Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: czy podobaja ci sie ostatni zmiany na forum
tak, bardzo mi sie podobaja 6 13.04%
podobaja mi sie 10 21.74%
nie podobaja mi sie 8 17.39%
nie, zupelnie mi sie nie podobaja 12 26.09%
jak tak dalej pojdzie - znikam 8 17.39%
jestem tu nowy, nie wiem jak bylo wczesniej 2 4.35%
Wszystkich głosów: 46. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.01.2003, 19:30   #16
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
[B]tez sie naraze - choc uwazam juz i tak sie sporo narazilem
kazda krytyka jest mile widziana - a takie cos jak "narażanie sie " nie istnieje (nie dotyczy wyjatkow ala - hmm jak mu tam bylo
hit*** czy jak mu tam )
[/QUOTE]
MISIEK - oto konkrety, rzeczy ktore uwazam zostaly zrobione napredce, bez gruntownego przemyslenia, mozliwe ze nawet bez konsultacji z kimkolwiek
Cytat:
- edycja postow - czas 5 min, miejsce - planeta Ziemia - przepis jest GLUPI! nie zmniejszy ilosci bluzgow (z wyjatkiem travisa i helpmana - zerowej),
przyznaje racje - powiem tyle, ze osobiscie ustawilem na stale... prosze nie komentowac
Cytat:
cracki i seriale ludzie 'zaawansowani' wiekiem zalatwiaja inaczej - nowi sie szybko ucza (lub tak jak ostatnio sa blyskawicznei usuwani przez Montera) - teza o glebszym przemysleniu tresci posta i nie pisaniu glupot nie broni sie... bo jakiz czlowiek wie i jest calkowicie pewnien ze robi dobrze? a sila czlowieka jest nauka, na swoich i cudzych bledach - dajcie nam sie poprawic - bo i tak mamy swoisty wyscig szczurow - teraz posty mozna nabijac sobe w majestacie prawa - bo jak inaczej uzupelnic wypowiedz? a jesli ktos jeszcze 'wskoczy' pomiedzy posty to mamy chaos i... klops
Monter - PROSZE O KOMENTARZ
Cytat:
- kasowanie postow - malo w sumie istotne - ale czasem kasowalem swoje posty widzac ze ich rola juz sie skonczyla - sprawa byla pilna, osobista i zaltwiona (badz nie) po co mam tu smiecic - to przeciez tez moje podworko
tzn jak sie domyslam maja byc wlaczone ?
Cytat:
- agresja ze strony Montera - rozumiem reakcje na nazwanie czatu cdrinfo - tu sa argumenty (niestety SAM je musialem znalesc) by nazwe zmienic - nasza nie kontrolowana przez WAS dzialalnosc pod waszym szyldem moze wam zaszkodzic - nie rozumiem jednak AGRESJI na informacje o powstaniu nowego forum - straszenie wywaleniem konta? banem? kurcze a nie mozna wytlumaczyc? poza tym jesli to forum jest dzialalnoscia niekomercyjna, to jak reklamowanie czegokolwiek moze szkodzic czyims interesom? nie dobieramy przeciz reklamodawcow? - jest jeszcze kilka mniejszych (ale BARDZO przykrych) objawow agresji Montera i sprawiana wrazenia ze cos kogos ugryzlo... praktycznie kazdy post (a mozna je przejzec) ktory napisal w czasie ostatnich paru tygodni jest co najmniej jadowity... przykre to
Powiem tak: w tym momencie czekam na odpowiedz Montera - od siebie po raz kolejny powiem: forum jest dla Was - jezeli ktos zachowuje sie nie odpowiednio prosze pisac bezposrednio do mnie (misiek4@cdrinfo.pl)
Cytat:
i to wlasciwie tyle - poruszylem konkretne problemy - jest ich wiecej, ale ja tak jak wiekszosc mam inne zajecia i musze wrocic do obowiazkow - zajze tu wieczorem i chetnie dopisze reszte wnioskow...
jak jest ich wiecej slij je na majla (mojego )
Cytat:
ciesze sie ze post nie wylecial po cichutku, ze ja jeszce moge pisac - bo bralem pod uwage taka ewentualnosc i mamy merytoryczna dyskusje...
to plus, DUZY PLUS
post nie wyleci - od tego jest to forum...

