Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.05.2005, 22:05   #136
IceManSpy
..:: Ju-Jitsu ::..
 
Avatar użytkownika IceManSpy
 
Data rejestracji: 06.11.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 3,012
IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>IceManSpy jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Dzisiaj nie moglem sie zalogowac z glownej strny drinfo. to mi pokazuje:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /da0/www/html/IncPhp/html_s.php:32) in /da0/www/html/kilgor/mod/kilgor_modul_vb_user.php on line 0

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /da0/www/html/IncPhp/html_s.php:32) in /da0/www/html/kilgor/mod/kilgor_modul_vb_user.php on line 0

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /da0/www/html/IncPhp/html_s.php:32) in /da0/www/html/kilgor/mod/kilgor_modul_vb_user.php on line 0

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /da0/www/html/IncPhp/html_s.php:32) in /da0/www/html/login.php on line 31

Tylko moglem zalogowac sie z forum. Co to
IceManSpy jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.05.2005, 08:52   #137
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez IceManSpy
Dzisiaj nie moglem sie zalogowac z glownej strny drinfo. to mi pokazuje:

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /da0/www/html/IncPhp/html_s.php:32) in /da0/www/html/kilgor/mod/kilgor_modul_vb_user.php on line 0

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /da0/www/html/IncPhp/html_s.php:32) in /da0/www/html/kilgor/mod/kilgor_modul_vb_user.php on line 0

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /da0/www/html/IncPhp/html_s.php:32) in /da0/www/html/kilgor/mod/kilgor_modul_vb_user.php on line 0

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /da0/www/html/IncPhp/html_s.php:32) in /da0/www/html/login.php on line 31

Tylko moglem zalogowac sie z forum. Co to
Potwierdzam

Tylko nie chciałem już truć ...


__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 09.05.2005, 08:54   #138
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a u mnie wszystko ok.
ed hunter jest offline  
Stary 25.05.2005, 01:22   #139
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,433
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Odgrzewam.
Miałem przed chwilą zamiast forum taki komunikat:
Kod:
Parse error: parse error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ')' in /da0/www/html/skrypty/vb/vb3/includes/init.php on line 544
Trwało to kilka minut, w tym czasie strona główna CDRinfo.pl chodziła normalnie, wszystko wróciło teraz do normy na szczęście.
Czy ktoś może wyjaśnić co to było?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 25.05.2005, 01:25   #140
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Odgrzewam.
Miałem przed chwilą zamiast forum taki komunikat:
Kod:
Parse error: parse error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ')' in /da0/www/html/skrypty/vb/vb3/includes/init.php on line 544
Trwało to kilka minut, w tym czasie strona główna CDRinfo.pl chodziła normalnie, wszystko wróciło teraz do normy na szczęście.
Czy ktoś może wyjaśnić co to było?
Wypadek przy pracy Instaluje v3 Arcade na forum
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 25.05.2005, 01:28   #141
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,433
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Wypadek przy pracy [...]
Aaaaaaaaaa to przepraszam, dziękuję za szybką odpowiedź i spokojnej nocy bez wypadków życzę.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 25.05.2005, 02:00   #142
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
Odgrzewam.
Miałem przed chwilą zamiast forum taki komunikat:
Kod:
Parse error: parse error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting ')' in /da0/www/html/skrypty/vb/vb3/includes/init.php on line 544
Trwało to kilka minut, w tym czasie strona główna CDRinfo.pl chodziła normalnie, wszystko wróciło teraz do normy na szczęście.
Czy ktoś może wyjaśnić co to było?


A Ty się zawsze musisz przyczepić !
Kiedy ma się robić zmiany i inne hokus pokus jak nie w godz gdzie teoretycznie
normalni ludzie śpią ?
Ja już jestem po hokus pokus na dziś dosyć

Od jutra zdjęcia!

a teraz
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline  
Stary 04.06.2005, 11:00   #143
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wydaje mi sie, ze cos sie ryplo z logowaniem, ale przez glowna. dzien temu jeszcze u mnie bylo ok, ale teraz moge sobie klikac do woli, bo nie laduje mi L i PWD.
pepperman jest offline  
Stary 04.06.2005, 11:07   #144
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez pepperman
wydaje mi sie, ze cos sie ryplo z logowaniem, ale przez glowna. dzien temu jeszcze u mnie bylo ok, ale teraz moge sobie klikac do woli, bo nie laduje mi L i PWD.
Co znaczy nie ładuje? Jakieś błędy się pojawiają, czy po prostu nic się nie dzieje?
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 04.06.2005, 12:35   #145
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Co znaczy nie ładuje? Jakieś błędy się pojawiają, czy po prostu nic się nie dzieje?
wchodze do szczegolow newsa. chce dodac komentarz. login i haslo sa juz automatycznie uzupelniane (spod Firefoxa), klikam loguj i NIC. tak samo jak bylo czyli login i haslo dalej sa wpisane i nie jestem zalogowany. od wczoraj tak mam. nie jestem pewny, ale to raczej cos po Waszej stronie, bo jak czytalem newsy to ten o telewizorze lcd raz pojawial sie, a pozniej znikal .
moge jedynie zalogowac sie spod forum.

Ostatnio zmieniany przez pepperman : 04.06.2005 o godz. 12:40
pepperman jest offline  
Stary 05.06.2005, 22:04   #146
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Po wybraniu opcji SŁOWNIK z głównej strony mamy:


Cytat:
Warning: mysql_pconnect(): Access denied for user 'mis'@'localhost' (using password: YES) in /da0/www/html/software/slownik/include/header2.inc on line 2
Brak połączenia z serwerem SQL

__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 05.06.2005, 22:12   #147
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
Po wybraniu opcji SŁOWNIK z głównej strony mamy:

ops, już poprawiam. Dzięki za info
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 07.06.2005, 10:25   #148
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez pepperman
wchodze do szczegolow newsa. chce dodac komentarz. login i haslo sa juz automatycznie uzupelniane (spod Firefoxa), klikam loguj i NIC. tak samo jak bylo czyli login i haslo dalej sa wpisane i nie jestem zalogowany. od wczoraj tak mam. nie jestem pewny, ale to raczej cos po Waszej stronie, bo jak czytalem newsy to ten o telewizorze lcd raz pojawial sie, a pozniej znikal .
moge jedynie zalogowac sie spod forum.

Błąd znaleziony i poprawiony. Teraz powinno być już ok. Dzięki za info
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 07.06.2005, 10:35   #149
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Błąd znaleziony i poprawiony. Teraz powinno być już ok. Dzięki za info
Zgadza się!

Teraz jest
__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 07.06.2005, 18:28   #150
pepperman
Guru
 
Data rejestracji: 10.08.2002
Posty: 1,642
pepperman zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Błąd znaleziony i poprawiony. Teraz powinno być już ok. Dzięki za info
ok. dzieki . wlasnie zauwazylem, ze juz jest ok.
pepperman jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.