Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Czy jesteś za zamknięciem tematu "POLITYKA" i wprowadzeniem zakazu polityki na forum?
TAK 25 47.17%
NIE 28 52.83%
Wszystkich głosów: 53. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.08.2010, 02:18   #31
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Trzeba natychmiast zamknąć. Rządzi jedyna słuszna partia, wybrana demokratycznie, wszelkie dyskusje straciły sens. Na wieki wieków amen.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.08.2010, 07:08   #32
Kogoro
Forumator
 
Data rejestracji: 24.01.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 772
Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>Kogoro po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Faktycznie czasem robi się trochę Hyde Park.
Czy może być tylko merytorycznie. Pewnie nie.
__________________
Pozdrawiam

Kogoro Akechi
Kogoro jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2010, 08:00   #33
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Banana Coctail Podgląd Wiadomości
@andrzejj9 na mysli mialem problem natury semantycznej, mianowicie nie wszyscy maja jeden i ten sam desygnat dla danego slowa, szczegolnie w polityce czy socjologii, i stad moga sie brac oskarzenia o chamstwo, wulgarnosc jednego wzgledem drugiego, przykladowo: szafowanie okresleniami mason/zyd/komunista/sb itp - jak rozstrzygnac spor taki?

Poza tym:
1) laurke wystawia sobie piszacy slowa (niech inni widza i sami wnioski wyciagaja)
2) fluktuacje od dobrego poziomu zawsze beda
Myślę, że odpowiedź Prezesika dokładnie oddaje, jak należy do tego podchodzić:

Cytat:
Nie bądźmy takimi formalistami.
Do określenia chamstwa wystarczy zdrowy rozsądek.

Nie zastanawiajmy się czy mebel z czterema nogami i oparciem jest desygnatem słowa 'krzesło' czy nie...
Wszyscy wiemy jak wygląda krzesło i potrafimy odróżnić je od pufy.

Kiedy ktoś poczuje się urażony może wysłać priva do autora postu i wytknąć mu to, a sam post zgłosić moderatorowi jako nieodpowiedni.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2010, 09:02   #34
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Trzeba natychmiast zamknąć. Rządzi jedyna słuszna partia, wybrana demokratycznie, wszelkie dyskusje straciły sens. Na wieki wieków amen.
ed, nie obraź się, ale to między innymi "dzięki" Tobie ten temat. O ile w innych tematach da się z Tobą porozmawiać, to w tym wychodzi z Ciebie jakiś demon
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2010, 09:10   #35
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Zdecydowanie brak opcji: Wisi mi to!
Zamykanie takich tematów jest dokładnie bez sensu.
Każdy ma, oczywiste, jak dla mnie, prawo do komentowania rzeczywistości, w taki sposób jak ja postrzega i interpretuje.
Ponieważ polska polityka osiągnęła kulturalne dno, TV, posłowie i Rząd zamiast merytoryką, zajmują się nieistotnymi bzdetami, to i dyskusje widzów zajmują się właśnie owymi bzdetami.
Ponadto - każdy ma wybór, jak nie chce - nie bierze udziału w dyskusji!, jak bierze, widać ma chęć, powody i może nawet coś mądrego do powiedzenia.
IMHO - zakaz jest nadmierna i nieuzasadniona forma ingerencji a nawet cenzury.

Chcę tylko dodać, ze zasada:
Vox populi, vox Dei
w państwie, a rozumiem tez ze na tym jakby nie było, demokratycznym forum, już nie obowiązuje!
W demokracji, obowiązuje zasada ograniczania praw większości, względem mniejszości
a nie jak sadza niektórzy nawiedzeni, przyznawania nienależnych praw owym mniejszościom!
Ergo:
- z punktu widzenia logiki, ankieta jest całkowicie zbędna.
Skoro chcemy zachować bezstronna zasadę swobody wypowiedzi.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 13.08.2010 o godz. 13:21
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.08.2010, 13:20   #36
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Też bym się tego chętnie to wchłonął.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 15.08.2010, 12:46   #37
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,620
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja bym nie zamykał,
dyskusje z Edim zwykle sięgają wyżyn intelektu
to prawdziwa uczta dla ducha
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2010, 20:27   #38
Stanley
noob
 
Data rejestracji: 26.02.2005
Lokalizacja: Mysłowice
Posty: 892
Stanley niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Wprowadzanie cenzury na niektóre tematy jest IMO głupotą, ale co kto lubi...
__________________
Blog społecznościowy - ZAPRASZAM!
Stanley jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2010, 20:44   #39
Patrix
Pingwin specjalista.
 
Avatar użytkownika Patrix
 
Data rejestracji: 22.06.2002
Lokalizacja: Central Park
Posty: 15,084
Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Patrix ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Bartez moim zdaniem powinien puścić globalne PW do userów np. mających powyżej 500 postów z datą ostatniego logowania nie większą niż 2 miesące...

Decyzja jest ciut poważna więc poinformować innych by wypadało.
__________________
amiga500site
Patrix jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2010, 22:20   #40
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 01.10.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Ponadto - każdy ma wybór, jak nie chce - nie bierze udziału w dyskusji!
Masz rację, tylko ignorancja nie zmienia faktu że coś jest złe, korridy też można nie oglądać a wszyscy wiedzą że cierpią zwierzęta, jak kogoś katują na ulicy też można się odwrócić i odejść. Tłumaczyłem niedawno dlaczego uważam, że polityka niszczy to forum. Fakt, że ignoruje temat nic tu nie zmienia.