Pozdrawiam
Misiek4

P.S. bardzo prosze kierowac bezposrednio do mnie problemy tzw duzej wagi (dotyczace forum i serwisu) - czyli np takie jak te poruszane w tym watku - niestety nie mam mozliwosci uczestniczyc na biezaco w zyciu forum
Misiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.01.2003, 21:41   #17
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
BD napisa***322;(a)

jak narazie widze, ze jest prowadzona nagonka na Montera
czy jeszcze o cos chodzi?
nie ma żadnej nagonki na Montera, jest natomiast aroganckie z jego strony zachowanie, pokazujące kto tutaj ma władzę. Do posiadania władzy trzeba mieć wielki talent, nie każdy go ma.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.01.2003, 22:31   #18
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie czytałem zbyt dokładnie powyższych wypowiedzi (tylko powierzchownie), ale napiszę (zacytuję) jedno - "jak tak dalej pojdzie - znikam"
chociaż ostatnio się nieco polepszyło za sprawą magicznych mocy Miśka :zeby:

zacytuję też fragment, do którego się czesciowo zastosowałem: "zmiany - ich drastycznosc i wedlug mnie bezsens sklaniaja mnie - jak i wielu innych stalych bywalcow i zasluzonych dla tego forum ludzi do ograniczenia liczby wizyt, zaprzesatnia pisania czegokolwiek i ogolnego odsuniecia sie od serwisu ktory naprawde polubilsmy"
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.

Ostatnio zmieniany przez ZiP : 02.01.2003 o godz. 22:45
ZiP jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2003, 07:44   #19
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Zetoxa napisa***322;(a)
nie Bartek, nie chodzi o ciebie, no dobra narażę się, chodzi o Montera, jest zbyt nerwowy, straszy na lewo i prawo (ostatnio Lasera ), chodzi mi o ogólną atmosferę, pomysł z 5 minutowym czasem na edycję własnego tekstu zgłaszam niniejszym do konkursu głupota roku, jak zauważył Pedros netykieta formowała się sama, jeden Helpman to wyjątek potwierdzający regułę. Była plotka o odejściu Montera z nowym rokiem (jak widać to była tylko plotka) pomyślałem sobie niewielka strata, ale skoro Monter pozostał, cóż, jak powiada w takich sytuacjach Pawlak "musim przywyknąć od nowa". Znam bajkę o dobrym i złym policjancie, tylko kto w tej bajce jest tym dobrym ?
PS. przepraszam za chaotyczność wypowiedzi, ale ździebko zdenerwowany jestem.
******************************
... ale historycznie rzecz biorac atmosfera,a wlasciwie nerwowe i nie do konca przemyslane decyzje MENTOROW zaczely sie z twoimi uprawnieniami ktore od Miska dostales. Zreszta ilosc Cenzorow nie przeszla w jakosc i wlascie jedynym, ktoremu nie odbilo jest Majonez, ktory jak sie zagalopuje to potrafi powiedziec sorry. Montera nie znam, ale cenie jego wklad w rozwoj i upowszechnianie tematyki forum i mysle,ze obecne zachowanie jest wynikiem 'swoistego " stylu bycia i nieograniczonej wladzy ktora wam Misiek przekazal. To jest blad Miska wynikajacy zapewne z jego glebokiego przekonania o wyzszosci racjonalnosci dzialania na emocjami i gleboko skrywanym ego. Za duzo jest cenzorow i to jest to co atmosfere wali.
Ale jak to mowia, nie moj cyrk nie moje malpy - jesli nie wyciagniecie wnioskow z ankiety Sida, to wasza sprawa, chociaz mysle, ze jesli zwrococie sie do Kinji, to podesle wam fachowa literature

