Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Czy wam tez się "ślimaczy" forum ? (https://forum.cdrinfo.pl/f10/czy-wam-tez-sie-slimaczy-forum-24998/)

esem 17.09.2003 18:26

Ślimaczy się jak...
A operetki nie będę testował dla jednego forum (nawet tak wspaniałego). Jest to wyłącznie problem Admina i czasu... 8)

brzuszki 17.09.2003 18:33

Zwłaszcza,że inne strony chodza spoko,bez Opery

grzeniu 17.09.2003 19:05

Oj poszukiwania przyczyn mulenia forum chyba utknely w martwym punkcie. Spytam moze jak to teraz jest z laczem, jakie ono bylo kiedys jak forum smigalo a jakie jest teraz bo moze nie trzeba daleko szukac przyczyn.
PS Nie chce tu nikogo podpuszczac, ale obecnie forum Patrixa 'chodzi' szybciej nic cdrinfo (sic!!) a kiedys to nie bylo czego porownywac.

ThanatoS 17.09.2003 19:06

Zmiencie providera, u mnie dziala bez zajakniecia.

grzeniu 17.09.2003 19:16

Cytat:

ThanatoS napisa***322;(a)
Zmiencie providera, u mnie dziala bez zajakniecia.
Heh u mnie innych nie ma i raczej nie bedzie w dajacej sie przewidziec przyszlosci, poza tym jak wytlumaczyc ze wszystko inne chodzi tak jak kiedys - ani lepiej ani gorzej, tylko tutaj sie zwalilo? Jak ktos juz wyzej napisal, wyslanie odpowiedzi czasem tyle trwa ze da sie pyfko strzelic w miedzyczasie.

eloise 17.09.2003 19:23

Cytat:

ThanatoS napisa***322;(a)
Zmiencie providera, u mnie dziala bez zajakniecia.
w tym jest trochę prawdy

u mnie też działa pięknie, gdy łączę się w domu

ale gdy korzystam z forum za pośrednictwem innego łącza, to tak muli, że szok

SEBAW 17.09.2003 19:51

Ja jeszcze dodam, że oprócz mulenia występują problemy z załącznikami, które są umieszczane na forum przez userów.((

SEBAW 23.09.2003 10:48

Ilość załączników: 1
Ostatnio zamiast wyświtlania się jakieś strony pochodzącej od forum mam takie coś (patrz skrina). Może nie ostatnio, ale od paru tygodni. :)

Y@nkee_PL 23.09.2003 22:50

Cytat:

SEBAwl napisa***322;(a)
Ostatnio zamiast wyświtlania się jakieś strony pochodzącej od forum mam takie coś (patrz skrina). Może nie ostatnio, ale od paru tygodni. :)
u mnie juz rzadko tak sie robi - ostatnio wczoraj, raz - daje Odswiez i wszystko wraca do normy

ale najwazniejsze, ze tak gdzies od weekendu zauwazylem znaczna poprawe w wysalaniu postow, wysylanie dziala po staremu, czyli smiga :)

brzuszki 04.10.2003 16:53

Aż się nie chce korzystać,tak wolno.
A inne stronki chodzą spoko - co tu ma do rzeczy Opera czy jakiś prowider((
Syf jest i tyle.

ps
po otwarciu posta wyswietla sie on bez części dolnej strony - tam gdzie -zaprenumeruj dyskusje,itd

esem 04.10.2003 17:05

Cytat:

brzuszki napisa***322;(a)
Aż się nie chce korzystać,tak wolno.
A inne stronki chodzą spoko - co tu ma do rzeczy Opera czy jakiś prowider((
Syf jest i tyle.

ps
po otwarciu posta wyswietla sie on bez części dolnej strony - tam gdzie -zaprenumeruj dyskusje,itd

Spróbuj OPERETKI - sukces gwarantowany.
Chociaz ostatnio chodzi ciuć ciuć lepiej. 8)

Weron 04.10.2003 17:50

Szczerze mowiac takze zauwazylem, ze forum sie strasznie slimaczy.
Nalezaloby je chyba troche odchudzic czy tez przebudowac.
A napewno nie bede instalowal zadnej "operetki"
Bo mozilla czy tez konqueror mi wystarczaja.

-Sid-The-Rat=> 04.10.2003 22:37

Cytat:

brzuszki napisa***322;(a)
Aż się nie chce korzystać,tak wolno.
A inne stronki chodzą spoko - co tu ma do rzeczy Opera czy jakiś prowider((
Syf jest i tyle.

jak nie wiesz o czym mowa i co ma provider - to nie marnuj klawiatury




brzuszki 05.10.2003 10:20

Cytat:

-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
jak nie wiesz o czym mowa i co ma provider - to nie marnuj klawiatury
Nie wiem i nie chce wiedzieć "co ma prowider",chcę żeby mi forum chodziło normalnie,a jak nie potrafisz nic z tym zrobić,to milcz- a swojego czasu puszczałeś tajemnicze teksty,że tuż,tuż i ... i dupa - fachowcu od prowiderów i wszystkiego wogóle.
Pozdrawiam wszystkich prócz wszechwiedzącego
ps
moja klawiatura,ty sie martw o swoja

bgn 05.10.2003 10:58

mam lacze 100Mbit i taki sam swiatlowodowy "kabelek" i zadnych ograniczen po drodze. Jesli u mnie chodz z "czkawka" to rozumie wszystkich tych, ktorzy maja modem lub lokalna sciec z ograniczeniami zalozonym przez dostawcow.
Irytuje mnie reakcja modow typu - jak cie cisna buty to chodz na boso,
zdecydowanie wolalbym sensowna odpowiedz Administratorow.
Historycznie zaczelo to czkac od kiedy zauwazylem w dolnej czesci forum, ze zliczani sa aktualnie zalogowani uzytkownicy i niezliczona ilosc gosci - jak mi to kiedys ktos z "waznych" na forum odpowiedzial, gosci przegladajacyn zarowno forum jak strone glowna cdrinfo. Nawiasem mowiac linki ze strony glownej dzialaja z taka sama czkawka - wystaczy kliknac na obrazek ksiazki Bartka.
Nie ukrywam, ze czkajace forum zniecheca mnie do bywania na nim, zreszta zapewne ku chichemu zadowoleniu niektory userow i modow.
pozdrawiam serdecznie:)

PS. A jak to sie dlugo wysyla-dopiero teraz sie przekonalem
PS1. Dodam do tego- ze samo logowanie ( a loguje sie z pewnych wzgledow kazdorazowo ) trwa rowniez niskonczenie dlugo


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.