Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Czy zmniejszyć ilość znaków w podpisie
TAK zmniejszyć 12 54.55%
NIE - zostawić tak jak jest 10 45.45%
Nie mam zdania 0 0%
Wszystkich głosów: 22. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.01.2003, 06:56   #31
BD
Team Member
CDRinfo VIP
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Posty: 2,210
BD zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)

BD - daltonista widzi kolory - ma tylko problem z odroznieneim czerwony-zielony i stopniowaniem barw o bliskich dlugosciach (na monitorze jest gorzej - bo plamki sa czerwone i zielone - to troche kaszani obraz...)
a to nie widzialem ale dzieki bo sie czegos nauczylem
BD jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.02.2003, 14:42   #32
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
do Majoneza, Sid-a i Bartusia

1. po pierwsze - przepraszam, ze nie odpowiadalem, ale i forum sie nie ladowalo i nie bardzo mialem czas na czytanie, a ten post byl w gruncie rzeczy o *******ach to i do niego nie wracalem
2. moja wypowiedz dotyczyla w przekladzie na polski, ze nie ma sensu zmieniania czegos co jest i ma sie dobrze. Dyskusja ktora sie wywiazala tylko o tym swiadczy - te przliczenia wielkosci na wielkosci obrazkow ,itd.
3. Bartusiu - bardzo ci dziekuje za taka odwage w propozycji, ale chyba sie nie obrazisz , ze nie skorzystam. Nie chcialem czaoeczki z forum za free to i cenzorowania nie chce. Niech to robia ci co na ochotnika sie zglosili
4. po raz kolejny zacytuje sam siebie - nie moje forum i nic mi do tego , kto je moderuje /cenzuruje. Moze mi sie nie podobac, wolno mi pisac co mi sie nie podoba, nie uzywam brzydkich wyrazow pod adresem moderatorow, nie zasypuje ich e-mailami, nie zadam odpowiedzi. I do tego SZANOWNI PANOWIE KOLEDZY chcacy miec ciutke wladzy powinniscie sie przyzwyczaic.
I to by bylo, jak to Stanislawski mawia na tyle
Pozdrawiam cala trojce kolegow
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2003, 14:46   #33
bgn
`
 
Avatar użytkownika bgn
 
Data rejestracji: 10.08.2001
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 1,770
bgn niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
a do Sid-a specjalnie

[QUOTE]-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
[B]dla mnie np. ty...

jest jeszcze mniej milo keidy okazuje sie ze stajesz sie wrogiem i czlowiekem z drugiej strony barykady...

******************************************
wrogow to ja wystrzelam w 1945. Od tej pory mam tylko przyjaciol.
Jesli tak to odbierasz - to masz chlopie problem- a moze to tylko przemeczenie i barykady tez nie widze - moze maly plotek i nie ja go postawilem
bgn jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.02.2003, 14:47   #34
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
widze ze nie podobal ci sie moj tekst - siedziales keidys na modemie? na kiepskeij linii? (taiej ktora negocjuje 28kbps lub nawet 14?) i czy byles szczesliwy jak 10 kilo za ktore w sumie placisz to nic innego niz przerosniety obrazek swiecacy w czyims podpisie? - nie mozesz tego zrozumiec? czy nie chcesz - bo wtedy masz sie czego czepnac?
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.