Ostatnio zmieniany przez bgn : 03.01.2003 o godz. 07:48
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2003, 19:10   #20
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
To jest blad Miska wynikajacy zapewne z jego glebokiego przekonania o wyzszosci racjonalnosci dzialania na emocjami i gleboko skrywanym ego. Za duzo jest cenzorow i to jest to co atmosfere wali.
moderatorow jest dosc nalezy pamietac, ze kazdy z nich robi to bezinteresownie i nie kazdy ma czas aby przegladac forum 24h/dobe - co do moich przekonan to nie bede sie wypowiadal - ale sa nieco inne niz Twoje przypuszczenia - poza tym nalezy pamietac, ze nie kazdy jest doskonaly i czasami nalezy wykazywac sie spora tolerancja na zachowania niektorych uzytkownikow (dotyczy sie to zarowno moderatorow jak i uzytkownikow)

poza tym mam tez propozycje - eksperyment - dla najbardziej doswiadczonych uzytkownikow tego forum, ktorzy spedzaja najwiecej czasu na forum i dobrze znaja spora czesc uzytkownikow...

proponuje aby paru z Was (ochotnicy mile widziani) zostalo moderatorami - jestem przekonany, ze pozwoli to wprowadzic taka atmosferę jaką sobie zyczycie tutaj zastac... Czekam na chetnych

Pozdrawiam
Misiek4
Misiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2003, 19:42   #21
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Misiek4 napisa***322;(a)

proponuje aby paru z Was (ochotnicy mile widziani) zostalo moderatorami - jestem przekonany, ze pozwoli to wprowadzic taka atmosferę jaką sobie zyczycie tutaj zastac... Czekam na chetnych

Pozdrawiam
Misiek4
Jestes ryzykancko odwazny, albo poradziles sie jakiegos dobrego psychologa
Wiadomo kto bedzie najbardziej obcinal! (podpowiem - zawsze byly user jest naj....gorliwy)
Mimo, ze jestem na forum kilkanascie razy dziennie - nie pretenduje do moderowania, ale POWODZENIA
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2003, 20:33   #22
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
bartek nie dam rady dopisac duzo wiecej - nie spie juz 43 godziny i chyba to ciezko odchoruje w najblizszym czasie - ile mozna jechac na coli, redbullach i zielonej powalajaco mocnej herbacie?
powiem tak - w skrocie i niestety niezbyt skladnie - to forum tworza ludzie, MY uzyszkodnicy (nie wiem kto wymyslil ten termin ale najprawdopodobnej wladza ) - jest to nieliczne forum ktore wyksztalcilo wlasna kulture - bez bluzgow, wycieczek osobistych, postow o tresci '' i nic nie wnoszacych glupkowatych tekstow o d... maryni, bylem ZAKOCZONY srednia wieku userow - dobrze ponad wiek studencki, poziomem intelektualnym, emocjnalnym i merytorycznym
zawsze przychodzilem i wciaz przychode tu z przyjemnoscia - jednak cos sie psuje - i to nie dlatego ze my se starzejemy - jaka jest roznica miedzy 34 a 35 lat? ze swiat jest w kryzysie - nie...
cos padlo tu, na forum - i to niestety przez was - zarzadcow - majonez, szanowany przez wszystkich potrafil tu jakos porzadek utrzyamc bez straszenia banankami, i o zgrozo - uzywania ich, potem stalo sie cos co bylo poczatkiem problemow - pojawilo sie w krotkim czasie 2 nowych moderatorow - ktorzy nie liczac sie zupelnie z tym jak to forum funkcjonuje wprowadzilo swoje
co zrozumiale nie spodobalo sie do userom - bo inaczej jest kiedy rzadzi ktos znany i lubiany a zupeeelnie inaczej kiedy ktos obcy probuje ustawiac mechanizm ktory dziala bez zarzutow

zrobilo sei nerwowo - forum stracilo swojskosc - czesc userow zniknela juz wtedy, potem dlugo nic - az w koncu 'atak klonow: helpman ostateczne zwarcie' i wszystko padlo
wyczuwalny 'obowiazkowy' stosunek do wykonywanej pracy zniechecily nas do moderatorow i wladz jako takich - stad niedaleka droga do tego co dzialo sie przez ostatni tydzien kiedy mnie, laserowi, tommyxowi monter grozil wyrzuceniem za uwaga uwaga: dopisanie 'dzieki' do postu informujacego o cracku, potem sprawa forum lasera - i tez gorzba bananka - tomo82 bananka dostal - za podobna blachostke, paru innych tez...

