Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: czy podobaja ci sie ostatni zmiany na forum
tak, bardzo mi sie podobaja 6 13.04%
podobaja mi sie 10 21.74%
nie podobaja mi sie 8 17.39%
nie, zupelnie mi sie nie podobaja 12 26.09%
jak tak dalej pojdzie - znikam 8 17.39%
jestem tu nowy, nie wiem jak bylo wczesniej 2 4.35%
Wszystkich głosów: 46. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.01.2003, 02:08   #1
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
czy jestes zadowolony ze zmian jakie ostatnio zaszly na forum?

pisze te ankiete w bardzo zlym nastroju

od mniej wiecej 2 tygodni na forum dzieje sie zle, dzieje sie nawet BARDZO zle... zrobilo sie niemilo, atmosfera a ktorej mowa w zyczeniach swiatecznych poszla sobie gdzie indziej - daleko stad
mam nadziej ze kiedys wroci

mam kilka pytan do swiata jako ogolu:

czy podobaja wam sie ruchy 'wladz' ktore mielismy nieprzyjemnosc obserwowac ostatnio:


a) zablokowanie opcji kasowania postow
b) zablokowanie edycji postow - ten 5 min czas to chyba pomylka
c) wprowadzenie NERWOWEJ atmosfery - grozby i konkretne posuniecia ze strony wladz - usuwanie userow, grozenie usunieciem...
d) bardzo negatywna reakcja na powstanie nieoficjalnego czatu milsonikow nagrywarek
e) nerwowa reakcja na informacje o nowym forum podana przez lasera...

dla podkreslenia znaczenia pytan dodaje ze jeszce miesiac temu nie bylo tak nieprzyjemnie...

zmiany - ich drastycznosc i wedlug mnie bezsens sklaniaja mnie - jak i wielu innych stalych bywalcow i zasluzonych dla tego forum ludzi do ograniczenia liczby wizyt, zaprzesatnia pisania czegokolwiek i ogolnego odsuniecia sie od serwisu ktory naprawde polubilsmy

szczytem 'zlego' bylo (chwilowe na szczescie) zamkniecie temtu wigilijnego - czyn ten pozostawie bez komentarza

pytanie do wladz - czy zmiany w stosunku do uzytkownikow zostaly przemyslane? bo groza one smiercia serwisu - odejsciem nas - klientow...

kilka dobrych zmian - podzial na wiecj dzialow - tez ma swoje zle strony - powstaja dzialy do ktorych pies z kulawa noga nie zaglada (np. ten) a spojne do tej pory offtopic - dziela sie coraz bardziej (a to off'y decyduja o jakosci forum), bardzo podoba mi sie dzial zabezpieczenia, nowe mordki mam nadzieje uatrakcyjnia posty - to plusy

staralem sie zachowac obiektywizm - ale nie moge ukryc ze od kiedy dzieje sie tak a nie inaczej zagladam tu coraz zadziej

nie wiem czym sie skonczy dla mnie ten post - banem, ograniczeniem do zera i tak szczuplego wachlarza przywilejow - nie wiem - ale mam nadzieje ze post zotaeni przeczytany i przemyslany przez tych od ktorych zaleza zmiany

