Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.07.2004, 12:10   #1
mrówkaC
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Posty: 7
mrówkaC w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs down jak odinstalowac Nero

Problem nader czesty wiec diwie sie dlaczego nie znalazlem nic na FAQ oraz forum. Chodzi mianowicie o to, ze niemozna odinstalowac nero pojawia sie komunikat bledu instalatora windows (niezaleznie czy win9x czy 2kxp) jak mozna sobie poradzic z tym problemem Chcialem zainstalowac nowsza wersje ale skoro nie moge usunac starej to nie moge zainstalowac nowej.
Wim ze nero bywal przyczyna problemuw z instalacja wielu innych programow np u moich znajomuch na niczym spelzly pruby instalacji office gdy byl tam juz ten "nieznosny nero".
Pozdrowienia dla calego cdrinfo podziwiam i odwiedzam was juz od kilku lat.
mrówkaC jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.07.2004, 13:07   #2
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
nowe nero samo odinstalowuje starsza wersje przed samoinstalacja nowszej (u mnie tak zawsze bylo)
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.07.2004, 13:45   #3
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
U mnie też pare razy pokazywał się błąd, że nie można usunac NERO, nawet aktualizaja nie pomagała, bo również przy tym to się ujawniało.
Napisz czy podmieniałeś jakieś pliki w NERO przed jego kasowaniem.
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.07.2004, 17:12   #4
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
chyba zostaje juz tylko reczne wywalenie tego
1. kasujesz z dysku Nero
2. jv16 PowerTools > Opcje rejestru > Wyszukiwanie w rejestrze > wpisz nero oraz ahead, jedno pod drugim i szukaj, po zakonczeniu wyszukiwania Ctrl+A i Usun

nic innego do glowy mi nie przychodzi, no chyba ze postawisz na nowo system
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2004, 07:24   #5
JackW
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 18.11.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 98
JackW w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
O ile mnie pamięć nie myli przy deinstalacji trzeba włożyć płytę CD z Nero. Tak jest u mnie z Nero 5 dołączonym do TRAXDATY.
JackW jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.07.2004, 09:45   #6
mrówkaC
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Posty: 7
mrówkaC w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzieki

Cytat:
Napisany przez Y@nkee_PL
chyba zostaje juz tylko reczne wywalenie tego
1. kasujesz z dysku Nero
2. jv16 PowerTools > Opcje rejestru > Wyszukiwanie w rejestrze > wpisz nero oraz ahead, jedno pod drugim i szukaj, po zakonczeniu wyszukiwania Ctrl+A i Usun

nic innego do glowy mi nie przychodzi, no chyba ze postawisz na nowo system
---------------------------------------------------------------------
Wielkie dzieki udalo sie wedle powyzszych wskazuwek.
przyznam, ze prubowalen recznie usuwac nero z rejestru ale sie jakies zabezpieczenia sprzeciwialy. jv16 PowerTools sobie w pelni poradzil.
mrówkaC jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.09.2010, 11:19   #7
orshu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.09.2010
Posty: 2
orshu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Y@nkee_PL Podgląd Wiadomości
chyba zostaje juz tylko reczne wywalenie tego
1. kasujesz z dysku Nero
2. jv16 PowerTools > Opcje rejestru > Wyszukiwanie w rejestrze > wpisz nero oraz ahead, jedno pod drugim i szukaj, po zakonczeniu wyszukiwania Ctrl+A i Usun

nic innego do glowy mi nie przychodzi, no chyba ze postawisz na nowo system
Y@nkee_PL jesteś świetny, miałem duży problem z nero i ten program mi pomógł. Nie działała mi kompletnie żadna wersja nero ani 7 ani 9, odinstalowałem kompletnie nero za pomocą tego programu i działa jak nowe. Dzięki wielkie za pomoc. Wyskakiwał mi błąd że niby brakuje plików, albo zawieszał się komputer, dzięki temu nie muszę odinstalowywać systemu.
orshu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.09.2010, 18:48   #8
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,844
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Od tego czasu, jak widzę 6 lat, pojawił się 'nero general clean tool' i załatwia to sam. Nie trzeba tyle cudować.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.09.2010, 14:55   #9
orshu
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.09.2010
Posty: 2
orshu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zapomniałem dodać że ten program nie usuwa tylko nero, ale także inne programy i gry zainstalowane na komputerze. Jeśli chce się zmienić cracka bo np ten nie działa to często trzeba odinstalować grę całkowicie, a z panelu sterowania nie można usunąć wszystkiego, to wtedy jv16 usuwa wszystkie pliki z danego programu/gry i można instalować na nowo. Czasami może postawić na nogi system i usunie z niego zbędne śmiecie. Mi osobiście i tak odpowiada bardziej jv16. Program ten ma tak prostą obsługę, że usuwa się tam wszystko jednym kliknięciem, więc nie powiedziałbym że to zbędne kombinowanie, bo łatwiej się już nie da. Zaznacz->deinstaluj->2x tak->gotowe
orshu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.