Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Czy chcesz aby CDRinfo.pl informowalo o ciekawych tanszych o 30% ksiazkach?
Tak 43 54.43%
Nie 29 36.71%
Nie wiem 7 8.86%
Wszystkich głosów: 79. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.02.2004, 00:46   #1
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ksiązki HELIONA - Ankieta

W zwiazku z dyskusja jaka zapoczatkowal jeden z nowych forumowiczow postanowilem zadac pytanie i zrobic mala ankiete.

Czy chcesz aby na CDRinfo.pl informowalo o ciekawych tanszych o 30% ksiazkach.

Tylko trzy odpowiedzi: Tak/Nie/Nie mam zadania

Zapraszam do glosowania

Uaktualnienie:

Niestety dluzszego pytania nie mozna wstawic dlatego tutaj uscisle

- chodzi o ksiazki z oferty Wydawnictwa Helion (inni wydawcy ksiazek informatycznych nie maja programow partnerskich)

- dochod ze sprzedazy ksiazek trafia do kasy CDRinfo.pl i jest przeznaczany na jego dzialanie

- ksiazki sprzedaje CDRinfo.pl a nie Ja
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.02.2004, 01:31   #2
-Kowalik-
Guru
 
Avatar użytkownika -Kowalik-
 
Data rejestracji: 31.08.2003
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,186
-Kowalik- niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez BD
W zwiazku z dyskusja jaka zapoczatkowal jeden z nowych forumowiczow postanowilem zadac pytanie i zrobic mala ankiete.

Czy chcesz aby na CDRinfo.pl informowalo o ciekawych tanszych o 30% ksiazkach.

Tylko trzy odpowiedzi: Tak/Nie/Nie mam zadania

Zapraszam do glosowania

Bartek ty nie zakladaj takich ankiet aby sie tlumaczyc tylko bierz sie do roboty i wypusc mi w koncu ksiazeczke "Cinema 4D Studio" Maxona
Pozdrawiam i czekam
-Kowalik- jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2004, 06:48   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
BD - nie mam nic do ksiazek, ani do reklamy (dopuki mnie nie irytuje popupami czy spamem, a jak na razie Helion tego nie robi), co wiecej glosuje na tak w zalaczonej ankiecie, ale pytanie zes tak sformuowal, ze wyniki sa o kant d..y
chcesz miarodajnych odpowiedzi to zadaj pytanie konkretnie o HELIONA, a nie czaruj "ciekawymi tanszymi"

btw: pozdro i sukcesow w dalszej pracy i Twojej i calego zespolu Heliona
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2004, 07:06   #4
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
eeech Bartek, zadałeś pytanie z serii czy chcesz być młody szczęśliwy i bogaty, no to odpowiadam: a jasne, że tak !!
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2004, 07:52   #5
jasut
Disce puer.
 
Avatar użytkownika jasut
 
Data rejestracji: 18.04.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,240
jasut niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Zetoxa
eeech Bartek, zadałeś pytanie z serii czy chcesz być młody szczęśliwy i bogaty, no to odpowiadam: a jasne, że tak !!
Moje odczucia są dokładnie takie same. SOCJOTECHNIKA!!! (głosowałem na TAK).
__________________
Skrzynka Jasuta

Ceń słowa. Każde może być twoim ostatnim.
Stanisław Jerzy Lec
jasut jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2004, 08:12   #6
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
A mogą być reklamy... Ale jak już Nimal wspomniał: dopóki nie ma <cenzurka > i spamu! A tak to życzę Ci powodzenia!
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"

Ostatnio zmieniany przez kraluk : 10.02.2004 o godz. 08:17
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2004, 08:14   #7
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez kraluk
jak już Nimal wspomniał: dopóki nie ma gołych pup
Ty znowu o jednym ja o golych pupach nie wspomnialem
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2004, 08:18   #8
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal
Ty znowu o jednym ja o golych pupach nie wspomnialem
I kto tu tylko o jednym A gdzie ja tak napisałem (Oczywiście zmieniłem ze względa na tego Usera )

Miłego dnia
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2004, 08:24   #9
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a co w tym zlego, nie mam czasu aby wchodzic na strony ksiegarni takze taka forma informowania jest ok bo a noz a widelec znajdzie sie cos ciekawego [dzisiaj to odpada bo sztuki podstepu niechce ]

np od merlina dostaje mailem raz na jakis czas oferte a ksiegarnia helion tak sie reklamuje - nie widze w tym nic zlego
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2004, 08:27   #10
and2ree
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.12.2003
Posty: 14
and2ree w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam.
Jestem na NIE.
Po co sztucznie pompowac newsy? Jak ktos chce wiedziec jakie sa promocje w helionie niech luknie codziennie na http://helion.pl/promocje/

No chyba, ze jakies inne wydawnictwo tez robi podobne akcje. Wtedy jestem ZA zeby opublikowac odnosnik.

