Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.03.2007, 18:12   #31
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
atak z kosmosu (od góry) myszy do dziur

ale ja mam tylko jedno ale - niech posty nie będące zupełnie nie na temat nie znikają z zaskoczenia. można przecież usunąć nawet całą treść i dać wpis moderatora...a tak jak coś znika nagle to człowiek się zastanawia czy już czas na odwyk...
To pewnie zniknie , ale też mam takie odczucia
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.03.2007, 18:13   #32
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Panowie o co te k***322;***243;tnie?

Reetou bardzo sumiennie wykonuje swoje obowi***261;zki i podwa***380;a***263; jego decyzje mo***380;e tylko Administracja forum a nie u***380;ytkownicy.

Cytat:
Napisany przez yahol
Kasowanie postow bez uzasadnienia jest naruszeniem regulaminu.
Wiesz szanuje Cie jako u***380;ytkownika z wielkim sta***380;em ale nie przyznam Ci racji. W regulaminie jest wyra***378;nie napisane, ***380;e:

Cytat:
***167; -6-
Je***347;li za***322;o***380;ony przez Ciebie temat zosta***322; zamkni***281;ty lub znikn***261;***322;, to znaczy ***380;e ***322;ama***322; Regulamin Forum. Nie zak***322;adaj go ponownie, nie zadawaj pyta***324; dlaczego zosta***322; usuni***281;ty, tylko przeczytaj jeszcze raz ten regulamin. To samo dotyczy post***243;w. Usuwanie post***243;w i temat***243;w odbywa si***281; bez powiadamiania autora.

Wracaj***261;c do dzia***322;***243;w technicznych. Tam nie b***281;dzie post***243;w o "dupie maryni". Ka***380;da taka wypowied***378; b***281;dzie kasowana. Do takich temat***243;w jest Offtopic.

Tyle z mojej strony.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2007, 18:40   #33
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Którego punktu?
....dlatego nie mogę Ci powiedzieć, że jak Ci nie pasuje, to tu nie wchodź, ale Twoje wypowiedzi w tym tonie zaczynają mnie irytować. Jak masz czas i ochotę porozmawiać o tym, co można zmienić, to zapraszam.


..... I wcale nie musi się z tego tłumaczyć, bo nie robiłby nić cały dzień, tylko odpisywał, za co usuwał posty, a to byłoby delikatnie mówiąc bez sensu.
Powiem tyle:
jako admin, nigdy, w taki sposob, nie odwazylbym sie tak odpisac userowi - jaki by on nie byl
powiem wiecej:
takie postepowanie, a zaczyna sie zawsze od drobiazgow, jest dla mnie niedopuszczalne! I mod niestety musi sie tlumaczyc dlaczego! a raz nawet zaliczyl bana (MOD) na kilka dni, zeby mogl przemyslec postepowanie.
Ciekawi mnie tylko, dlaczego ewidentne idiotyzmy wisza bez przeszkod, a w miare normalne posty sa usuwane.
Z mojej strony EOT.
Nie moj cyrk, nie moje malpy.
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2007, 18:53   #34
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
Wiem co to jest nadinterpretacja - to coś co sobie sam dośpiewujesz do wypowiedzi innych. I zdarza Ci się to bardzo często...
(...)
Jakieś przykłady? Ja podałem cytaty, w skasowanej, nota bene, przeze mnie wypowiedzi, których nie raczyłeś dołączyć... ale cóż... zrzucić coś na kogoś zawsze można.

dla mnie EOT
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2007, 19:35   #35
Monter
Użyszkodnik
 
Avatar użytkownika Monter
 
Data rejestracji: 29.03.2001
Posty: 767
Monter niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Thumbs up

Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
gdzie ja to już słyszałem...
Na pewno nie ode mnie


Cytat:
Napisany przez yahol Podgląd Wiadomości
Powiem tyle:
jako admin, nigdy, w taki sposob, nie odwazylbym sie tak odpisac userowi - jaki by on nie byl
powiem wiecej:
takie postepowanie, a zaczyna sie zawsze od drobiazgow, jest dla mnie niedopuszczalne! I mod niestety musi sie tlumaczyc dlaczego! a raz nawet zaliczyl bana (MOD) na kilka dni, zeby mogl przemyslec postepowanie.
Ciekawi mnie tylko, dlaczego ewidentne idiotyzmy wisza bez przeszkod, a w miare normalne posty sa usuwane.
Pod tym podpisuję się wszystkim, co mam i może pisać


Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Monter, proszę Cię, zaczyna mnie nudzić Twoje skamlenie, jak to kiedyś było dobrze, wspaniale i w ogóle. Czasy się zmieniają, ludzie się zmieniają i nic nie stoi w miejscu. Cieszę się, że ostatnio częściej odwiedzasz cdrinfo. Doceniam Twój wkład w rozwój serwisu, dlatego nie mogę Ci powiedzieć, że jak Ci nie pasuje, to tu nie wchodź, ale Twoje wypowiedzi w tym tonie zaczynają mnie irytować. Jak masz czas i ochotę porozmawiać o tym, co można zmienić, to zapraszam.
Jak Cię nudzi, to mnie nie czytaj - proste. Kiedyś nie było wspaniałe, był SID
Po takim ataku (ja do Ciebie nic nie miałem, nie wiem po co się w ogóle udzieliłeś?) nie gadaj mi o docenianiu, odwiedzaniu, wkładzie, oraz o tym, czego niby nie możesz mi powiedzieć. Jeżeli jesteś poirytowany to wyłącznie dzięki śledzeniu tekstu jaki do Ciebie nie był kierowany Porozmawiać po takim podsumowaniu jak powyżej nie mamy o czym, a nieszczęsną bramkę GG proszę byś skasował, nową i obecną również - ja ją zrobiłem i chcę by została usunięta (prawa autorskie).

Teraz przepraszam pozostałych za nietypowy styl wypowiedzi, ale musiałem się zniżyć do poziomu tekstu, który był do mnie kierowany.

Pewnie zaraz wylecę za irytowanie władzy, ale cóż, bywa.
Pozdrawiam
__________________
Poprzedni opis: Był i się zmył.
Teraz jestem tu: monter.techlog.pl
CHCIAŁĘ BYŚ MODERATORĘ ale sresyknofałę... Bedę PREZYDĘTĘ !!!
"Głupota, którą widzimy u drugich, na ogół podnosi nas na duchu"
Monter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2007, 20:35   #36
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,589
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Kris Podgląd Wiadomości
Jakieś przykłady?
W tym wątku nie zauważyłeś? To mało? Proszę, inny:

Cytat:
Napisany przez Kris
Cytat:
Napisany przez andrzejj9
Śnieg pruszy, a nie pada a to jest różnica. I przy dobrze odśnieżonych drogach i normalnym dziennym ruchu topniałby na bieżąco..
No oczywiście... metr śniegu w Krakowie to rzeczywiście prószy śnieg...
Nadinterpretujesz fakt "W Krakowie nawaliło metr śniegu" i podważasz zdanie Andrzeja. No bo jeśli w Krakowie jest metr, to we Wrocławiu pewnie z pięć... Więc jak śnieg może prószyć?

Cytat:
Napisany przez Kris Podgląd Wiadomości
ale cóż... zrzucić coś na kogoś zawsze można.
Przepraszam, zapomniałem, że to Twój wyłączny patent:

Cytat:
Napisany przez Kris Podgląd Wiadomości
Mowa była o tym, że nie czytałeś postów, które skasowałeś, nie o wszystkich postach...
Cytat:
Napisany przez Kris
I chodziło o tę wypowiedź, że ich nie czytałeś! Tych, konkretnych, skasowanych przez Ciebie!

