Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Edycja posta nie dziala (https://forum.cdrinfo.pl/f10/edycja-posta-nie-dziala-94344/)

siwymariusz 07.03.2015 09:05

Cytat:

Napisany przez superrrmario (Post 1316931)
Nadal na głównej nie ma nowych postów :(

Właśnie miałem się pytać o to samo

demek 07.03.2015 09:48

A to u mnie dziala...

http://s5.postimg.org/7i8pbwh6v/screenshot.jpg

Bartez 08.03.2015 22:25

Cytat:

Napisany przez superrrmario (Post 1316931)
Nadal na głównej nie ma nowych postów :(

Już są.

Co do edit, to ciężka sprawa. Może spróbujmy ustalić, czy problem występuje na konkretnym stylu, czy na wszystkich, bo chyba tego się jeszcze nie dowiedziałem. Spróbujcie zobaczyć na stylu MacGyver v2, bo na tym na pewno działa. Druga sprawa, być może jest to jakiś problem z kodowaniem? Czy na pewno macie wybrane ISO-8859-2, a nie UTF-8? Czy problem pojawia się przy cytowaniu postów z polskimi znakami, czy również bez polskich znaków.

Muszę mieć jakiś punkt zaczepienia, żeby wiedzieć, gdzie zacząć szukać.

Od jutra jestem na 2-tygodniowym wyjeździe i może być kiepsko z czasem i dostępem do sieci, więc proszę o cierpliwość, jak nie będę odpowiadał.

andy 08.03.2015 22:37

@Bartez kiedyś zgłaszałem, że u mnie występował problem z FF (szybka edycja = puste pole edycji), potem ustąpiło chyba, później miałem problemy z Chromium - przy zapisie z szybkiej edycji przechodzi do zaawansowanej dodając wcześniej posta.

Wszystko na stylu MGv2

grzeniu 08.03.2015 22:38

To w ogóle jest zagadkowa sytuacja. U mnie na IE11 (styl hires) jedne posty daje się edytować, inne nie. Mało tego - miałem już sytuację, że jakiś post wymagał edycji i zrobiłem to bez problemu...jednak stwierdziłem, że jeszcze coś w nim poprawię i przy próbie ponownej edycji puste okienko :O :hmm:
Posty nie dające się edytować pod IE mogłem poprawić spod chroma, choć nie wiem czy zawsze i wszystkie. Jednak próba edycji tych samych problematycznych postów na drugim komputerze (XP + IE8) też się nie udaje - więc nie jest to problem jednego komputera i jednej przeglądarki. Tak to wygląda z mojego punktu siedzenia.

Jest jeszcze dawny problemik opisany gdzieś wcześniej przez jou, ale tamto to pikuś.

demek 08.03.2015 22:46

Mam cdrinfo stary, cytowanie dziala, problem mam tylko z edit, FF, IE, opera.

Bartez 08.03.2015 22:51

demek, a możesz spróbować na stylu MG2? Masz może jakiś dodatek blokujący JavaScript? Może jakiś NoScript albo AdBlock. Ewentualnie może coś z antywirusem?

grzeniu 08.03.2015 22:51

O właśnie dobry przykład. Cytowanie jest powiązane z edycją u mnie, tzn z problemami.
Powyższy post demka mogę edytować i cytować, a wcześniejsze mój i andyego nie mogę - ani edytować ani zacytować. Puste okienko posta.
Ki diabeł?

Edit przez kopiuj/wklej :D
Sprawdziłem w tym temacie kilkadziesiąt postów w górę i mogę edytować tylko posty demka - co ciekawe wszystkie i post Eda (akurat jeden był tylko). Z innymi mam puste okienko.

mgit 08.03.2015 23:06

Bo postów eda się nie edytuje <- są prawa autorskie k***a

demek 08.03.2015 23:12

@bartez
Nawet na golej przegladarce i bez antywira to samo. Aczkolwiek zawsze ta sama skorka.

Pobawie sie rano.

Bartez 08.03.2015 23:12

Cytat:

Napisany przez grzeniu (Post 1317181)
O właśnie dobry przykład. Cytowanie jest powiązane z edycją u mnie, tzn z problemami.
Powyższy post demka mogę edytować i cytować, a wcześniejsze mój i andyego nie mogę - ani edytować ani zacytować. Puste okienko posta.
Ki diabeł?

Edit przez kopiuj/wklej :D
Sprawdziłem w tym temacie kilkadziesiąt postów w górę i mogę edytować tylko posty demka - co ciekawe wszystkie i post Eda (akurat jeden był tylko). Z innymi mam puste okienko.

Tylko posty demka są bez polskich znaków. Zobacz, czy masz dobre kodowanie ustawione w przeglądarce.

grzeniu 08.03.2015 23:39

Nie chodzi o polskie znaki, bo w innych tematach mogę edytować posty swoje i innych. Tu reguły nie ma.
A propos - gdzie w IE zmienia się kodowanie? Paczem szukam i nie widzę.

demek 09.03.2015 00:45

@bartez

Rzuc modem na tydzien. Nie bede moderowal jako tako a posprawdzam edycje postow, cytowanie. Bo robi sie to ciekawe. Mod raz moze cos a raz nie. Skorka chyba takich jaj robic nie powinna.

misiozol 09.03.2015 08:02

U mnie z cytowaniem i edycja to jest czysta loteria , i malo tego to wariactwo zaczelo sie dokladnie kiedy napisalem pierwszego posta w tym temacie moze warto obadac logi z serwera w tym czasie , wczesniej wszystko dzialalo jak nalezy .

grzeniu 09.03.2015 08:22

Dzisiejsze poranne testy - na chromie mam te same objawy. Sprawdziłem kodowanie jest ISO-8859-2, czyli takie jak ma być, na IE chyba tego nie ma bo nie znalazłem. :hmm:
To jest jakaś loteria, bo trudno dopatrzyć się jakichś prawidłowości. Pisałem już, że na drugim kompie mam to samo.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.