Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   "Letnie" logo serwisu CDRinfo (https://forum.cdrinfo.pl/f10/letnie-logo-serwisu-cdrinfo-54377/)

Berion 22.07.2005 09:08

Cytat:

Napisany przez Burak_PL
no to trzeba o tym trąbic wszędzie!!!!!!

logo Beriona logem CDRinfo.pl!!!!!!!

;) ale fajnei mi sie powiedziało :D

Niezapominajmy, że są jeszcze loga *Voitas*'a :piwo:

andrzejj9 08.08.2005 11:30

To jak, zmieniamy to logo?

Berion 08.08.2005 12:02

Cytat:

Napisany przez andrzejj9
To jak, zmieniamy to logo?

Ja jestem ZA, ale już to chyba nikogo nie interesuje. Jakoś przeszło bez echa :( Nawet Bartez tu nie zajrzał :(

MacGyver 08.08.2005 12:08

Cytat:

Napisany przez Berion
Ja jestem ZA, ale już to chyba nikogo nie interesuje.

No naturalnie jestem za ||
Cytat:

Jakoś przeszło bez echa :( Nawet Bartez tu nie zajrzał :(
eee, no przecież napisał 3 posty ;)

Bartez 08.08.2005 12:09

Cytat:

Napisany przez Berion
Ja jestem ZA, ale już to chyba nikogo nie interesuje. Jakoś przeszło bez echa :( Nawet Bartez tu nie zajrzał :(

Na bieżąco śledziłem, co się tu dzieje ;) Topy są ciekawe, ale imo niezbyt pasują do poważnego serwisu, jakim jest CDRinfo.pl. Są zbyt kolorowe i całkowicie zmieniają nasz obecny top, który bądź co bądź jest wizytówką serwisu. Jeżeli to będą dodatki w postaci pojedyńczych elementów, np jakaś palma, słońce, czy coś w tym stylu, co nie zmieni znacznie obecnego topu, to wtedy się zastanowimy :) Zobaczcie jak to google mają. Zawsze logo pozostaje praktycznie takie samo, poza drobnymi elementami.

Berion 08.08.2005 12:19

Cytat:

Napisany przez Bartez
Na bieżąco śledziłem, co się tu dzieje ;) [...]

Nie ma Cie, nie ma, aż tu nagle... ... :)

Cytat:

Napisany przez Bartez
[...] Jeżeli to będą dodatki w postaci pojedyńczych elementów, np jakaś palma, słońce, czy coś w tym stylu, co nie zmieni znacznie obecnego topu, to wtedy się zastanowimy :) Zobaczcie jak to google mają. Zawsze logo pozostaje praktycznie takie samo, poza drobnymi elementami.

Trzeba było tak odrazu :) Coś się wykombinuje... ...

andrzejj9 08.08.2005 12:21

Cytat:

Napisany przez Bartez
Na bieżąco śledziłem, co się tu dzieje ;) Topy są ciekawe, ale imo niezbyt pasują do poważnego serwisu, jakim jest CDRinfo.pl. Są zbyt kolorowe i całkowicie zmieniają nasz obecny top, który bądź co bądź jest wizytówką serwisu. Jeżeli to będą dodatki w postaci pojedyńczych elementów, np jakaś palma, słońce, czy coś w tym stylu, co nie zmieni znacznie obecnego topu, to wtedy się zastanowimy :) Zobaczcie jak to google mają. Zawsze logo pozostaje praktycznie takie samo, poza drobnymi elementami.

Tak to właśnie w pierwotnym założeniu widziałem. Ale tak, jak łatwo jest powiedzieć - wymyślcie coś - tak już trudniej jest zrobić to samemu i przyznam, że miałbym problem z nawet wymyśleniem czegoś takiego, jak robi to Google.

AssasinX 14.08.2005 12:28

Jak odrazu logo zmienia sie to caly wyglad musi byc :]

Zmieniony ;)

Berion 09.12.2005 20:56

Ilość załączników: 1
Zimowe logo by Desden

Hmm... ciut przy wysokie [?]

ed hunter 09.12.2005 21:01

Cytat:

Napisany przez Berion
Zimowe logo by Desden

Hmm... ciut przy wysokie [?]

e..........

zimowe, to zimowe, czapka może być, ale trochę śniegu.........może lub coś byle nie choinka!!!:O

Berion 09.12.2005 21:45

Śnieg był, a raczej śnieżynki - ale ze względu na ich rozmiar usunąłem (sorry DSD ;) ).

joujoujou 09.12.2005 23:43

Śnieg macie w skrypcie wygrzebanym przeze mnie. :taktak:

Kto chce, ten znajdzie. :>


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:44.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.