Cytat:
Napisany przez Kris Podgląd Wiadomości
dla mnie EOT
Dla mnie tym bardziej.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2007, 20:43   #37
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Monter Podgląd Wiadomości
Po takim ataku (ja do Ciebie nic nie miałem, nie wiem po co się w ogóle udzieliłeś?) nie gadaj mi o docenianiu, odwiedzaniu, wkładzie, oraz o tym, czego niby nie możesz mi powiedzieć. Jeżeli jesteś poirytowany to wyłącznie dzięki śledzeniu tekstu jaki do Ciebie nie był kierowany
To, co piszesz o forum pośrednio dotyczy mnie, bo jednak poświęciłem sporo czasu w ciągu ostatnich kilku lat, żeby to jeszcze istniało i nie mam zamiaru wysłuchiwać krytyki, która nic nie wnosi. Gdyby to się zdarzyło raz, to jeszcze ok, ale w ciągu ostatnich kilku dni mogę Ci pokazać przynajmniej kilka postów o podobnym tonie. Oczywiście, masz do tego prawo i nikt tego nie usunie, jednak musiałem napisać, co napisałem.
Cytat:
Napisany przez Monter Podgląd Wiadomości
Porozmawiać po takim podsumowaniu jak powyżej nie mamy o czym,
Skoro tak uważasz...
Cytat:
Napisany przez Monter Podgląd Wiadomości
a nieszczęsną bramkę GG proszę byś skasował, nową i obecną również - ja ją zrobiłem i chcę by została usunięta (prawa autorskie).
Zgodnie z życzeniem.
Cytat:
Napisany przez Monter Podgląd Wiadomości
Pewnie zaraz wylecę za irytowanie władzy, ale cóż, bywa.
Pozdrawiam
Nie uważam się tutaj za władzę i nikogo nie usunąłem z forum, z powodów osobistych. Zapewniam Cię, że nie będziesz tą pierwszą osobą
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2007, 21:03   #38
Monter
Użyszkodnik
 
Avatar użytkownika Monter
 
Data rejestracji: 29.03.2001
Posty: 767
Monter niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Thumbs up

Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
To, co piszesz o forum pośrednio dotyczy mnie, bo jednak poświęciłem sporo czasu w ciągu ostatnich kilku lat, żeby to jeszcze istniało i nie mam zamiaru wysłuchiwać krytyki, która nic nie wnosi. Gdyby to się zdarzyło raz, to jeszcze ok, ale w ciągu ostatnich kilku dni mogę Ci pokazać przynajmniej kilka postów o podobnym tonie. Oczywiście, masz do tego prawo i nikt tego nie usunie, jednak musiałem napisać, co napisałem.
Pośrednio. Nadal nie rozumiem wtrącenia się, nie będąc wołanym w treści.
Co ciekawe, moje posty Ci przeszkadzają, a wszystkie inne o tym samym tonie jakoś nie. Ciekawe, wygląda na uczulenie.

Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Skoro tak uważasz...
Gdyby nie Twój atak nie byłoby sprawy. Zatem pretensje wyłącznie do lustra

Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Zgodnie z życzeniem.
Dziękuję. Niestety skłamałeś - strona istnieje i ma się dobrze: http://forum.cdrinfo.pl/add/bramka.php

Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
Nie uważam się tutaj za władzę i nikogo nie usunąłem z forum, z powodów osobistych. Zapewniam Cię, że nie będziesz tą pierwszą osobą
Wcale na to nie liczyłem
Pozdrawiam.
__________________
Poprzedni opis: Był i się zmył.
Teraz jestem tu: monter.techlog.pl
CHCIAŁĘ BYŚ MODERATORĘ ale sresyknofałę... Bedę PREZYDĘTĘ !!!
"Głupota, którą widzimy u drugich, na ogół podnosi nas na duchu"
Monter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2007, 21:26   #39
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 32,048
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wiecie, Wy wszyscy - tu zwaśnieni, co?
Wrzućcie na luz i wpadnijcie do mnie na piwo Jest okazja, to zapraszam.
Jakoś tak się składa, że akurat Was wszystkich lubię i sznuję. Z każdym z osobna i z wszystkimi razem tego pyfka w chęcią bym się napił. Również w realu
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2007, 21:29   #40
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Monter Podgląd Wiadomości
Co ciekawe, moje posty Ci przeszkadzają, a wszystkie inne o tym samym tonie jakoś nie. Ciekawe, wygląda na uczulenie.
Na wszystkie zwracam uwagę. Ciebie wywołałem, bo kiedyś tworzyłeś to forum, a teraz tylko biadolisz. EOT w tym temacie.

