Powrót   Forum CDRinfo.pl > Różne > Off topic

Off topic Forum poświęcone wszelkim innym tematom.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.10.2003, 20:47   #1
przemo_one
Gość
 
Posty: n/a
Thumbs down Telekomunikacja Polska S.A. to śmiecie

otoz problem jest taki ze w moim zakichanym miasteczku zlozylem podanie o neo+ juz ponad miech temu i oczywiscie nie dostalem
jest taka jedna kawiarenka ktora przesiadala sie przez trzy miechy z polpaka na neo+(bo taniej) i przez 3 miechy nie mieli netu(procedura zdania lacza puzniej problemy z tepsa)
noi dzis dowiedzialem sie ze dwum gosciom zalozyli net po poltora tygodnia od zlozenia podania a ja co jestem zupa pomidorowa?
moje miasteczko podlego pod plock o jak ponad tydzien temu bylem w plocku to mi powiedziano ze moje podanie nawet nie zostalo przejrzane(cZyli lezy gdzies na kupie), ale ci goscie maja juz neo i w porownaniu ze mna nic nie czekali wiec O CO TU CHODZI ? I ILE WY CZEKALISCIE NA NEO+ I CZY TYLESAMO CO ZIOMOWIE OD WAS? I OD CZEGO TO ZALEZY JAK SZYBKO TEPSA REALIZUJE ZAMOWIENIE(CHYBA TYLKO OD ICH WLASNIEGO "WIDZIMISIE")
JESTEM TYM BARDZIEJ ZDENERWOWANY ZEBY NIE POWIEDZIEC INACZEJ BO JESTEM UZYTKOWNIKIEM NETU OD 4RECH LAT (NAJPIERW MODEM - POLACZENIE MI SIE RWALO POTEM ISDN), KTORY NIE JEDEN WYNALAZEK TEPSY PRZEBOLAL, KTORY NIE JEDNA ZLOTOWKE BO KUPE SZMALU TELEKOMUNIE MONOPOLISCIE ODDAL A TAKI LESZCZ "z ulicy" JAK ICH JEDNA EKSPEDIENTKA W TEPSIE NAZWALA MA "usluge" ZREALIZOWANA O WIELE SZYBCIEJ NIZ JA I TO BEZ PROSZENIA A JA Z TAKIMI *****NYMI EKSPEDIENTKAMI MUSZE SIE UZERAC - BY CHOCIARZ POWIEDZIELI SORRY ALBO COS A TU NIC I CZEKASZ CZLOWIEKU A INNI SIE CIESZA I SMIEJA
O CO "KAMAN"?
  Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.10.2003, 22:52   #2
AS_Wywiadu
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika AS_Wywiadu
 
Data rejestracji: 10.05.2002
Lokalizacja: Płock i Wawa
Posty: 86
AS_Wywiadu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hehe nie ty jeden

zajrzyj na mój post też dt miasta Płocka

http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...64&perpage=15& pagenumber=1
__________________
Pozdrówka
>>Jakby co to piszcie tutaj<<

Ostatnio zmieniany przez AS_Wywiadu : 16.10.2003 o godz. 22:56
AS_Wywiadu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2003, 07:00   #3
+++LeWaP+++
Guru
 
Avatar użytkownika +++LeWaP+++
 
Data rejestracji: 17.04.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 2,534
+++LeWaP+++ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
w dzisiejszych czasach bez znajomości ani rusz...

proponuję poszukać rzecznika konsumenta a on/ona na pewno coś poradzi

u mnie w starostwie konsultacje z rzecznikiem praw konsumenta jest bezpłatny... wszędzie pewnie

jak masz gdzies blisko starostwo to zadzwoń / pójdź
__________________
lewap3@tlen.pl
+++LeWaP+++ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2003, 07:04   #4
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ja w wawie czekalem dobry miesiac...
a jak mi wszsytko walnelo i przestalo dzialac to dwa tygodnie minely az ktos dupe ruszyl - pomoglo dopiero jak glosem nieznoszacym sprzeciwu objechalem pana w infolini, potem tego pana co od niego wzial sluchawke a na koncu jakiegos szefa monterow ktory dostal sluchawke na koncu... ale bylem zly...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2003, 07:12   #5
Pagerus
.: Zapracowany :.
 
