Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.03.2005, 15:05   #91
Peet
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Peet
 
Data rejestracji: 23.10.2003
Lokalizacja: Starachowice
Posty: 10
Peet w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja też przed chwilą dorzuciłem grosik.
Peet jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.03.2005, 17:33   #92
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
W pierwszym poście kolejna aktualizacja listy osób i stanu, jaki jest na chwilę obecną. A jest już... 1 237,60 PLN !! Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu z Waszej strony i ponownie w imieniu całej ekipy CDRinfo.pl bardzo dziękuję wszystkim
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.03.2005, 18:17   #93
adixo
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika adixo
 
Data rejestracji: 02.01.2003
Posty: 2,456
adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>adixo jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
czas i na moje trzy grosze
adixo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.03.2005, 18:38   #94
-Kowalik-
Guru
 
Avatar użytkownika -Kowalik-
 
Data rejestracji: 31.08.2003
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,186
-Kowalik- niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
W pierwszym poście kolejna aktualizacja listy osób i stanu, jaki jest na chwilę obecną. A jest już... 1 237,60 PLN !! Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu z Waszej strony i ponownie w imieniu całej ekipy CDRinfo.pl bardzo dziękuję wszystkim

Tak trzmac chłopaki, robimy to w końcu dla siebie... Każdy z nas będzie teraz udziałowcem...
-Kowalik- jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.03.2005, 19:05   #95
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
@czolgista - nie popieram... dlaczego? a co z ludzmi ktorzy nie beda placic? darmozjady czy podzial na lepszych (placacych) i gorszych (reszte) ? a co z goscmi? zamknelibysmy sie wtedy we wlasnej, glownej grupie

ten pomysl nie wypalil na zadnym ze znanych mi for wlasnie ze wzgledow wymienionych powyzej
chyba ze ktos wie jak to zalatwic zeby wszyscy byli zadowoleni

poza tym czy znalezienie sponsora (np. producenta plyt cd) jest takie trudne? wkoncu chyba CDRInfo sie liczy na "rynku"? widac to np. po sondzie "komputer swiata|"

Ostatnio zmieniany przez Predi : 03.03.2005 o godz. 19:09
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.03.2005, 20:43   #96
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Czołgista
MOJA PRYWATNA OPINIIA !

Tak mi się widzi że na piwo nic nie zostanie !
Z tego co widzę Bartez i cała ekipa mają wielkie plany , a ta zbiórka to (chyba ?) 1 etap modernizacji serwisu, a przy tej popularności i generowanym ruchu w sieci , to przestaje być zabawa bo koszty są znaczne . Jak się jakiś sponsor strategiczny nie znajdzie ( obawiam się że Warner Bross lub SONY Music chyba nie przysponsorują ) to bez wsparcia forumowiczów może być ciężko.
Co prawda Bartez przedstawił tą akcję jako jednorazową, ale ja pójdę trochę dalej i jako czytelnik CDRinfo i forumowicz chciałbym zadeklarować publicznie chęć wspierania tego serwisu do momentu jak ktoś z redakcji nie ogłosi :
" Dobra chłopaki, jest gucio ! Mamy sponsorów , od tej chwili wspierajcie nas toastami i dobrym słowem ! "
Jak ktoś myśli że to dobry pomysł , to na priv z administracją można obgadać ile kto deklaruje miesięcznego wsparcia. I wszystko będzie jasne.
Ja uważam że ten serwis jest wart tego ! .

TO BYŁA MOJA PRYWATNA OPINIA !
@Czołgista Zgadzam się z tobą, ale rację też trzeba przyznać @Predi z postu poniżej

Cytat:
Napisany przez Predi
@czolgista - nie popieram... dlaczego? a co z ludzmi ktorzy nie beda placic? darmozjady czy podzial na lepszych (placacych) i gorszych (reszte) ? a co z goscmi? zamknelibysmy sie wtedy we wlasnej, glownej grupie
Żeby wilk był syty i owca cała? można by było zrobić dostęp do forum na zasadzie "Wyślij sms-a o treści "Forum" na numer 71** i dostęp na miesiąc 1,22 to nie jest zbyt wygórowana cena za dostęp do forum, tym bardziej że w dzisiejszych czasach to jest na porządku dziennym. Nawet jak człowiek chce pobrać patch'a do jakiejś gry to wyskakują takie kwestie.

