Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 10.07.2005, 23:43   #31
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Moim zdaniem glownym problemem teraz bedzie jasne wyznaczenie granicy miedzy Nosniki/Flashowanie/Ogolnie o DVD.

Nosniki jednak bym podzielil na DVD i CD bo to dosc naturalny podzial ... chociaz niekonieczny.

Za to zrobilbym cos takiego zamiast ogolnie o DVD i flashowania:

Osla laczka DVD (dla wszyskich)
Dyskusje o DVD (ograniczony dostep, np do 10 postow, czy tygodnia od rejestracji, ale to tylko przyklad)

Samo flashowanie wydaje mi sie dosc waskim tematem by moglo byc oddzielnie, natomiast jak jam wrzucimy dyskusje o napedach to zdubluje sie 'ogolnie o DVD'
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 10.07.2005, 23:44   #32
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kiedyś ewolucja musiała nastąpic, jak to na każdym serwisie.Teraz padło na cdrinfo i jest git
Ciekawe jak to się wszystko rozwinie
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.07.2005, 23:44   #33
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
po co istnieja dzialy filmy i humor? jak do tej pory dwa tematy spokojnie rozwiazywaly problem

edit: oczy nadal mi jezdza naokolo w oczodolach i nie moge nic znalezc na glownej
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.07.2005, 23:44   #34
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
@Administracjo i Moderacjo.
Jak juz daliscie dzial "palenie w Linuxie", to ja poprosze o "palenie pod MacOSem".
Nie wspomne o innych OSach
Ale faktem jest, ze warto by bylo wspomniec i o tych "niszowych" OSach.
Sporo ludzi wypala plyty pod MacOSami, co prawda wyboru wielkiego nie maja bo tylko Roxio Toast w roznych wersjach, ale ......
Ps: fakt, ten uklad przypomina mi uklady popularnych for osiolkowych
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.07.2005, 23:46   #35
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Predi
po co istnieja dzialy filmy i humor? jak do tej pory dwa tematy spokojnie rozwiazywaly problem
[...]
Z tym akurat się zgodzę, ale to już nie moja decyzja.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.07.2005, 23:46   #36
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
P.S. Zdarzają się nieraz userzy, którzy zamieszczają temat nie tam gdzie trzeba. Zobaczycie dopiero co będzie się działo po wprowadzeniu zmian
Temat powinien zostać przeniesiony, i na PM powinno polecieć upomnienie. Jeżeli problem się powtórzy kilkukrotnie wtedy ban czasowy :diabeł:

Co do podziału to jestem za takim jaki proponuje Unit
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.07.2005, 23:49   #37
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
nie... ja wysiadam.... CO TU GDZIE TERAZ JEST? gdzie ja mam pisac? rany.... ja sie gubie......

(nie chcialbym byc uzytkownikiem ktory tu pierwszy raz w zyciu teraz trafi... bo bym nie wiedzial co chcialem napisac, nie mowiac gdzie )

nie mozna by tych zmian stopniowo wprowadzac? tylko tak od razu dno usunac?
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.07.2005, 23:57   #38
Eliasz
Prorok na F.O.R.U.M.
 
Avatar użytkownika Eliasz
 
Data rejestracji: 01.01.2002
Lokalizacja: Laskowa
Posty: 1,330
Eliasz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Moim zdaniem glownym problemem teraz bedzie jasne wyznaczenie granicy miedzy Nosniki/Flashowanie/Ogolnie o DVD.
[...]
Podobnie może być z off-topic. Zepsuł się komputer, coś w nim nie gra, i skąd moge wiedzieć czy to wina softu czy sprzętu- gdzie umieścić takiego posta z takim problemem??
Może już lepiej dać zamias SOFTWARE i HARDWARE jeden dział KOMPUTERY albo coś w tym stylu
__________________
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing" - Edmund Burke
"Jedynym sposobem na to by zatryumfowało zło, jest gdy dobry człowiek nie robi nic."
--------------------------------------------------------------------------------
Ten post NIE powstał w celu przekręcenia licznika o kolejną cyferke - copyright by nie Nimal ani nie Gallus a Eliasz
__________________________________________________ _______________
Eliasz jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.07.2005, 23:59   #39
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
A co do działu "Nagrywanie w Linuksie" nie można by go zmienić na " Nagrywanie w innych systemach operacyjnych" I tam pozakładać tematy o każdym systemie np. Linux, BeOS itd. i zablokować tworzenia nowych tematów.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2005, 00:09   #40
Hinks
Znudzony
 
Avatar użytkownika Hinks
 
Data rejestracji: 29.01.2005
Lokalizacja: Konin
Posty: 888
Hinks zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No to się narobiło
Przydało by się jeszcze forum "Urodziny Dziś Obchodzi..."
Hinks jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2005, 00:18   #41
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mallow
Witam
Widze ze sie juz pykson czai na nowe stanowisko A co do nowych dzialow... chyba obeszloby sie bez niektorych...
pozdro



wiedzialem, ze ktos tak to zinterpretuje
nie napisze tu, ze nie chcialbym byc MODem (nawet nie wiem czy bym chcial)
ale nie moglbym - notoryczny brak czasu na cokolwiek

mallow, wiedzialem ze wrocisz
pewno czekales, az zaczna rozdawac cieple posadki, co?


