Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.11.2005, 11:02   #1
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Styl forum - co jest grane?

ustawiłem sobie kiedyś tam styl na ciemny no i od wczoraj jest problem - samoczynnie zaczęło się przełączać na mini.
gdy na stronie (lub ustawieniach) ustawie styl ciemny, to po wejściu do jakiegoś tematu z powrotem wraca do tego ochydnego niebieskiego.

czyszczenie cache, czy cookie's też nie pomaga.

pytanko - kto pakował tam swoje łapki i komu mam nakopać do d...py
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.11.2005, 11:13   #2
Air
.:Obey Your Master:.
 
Avatar użytkownika Air
 
Data rejestracji: 18.12.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,930
Air zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
ustawiłem sobie kiedyś tam styl na ciemny no i od wczoraj jest problem - samoczynnie zaczęło się przełączać na mini.
gdy na stronie (lub ustawieniach) ustawie styl ciemny, to po wejściu do jakiegoś tematu z powrotem wraca do tego ochydnego niebieskiego.

czyszczenie cache, czy cookie's też nie pomaga.

pytanko - kto pakował tam swoje łapki i komu mam nakopać do d...py
Mam to samo, po wejściu na główną stronę jest ok, ale już poddziałach zmienia mi na inny styl ( ten w całości szary)
Air jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2005, 12:15   #3
**mondeo**
*Dziadziuś*
 
Avatar użytkownika **mondeo**
 
Data rejestracji: 27.10.2005
Lokalizacja: podlasie
Posty: 641
**mondeo** zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
U mnie też coś się kićka
niektóre strony nie są wyświetlane prawidłowo
__________________
Stajesz się odpowiedzialny za to,co oswoiłeś....
**mondeo** jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2005, 14:19   #4
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
hmm...od strony ustawień wszystko jest ok
Dzieje się tak we wszystkich działach czy tylko w niektórych
Jak wchodzicie do tego samego działu to za każdym razem jest inny styl
Cytat:
Napisany przez **mondeo**
niektóre strony nie są wyświetlane prawidłowo
tzn załącz screena
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2005, 14:47   #5
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
nie, zmienia się cały czas na mini.
po ponownym ustawieniu na wybrany przeze mnie styl wszystko jest ok do momentu zmiany strony.
nie wiem coście namieszali, ale zrobił się syf i tyle.

aha, używam opery.
tylko nie wyjeżdżajcie mi tutaj z tekstami, żebym zmienił przeglądarkę na ff, bo ani mi się śni - do wczoraj było wszystko ok.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2005, 14:59   #6
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
aha, używam opery.
tylko nie wyjeżdżajcie mi tutaj z tekstami, żebym zmienił przeglądarkę na ff, bo ani mi się śni - do wczoraj było wszystko ok.
Chcesz przez to powiedzieć, że pod FF jest all OK?

EDIT
Własnie testuje pod Opera
Kod:
Wersja	8.5 	
Kompilacja	7700
Wszystko działa, gra i buczy...

Ostatnio zmieniany przez Piterniel : 21.11.2005 o godz. 15:01
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2005, 15:07   #7
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,319
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
@Piter, u mnie na Operze też jest OK
@woitas, zobacz na innej przeglądarce.
W stylach nikt nic nie mieszał.
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2005, 15:11   #8
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez MacGyver
@Piter, u mnie na Operze też jest OK
@woitas, zobacz na innej przeglądarce.
W stylach nikt nic nie mieszał.
Myśle, że @woitas ma coś skopane u siebie na kompie
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2005, 16:47   #9
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Jedyne co zmienialiśmy w ciągu ostatnich 2 dni to aktualizacja oprogramowania na serwerze (2 dni temu w nocy) i wyczyszczenie cache'u (wczorajsza noc). Nie sądzę jednak, żeby to miało jakikolwiek związek ze stylami na forum.