Avatar użytkownika Pagerus
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Somewhere
Posty: 3,588
Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Pagerus niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
+++LeWaP+++ napisa***322;(a)
w dzisiejszych czasach bez znajomości ani rusz...

proponuję poszukać rzecznika konsumenta a on/ona na pewno coś poradzi

u mnie w starostwie konsultacje z rzecznikiem praw konsumenta jest bezpłatny... wszędzie pewnie

jak masz gdzies blisko starostwo to zadzwoń / pójdź
A gdzie jest takie fajne starostwo na Dolnym Śląsku?
__________________
"Codziennie dowiaduje się czegoś nowego" - Pagerus
Pagerus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2003, 07:18   #6
+++LeWaP+++
Guru
 
Avatar użytkownika +++LeWaP+++
 
Data rejestracji: 17.04.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 2,534
+++LeWaP+++ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Pagerus napisa***322;(a)
A gdzie jest takie fajne starostwo na Dolnym Śląsku?
Starostwo Powiatowe w Kłodzku

Kłodzko

www.bip.powiat.klodzko.pl
__________________
lewap3@tlen.pl
+++LeWaP+++ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2003, 07:45   #7
Smartek
HDmaniak
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Smartek
 
Data rejestracji: 20.10.2002
Lokalizacja: Łódź
Posty: 8,859
Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Smartek wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
HEHEHEHE, nie martw sie ja tez czekalem i pisalem temat o problemach moich ..., a i dodam, ze mam neo od miesiaca, ale kolesie przysylaja mi rachunek za SDI i niedawno przyslali nawet nowy regulamin dla SDI ..., tak wiec place jak za SDI, a uzywam NEO, fajnie nie? ^_^
pozdro
Smartek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2003, 09:23   #8
przemo_one
Gość
 
Posty: n/a
zaraz ide do mojej tepsy i bede pewnie dzwonil z koma do plockiej
tego juz za wiele a co do miesiecznego wypowiedzenia sdi czy cos tam to wiem ze trzeba zaplacic jeden rachujen z gory za kolejny miesiac - bez sensu ale co
raz jak zdawalem isdna to bylo troche smiesznie bo jak oddajesz to pudlo ze sciany to masz tela wylaczonego a oni przyszli do mnie do domu jak mnie nie bylo i zostawili kartke w drzwiach zeby "zadzwonic" do nich :o
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2003, 10:12   #9
+++LeWaP+++
Guru
 
Avatar użytkownika +++LeWaP+++
 
Data rejestracji: 17.04.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 2,534
+++LeWaP+++ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
przemo_one napisa***322;(a)
zaraz ide do mojej tepsy i bede pewnie dzwonil z koma do plockiej
tego juz za wiele a co do miesiecznego wypowiedzenia sdi czy cos tam to wiem ze trzeba zaplacic jeden rachujen z gory za kolejny miesiac - bez sensu ale co
raz jak zdawalem isdna to bylo troche smiesznie bo jak oddajesz to pudlo ze sciany to masz tela wylaczonego a oni przyszli do mnie do domu jak mnie nie bylo i zostawili kartke w drzwiach zeby "zadzwonic" do nich :o
mówię ci! zrób tak: jak będą nimili lub stawiali opory to możesz delikatnie zasugerować, że rozwiążesz swój problem u rzecznika konsumentów (nie ważne czy jest czy nie ) to powinno zadziałać jak motywacja dla nich
__________________
lewap3@tlen.pl
+++LeWaP+++ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2003, 11:28   #10
przemo_one
Gość
 