co do nowego podzialu - jak najbardziej jest sensowny, chociaz jestem przekonany ze w tej postaci wiekszosci z nas trudniej bedzie ogarnac forum i generalnie nowy porzadek wymagac bedzie przyzwyczajenia
to juz chyba wlasciwie ostatni krok przed rozdrobnieniem sie na dzialy "jednotopicowe"
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2005, 00:50   #42
rosol
Guru
 
Avatar użytkownika rosol
 
Data rejestracji: 28.12.2002
Posty: 1,563
rosol niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja proponuje tak:
  • CD Forum
    1. Ogólnie o napedach CD
    2. Nośniki
  • DVD Forum
    1. Ogólnie o napedach DVD
    2. Konwersja DVD-Video
    3. Konwersja (S)VCD
    4. Kompresja DivX i XviD
    5. Nośniki
  • Zabezpieczenia CD/DVD
  • Flashowanie/Firmware/Podkrecanie napedow optycznych
  • Nagrywanie w innych systemach
  • Konsole - PSX, PS2, XBOX itd.
  • Rozrywka, czyli gry, film, muzyka, humor
  • Software - problemy z oprogramowaniem
  • Hardware - problemy ze sprzetem
  • Off Topic
  • Kupie/Sprzedam/Zamienie
  • Śmietnik


EDIT:
Zapomnialem o konsolach

Ostatnio zmieniany przez rosol : 11.07.2005 o godz. 00:57
rosol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2005, 01:27   #43
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez rosol
Ja proponuje tak:
  • CD Forum
    1. Ogólnie o napedach CD
    2. Nośniki
  • DVD Forum
    1. Ogólnie o napedach DVD
    2. Konwersja DVD-Video
    3. Konwersja (S)VCD
    4. Kompresja DivX i XviD
    5. Nośniki
  • Zabezpieczenia CD/DVD
  • Flashowanie/Firmware/Podkrecanie napedow optycznych
  • Nagrywanie w innych systemach
  • Konsole - PSX, PS2, XBOX itd.
  • Rozrywka, czyli gry, film, muzyka, humor
  • Software - problemy z oprogramowaniem
  • Hardware - problemy ze sprzetem
  • Off Topic
  • Kupie/Sprzedam/Zamienie
  • Śmietnik


EDIT:
Zapomnialem o konsolach
Dosyć fajna propozycja
Kilka moich uwag :
-wspólny dział nośniki dla CD i DVD . To w/g mnie to bardziej logiczne niż rozbijanie na 2 działy bo wiele wspólnych problemów.
- łączenie zabezpieczeń CD i DVD to zły pomysł, to 2 różne światy. Problem zabezpieczeń niech będzie jak teraz.
- pomysł z połączeniem w rozrywce : film, humor, muzyka to BARDZO DOBRY pomysł
- software od hardware bym nie rozdzielał bo jak się coś kaszani to nie zawsze wiadomo co (h lub s) , to powinien być wspólny temat .
A poza tym ok.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2005, 01:31   #44
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,178
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Czołgista
Dosyć fajna propozycja
Kilka moich uwag :
-wspólny dział nośniki dla CD i DVD . To w/g mnie to bardziej logiczne niż rozbijanie na 2 działy bo wiele wspólnych problemów.
- łączenie zabezpieczeń CD i DVD to zły pomysł, to 2 różne światy. Problem zabezpieczeń niech będzie jak teraz.
- pomysł z połączeniem w rozrywce : film, humor, muzyka to BARDZO DOBRY pomysł
- software od hardware bym nie rozdzielał bo jak się coś kaszani to nie zawsze wiadomo co (h lub s) , to powinien być wspólny temat .
A poza tym ok.
Czyli generalnie tak, jak jest obecnie
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.07.2005, 01:51   #45
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Czyli generalnie tak, jak jest obecnie
No niby tak , ale nie do końca

- zabezpieczenia CD/DVD , tego bym nie łączył , dział DVD video jest dobry do zabezpieczeń DVD , przecież wiele programów do kopiowania DVD łączy w sobie łamanie zabezpieczenia oraz rekompresję materiału filmowego, zresztą zabezpieczeniami na DVD jest mniejszy problem niż z CD bo mamy DVDdecrypter

- rozrywka , w/g mnie niepotrzebne rozdrobnienie

- nagrywanie w linuksie - może nagrywanie w innym systemie niż winzgroza ?
lub Linux, OS, Mac OS ....

- w offtopic podział na soft i hard , trochę dziwny z przyczyn jak już wcześniej pisałem.
problemy s softem i hardwarem to powinien być jeden wspólnu dział bo wiele problemów nie da się zdjagnozować co daje w tyłek, a zielony użytkownik już zupełnie nie będzie wiedział gdzie pisać.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.