ten caly chaos wypowiedzi - sorry ale juz sie tlumaczylem w jakim jestem stanie - sprowadza sie do jednego - nie wiem co trzeba zrobic DOKLADNIE zeby bylo lepiej - bo bym to napisal - ale jak tak dalej pojdzie ze stalych bywalcow - pamietajacych czasy swietnosci nie zostanie wielu...

dziekujemy za zainteresowanie sie tematem i powazne podejscie do sprawy - to jest cos czego brakowalo (lub moze nie wyrazalismy naszych zali dostatecznie jasno)

dziekuje i ide pic kawe bo jeszcze 15 godzin przedemna...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2003, 20:51   #23
tomgoo
&lt;&lt;&lt;Watcher&gt;&gt;&gt;
 
Avatar użytkownika tomgoo
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Lokalizacja: Sokołów Młp.
Posty: 2,766
tomgoo niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja byłbym bardzo chętny
Spędzam tutaj duuużo czasu i mam zapał
licze na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatur
__________________
Pozdro for all
Chat
Tomgoo
tomgoo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2003, 21:32   #24
jacoob
Jacoob Member
 
Avatar użytkownika jacoob
 
Data rejestracji: 31.08.2001
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 762
jacoob niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Jestem na forum od (data obok)jest to chyba dość długi staż. może nie jestem omnibusem ale troszkę tam wiem a przede wszystkim chcę się uczyć i pogłębiać znajomość tematu i dlatego tak długo tu trwam pośród forumowej braci. Jak każdy mam swoje sympatie i antypatie do poszczególnych użytkowników i moderatorów. Niestety z przykrością stwierdzam że chęc pytania i odpowiadania na niektóre zagadnienia(niechodzi mi o cracki)rozwiewa się po przeczytaniu niektórych "upomnień". Chciałbym posiedzieć na tym forum jeszcze długo ale obawiam się że coraz więcej ludzi będzie się od niego odwracać przez te wszyskie niemiłe ekscesy. Liczę na to że nasza dyrekcja coś z tym zrobi i podpisuję się pod większością wypowiedzi kolegów.



P.S. A tak nawiasem mówiąc moderator to bardzo niewdzięczna rola.
__________________
Pozdrawiam Jacoob

Ostatnio zmieniany przez jacoob : 03.01.2003 o godz. 21:34
jacoob jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2003, 22:33   #25
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Ja takze zlozylem moja aplikacje na zostanie moderatorem, ale wyslalem ja Miskowi na priv
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.01.2003, 23:11   #26
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
zablokowanie możliwości usuwania i edycji własnych postów to jakaś tragiczna pomyłka, żeby nie powiedziec bzdura. to chyba dobrze jeśli forumowicze sami dla siebie są moderatorami. a teraz?
pepperman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.01.2003, 01:34   #27
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Unhappy

Witam,

Nie wiem od czego zacząć, ale może tak...

'Kontakt' z internetem mam od ponad trzech lat. Stałe łącze posiadam niewiele ponad rok. Jeszcze nigdy, powtarzam, nigdy w życiu nie spotkałem się z takim 'cudem' jak Forum CDRinfo.pl
Zapisałem się do niego w kwietniu 2002 roku. Nie wiedziałem, jak zostanę przyjęty przez Forumowiczów, przez Władze tego serwisu.
Na moje szczęście nie rozczarowałem się. Stałem sie jednym z użyszkodników CDRinfo.pl i byłem bardzo zadowolony.
Wiedza, jaką posiadłem uczestnicząc w dyskusjach, czytając problemy Forumowiczów i ich rozwiązania, jak również swoje, wzrosła kilkakrotnie, a nawet więcej.
Ostatnimi czasy, jak już moi przedmówcy wspominali, wszystko zaczęło sie psuć, Forum straciło dawny klimat, stali bywalcy przestali być 'stałymi' (heh, co za zdanie skleciłem).
Sam przestałem tak często nawiedzać Forum. Obawa przed wrzuceniem 'błednie sformułowanych' i niezgodnych z tutejszym prawem topic'ów i post'ów jest niepokojąco duża. Wiele problemów, które ostatnio pojawiły się na mojej drodze rozwiązuje w inny sposób, wolę kontaktować się z Forumowiczami przez GG, ponieważ w ten sposób mam pewność i odczuwam wewnętrzny spokój, że nie zostanę 'zjechany', nie dostanę nagany, czy też ban'a.
Kolejny punkt zwrotny w życiu Forum - nieoficjalny czat, działający u każdego, wspaniały pomysł, możliwośc lepszego poznania kolegów - Forumowiczów, rozmowy o wszystkim, o kobietach , wymiana opinii na wiele tematów, a to wszystko prawie jak w rzeczywistości. Czat miał swoich 'Moderatorów', którzy byli nadzwyczaj wyrozumiali, aczkolwiek wzorowo wywiązywali się ze swoich obowiązków. Nie było gróźb, krzyków, nikt sie z nikim nie kłócił, nie było ban'ów (no może kilka - ale to byli wulgarni intruzi z 'zewnątrz':chytry: )
Oczywiście nie trwało to zbyt długo, skończyły się święta, czas wolny, ludzie wrócili do codziennych obowiązków, czat miał swoje 'pięć minut' i dobrze je wykorzystał.