Cytat:
Napisany przez Monter Podgląd Wiadomości
Gdyby nie Twój atak nie byłoby sprawy. Zatem pretensje wyłącznie do lustra
Gdyby to był atak, to nie byłoby tak łagodnie Jednak każdy interpretuje, jak chce. EOT

Cytat:
Napisany przez Monter Podgląd Wiadomości
Dziękuję. Niestety skłamałeś - strona istnieje i ma się dobrze: http://forum.cdrinfo.pl/add/bramka.php
Hmm, na taki sposób wywołania nie wpadłem. Usunąłem linki z forum, ale widzę, że dalej Ci to przeszkadza, więc kasuję cały katalog.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2007, 21:33   #41
Agusia
forumholiczka
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Agusia
 
Data rejestracji: 09.11.2004
Lokalizacja: Ziemia Obiecana
Posty: 3,539
Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Agusia ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Cytat:
EOT w tym temacie.
Co to jest EOT ?
__________________
Pozdrawiam wszystkich fanów Toma Waitsa
Agusia jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2007, 21:34   #42
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
End of topic - koniec tematu
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2007, 21:40   #43
Monter
Użyszkodnik
 
Avatar użytkownika Monter
 
Data rejestracji: 29.03.2001
Posty: 767
Monter niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Thumbs up

Cytat:
Napisany przez Bartez Podgląd Wiadomości
EOT w tym temacie.

EOT

Hmm, na taki spos***243;b wywo***322;ania nie wpad***322;em. Usun***261;***322;em linki z forum, ale widz***281;, ***380;e dalej Ci to przeszkadza, wi***281;c kasuj***281; ca***322;y katalog.
Skoro 2 x EOT to nie odpisuj***281;.

Ostatnia rzecz to kasowanie - zapomniales o http://forum.cdrinfo.pl/add2/
Nie chodzi o przeszkadzanie a prawo autorskie do kodu. Za pierwszym razem zmieni***322;e***347; tylko akcj***281; po klikni***281;ciu ikony.
Pozdrawiam.
__________________
Poprzedni opis: Był i się zmył.
Teraz jestem tu: monter.techlog.pl
CHCIAŁĘ BYŚ MODERATORĘ ale sresyknofałę... Bedę PREZYDĘTĘ !!!
"Głupota, którą widzimy u drugich, na ogół podnosi nas na duchu"
Monter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2007, 21:51   #44
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Monter Podgląd Wiadomości
Skoro 2 x EOT to nie odpisuję.

Ostatnia rzecz to kasowanie - zapomniales o http://forum.cdrinfo.pl/add2/
Nie chodzi o przeszkadzanie a prawo autorskie do kodu. Za pierwszym razem zmieniłeś tylko akcję po kliknięciu ikony.
Pozdrawiam.
add2 to publicznie dostępne kody bramki. Nawet, jeżeli to ty je tu umieściłeś, to wcale nie znaczy, że muszę to usuwać, bo nie narusza to niczyich praw autorskich.

Bramka pochodzi stąd: http://www.gg.wha.la/jak.html

Tekst licencji:
Cytat:
Licencja:
Możesz z nim robić co chcesz poza
twierdzeniem że to ty go napisałeś
Jesli tworzysz modyfikacje, np. moduł do jakiegos forum
wykorzystujacy ten skrypt wypada podac autora i link do tej strony
Żeby było wszystko jasne.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.03.2007, 22:00   #45
Monter
Użyszkodnik
 
Avatar użytkownika Monter
 
Data rejestracji: 29.03.2001
Posty: 767
Monter niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
O ile nie ma tam moich modyfikacji w kodzie to OK.
B***261;d***378; radosnym naczelnym, wygra***322;e***347; i postawi***322;e***347; na swoim
__________________
Poprzedni opis: Był i się zmył.
Teraz jestem tu: monter.techlog.pl
CHCIAŁĘ BYŚ MODERATORĘ ale sresyknofałę... Bedę PREZYDĘTĘ !!!
"Głupota, którą widzimy u drugich, na ogół podnosi nas na duchu"
Monter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.