Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Kierunek w jakim idzie forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/kierunek-jakim-idzie-forum-97933/)

grzeniu 09.10.2019 20:27

Pierniczą.

czechoj 01.11.2019 17:49

jak "poczaskani" :>

KaiQ 30.03.2022 21:29

Tak natrafiłem na ten cały wątek dzisiaj i przeczytałem go od deski do deski. Z jednej strony @Andy w paru kwestiach ma trochę racji co nie znaczy że od razu cała pozostała narracja nie jest słuszna. Na moje oko siłą tego forum prócz konkretnej wiedzy przede wszystkim o nagrywarkach i nośnikach są ludzie.


Czy dla świeżego narybku trzeba zmieniać wszystko?, myślę że nie. Tym bardziej ze względu na te nasze pogmatwane, a nierzadko sympatyczne relacje jest tu stara i prastara gwardia. Jednak jest to też część ludzi, która oprócz tego, że się zna osobiście, to pożegnała w sposób dosłowny kolegów i koleżanki z drugiej strony ekranu monitora na zawsze. Przy nie jednym nicku można by dzisiaj zawiesić czarną wstążkę, ale właśnie to też sprawia że mając świadomość że sami się starzejemy, to chcemy mieć coś co jest niezmienne, a że Internet jest już dość pokaźną sferą życia, to i tutaj potrzebna jest stabilność.

Już nawet ta stara zmarszczona żona wydaje się bliższa sercu niż taka co poza funkcją podgrzewania pościeli do niczego się nie nadaje, a tym bardziej nie nadaje na tych samych falach (taka metafora)
Fakt, Tapatalk mnie drażni, czasem spoglądam i przez niego, jednak dużo bardziej wolę normalnie kadrowanie strony... ze względu na to że jestem sentymentalny i lubię to co jest, to nie zmieniał bym za wiele. Pytanie co jest na dzień dzisiejszy możliwe do zmiany i rozbudowy?

TSSX 04.04.2022 21:54

Witajcie. Dawno mnie tu nie było.
Uważam ze to dobrze ze cdrinfo.pl nie podążyło droga innych portali (takich jak nasza klasa, allegro, elektroda, youtube czy nawet wirtualna polska) i nie zmieniło się na ich modłę.
Dzięki temu strona ma swój urok i charakter które są bezcenne, które tkwią w intuicyjności, nieobciążającego komputera interfejsu i czytelności layoutu strony.
Cdrinfo jest ponadto jedną ze stron z coraz mniejszej liczebnie grupy która nie jest nazwałbym to agresywna dla użytkownika końcowego. Nie drażni wyskakującymi popupami, jaskrawymi kolorami atakującymi oczy. Jest po prostu.... przyjazna.

Powiedzenie "nie zmieniaj czegoś co działa" chyba najlepiej to oddaje.
Wiele starych bywalców stanowiących niegdyś o uroku tego miejsca już co prawda stąd odeszło (mam na myśli logowało się dawno temu), ale nie dziwię się temu i myślę ze nie dlatego ze forum nie zmieniło layoutu. Zycie przemija, każdy ma różne historie życiowe które bywają czasem ważniejsze lub nieoczekiwane co sprawia ze nasze priorytety się zmieniają. Social media po 2010 roku na pewno przejęły znaczną grupę ludzi, na chwile obecną jednak stały się szambem.

Plus dla całej administracji forum i strony ze nie podążacie ze ściekiem głównego nurtu i trzymacie fason od wielu już lat. Wiele portali zrobiło dokładnie odwrotnie i już nie istnieje albo zanotowało duży spadek userów. Nie podążajcie tą drogą :) 100 wiernych userów jest wiecej wart niz milion bylejakich.
Pozdrawiam serdecznie

KaiQ 04.04.2022 22:06

Cytat:

Napisany przez TSSX (Post 1452256)
Witajcie. Dawno mnie tu nie było....

Wracaj częściej, tym bardziej że nie zapomniałeś o tym miejscu od 2006 roku :spoko:

grzeniu 04.04.2022 22:44

Dobrze napisał. A jeśli do tego ma rację, to może doczekamy się kolejnych takich powrotów?

- Deckard - 05.04.2022 07:14

Może nawet czarodziej nas odwiedzi :idea:

Arepo 05.04.2022 10:51

Podsumowując, forum szło i zmierza nadal w jak najbardziej dobrym kierunku :D

czechoj 08.04.2022 09:57

to może zlocik?

grzeniu 08.04.2022 11:40

Musisz zrobić przekierowanie.

TSSX 12.04.2022 14:04

Cytat:

Napisany przez grzeniu (Post 1452262)
Dobrze napisał. A jeśli do tego ma rację, to może doczekamy się kolejnych takich powrotów?

Byłoby miło :haha: obawiam się jednak ze przez te lata wylano już dziecko z kąpielą a internet/ludzie nie są juz takim miejscem jakim był 10-15 lat temu.
Oczywiście z wyjątkami...potwierdzającymi regułę ;)

Moze trzeba zrobic twardy reset? :uczen:

Agusia 23.05.2022 18:55

Ja tam się cieszę, że forum wygląda tak samo. Nie czuję się zagubiona po powrocie ;)

grzeniu 23.05.2022 19:25

Wykrakałem? :rotfl:

Zetoxa 23.05.2022 19:44

Cytat:

Napisany przez Agusia (Post 1453188)
Ja tam się cieszę, że forum wygląda tak samo. Nie czuję się zagubiona po powrocie ;)

Tak jest psze pani toast2

SEBAW 14.10.2022 18:41

Jest źle, nawet można rzec tragicznie. Ktoś, lub coś podszywa się pod moje posty. Który to cwaniaczek?


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.