TO JEST MOJA PRYWATNA OPINIA I NIE KAŻDY NA TYM FORUM MUSI SIĘ Z NIĄ ZGADZAĆ
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.03.2005, 21:06   #97
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tylko, ze w ten sposob odetnie sie dostep do forum osobom ktore z roznych powodow nie moga zaplacic smsem. Ja rozumiem, ze to twoja opinia, ja tam co miesiac na konto moge cos wrzucic, ale smsom mowie NIE (i to jest moja opinia).
P.S. i dlaczego akurat do forum a nie np.do download? Panowie Admini, czy mozna wiedziec z czego internetowa brac korzysta najwiecej?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.03.2005, 23:03   #98
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
@Predi, PIOTR34 , joujoujou

Trochę źle zostałem zrozumiany przez Was,
Mnie nie chodziło o SMS-y czy też podział na lepszych i gorszych ,
Tylko tak sobie głośno pomyślałem że skoro ja (bo akurat mogę) się zadeklarować z takkim wsparciem to może jest tutaj kilka osób które zupełnie bezinteresownie mogą się złożyć na lepsze funkcjonowanie CDRinfo + forum.
Podkreślam BEZINTERESOWNIE , po prostu dobra wola i to wszystko, bez oczekiwania na rewanż.
Bo jeśli tutaj jest kilka-kilkanaście osób co podobnie myślą i mogą , to wyszło by to na korzyść wszystkim wielbicielom CDRinfo, i tyle.
Ja nigdy nie wpadłbym na stwierdzenie "darmozjady" jakiego użył Predi ( nie gniewaj się)
I dlatego pisałem że jak ktoś myśli podobnie to na priv by szumu z tego nie robić i nie urazić nikogo , a serwisowi pomóc.
W/g mojej myśli to by było wsparcie od tych co mogą , od serca, a ban niech będzie równy dla wszystkich !
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.03.2005, 23:31   #99
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Smile

Cytat:
Napisany przez Czołgista
[...] joujoujou

Trochę źle zostałem zrozumiany przez Was[...]
albo odwrotnie. Przeczytaj ponownie co pisalem o 21:06 w tym topicu.
prawie to samo, co ty
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2005, 00:27   #100
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
albo odwrotnie. Przeczytaj ponownie co pisalem o 21:06 w tym topicu.
prawie to samo, co ty
No fakt , sorry !
Jednak nie odznaczyłeś co do kogo , czytelnie.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2005, 05:32   #101
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Myślę, że trochę za daleko w tym momencie zmierza ta dyskusja.. Pozostańmy chwilowo przy tej zbiórce, która właśnie trwa i zajmijmy się najważniejszymi rzeczami, czyli wymianą dysków. Co do regularnych płatności to mam pewnie wątpliwości, bo dla mnie jest to kolejne comiesięczne obciążenie. Nie twierdzę, że to musi być duży wydatek, bo i pewnie 10 złotych płacone przez kilka osób, co miesiąc byłoby jakąś pomocą finansową, ale generalnie nie widzi mi się coś takiego... Oczywiście, jeżeli okoliczności będą takie, że nad takim rozwiązaniem trzeba się będzie zastanowić, to możecie na mnie liczyć, ale generalnie pomysł taki podoba mi się raczej średnio.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2005, 08:53   #102
Kris
Nikoniarz
 
Avatar użytkownika Kris
 
Data rejestracji: 26.01.2004
Lokalizacja: Ostra łąka
Posty: 5,167
Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>Kris ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
Zgodzę się z przedmówcą. Wolę oglądać flashowe panienki na cdrinfo zamiast płacić comiesięczny "abonament".

