Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.07.2002, 00:47   #1
TeacMan
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika TeacMan
 
Data rejestracji: 05.08.2001
Lokalizacja: Wałbrzych
Posty: 255
TeacMan zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cool Forum a seriale i cracki

Mam pomysł, ponieważ już chyba nigdzie nieidzie się zapytać o jakiś serial czy *****. Może dodać taki OFtopic - Seriale & Cracki. Mi osobiście brak tej możliwości już nie przeszkadza, ale dzisiaj zauważyłem kłutkę na poście gościa co poprosił o keya do Clona, ruszyło mnie to trochę bo przecież z 1/2 roku temu wszyscy wymienialiśmy się tymi numerami ile wlezie (dobrymi i złymi ).
Przecież jeśli ktoś nie zna nawet Astalavisty to jest pogrzebany, a pomagać żecz ludzka. :cool:

Mam jeszcze jedną myśl związaną z forum, do wstawiania w wiadomościach mogło by być więcej tych NEW mordek, złotych oczywiście (na początek te z ikon wiadomości) Są niezłe nie to co te kolorowe które można spotkać na każdym forum. :cool: :cool: :cool:

Pozdrawiam ..::emieN:::..
__________________
"Człowiek powinien sięgać dalej niż na wyciągnięcie ręki, bo pocóż było by niebo."
Robert Brauning

http://s13.bitefight.onet.pl/c.php?uid=82993
TeacMan jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.07.2002, 08:14   #2
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam !

Oficjalnie seriale & cracki są zakazane ale pisanie linków do stron z dobrodziejstwami i dodawanie dodatków ulepszających z tychże stron w załacznikach na OT jeszcze nie umarło ! / poprostu trzeba szybko działać !
Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2002, 08:17   #3
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Może nie koniecznie kraki i seriale od razu, ale linki do stron albo nazwa pogarmiku, dlaczego nie. Dzisejsz zablokowanie postu o serial dla Clona to dla mnie szok.!!!!! Czemu: podaje się link i niech szuka, przynajmniej wie gdzie i co ma znaleść. Każdy kiedyś zaczynał.I super moderatorzy też. Nie badzmy świętsi od papieża.
  Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2002, 11:28   #4
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Same forum moglo by wzbudzic podejrzenia Ale przeciez jak na innych ktos wyskoczy z takim pytaniem to odpowiedz sie znajdzie, a czy nowy dzial dodac na forum to nie wiem, to przeciez administrator powinien sie wypowiedziec na ten temat.
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2002, 15:26   #5
Taz40
Forumator
 
Data rejestracji: 26.02.2002
Posty: 813
Taz40 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jesli powstałby taki dział to napewno w znacznym stoniu skonczyłoby się śmiecenie na CDRForum. A zaglądali by tam ci których to interesuje.
Taz40 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2002, 17:28   #6
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Taz40 napisa***322;(a)
Jesli powstałby taki dział to napewno w znacznym stoniu skonczyłoby się śmiecenie na CDRForum. A zaglądali by tam ci których to interesuje.
Witam !

Postawmy sie na miejscu tych którzy tworzą tę stronę niech odbije komuś i zrobi kontrolę treśći poszczególnych serwisów informacyjnych .. i taki wałek wchodzi sobie na www.cdrinfo.pl patrzy forum poświęcone nagrywaniu płyt a powyżej widnieje sobie link Cracki & seriale ! Z miejsca kłóda na wszystko i podejrzewam że Ci którzy podpisują się jako moderatorzy mieli by problemy za nauszanie praw autorskich i pewnie jeszcze by się coś znalazło / wierzcie mi jak ktoś chce kogoś lub coś ujajić to znajdzie byle pretekst.

Ja osobiście sądzę że wszystko może przejść ale bez przesady!

W ostateczności można zrobić tak że umieszczamy posta z informacją że potrzebujemy " dodatków ulepszajacych " do danego programu w celu sprawdzenia jego pełnej funkcjonalności lub coś w tym stylu - a osoba posiadająca takowy dodadek wysyła zainteresowanemu go na maila lub poprzez prywatną wiadomość !
Laser jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 02.07.2002, 18:32   #7
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Zeby bylo all jasne: na forum zabrania sie umieszczania seriali i crackow (jako zalaczniki). Nie jest zabronione podawanie linków do innych stron.

Pozdrawiam
Misiek4
Misiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2002, 23:11   #8
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Misiek4 napisa***322;(a)
Zeby bylo all jasne: na forum zabrania sie umieszczania seriali i crackow (jako zalaczniki). Nie jest zabronione podawanie linków do innych stron.

Pozdrawiam
Misiek4
czyli wilk syty i owca cala... :-D
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.