Posty: n/a
wiec bylem w moim "telepunkcie" i tam mi powiedziano ze pani ktora przywozi modemy byla na urlopie i nikt nic nie przywiozl, ale to nie wszystko
najsmieszniejszy jet fakt ze dzwonilem pod 800 102 102 i tam pytalem o numer tepsy w plocku a oni podali mi numer do jakiegos mieszkania prywatnego uwierzycie? TEPSA NIE WIE JAK SIE ZE SOBA SKONTAKTOWAC dopiero w moim telepunkcie podano mi prawidlowy numer na plock ale to nie wszystko
otoz gdy zadzwonilem do plocka to jakies babsko odebralo gdzies po 7 czy 8 sygnalach juz nie pamietam bo stracilem rachube - w tonie glosu dalo sie odczuc ze "nie ma za bardzo ochoty na rozmowe ze mna" - czyzbym tej Okrutnicy przerwal mordowanie dalmatynczykow? Mniejsza o wiekszosc w kazdym razie dowiedzialem sie ze moja linia nie jest "Zkrosowana" i ze po modem moge przyjechac(do plocka bo w moim sierpeckim telepunkcie oczywiscie nie ma modemow) i go odebrac ale to nic nie da, a jak powiedzialem ze ludzie u mnie maja neo i dostali po poltora tygodnia to mi powiedziano cytuje "kto panu takich glupot naopowiadal?"-ja sam widzialem ale Okrutnica z tepsy wie lepiej. Na infolinni wymienionej powyzej powiedziano mi ze "moge juz uzywac neostrady+ wystarczy odebrac modem w najblizszym telepunkcie"
teraz bede dzwonil pod infolinie i "negocjowal dalej" i co to jest to krosowanie
ps
jesli nie wierzycie ze podali mi zly numer do tepsa plock pod 0800.... to sami sprawdzcie poprawny numer to 0242623490

przed chwila dzwonilem pod infolinie i tam sie okazalo ze moje podanie wplynelo do "systemu" 3-go pazdziernika a nie tak jak skladalem w telepunkcie 3-go wrzesnia to jest dopiero ciekawostka przyrodnicza

Ostatnio zmieniany przez przemo_one : 17.10.2003 o godz. 11:40
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2003, 13:24   #11
+++LeWaP+++
Guru
 
Avatar użytkownika +++LeWaP+++
 
Data rejestracji: 17.04.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 2,534
+++LeWaP+++ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
to krosowanie to jest chyba jakies mieszanie kablami w centrali od twojej linii tak aby modem dsl mógl działać..


a tak wogóle to ładnie robie telepsy jedne.. wrr!
__________________
lewap3@tlen.pl
+++LeWaP+++ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2003, 14:01   #12
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
neo+ wykorzystuje nie uzywane, wyzsze pasmo czestotliwosci na linii telefonicznej abonenta. u klienta montuje sie modem DSL, a ze strony operatora karte modemowa, ktore oddzielaja analogowy sygnal glosowy rozmowy telefonicznej od danych przesylanych do i z internetu.

normalnie do transmisji glosu uzywane jest dolne pasmo czestotliwosci (do 30khz). DSL wykorzystuje pozostala gorna czesc pasma do transmisji danych (do 1,1 mhz).

na centrali dane (wyzsze pasma) sa oddzielane od glosu (nizsze pasma).

dane kierowane sa do ATM lub IP, a przez nia do internetu, a glos do normalnej sieci telefonicznej.

