Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.08.2005, 17:05   #16
Hinks
Znudzony
 
Avatar użytkownika Hinks
 
Data rejestracji: 29.01.2005
Lokalizacja: Konin
Posty: 888
Hinks zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Również jestem za
Napewno się przyda
Hinks jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.08.2005, 17:19   #17
*Vojtas*
USER FRIENDLY?
 
Avatar użytkownika *Vojtas*
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 602
*Vojtas* zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wydaje mi się, że taki dział nie powinien służyć tylko do prezentowania zdjęć ludzi, którzy zajmują się fotografowaniem nieważne czy amatorsko czy profesjonalnie. Można by w nim zamieszczać tematy generalnie związane z fotografią, opinie o sprzęcie, technikach fotografowania, obróbka zdjęć w programach graficznych, fotografia artystyczna (mam na myśli coś takiego jak w załączniku) itp...

Jak powstanie taki dział to może do tego naszego amatorskiego tygla wpadnie kiedyś jakiś profesjonalista, który nauczy nas jak tworzyć takie rzeczy.
Szczerze mówiąc mam wrażenie, że dział Humor nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem, więc można by go usunąć i w jego miejsce mógłby powstać chyba bardziej pożyteczny dział o fotografii.
__________________
*Vojtas* jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2005, 17:22   #18
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
SidTheRat
Ale w tym dziale wlasnie o to bedzie chodzilo, aby wyrazac swoje opinie i uczyc sie !! Przeciez to nie bedzie zaden konkurs na najladniejsze zdjecie !! Kazdy kiedys musi zaczac, wiec w takim dziale bedzie mogl poznac podstawy. Wiem ze poczatkujacy fotograf musi poznac troche podstaw i do tego sa wyspecjalizowane fora i strony, ale dlaczego nie stworzyc dzialu foto TUTAJ ? Kazdy bedzie mogl wyrazic swoja opinie, wskazac prawidlowa droge do zrobienia dobrego zdjecia.
I nie musi to byc jakis profesjonalny "zlot" fotografow. Kazdy nawet amator bedzie mogl zamiescic swoje dzielo i liczyc sie z tym, ze ktos oceni jego zdjecie.

Ostatnio zmieniany przez rosol : 02.08.2005 o godz. 17:24
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2005, 17:39   #19
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ekhem.. już dwa razy napisałem, że jestem ZA utworzeniem takiego działu.
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2005, 18:57   #20
AssasinX
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika AssasinX
 
Data rejestracji: 18.07.2005
Lokalizacja: Konin
Posty: 128
AssasinX zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja jestem za
Dział przyda sie napewno

edit:
Chyba jeden z naszych moderatorów andzrzej9 tworzy chyba jakies fota co nie
__________________
Pozdrawiam
AssasinX
AssasinX jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2005, 19:51   #21
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jestem również za takim działem.
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2005, 20:27   #22
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez -Sid-The-Rat=>
[...] nigdy widoczku plus osoby wielkości 5% wysokości zdjęcia. [...]
Z całym szacunkiem, ale tu jesteś w błędzie.
Oczywiście, że się robi, a to po to, by osoba wskazywała na skalę fotografowanego obiektu. Zresztą tu masz przykład, od razu zaznaczam, że to nie moje zdjęcie, inaczej bym kadrował i aparat starałbym się trzymać prosto.



Jeśli zaś chodzi o ucinanie obiektu, stosuje się to nierzadko w celu wskazania konkretnego fragmentu, nieraz obiekt w całości nie jest wart naciśnięcia spustu migawki.

Powstanie działu "fotografia" rzecz jasna popieram z całego serca.