Przed chwilą sprawdziłem i po zmianie stylu, czy to w ustawieniach, czy wybraniu stylu z rozwijalnego menu na dole wszystko działa, jak powinno. Nikt Ci oczywiście nie będzie narzucał przeglądarki, jakiej masz używać, ale zanim zaczniesz kogokolwiek oskarżać takim tonem, sprawdź proszę, czy problem nie leży przypadkiem po Twojej stronie.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2005, 20:00   #10
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
EDIT: Tutaj napisałem, co o tym wszystkim myślę. Jednak po namyśle to skasowałem.

edit dla ubogich: skoro musiałem usuwać WSZYSTKIE cookie's związane z forum cdrinfo.pl to chyba coś w tym jest, no nie
więc proszę nie wyjeżdżać do mnie z takimi tekstami.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam


Ostatnio zmieniany przez woitas : 21.11.2005 o godz. 20:23
woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2005, 21:06   #11
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
EDIT: Tutaj napisałem, co o tym wszystkim myślę. Jednak po namyśle to skasowałem.

edit dla ubogich: skoro musiałem usuwać WSZYSTKIE cookie's związane z forum cdrinfo.pl to chyba coś w tym jest, no nie
więc proszę nie wyjeżdżać do mnie z takimi tekstami.
woitas, proszę Cię, daruj sobie takie teksty. Skasowałeś to, co napisałeś poprzednio, ale i tak to dostałem i wszyscy, którzy subskrybują tę dyskusję. Pozwolisz więc, że się odniosę do tego, co nam zarzucasz:

Cytat:
Napisany przez woitas
skoro nie tylko ja mam ten problem, to chyba coś tutaj jest nie tak.
grzebiecie grzebiecie i za przeproszeniem g***no wam z tego wychodzi.
forum chodzi coraz gorzej, coraz wolniej, nie wspominając o błędach.
jeśli sobie z tym nie radzicie, zapłaćcie komuś, kto się na tym ZNA, bo jak narazie dajecie popis niekompetencji - takie
jest moje zdanie.
NIKT podkreślam, NIKT nie grzebał w kodzie forum, bo nie ma takiej potrzeby. Od jakiegoś czasu serwis i forum chodzą wolniej, niż zwykle. Powód jest prosty - jedziemy na maksymalnej wydajności łącza. W tej chwili w godzinach szczytu mamy ponad 3,5 mbita. Niedługo to się zmieni.

Nie rozumiem Twojego oburzenia, że musiałeś czyścić WSZYSTKIE cookies z forum. A jak inaczej chciałeś to zrobić? Jeżeli Opera Ci tego nie usunęła automatycznie przy czyszczeniu wszystkich ciasteczek, no to sorry, zmień przeglądarkę, jak sobie nie radzi. Z mojej strony EOT.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.11.2005, 17:05   #12
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,907
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
usunąłem to nie po to, żebyś teraz to wywlekał - ale to już twój problem.
a twoja argumentacja o zmianie przeglądarki jest...
już sam fakt, że pomimo usunięcia tego co napisałem, nie zostało to usunięte fizycznie z serwera świadczy o czymś.
z mojej strony to tyle i uważam temat za zamknięty.
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
pozdrawiam

woitas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.11.2005, 11:23   #13
**mondeo**
*Dziadziuś*
 
Avatar użytkownika **mondeo**
 
Data rejestracji: 27.10.2005
Lokalizacja: podlasie
Posty: 641
**mondeo** zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A tak bardzo często wyglądają u mnie strony forum
jaka tego przyczyna,że sa tak rozmazane i rozciągnięte
__________________
Stajesz się odpowiedzialny za to,co oswoiłeś....
**mondeo** jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.11.2005, 13:17   #14
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja mam czasami podobnie jak **mondeo**, ale dam odswiez i dziala normalnie, nic nikomu nie bede zarzucal, bo czesto to jest zlosliwosc rzeczy martwych

P.S.
moje zdanie
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.