Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Nero > Dane

Dane Forum związane z nagrywaniem danych, za pomocą programów - Nero Burning ROM (tylko część o danych), Nero Express (tylko część o danych), Nero BackItUp, Nero InCD



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.06.2006, 21:15   #1
maxymilianek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.06.2006
Posty: 2
maxymilianek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Prędkość nagrywania w Nero

Proszę o wyrozumiałość,to mój pierwszy post
Mam takie pytanie:czy można zmniejszysc(tak wlaśnie)predkość nagrywania płytki?Przykładowo,Nero (oczwiście dla danego nośnika) pokazuje do wyboru tylko prędkości 6x i 8x a mi zależało by na tym aby tą płytkę nagrać wolniej bo 4x a najchetniej 2x.Mam dość stare stacjonarne dvd i ma ono spore problemy z szybko nagranymi płytami,o ile z płytą nagraną z prędkością 4x jeszcze sobie radzi,o tyle nagraną 6x już nie.Chyba,że ktoś ma jakiś inny na to sposób(kupno nowego dvd z pewnych względów nie wchodzi w grę)
maxymilianek jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.06.2006, 21:21   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,461
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pal na lepszych p***322;ytach, jak Twoim zdaniem DVD rozpoznaje, z jak***261; pr***281;dko***347;ci***261; by***322;o palone?

Wolniej, w dzisiejszych czasach, przewa***380;nie znaczy gorzej.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.06.2006, 22:06   #3
maxymilianek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.06.2006
Posty: 2
maxymilianek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Pal na lepszych płytach, jak Twoim zdaniem DVD rozpoznaje, z jaką prędkością było palone?

Wolniej, w dzisiejszych czasach, przeważnie znaczy gorzej.
Mhhhh.Jednak rozpoznaje.Nie wiem jak z płytami dvd,ale na pewno dla płyt cd.W instrukcji jest napisane,że nie czyta płyt nagranych szybciej niż 4 000 kB/s.Trochę mija mi się z celem kupowanie dobrych płyt tylko po to żeby obejrzeć film,po co mi dwie kopie tego samego filmuPrzeczuwałem,że sprawa okaże się nie taka prosta...
maxymilianek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.06.2006, 07:12   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,461
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Post

Cytat:
Napisany przez maxymilianek
[...] Trochę mija mi się z celem kupowanie dobrych płyt [...]
No to sorry, nie mam więcej pytań.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2006, 16:03   #5
frobe
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.08.2006
Posty: 4
frobe w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ja tez mam ten problem...

w moim wypadku chodzi o zwykle plyty CD-R. mam klopot z odtwarzaczem w samochodzie i jesli nagrywam plyty szybciej niz 8x nie czyta ich i juz. wiem bo czasem nagrywam cd-rw z maksymalna predkoscia 4x i te plyty zawsze czyta doskonale i nie mam zadnych problemow,ale jak nagram zwykla 12x nie ma szans... chcialem nawet kupic plyty CD-R takie zeby mialy zakres predkosci nagrywania ponizej 8x. udalo sie, dzis kupilem 2x - 52x ale znowu nero nie obsluguje tej plyty ponizej 12x... moze ma ktos jakis pomysł...??
frobe jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2006, 18:09   #6
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
ja mam taki pomys***322;, ***380;eby***347; napisa***322; jakich p***322;yt u***380;ywasz
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2006, 18:42   #7
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez frobe
w moim wypadku chodzi o zwykle plyty CD-R. mam klopot z odtwarzaczem w samochodzie i jesli nagrywam plyty szybciej niz 8x nie czyta ich i juz. wiem bo czasem nagrywam cd-rw z maksymalna predkoscia 4x i te plyty zawsze czyta doskonale i nie mam zadnych problemow,ale jak nagram zwykla 12x nie ma szans... chcialem nawet kupic plyty CD-R takie zeby mialy zakres predkosci nagrywania ponizej 8x. udalo sie, dzis kupilem 2x - 52x ale znowu nero nie obsluguje tej plyty ponizej 12x... moze ma ktos jakis pomysł...??
Odpowiedź na twoje pytanie jest TU
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.01.2007, 11:32   #8
brencik
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika brencik
 
Data rejestracji: 15.01.2007
Posty: 7
brencik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Otoz mam podobny propblme i nie zalezy to ani od jakosci plyty, marki itp .Nawet bey wkladania lztz do napedu jest tak samo Po prostu w wypalarce LG widzi tylko dostepne szybkosci x16 i wieksze a ta sama plyta w wypalarce liteona CD-RW widzi predkosci od x4... nawet bez zadnej plyty pokazuje ten pie..ony LG tylko od x16.. scierwo jak nic bo w specyfilacji tego LG jest ze pali od x4!! Chcee sobie wypalic plytke audio na cyjannie (tdk, ktora x4 to ma max) i ni ch.ja! x4 niemoge bo od x16 sa dostepne. jakas paranoja!
brencik jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.