Uprzejmie proszę o dodanie ankiety do topicu.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2005, 21:24   #23
simensm35
Bywalec
 
Avatar użytkownika simensm35
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Lokalizacja: Ruda Śląska
Posty: 43
simensm35 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jestem ZA! Pomysł ze wszech miar godny realizacji. Zrobienie zdjęcia, dzięki cyfrze, stała się łatwiejsza(technicznie), ale zrobienie dobrego zdjęcia jest swego rodzaju sztuką, którą nie wszyscy posiedli. Dlatego Sid, potrzeba nam kogoś, kto wyjaśni co to jest kadrowanie, kompozycja, itp. Myślę, że mógłbyś pomóc w wielu sprawach wraz z innymi specami(napewno tacyt między nami są!)zwykłym pstrykaczom, żeby inaczej spojżeli na na świat przez wizjer aparatu.
simensm35 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2005, 21:32   #24
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez simensm35
Dlatego Sid, potrzeba nam kogoś, kto wyjaśni co to jest kadrowanie, kompozycja, itp. Myślę, że mógłbyś pomóc w wielu sprawach wraz z innymi specami(napewno tacyt między nami są!)zwykłym pstrykaczom, żeby inaczej spojżeli na na świat przez wizjer aparatu.
Ja mam troszeczke inny pomysl - mianowicie zrobienie linkow / odnosnikow itp do pewnych istniejacych juz poradnikow na forach czysto dotyczacych zagadnien foto - jak np cyberfoto - chetnie wezme udzial w tworzeniu takiego "know how" w miare mozliwosci i czasu - powiedzmy w 1 poscie damy linki do najwazniejszych i podstawowych zagadnien dotyczacych zasad foto i pewnych rodzajow foto , w drugim przykladowo przyjrzymy sie obrobce w programach graficznych a w 3 przykladowo damy dzial z linkami szeroko pojetymi na temat foto (bazujac na poscie linkowania mozemy rozbudowujac go stopniowo) reszte stanowilo by pare tematow - np foto user/ foto akt / foto makro / foto krajobrazy, miejsca, architektura, itp itd co o tym sadzicie ?
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2005, 21:32   #25
mr_spock
Merry F****** Christmas
 
Avatar użytkownika mr_spock
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Posty: 3,591
mr_spock zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@joujoujou - na tej fotce czlowiek nie zajmuje 5% kadru, tylko 5%o
__________________
mr_spock jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2005, 21:44   #26
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Joujoujou - myslalem o ankiecie, ale stwierdzilem ze nie ma sensu - bo nie wazne czy projekt poprze 20 osob czy 200 i czy 10 czy 300 bedzie przeciw, wazne ze pare osb zainteresowanych sie wypowie i wg mnie to znaczy wiecej, mysle ze tez dla Adminow
@Bartez - liczymy na Ciebie mysle ze da rade z tym dzialem
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2005, 22:08   #27
Burak_PL
..
 
Avatar użytkownika Burak_PL
 
Data rejestracji: 14.07.2004
Lokalizacja: Wodzisław Śl./Kraków
Posty: 2,970
Burak_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
to bedzie dział czy nie?
__________________
..
Burak_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2005, 22:20   #28
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Burak_PL
to bedzie dział czy nie?
Cierpliwości. 17-sta godzina przed kompem, mój umysł już nie funkcjonuje praktycznie. Co to chcecie? Dział? A po co Wam działo?

A tak na serio, jak wstanę, to powstanie dział. Odzew jest spory, więc dział jest potrzebny. Amen
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2005, 22:27   #29
Calme
West Coast Player
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Calme
 
Data rejestracji: 07.01.2005
Lokalizacja: Lublin
Posty: 923
Calme zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
A tak na serio, jak wstanę, to powstanie dział. Odzew jest spory, więc dział jest potrzebny. Amen
Przepowiednie Micalmy

Roku pańskiego 2005 dnia 3 sierpnia miłościwie nam panujący Bartez wstał i stworzył dział i oto dokonało się !
__________________
Obiektywni.pl
Calme jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.08.2005, 22:59   #30
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
THX
NOWY DZIAL
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Nowy dzial -> urodziny obchodzi... IceManSpy Propozycje, sugestie, błędy forum 21 15.06.2005 19:48
Pinnacle studio 9 i pokaz foto Marcin_77 DVD-Video 2 20.01.2005 15:05
Tworzenie foto albumu na VCD darmin Napędy optyczne CD 0 13.01.2003 20:19
Nowy dzial byl nie moglem wejsc, a teraz go nie ma wcale???? /||\aster Propozycje, sugestie, błędy forum 2 26.12.2002 00:06
Foto album? matik Napędy optyczne CD 0 28.11.2001 09:54


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.