Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.07.2005, 16:07   #106
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9

Natomiast jestem też za tym, żeby humor i filmy były poddodziałami OT, a nie osobnymi działami.

Ale.. czekamy na głosy
o wlasnie tez tak mysle
Cytat:
Napisany przez Weron
Nie wiem czy juz ktos o tym napisal. A nie mam za duzo czasu aby czytac caly ten watek. Wiec w skrocie napisze tak: Przerost formy nad trescia. Nie podoba mi sie to. Zdecydowanie za duzo kategorii. Naprawde zrobil sie teraz niezly balagan. Sam offtopic jest jakis dziwny. Forum w forum itp. Nie bylo to chyba do konca przemyslane. Tak z biegu te zmiany naszly. Jesli mialoby to sluzyc uzytkownikom to nalezalo sie spytac publicznie jakie powiny byc zmiany i na podstawie wypowiedzi zrobic ten podzial. Wiadomo, ze i tak jednym by sie podobalo, a innym nie. Ale na pewno wynik bylby lepszy.
tez tak mysle bo tu prawie zostalismy postawieni w kwesti dokonanej moze najpierw bylo przedstawic projekt i zrobic mala sonde co do zmian forum

Ostatnio zmieniany przez legion : 12.07.2005 o godz. 16:13
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.07.2005, 16:16   #107
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Weron
...Przerost formy nad trescia...
Dokladnie mam takie samo zdanie. Na forum jest coraz mniej dyskusji merytorycznych, za to coraz bardziej rozrasta sie offtopic/smietnik i teraz jeszcze podochodzily do tego jakies nowe dzialy ... Zrobienie oddzielnego forum o flashowaniu i nagrywaniu w innych OS. Czy naprawde tych postow o nagrywaniu w innych OS jest az tyle cy robic oddzielny dzial ?? Czy naprawde dzial flashowanie napedow ma sens w oderwaniu od dyskusji 'ogolnie o DVD' ?? One sie nawzajem przenikaja.

Nie tedy droga ...

IMO jedyna naprawde potrzebna zmiana jest wprowadzenie dzialu nosniki i ew. dzialu o grach.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 16:45   #108
Damianos L
Guru
 
Avatar użytkownika Damianos L
 
Data rejestracji: 23.08.2004
Lokalizacja: Legnica
Posty: 1,199
Damianos L zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja rowniez jestem zdania zeby filmy,gry,humor itp byly poddzialami OT
__________________
www.klubpumy.pl
www.realmadryt.com
Damianos L jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 17:02   #109
Predi
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Predi
 
Data rejestracji: 16.04.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 2,778
Predi niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
IMO jedyna naprawde potrzebna zmiana jest wprowadzenie dzialu nosniki i ew. dzialu o grach.
dokladnie... z tymze zmienilbym dzial o grach na gry/filmy/humor/myzyka (czyli rozrywka)
jestem przeciwny pakowaniu gier itd w poddzialy offtopika... bo jestem wogole przeciwny poddzialom wprowadzaja tylko zamet
Predi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 17:44   #110
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ja bym jeszcze poddal pod rozwage ogolu jedna rzecz - mianowicie czemu (nie tyklo na tym forum - to ogolna maniera) tak sie trzymac podzialy na cdr i dvdr - wiekszosc problemow jest wspolna a czesc nie wiedomo gdzie przypasowac (np kompresja civx/xvid - czemu jest w dvd? bo zrodlo czesto to dvd? wynik czesto to cd...)
no ale to (polaczenie i przetasowanie cdr i dvdr) to nie reorganizacja - to rewolucja
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 18:26   #111
zene_k
Zarejestrowany dla jaj
 
Avatar użytkownika zene_k
 
Data rejestracji: 25.11.2004
Lokalizacja: 53°25' N,14°35' E
Posty: 3,826
zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>zene_k jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Ja *******ę nic nie mogę znaleźć, do dupy z takimi zmianami. POZDRAWIAM
__________________
Pozdrawiam Marek
zene_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 20:06   #112
kob2005
Bywalec
 