przywroccie forum ludzka twarz!
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.01.2003, 04:16   #2
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
W sumie Sid napisal wszystko i nie mam za wiele dodania do tej wypowiedzi bo calkowicie sie z nia zgadzam dodam jeszcze jedno, widac wyraznie, ze jednemu z admininstratorow serwisu forum puscily nerwy, nie wiem dlaczego i to tylko sprowadza forum na gorsza droge. Zawsze zmiany maja pozytywne i negatywne skutki, ale prosilbym o poprawienie tych negatywnych bo naprawde czasami juz nie wiadomo jak ma sie odpowiadac zeby nie byc banem postraszonym. Jeszcze 4 miesiace temu byla tutaj inna atomsfera, a teraz nie zabardzo.
Monter nie bierz tego do siebie bo do ciebie nic nie mam i nigdy nie mialem, chce takze zebys pozostal w serwisie cdrinfo.pl powiedzialem (Sid powiedzial, ale ja sie z tym zgadzam) tylko kilka rzeczy nad ktorymi warto popracowac, bez ciebie to forum bedzie zupelnie inne, w negatywnym oczywiscie znaczeniu.
Zostan z nami, popraw troszke bledow a wtedy kazdy bedzie
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 07:42   #3
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... a no niestety, jest coraz gorzej za sprawą wiadomo którego moderatora , tylko Sid żale tu niewiele pomogą, wystarczy trochę konkurencji, kulawej narazie, ale jednak. Od razu nerwowa reakcja (patrz info Lasera o nowym forum). Niech żyje konkurencja, jakakolwiek.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 07:48   #4
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Zaglosowalem i powiem szczerze, ze wynikiem, dotychczasowym!, glosowania, jestem troche, momo wszystko zaskoczony!
Co do moderatora - to jestem tepy
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 08:09   #5
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Zetoxa napisa***322;(a)
... a no niestety, jest coraz gorzej za sprawą wiadomo którego moderatora
czy chodzi o mnie?

jak poruszyliscie ten tematy to proponuje by go dokonczyc i jasno wywalic kawe na lawe - konkretne dzialanie moderatora + argumenty, ze bylo nie wlasciwe no i oczywiscie o kogo chodzi

ja ze swej strony gwarantuje, ze szczerosc i argumenty nie beda nagradzane banem jak sie tego obawiacie ale postaramy sie wyciagnac z nich wnioski

byloby milo by temat zostal doglebnie poruszony przed niedziela poniewaz pozniej redakcja zajme sie dyskujami we slanym gronie nad zaistniala sytuacja i rozpatrzy wasze propozycje i zale

BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 08:14   #6
+++LeWaP+++
Guru
 
Avatar użytkownika +++LeWaP+++
 
Data rejestracji: 17.04.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 2,534
+++LeWaP+++ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
powinieneś dodać do ankiety:


na razie nie, ale kto wie, już niedługo ?

albo

jest mi to obojętne ..... [na razie]
__________________
lewap3@tlen.pl
+++LeWaP+++ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 09:00   #7
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,859
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Powiem tylko jedno SID, zle sie dzieje nie od 2 tygodni ale znacznie dluzej. Bylo to juz wczesniej poruszane, ale zdaje sie dopiero ten twoj post spowodowal reakcje wladz tj na razie wypowiedzial sie Bartek i wyglada ze jest szansa na przemyslenie tej kwestii przez redakcje. Gdyby nie ten fakt, pewnie w ogole nie zajalbym tu glosu. To ze starzy wyjadacze coraz rzadziej sie tu wypowiadaja juz jest widoczne i jest to wielka strata dla tego wspanialego forum. Ostatnio po prostu zaciskanie pasa stalo sie bardziej odczuwalne, trzeba bardzo wazyc kazde slowo odpowiadajac i dlugo sie zastanawiac czy o rzecz ktora cie interesuje w ogole mozna tu zapytac, wiele problemow juz teraz rozwiazuje sie poza forum, chocby na gg. Nigdy wczesniej nie bylo potrzeby moderowania moich postow, ale ten rygor po prostu odbiera, jakze wazny, komfort psychiczny ktory kiedys tu byl. Wydaje mi sie ze dla dobra tego forum trzeba w koncu cos z tym zrobic. To tyle ode mnie.
PS Odnosnie ankiety - wzialem w niej udzial i wyobrazcie sobie ze sie pomylilem, zaznaczylem pierwsza od gory opcje i odpowiadaloby to mojej opinii gdyby bylo w niej slowko "nie", nie mam pojecia jak to sie stalo, nie mozna tego skorygowac. Tak wiec przepraszam ze te pomylke i wezcie to prosze pod uwage przy koncowej ocenie ankiety.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 09:35   #8
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
grzeniu napisa***322;(a)
Powiem tylko jedno SID, zle sie dzieje nie od 2 tygodni ale znacznie dluzej. Bylo to juz wczesniej poruszane, ale zdaje sie dopiero ten twoj post spowodowal reakcje wladz tj na razie wypowiedzial sie Bartek i wyglada ze jest szansa na przemyslenie tej kwestii przez redakcje.
staram sie sledzic forum ale kiedy byly te problemy poruszane
daj mi linki to przeczytam