===================

wiele zagadnien zwiazanych z neo+ mozna znalezc na tym
FORUM

===================
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam


Ostatnio zmieniany przez woitas : 17.10.2003 o godz. 14:05
woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2003, 15:22   #13
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Kabel scrossowany to dopiero wstep do sukcesu. Jak mowia trzeba odebrac jeszcze modem i "wpuscic w kabel innternet"
To ciekawostka z mojej strony:
Ja zalatwialem NEO w srode i bardzo mi pasowalo pojechac podpisac umowe w czwartek, no wiec jak skladalem zamowienie na infolinii to sie spytalem czy mozna przyjechac nastepnego dnia do puntu sprzedazy ktory mnie obejmuje i podpisac umowe - okazalo sie ze tak . Spytalem sie rowniez czy istnieje mozliwosc rezygnacji z Sagema na co rowniez uzyskalem twierdzaca odpowiedz. No to tutaj koniec.
Czwartek
Przyjezdzam do punktu po kilkudziestominutowej jezdzie w korkach, czekam sobie w kolejce i podchodze w koncu do okienka. Co sie okazuje - moje dane nie zostaly zweryfikowane i nie moge podpisac umowy - no wiec sie troche zdenerwowalem, powiedziel mzeby zadzwonila do infolinii, to jej powiedza (zreszta jak dzwonilem poprzedniego dnia, to w infolinii mowili ze jak beda problemy to niech osoba sprzedajaca do nich zadzwoni), no ale pani wiedziala lepiej i z infolinia rozmawiac nie chciala. Spytalem sie jeszcze czy mozliwe jest podpisanie umowy bez zestawu z Sagemem - odpowiedz twierdzaca.
Piatek (znow to samo miejce lecz inna pani dzisiaj)
Dane sa juz zweryfikowane, wszystko przebiega zgodnie z planem ale co ?? pani mi nie chce sprzedac NEO bez Sagema. No wiec jej tlumacze co uslyszalem na infolinii i od pani ktora siedzi obok niej - no dobra pani postanowila sprawdzic te "rewelacje" - no i prosze - okazalo sie ze jednak moge wziasc bez Sagema, tylko musze podpisac oswiadczenie ze dysponuje sprzetem do odbioru i TPSA nie ponosi odpowiedzialnosci za mozliwosc odbioru NEO. Oczywiscie zaraz pani stanowczo stwierdzila ze JEDYNYM sprzetem ktory obsluguje Neostrade jest Sagem (mowila ze ma wlutowane specjalne plytki ) i nie wybraza sobie odbioru przez inny sprzet (bardzo plytka ta wyobraznia). No ale w koncu wszystko skonczyloby sie tak jak trzeba .....
Gdyby nie to ze nie dostaje rachunkow za NEO i jeszcze lepiej - nie moge sie doprosic zeby one przychodzily. Zadzwonilem na infolinie NEO to tam gosc wogole nie przyjmowal do wiadomosci ze taka sytuacja moze miec miejsce i nie wiedzial co wogole moglby zrobic z tym fantem, wiec powiedzial zebym skontaktowal sie z punktem w ktorym NEO zakupilem. Tam tez probuje sie dodzwonic przez ostatnie 2 tygodnie (o roznych porach dzwonie, rowniez rano ok 9.00, ok.13.00 16.00 i 18.00) i nie moge sie tam dodzwonic - ale zaraz kamu to zalezy na tym zebym placil rachunki - mi czy im. Dlaczego jak powiadomilem ich w jednym miejscu o tym ze rachunki nie przychodza to odsylaja mnie gdzie indziej Ja moge nieplacic, tylko zeby potem mi nie przyszedl GIGArachunek z odsetkami !!!
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2003, 16:47   #14
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
masz jakies potwierdzenie tego, ze zglaszales?
jezeli nie, to efekt moze byc taki, ze faktycznie dostaniesz potem fajny rachunek.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.10.2003, 17:08   #15
przemo_one
Gość
 
Posty: n/a
same nowosci no ciekawe co bedzie w poniedzialek bo jutro to rzeczej nie zadzwonia a nie mam ochoty odebrac modemu bez tego skrosowania zebym na nie czekal i 30 dniowy trial zeby mi zlecial bez netu
  Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.