Jeśli już ktoś by o tym myślał, to IMHO tylko jako wpłatę raz na rok.
Jak każdy (lub większość) wpłaciłby 10 zł raz w roku, to przy pewnej ilości zarejestrowanych osób (nie mówię, że wszyscy by zaraz zapłacili, pewnie część by zrezygnowała dla zasady), na pewno starczyłoby na co roczną modernizację serwera.

PS. Jak sobie z tym radzą inne serwisy?

Pozdrawiam,
Kris jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2005, 09:57   #103
Peet
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Peet
 
Data rejestracji: 23.10.2003
Lokalizacja: Starachowice
Posty: 10
Peet w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
www.napisy.info - zbiórka
www.divx.howto.pl - zbiórka
Peet jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2005, 13:17   #104
-Kowalik-
Guru
 
Avatar użytkownika -Kowalik-
 
Data rejestracji: 31.08.2003
Lokalizacja: Białystok
Posty: 1,186
-Kowalik- niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Doszukujecie się w tym temacie jakieś sensacji. Kto może to wpłacił, kto nie - to nie. Po co to roztrząsac? Miałem to dałem, mogę da więcej bo mogę se na to pozwolic. W czym problem widzicie ?Nikt nikogo nie zmusza!
-Kowalik- jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.03.2005, 14:03   #105
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Aktualizacja.

Do grona osób, które wsparły zbiórkę dołączyły 3 kolejne i kwota wzrosła do 1 557,72 PLN! Dziękujemy

Widzę, że przy okazji zbiórki wywiązała się zagorzała dyskusja. Przy podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu tej akcji jedną z rzeczy, których obawiałem się najbardziej, to właśnie podział forumowiczów na lepszych (tych, którzy wpłacili) i gorszych (tych, którzy nie wpłacili). Oczywiście nie jest to nasz podział, czyli ekipy serwisu. Dla nas samo uczestnictwo w forum, w dyskusjach, komentowanie newsów i samo odwiedzanie, to już jest bardzo duży udział.

Pamiętajcie, że inicjatywa zbiórki wyszła od Was i jakiekolwiek wpłaty są DOBROWOLNE. Nie będziemy dawać żadnych specjalnych przywilejów tym, którzy wsparli akcję. Nie będziemy również w żaden sposób ograniczać tych, którzy z jakiegoś powodu tego nie zrobili.

Sprawa z dostępem za pieniądze: ABSOLUTNIE NIE. Nie ma takiej możliwości, żeby póki co wprowadzać dostęp za SMS, czy jakiś abonament do którejś z części naszego serwisu. Od zawsze było wszystko za free i dopóki tylko będziemy mogli sobie na to pozwolić, to tak będzie.

Jeżeli chodzi o statystyki, to z naszego ftp miesięcznie pobieracie około 500-600 GB plików. Od dzisiaj udało się powiększyć pasmo z 2,5 mbps do 6 mbps! Udało się także pozyskać drugiego ftp, tak więc ściąganie plików z naszego serwisu powinno być już za niedługo łatwe i przyjemne.

Padła też propozycja znalezienia sponsora. Po pierwsze, nie jest to taka prosta sprawa, jakby się komuś wydawało. Pozyskanie chętnych na znienawidzone przez Was reklamy to jest już spore wyzwanie. Ostatnio jednak rozważaliśmy możliwość sponsoringu i nie zdecydowaliśmy się na to, bo odwiedzający nie dali by nam spokoju z tym i byłyby ciągłe pomówienia o nierzetelne i nieobiektywne testy. Tak więc z tego zrezygnowaliśmy.

Jeżeli jednak ktoś chce wesprzeć nas dobrowolnie, to oczywiście cały czas istnieje taka możliwość Jako formę dostępu do forum możecie przyjąć kilka kliknięć w reklamy google, które od jakigoś czasu są na forum Oczywiście to również jest dobrowolne i nikogo do niczego nie zmuszam.

To chyba tyle, co chciałem napisać w odpowiedzi na Wasze ostatnie posty.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.