Pozdrawiam
and2ree jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2004, 09:21   #11
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Moge Was zapewnic, ze nie bedzie innej formy promocji poza tymi okazjonalnymi newsami na stronie glownej. Dokladnie tyle ile do tej pory i nic wiecej!!!

Mysle, ze to nie generuje sztucznie newsow bo nie bedziemy informowac o promocji dnia w przypadku kazdej ksiazki. Zalezy nam jedynie na promowaniu ciekawych pozycj ktore moge sie komus przydac i sa warte polecenia. Z racji tego, ze promocja dnia jest losowana to moze byc tak, ze przez kilkanascie dni nie bedziemy o niczym informowac. A innym razem polecimy 2 ksiazki w tygodniu.

Sam nie trawie popupow czy tych goniacych mnie reklam na onecie. Poza tym nie podobaja mi sie rowniez te flashe wyswietlane na warstwie oraz reklama jako tlo strony.

Jak narazie 11:3 na Tak. Czekam dalej.
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2004, 09:35   #12
Ormianin
Komandor
 
Avatar użytkownika Ormianin
 
Data rejestracji: 29.07.2002
Lokalizacja: Oława
Posty: 6,348
Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Ormianin ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
BD jakich filozofow najbardzej sobie cenisz... lub jaka epoke wielkich myslicieli? od starozytnosci po wspolczesnosc... od rozkwitu kultury europejskiej czy po jej kres?
Ormianin jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2004, 09:44   #13
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,863
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Powiem tak jak Zetoxa, pytania w ankiecie sa tendencyjne i caly wynik ankiety z gory wiadomy. Nie widze celu w niej uczestniczyc.
Co do samej reklamy to wiadomo czemu ona sluzy i ze za takie atrakcje slono sie placi we wspolczesnym swiecie, mam nadzieje ze portal cdrinfo tez ma z tego tytulu jakies korzysci pozwalajace na rozwoj...no wlasnie, ma czy nie ma
Jak juz ktos wyzej wspomnial, wolalbym zeby ta reklama byla w postaci jakiegos banerka z infem o okazjach i zeby bylo przekierowanie na strone Heliona. Obecnie robi to wrazenie ze jest tego za duzo i mnie osobiscie razi w oczy.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2004, 10:00   #14
Monter
Użyszkodnik
 
Avatar użytkownika Monter
 
Data rejestracji: 29.03.2001
Posty: 767
Monter niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Tak jak napisał Grzeniu, wygląda to teraz jak zapchajdziura newsowa. Nic nie zawadza informować o ciekawych książkach z dziedziny nagrywania płyt, jendakże inne pozycje rażą w oczy. Tylko patrzeć, jak w newsach będzie coś o ciekawej książce kucharskiej. Jak ktoś będzie szukał książki z konkretnego tematu, to i tak przecież zwiedzi wszystkie istniejące księgarnie. Ale to tylko moje zdanie. Jeśli to już musi być (korzyści finansowe wspierające serwis) to zróbcie z tego osobną podstrone z linkiem w menu, i już.
__________________
Poprzedni opis: Był i się zmył.
Teraz jestem tu: monter.techlog.pl
CHCIAŁĘ BYŚ MODERATORĘ ale sresyknofałę... Bedę PREZYDĘTĘ !!!
"Głupota, którą widzimy u drugich, na ogół podnosi nas na duchu"
Monter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.02.2004, 10:16   #15
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Monty - rozmyslnie nie reklamuje ksiazke o nagrywani - sam sobie odpowiedz dlaczego. Poza tym zdziwilbys sie jaka tematyka sie sprzedaje nalepiej (nie nagrywanie).

Uczestnikiem programu partnerskiego jest CDRinfo.pl a nie Bartosz Danowski. Ja mam swoj program na swojej stronie domowej a to co robie na CDRinfo.pl jest po to by pozyskac srodki na dzialanie strony.

Ormianin - szczegolnie sobie cenie hedonizm...
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.