Jeśli chodzi o ograniczenia na Forum, według mnie to lekka przesada. te 5 minut na edycję, brak możliwości usunięcia topic'a czy post'u, i kilka innych sprawia, że ludzie zniechęcają się do 'tego miejsca'. Forumowicz Kowalski zacznie pisać post, ale wie, że musi ująć w nim wszystko, bo na ewentualne zmiany ma tylko pięć minut, no i oczywiście nie może zapomnieć o 'warunkach umowy', na które niekoniecznie się zgadzał podczas rejestracji, ale które po pewnym czasie pojawiły się.
A czy nie mogłoby być tak, że przykładowo kolega Admin wrzuca na Forum topic: "Myślę nad wprowadzeniem 5 minutowego ograniczenia czasowego dla edycji post'ów. Czekam na Wasze opinie."
Nie byłoby tak lepiej, bezpieczniej, bez zbędnych uwag i rozczarowań ze strony TYCH, którzy tak naprawdę tworzą to Forum ?

Szanowni Admini i Moderatorzy, zastanówcie się nad tego typu kwestiami, bo jak tak dalej pójdzie, to CDRinfo.pl będzie znane tylko jako stronka-portal o nagrywaniu. Czy tego właśnie chcecie ?

Przepraszam za moje wywody, ale jakoś tak mnie naszło na wstukanie tych wszystkich literek. Jeśli kogoś uraziłem, bądz mój post jest dla kogoś niezrozumiały - wybaczcie.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2003, 00:28   #28
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Witam !

Dziekuje serdecznie wszystkim, ktorzy zglosili swoje kandydatury . Jednoczesnie chcialbym oswiadczyc, ze nowymi moderatorami zostali koledzy -Sid-The-Rat=> oraz ThanatoS. Pozostaje mi zyczyc powodzenia oraz jak najmniejszych problemow z uzytkownikami i samym forum.

Pozdrawiam
Misiek4
Misiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2003, 06:37   #29
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Panowie, nie wiem czy wam gratulowac, czy nie.
Jak siegam pamiecia problemy zaczely sie z nadmiaru moderatorow, a tu Misiek dorzucil jeszcze.
Wyroznienia wam gratuluje koncepcja ,ze ilosc przechodzi w jakosc jakos mnie jednak nie przekonuje
P.S. Lukam jescze raz do tabelki - a tu wsrod Mentorow brakuje
poprzednich. Jesli to nie przeoczenie - to odszczekuje to co wyzej napisalem i pozostawiam tylko GRATULACJE

Ostatnio zmieniany przez bgn : 05.01.2003 o godz. 06:48
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.01.2003, 08:44   #30
Nol
TDI
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 23.09.2001
Lokalizacja: Kraków - AGH / Cieszyn
Posty: 765
Nol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Skoro rozpoczęła się jakaś dyskusja, a ja od odwiedzam to forum regularnie od 23-09-2001 (chociaż nie postuję często), chciałbym zabrać głos:

CDRinfo.pl przybrało postać zimnowojennej, zmurszałej i skostniałej instytucji państwowej. Za dużo regulaminów, obostrzeń, dosłownie bzdur i niepotrzebnych utrudnień.

To skrót moich myśli i poprzednich wypowiedzi użytkowników.

Chcielibyśmy aby atmosfera uległa poprawie.
__________________
Pozdrawiam
Nol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.