Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.02.2004, 14:20   #1
Pumpalik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.02.2004
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 4
Pumpalik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ERROR ! Czy da się jeszcze wykorzystać płytę CD-R ?

Gdy podczas zapisu wystąpi jakiś błąd, w wyniku którego nagrywanie zostanie przerwane - czy jest jakikolwiek sposób wykorzystania takiej płyty? Np. nagrało się ledwie 5 MB danych poczym wyskoczył error. Szkoda tych 695 mega wolnego miejsca, które jeszcze zostało na płycie. Jeśli istnieje jakaś możliwość i ktoś zna sposób to prosiłbym o podzielenie się tą wiedzą. Za wszelkie rady z góry dzięx z pozdrowieniami.
Pumpalik jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.02.2004, 14:35   #2
marynarz
Guru
 
Data rejestracji: 01.05.2002
Lokalizacja: Katowice
Posty: 1,634
marynarz niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Obstawiam ze nie
__________________
...El Marinar...
marynarz jest offline  
Stary 04.02.2004, 15:31   #3
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

tak mozna ja wykorzystac jako podstawke pod napoje
albo jako lusterko (jak ktos nie ma normalnego)
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline  
Stary 04.02.2004, 21:23   #4
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Ja wykorzystuje jako podstawka pod herbatę.
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  
Stary 04.02.2004, 22:53   #5
ko_darek
Bywalec
 
Data rejestracji: 19.11.2003
Lokalizacja: Radom
Posty: 53
ko_darek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam!

Podobno jak jest wielosesyjna to można, ale sam nie sprawdzałem.

Pozdrawiam.
D.
ko_darek jest offline  
Stary 05.02.2004, 12:41   #6
Pumpalik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.02.2004
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 4
Pumpalik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wink Pumpalik

Cytat:
Napisany przez ko_darek
Podobno jak jest wielosesyjna to można, ale sam nie sprawdzałem.
Za to ja już to sprawdziłem i jest możliwe. Mi chodzi tylko o możliwość uratowania jednosesyjnej. A tak BTW - nie podobają mi się podstawki z płyt - wolę sie pobawić w okulistę lub użyć ich zamiast kafelków
Pumpalik jest offline  
Stary 05.02.2004, 14:33   #7
Pumpalik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.02.2004
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 4
Pumpalik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pumpalik

Doprawdy dziwię się, że na forum serwisu CDRinfo nikt nie poruszył tego tematu i nikt nie potrafił udzielić odpowiedzi. Może po prostu jeszcze za wcześnie i nie wszyscy uczestnicy tego forum zaznajomili się z moim pytankiem? Mili i dowcipni panowie remix oraz McGywer - ponieważ nie potrafiliście napisać nic sensownego w tej sprawie więc ja Wam odpowiem: OWSZEM - jest możliwe dalsze nagrywanie na takiej płycie i to nie tylko narywanej multisesyjnie. Dobrze, że nie wyrzucałem tych płyt i nie robiłem sobie z nich podstawek pod kubek z herbatą. Przez ostatnie 2 lata nazbierało ich się ponad 30. Na razie na dwóch z 5-ciu tych uszkodzonych płyt nie udało mi się niczego dograć. Wy jak chcecie róbcie sobie podstawki z płyt, albo kupujcie nowe - co to tam jest złotówka czy dwie - no nie ? Podsumowując: Nie wszystkie płyty da się jeszcze wykorzystać, ale nie warto ich od razu przeznaczać na podstawki nim sie nie upewni, że to już na 100% mogiła. POZDRAWIAM
Pumpalik jest offline  
Stary 05.02.2004, 15:15   #8
prometeusz
Guru
 
Avatar użytkownika prometeusz
 
Data rejestracji: 07.01.2003
Posty: 8,319
prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>prometeusz ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Dwa lata i 30 zapsutuch plytek?
Koniecznie zmien nagrywarke i nie bedziesz musial sie zastanawiac w jaki sposob cos do nich dograc.
__________________



prometeusz jest offline  
Stary 05.02.2004, 15:22   #9
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Co się z wami dzieje ?? Na płytkę nową Was nie stać. . Co za ludzie. Na zepsutych płytach się nie nagrywa . Po co, strata czasu i pieniędzy
Piterniel jest offline  
Stary 05.02.2004, 15:54   #10
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pumpalik
...Mili i dowcipni panowie remix oraz McGywer - ponieważ nie potrafiliście napisać nic sensownego w tej sprawie więc ja Wam odpowiem: OWSZEM - jest możliwe dalsze nagrywanie na takiej płycie i to nie tylko narywanej multisesyjnie...
yyyyyyyy..........
A ja tam zostaje przy podstawkach
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  
Stary 05.02.2004, 22:37   #11
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

podobnie jak ja... ale swoja droga to moja sprawarka nie zespule jeszcze zadnej plyty!

rzeczywisci... straszna sprawa kupic plytke za 1.20zl nie jestem takim desperatem, zeby nagrywac na skopanych plytach... zauwaz, ze to jest loteria, a nawet jak juz Ci sie udalo nagrac to jaka masz pewnosc, ze inny naped to odczyta?
smiesza mnie takie praktyki, jak ratowanie straconych 650MB LOL
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline  
Stary 05.02.2004, 23:03   #12
jasut
Disce puer.
 