poprosty jak mamy rozmawiac to musi byc o czym - wasze argumenty kontra nasze - inaczej sie nie da
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 10:19   #9
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Odkąd po raz pierwszy zajrzałem na forum (a było to konsekwensją poszukiwania rozwiązania na poprawne skopiowanie pewnego zabezpieczenia) czyli od ponad póltora roku - zawsze traktowałem je (forum) jako miejsce spotkania grupy ludzi w sieci związanych pewną tematyką, sposobem myślenia itd...
Dla mnie identyfikowanie się z tą grupą to jednocześnie identyfikowanie się z określonym miejscem spotkań.
Odsyłanie nas (z różnymi potrzebami i pytaniami) na czaty, gadu-gady, czy maile jest więc dla mnie rozmywaniem się tej grupy - grupa dzieli się na tych co są tam, są gdzie indziej...
Jeśli w/w sposoby komunikacji wystaczają do spotkania się z własną grupą w sieci to wtedy to forum staje się niepotrzebne - oczywiście nie neguję tu wymiany plików, wiadomości, informacji np. mailownie - ale dotąd stanowiły one dla mnie uzupełnienie tego forum.

Zaglądam na forum jako zwyczajny zjadacz treści zero-jedynkowych. Nie piszę artykułów, nie wyszukuję nowości w necie - brak mi na to czasu - jestem teraz raczej odbiorcą treści.
Ale zwracałem już nieśmiało uwagę, że na nic się zda straszenie userów. Forum w dużej części samo będzie regulowało netykietę. I niepisane prawo TEGO forum.
Mnie - zwykłemu użytkownikowi - wydaje się, że nerwowość wśród adminów przełoży się na nerwowość userów.

Co do zmian - na razie im się przyglądam - coś ostatnio częste te zmiany działów. Powiedzmy, że akceptuję forum w takiej postaci w jakiej jest. Ale żeby nie było tak, że lepsze jest wrogiem dobrego.
Podobają mi się nowe mordy (szczególnie boks), ale brak mi takiej zielonej z wyszczerzonymi kłami - była kiedyś

Ograniczenia usuwania własnych postów i edycji uważam za nieporozumienie - tj. nie wiem dlaczego tak ma być.

Na razie nie głosowałem Sid - zastanawiam się

A tak przy okazji - jakie konta poza pewnym "Help..." zostały usunięte lub zabanowane bo jakoś nie jestem w temacie Czy mógłby mi ktoś powiedzieć?
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 10:23   #10
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Witam

Popierajac slowa Bartka, prosilbym o podanie konkretow. Dodam, ze idea forum brzmi: forum jest stworzone dla uzytkownikow i to im ma sluzyc, a administratorzy sa po to aby pomagac jego uzytkowniom. Od siebie dodam, ze dopilnuje aby wiekszosc z Was byla zadowolona. Ew. pomysly i postulaty dotyczace usprawnienia forum sa mile widziane.

Pozdrawiam
Misiek4
Misiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 12:23   #11
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,859
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Znalazlem jeden link, bylo ich wiecej ale teraz po dlugim czasie trudno sie do nich dokopac, czesto Bgn w swoim stylu narzekal a ja, i nie tylko, popieralismy go. Poglady Pedrosa, Brzuszki czy Zetoxy (sorry za podanie waszych nickow) sa chyba znane. Obar odszedl zdaje sie gdzie indziej, kilku innych wlasciwie przestalo pisac.
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...threadid=13028
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 12:42   #12
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
grzeniu napisa***322;(a)
...Obar odszedl zdaje sie gdzie indziej, kilku innych wlasciwie przestalo pisac.
no dobrze ale teraz mi powiedz dlaczego odeszli
bo ja przeczytalem ten watek i po czesci rozumiem, o co chodzi ale nie do konca jestem przekonany, ze tylko to bylo przyczyna odejscia niektorych forumowiczow
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 13:36   #13
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
BD napisa***322;(a)
czy chodzi o mnie? ...
nie Bartek, nie chodzi o ciebie, no dobra narażę się, chodzi o Montera, jest zbyt nerwowy, straszy na lewo i prawo (ostatnio Lasera ), chodzi mi o ogólną atmosferę, pomysł z 5 minutowym czasem na edycję własnego tekstu zgłaszam niniejszym do konkursu głupota roku, jak zauważył Pedros netykieta formowała się sama, jeden Helpman to wyjątek potwierdzający regułę. Była plotka o odejściu Montera z nowym rokiem (jak widać to była tylko plotka) pomyślałem sobie niewielka strata, ale skoro Monter pozostał, cóż, jak powiada w takich sytuacjach Pawlak "musim przywyknąć od nowa". Znam bajkę o dobrym i złym policjancie, tylko kto w tej bajce jest tym dobrym ?
PS. przepraszam za chaotyczność wypowiedzi, ale ździebko zdenerwowany jestem.
__________________
c'est la vie !!!

