Twoje wzmagania z upgrade na 811 i wykonałem to samo jak pisał kolega Kowanski i nagrywara się upgradowała, ale nie nagrywa. Próbowałem nagrywać na DVD+RW dostarczonej z nagrywarą i podczas zapisu dioda miga na czerwono w takt dysku twardego. Kasować też nie chce - miga na przemian zielono - czerwono. Ja mam tą nowszą z Chin.
P.S.
Jeśli, ktoś wie co źle zrobiłem, to proszę o pomoc. Aha, wgrałem eprom z tego pliku zzipowanego z shackowanym firmwarem do 811S.
Jestem nowy, to mój pierwszy post. Wszystkich pozdrawiam.
Witam!

Mój problem polegał tak jak pisałem na niegasnięciu czerwonej diody, po wypaleniu płyty doda zgasła i wszystko wyglądało normalnie aż do momentu ponownego uruchomienia komputera. Po resecie problem pojawił się na nowo, więc wróciłem do 411, jednak nie dawało mi spokoju, że jest możliwość podkręcenia a ja nie mogę z niej skorzystać, więc zrobiłem wszystko na nowo tylko z jedną małą zmianą, wrzuciłem do nagrywarki eeprom 811 zcrackowany, tyle że bez żadnych przeróbek i potem flash, nagrywarka wszystko pięknie przyjęła, dioda zgasła i od tego momentu jest cacy. Jak widać, co egzemplarz to inny przypadek.

Odpowiadają na pytanie ***8211; mija nagrywarka to 401 model wcześniejszy nie pamiętam dokładnie, ale chyba NOVEMBER 2003
Gienek jest offline  
Stary 30.12.2003, 20:04   #14
Stefaan
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Stefaan
 
Data rejestracji: 01.12.2003
Posty: 9
Stefaan w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wink

Może i napisze coś głupiego podajcie link do tego cudownego programiku
bo go za chiny nie moge namiezyć.

Pozdrowienia
__________________
Hiroszima 45 Czarnobyl 86 Windows 95
Stefaan jest offline  
Stary 30.12.2003, 20:16   #15
amos
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.10.2003
Posty: 11
amos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Oto i załącznik
Dołączone pliki
File Type: zip BookType(1).zip (476.2 KB, 193 oglądane)
amos jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.