Avatar użytkownika jasut
 
Data rejestracji: 18.04.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,240
jasut niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pumpalik
Doprawdy dziwię się, że na forum serwisu CDRinfo nikt nie poruszył tego tematu i nikt nie potrafił udzielić odpowiedzi. Może po prostu jeszcze za wcześnie i nie wszyscy uczestnicy tego forum zaznajomili się z moim pytankiem? Mili i dowcipni panowie remix oraz McGywer - ponieważ nie potrafiliście napisać nic sensownego w tej sprawie więc ja Wam odpowiem: OWSZEM - jest możliwe dalsze nagrywanie na takiej płycie i to nie tylko narywanej multisesyjnie. Dobrze, że nie wyrzucałem tych płyt i nie robiłem sobie z nich podstawek pod kubek z herbatą. Przez ostatnie 2 lata nazbierało ich się ponad 30. Na razie na dwóch z 5-ciu tych uszkodzonych płyt nie udało mi się niczego dograć. Wy jak chcecie róbcie sobie podstawki z płyt, albo kupujcie nowe - co to tam jest złotówka czy dwie - no nie ? Podsumowując: Nie wszystkie płyty da się jeszcze wykorzystać, ale nie warto ich od razu przeznaczać na podstawki nim sie nie upewni, że to już na 100% mogiła. POZDRAWIAM
Łoł, ale ostry gostek ^_^
Zapewne nagrałeś 25 wspaniałych płyt co do których nigdy nie będziesz miał pewności, czy po tygodniu (miesiącu) wszystko jest OK. Zapewne po 2 miesiącach padnie ci tylko jedna płytka, a zgodnie z prawami Murphiego będzie to płytka z kopią bezpieczeństwa "pracy dyplomowej". I wtedy bardzo mocno się wk****sz i zastanowisz się, czy warto było dla 1,20zł.
__________________
Skrzynka Jasuta

Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim.
Stanisław Jerzy Lec
jasut jest offline  
Stary 07.02.2004, 19:15   #13
Chińczyk
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.01.2004
Posty: 159
Chińczyk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez jasut
Łoł, ale ostry gostek ^_^
Zapewne nagrałeś 25 wspaniałych płyt co do których nigdy nie będziesz miał pewności, czy po tygodniu (miesiącu) wszystko jest OK. Zapewne po 2 miesiącach padnie ci tylko jedna płytka, a zgodnie z prawami Murphiego będzie to płytka z kopią bezpieczeństwa "pracy dyplomowej". I wtedy bardzo mocno się wk****sz i zastanowisz się, czy warto było dla 1,20zł.
Mam coś dla wszystkich oszczędnych. W Budapeszcze mozna kupić płytki No Name w przeliczeniu na złotówki za 0,57 gr. Polecam kupić jakieś 1000 sztuk i zrobić zawody: kto najwięcej spartoli otwiera bar mleczny albo kawiarenkę z podstawkami CDR albo wykłada płytkami dworcowe kible. No albo nagrywa na wolne 695 mb złote myśli Lenina, Gomółki, Caucescu i innych wielkich tego świata. Może kiedyś dorobimy sie rakiety i wyślemy obcym cywilizacjom, coby wiedziały, że "człowiek - to brzmi dumnie" (autobus - to brzmi tłumnie).

Pozdrawiam
Chińczyk jest offline  
Stary 07.02.2004, 19:23   #14
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Chińczyk
Mam coś dla wszystkich oszczędnych. W Budapeszcze mozna kupić płytki No Name w przeliczeniu na złotówki za 0,57 gr. Polecam kupić jakieś 1000 sztuk i zrobić zawody: kto najwięcej spartoli otwiera bar mleczny albo kawiarenkę z podstawkami CDR albo wykłada płytkami dworcowe kible. No albo nagrywa na wolne 695 mb złote myśli Lenina, Gomółki, Caucescu i innych wielkich tego świata. Może kiedyś dorobimy sie rakiety i wyślemy obcym cywilizacjom, coby wiedziały, że "człowiek - to brzmi dumnie" (autobus - to brzmi tłumnie).

Pozdrawiam
^_^ ^_^ ^_^
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline  
Stary 08.02.2004, 03:01   #15
Pumpalik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.02.2004
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 4
Pumpalik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pumpalik

Cytat:
Napisany przez jasut
Łoł, ale ostry gostek ^_^
Zapewne nagrałeś 25 wspaniałych płyt co do których nigdy nie będziesz miał pewności, czy po tygodniu (miesiącu) wszystko jest OK. Zapewne po 2 miesiącach padnie ci tylko jedna płytka, a zgodnie z prawami Murphiego będzie to płytka z kopią bezpieczeństwa "pracy dyplomowej". I wtedy bardzo mocno się wk****sz i zastanowisz się, czy warto było dla 1,20zł.
Widzę, ze znów muszę pewne sparwy sprostować. Nie mam zamiaru nagrywać niczego ważnego na takie płyty, ale chodzi mi wyłącznie o zwolnienie miejsca na dysku. Wypalam na tych płytach rozmaity stuff, którego szkoda mi kasować, ale z drugiej strony, na którym nie zależy mi aż do tego stopnia, żebym darł włosy ze łba gdyby coś miało paść. Dzięki wykorzystaniu tych płyt zwolniłem ponad 7 giga na dysku. Nie ma żadnych problemów z odczytem tych płyt. Jeszcze takim do końca kretynem nie jestem żeby nagrywać coś ważnego na niepewny nośnik. Nagrywam to na czym mi aż tak bardzo nie zależy. 7 giga to 10 płyt - wydałbym na syfiaste płyty 10-12 złociszy. Za te 12 zeta mam 4 bronxy. To raczej ciebie można posądzić o rozrzutność i niegospodarność.
Pumpalik jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.