Ostatnio zmieniany przez Zetoxa : 02.01.2003 o godz. 13:39
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 14:32   #14
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
tez sie naraze - choc uwazam juz i tak sie sporo narazilem

MISIEK - oto konkrety, rzeczy ktore uwazam zostaly zrobione napredce, bez gruntownego przemyslenia, mozliwe ze nawet bez konsultacji z kimkolwiek

- edycja postow - czas 5 min, miejsce - planeta Ziemia - przepis jest GLUPI! nie zmniejszy ilosci bluzgow (z wyjatkiem travisa i helpmana - zerowej), cracki i seriale ludzie 'zaawansowani' wiekiem zalatwiaja inaczej - nowi sie szybko ucza (lub tak jak ostatnio sa blyskawicznei usuwani przez Montera) - teza o glebszym przemysleniu tresci posta i nie pisaniu glupot nie broni sie... bo jakiz czlowiek wie i jest calkowicie pewnien ze robi dobrze? a sila czlowieka jest nauka, na swoich i cudzych bledach - dajcie nam sie poprawic - bo i tak mamy swoisty wyscig szczurow - teraz posty mozna nabijac sobe w majestacie prawa - bo jak inaczej uzupelnic wypowiedz? a jesli ktos jeszcze 'wskoczy' pomiedzy posty to mamy chaos i... klops

- kasowanie postow - malo w sumie istotne - ale czasem kasowalem swoje posty widzac ze ich rola juz sie skonczyla - sprawa byla pilna, osobista i zaltwiona (badz nie) po co mam tu smiecic - to przeciez tez moje podworko

- agresja ze strony Montera - rozumiem reakcje na nazwanie czatu cdrinfo - tu sa argumenty (niestety SAM je musialem znalesc) by nazwe zmienic - nasza nie kontrolowana przez WAS dzialalnosc pod waszym szyldem moze wam zaszkodzic - nie rozumiem jednak AGRESJI na informacje o powstaniu nowego forum - straszenie wywaleniem konta? banem? kurcze a nie mozna wytlumaczyc? poza tym jesli to forum jest dzialalnoscia niekomercyjna, to jak reklamowanie czegokolwiek moze szkodzic czyims interesom? nie dobieramy przeciz reklamodawcow? - jest jeszcze kilka mniejszych (ale BARDZO przykrych) objawow agresji Montera i sprawiana wrazenia ze cos kogos ugryzlo... praktycznie kazdy post (a mozna je przejzec) ktory napisal w czasie ostatnich paru tygodni jest co najmniej jadowity... przykre to

i to wlasciwie tyle - poruszylem konkretne problemy - jest ich wiecej, ale ja tak jak wiekszosc mam inne zajecia i musze wrocic do obowiazkow - zajze tu wieczorem i chetnie dopisze reszte wnioskow...

ciesze sie ze post nie wylecial po cichutku, ze ja jeszce moge pisac - bo bralem pod uwage taka ewentualnosc i mamy merytoryczna dyskusje...

to plus, DUZY PLUS
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 17:32   #15
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dobrze przeczytalem co napisaliscie
i czekam az SID wieczorem dopisze reszte

jak narazie widze, ze jest prowadzona nagonka na Montera
czy jeszcze o cos chodzi?
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:29.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.