Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.04.2005, 04:32   #1
worms
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.09.2004
Lokalizacja: Golczewo
Posty: 23
worms w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Bez prawa próby

W dziale DOWNLOAD umieszczono Nero Burning ROM Reloaded v6.6.0.8a PL, który jak sie okazuje jest wersja demo i to bez prawa jakiej kolwiek próby demo.
Po co umieszcza sie coś co nie działa ? Czego nawet nie można wypróbowac w wersji demo nawet jeden raz...
worms jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.04.2005, 06:28   #2
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mozzesz jasniej?
sciagnoles, zainstalowales i nie chce dzialac?
a miales wczesniej jakies demo neronka? wiec na tamtym demie minelo ci 30 dni i teraz juz masz po czasie
albo wyczycisz bardzo pozadnie dysk i rejestr z pozostalosci, albo zreinstalujesz nero i bedziesz mial prawo do kolejnych 30 dni prob

bo nie sadze zeby cdrinfo specjalna wersje zamieszczalo na swoich stronach jak masz watpliwosci to wejdz na www.nero.com i pobiez ze zrodelka

sam tak tylko od sibie podpowiem ze wersja 6.6.0.0 dziala na 30 dni na zawsze cos sie w ahead walnelo i nie sprawdza czy byla wczesniej instalowana - wystarczy co 30 dni uruchomic setup
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.04.2005, 12:00   #3
worms
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.09.2004
Lokalizacja: Golczewo
Posty: 23
worms w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
wcześniej miałem nie demko tylko orginał ale wersje 5.5.10.4 . a dysk był wyczyszczony dobrze bo był robiony format. Chciałem miec nowsza i posciągnieciu i zainstalowaniu okazało sie ze jest nieaktualna a gdy wpisałem swój numer to z kolei zapodało ze numer jest piracki. Wieć usunałem ta 6 i wróciłem do mojej 5 i niech sobie chodzi dalej szkoda tylko że nie moge do swojej dostac spolszczenia. ale juz znam ja na pamieć poniewaz pracuje na niej bardzo długo. Poprostu nie mozna miec wszystkiego... Dzieki za odpowiedz...
worms jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.04.2005, 12:23   #4
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez worms
wcześniej miałem nie demko tylko orginał ale wersje 5.5.10.4 . a dysk był wyczyszczony dobrze bo był robiony format. Chciałem miec nowsza i posciągnieciu i zainstalowaniu okazało sie ze jest nieaktualna a gdy wpisałem swój numer to z kolei zapodało ze numer jest piracki. Wieć usunałem ta 6 i wróciłem do mojej 5 i niech sobie chodzi dalej szkoda tylko że nie moge do swojej dostac spolszczenia. ale juz znam ja na pamieć poniewaz pracuje na niej bardzo długo. Poprostu nie mozna miec wszystkiego... Dzieki za odpowiedz...
Zaktualizuj swoją wersję do 5.5.10.54. Jest też do niej plik ze spolszczeniem.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.04.2005, 15:05   #5
worms
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.09.2004
Lokalizacja: Golczewo
Posty: 23
worms w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Zaktualizuj swoją wersję do 5.5.10.54. Jest też do niej plik ze spolszczeniem.
Dziekuje bardzo za informację tylko nie wiem gdziem szukac tej aktualizacji i tego pliku ze spolszsczeniem
worms jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.04.2005, 15:37   #6
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez worms
Dziekuje bardzo za informację tylko nie wiem gdziem szukac tej aktualizacji i tego pliku ze spolszsczeniem
Pomyłka, 5.5.10.56
Gdzie? Oczywiście w dziale Pliki:
http://cdrinfo.pl/software/stronaid.php?id=3279202333 - Nero 5.5.10.56
http://cdrinfo.pl/software/stronaid.php?id=3249212828 - spolszczenie do Nero 5.5.10.56
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.04.2005, 16:02   #7
worms
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.09.2004
Lokalizacja: Golczewo
Posty: 23
worms w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Bardzo dziekuję za udzieloną pomoc za którą jestem bardzo wdzięczny.
Szkoda ze dzieli taka odległość by skoczyć na browarka, ale jak mówia góra z góra sie nie zejdzie a człek z człekiem nigdy nie wiadomo...
jeszcze raz wielkie dzięki
worms jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.04.2005, 17:01   #8
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez worms
Bardzo dziekuję za udzieloną pomoc za którą jestem bardzo wdzięczny.
Szkoda ze dzieli taka odległość by skoczyć na browarka, ale jak mówia góra z góra sie nie zejdzie a człek z człekiem nigdy nie wiadomo...
jeszcze raz wielkie dzięki
Nie ma sprawy Miłego palenia.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.