Cytat:
Napisany przez Stanley Podgląd Wiadomości
Wprowadzanie cenzury na niektóre tematy jest IMO głupotą, ale co kto lubi...
To nie cenzura, są odpowiednie miejsca, w których rozmawia się na dany temat lub nie. Tak rozumując, równie dobrze można zarzucić cenzurę na lekcji matematyki, bo akurat nie można sobie pogadać o biologii. Chcesz polityki ?, nikt Ci nie broni ***8211; udaj się na forum o polityce.

Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Bartez moim zdaniem powinien puścić globalne PW do userów np. mających powyżej 500 postów z datą ostatniego logowania nie większą niż 2 miesące...
Tak tak, na pewno te osoby które nie zajrzały na forum w trakcie trwania sondy będą załamane .


pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2010, 23:07   #41
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Arepo Podgląd Wiadomości
Masz rację, tylko ignorancja nie zmienia faktu że coś jest złe, korridy też można nie oglądać a wszyscy wiedzą że cierpią zwierzęta, jak kogoś katują na ulicy też można się odwrócić i odejść. Tłumaczyłem niedawno dlaczego uważam, że polityka niszczy to forum. Fakt, że ignoruje temat nic tu nie zmienia.
To nie ignorancja, ani ignorowanie.
To nie polityka niszczy forum i nie tylko.
To nie corrida i cierpienie zwierząt.
To poziom dyskutantów i dyskusji wyznacza standardy.
Chętnie wezmę udział w dyskusji, ba nawet kłótni, ale pod jednym warunkiem:
-będzie merytoryczna, pozbawiona agresji, ale z emocjami,
-będzie sie kierowała faktami, a nie zmyśleniami i plotkami
-będzie wysuwała odważne tezy, ale nie odkrywała światowych spisków..
w sumie, będzie kulturalna, emocjonalna dyskusja w granicach zdrowego rozsądku.
Wobec tego - wybacz, ale to ja będę decydował, o tym czy wezmę w niej udział, czy nie.
Nie zgadzam się na to, aby decydował o tym, za mnie ktoś inny.
To właśnie demokracja i świadomość obywatelska.

Wziąłem udział w dyskusji o katastrofie smoleńskiej, zadałem pytania które mnie nurtowały, poddałem pewne problemy pod dyskusje.
Ludzie olali, chcą dyskutować o chamach, insynuacjach i bzdurach - ja nie.
Ale nie odbieram im tego prawa i nie chce żeby odbierano go mnie.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2010, 23:34   #42
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 01.10.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Niezwykłe ożywienie jak na osobę, której brakowało opcji "Wisi mi to!" .

Myślę, że wypowiedziałem się bardzo merytorycznie w innym temacie, w którym brałeś udział, nie mam już wiele do dodania.

Jak widzisz tu jakiś spisek a moje argumenty do Ciebie nie trafiają to już Twój problem nie mój.

Nikt nikomu nie zabiera prawa do wypowiedzi, ale tak jak zostało już napisane: fora IT to nie fora o polityce. Nie pójdziesz do kościoła rozprawiać o zaliczaniu panienek jak z kumplami na piwie (tak wiem forum to nie kościół). Ludziom się teraz wydaje, że wszystko im wszędzie wolno, w swoich domach proszę bardzo ***8211; na forach publicznych nie.

Skoro tak ważna jest dla Ciebie demokracja to uszanujesz wynik tej sondy.

pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2010, 23:39   #43
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Arepo Podgląd Wiadomości

Skoro tak ważna jest dla Ciebie demokracja to uszanujesz wynik tej sondy.

pozdrawiam
Tak, to jest akurat dla mnie oczywiste.
Mimo, ze mogę się z decyzja nie zgadzać!
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 16.08.2010, 23:58   #44
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 01.10.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Mimo, ze mogę się z decyzja nie zgadzać!
Oczywiście że nie, czy ktoś twierdził inaczej ?. Wychodzi na to, że jednak nie wisi ...

pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 17.08.2010, 00:23   #45
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Arepo Podgląd Wiadomości
Oczywiście że nie, czy ktoś twierdził inaczej ?. Wychodzi na to, że jednak nie wisi ...

pozdrawiam
A jednak - wisi mi to!
Wisi z powodu jakości i poziomu dyskusji.
Miałkości i głupoty.......
Albowiem, jeżeli prawidłowo mnie zrozumiałeś - nie zamierzam brać w niej udziału!
Wobec tego, czy dział "Polityka" będzie, czy tez nie - jest mi zupełnie obojętny.
Rozumiesz te drobna i dyskretna różnice?
Mogę dać "Ignoruj" i ...........rozumiesz.
A inni mogą się wypowiadać do upojenia.
Jeżeli już dopuszczono do powstania problemu, nie należy rozwiązywać go siłowo.
Tu l'as voulu, George Dandin!
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
mkv - przerobić do DVD-Video. Jak to zrobić? tymek DivX, Xvid, Matroska i inne 25 30.11.2006 11:05
Pinnacle Liquid Edition 5.5 - jak zrobić kopie bezpieczeństwa Heniek Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray 0 16.11.2003 16:38
Jak z płyty zrobić plik BIN ? tadziu Napędy optyczne CD 8 11.11.2003 21:50
Jak zrobić SVCD KaPi DVD-Video 6 20.09.2003 11:10
!Ples Help! Mój problem polega na ty że musze zrobić VCD master DVD-Video 2 11.04.2002 07:29


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.