Data rejestracji: 13.02.2005
Posty: 27
kob2005 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzis kazdy ma prawo do swojego zdania wiec wyraze i moje :obecne forum przeraza .Oczywiscie mam na mysli organizacje działow ,tematow .
To że trudno doszukac sie interesujacych watkow bylo juz chyba tutaj poruszane .
Cala sytuacja wyglada jakby Wiadomosci wieczorne przesunieto na godzine 13.45 - dla dobra telewidzow .
Forma jaka by nie byla (dobra czy zla) wiaze sie z pewnymi przyzwyczajeniami .Nie moze byc tak ot po prostu zmieniana tylko z powodu kilku osob ,ktore sie nudza na forum i szukaja taniej rozrywki - bo mi osobisci tak to wyglada .Tematy sie przejadly ,jest zastoj - zrobimy totalna zadyme na forum aby bylo widac ze cos sie dzieje .
Nie pytajcie mnie o moje zdanie (jak maja wygladac poszczegolne dzialy) bo to nie moja sprawa .Pytanie ,glosowanie ,liczenie glosow - to takze lekko poroniony pomysl .Wyglad forum to pewien kanon ,ktorym zajmuje sie szefostwo .Na takim forum jak to zawsze bedzie sie krzyczec iz trzeba cos zmienic ,uatrakcyjnic itp. Cale to zamieszanie wyglada jakby prezydent stwierdzil : "nasze godlo panstwowe sie juz wszystkim znudzilo" i zarzadzil ogolnonarodwe glosowanie na temat nowego wygladu godla .
Znajac poczucie humoru rodakow mielibysmy : kure w okularach "Matrixa" z uzi w lapie ,wszystko to w barwach narodowych okraszone butelka czystej .

Mi osobiscie zal czlowieka ,ktory powzial sie ciezkiej pracy przereformowania forum - w moich oczach praca poszla na marne .Jakości wypowiedzi to nie zmieni ,bzdurnych tematow sie nie uniknie .W takim tempie nie zdziwie sie jak za rok zagladajac na to forum zobacze dzialy "poznam przyjaciela" oraz "turystyka regionalna" .
kob2005 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 20:25   #113
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Dokladnie mam takie samo zdanie. Na forum jest coraz mniej dyskusji merytorycznych, za to coraz bardziej rozrasta sie offtopic/smietnik i teraz jeszcze podochodzily do tego jakies nowe dzialy ... Zrobienie oddzielnego forum o flashowaniu i nagrywaniu w innych OS. Czy naprawde tych postow o nagrywaniu w innych OS jest az tyle cy robic oddzielny dzial ?? Czy naprawde dzial flashowanie napedow ma sens w oderwaniu od dyskusji 'ogolnie o DVD' ?? One sie nawzajem przenikaja.

Nie tedy droga ...

IMO jedyna naprawde potrzebna zmiana jest wprowadzenie dzialu nosniki i ew. dzialu o grach.
Sorry, ale czy to wina administracji, czy moderatorów, że wolicie pisać, za przeproszeniem, o dupie maryni w Off topicu, czy Śmietniku?? To Wy dyskutujecie i Wy ustalacie poziom. Chyba nie trzeba moda, czy admina, żeby zwrócić uwagę jakiemuś userowi, że zszedł z tematu. Usuwanie takich postów to też żmudna praca i nikt nie ma na to aż tyle czasu.

Najczęściej pojawiającym się zarzutem ze strony nowych użytkowników jest to, że na forum jest bałagan. Wszystko jest ze sobą wymieszane i nie można nic znaleźć. Pomijam już off topowanie w różnego rodzaju merytorycznych dyskusjach., co ostatnio stało się notoryczne (zapewne niektórzy wiedzą, kogo mam na myśli).

Oddzielne forum dla Firmware/Flashowania/Przeróbek ma sens, ze względu na ilość pojawiających się tematów tego typu. Nie ma to być forum, w którym będą pojawiać się informacje o nowej nagrywarce jakiegoś producenta, a jedynie o nowych biosach, spostrzeżenia forumowiczów dotyczące nowego firmware'u, porównania itd. Podobnie z problemami z flashowaniem i różnymi przeróbkami, których też ostatnio się sporo pojawiło.

Dalej... To, że nagrywanie w innych OS-ach nie jest obecnie popularne, nie znaczy, że za jakiś czas nie będzie. Chcemy zrobić odrębny dział Nagrywanie w Linuksie w serwisie i ten dział był pomyślany jako połączenie z nową częścią serwisu.

Nośniki sami chcieliście, więc tu nie ma o czym dyskutować.

O konsolach napisał wyżej Berion.

Najbardziej dziwi mnie fakt, że cały czas mówicie o merytoryczności forum, że Off topic za szybko się rozrasta, że Śmietnik się rozrasta itd, a tymczasem próba uczynienia Off topicu bardziej przejrzystym budzi największe kontrowersje i protesty. I jakie argumenty? Za dużo klikania... No comment

Pomyślcie o nowym użytkowniku, który chce znaleźć jakąś informację, której poszukuje. Zamiast przejrzeć 30 topiców dotyczących Hardware, będzie musiał przejrzeć 100 topiców dotyczących Hardware, Software, dupy maryni i innych przy okazji o wiele mówiącym temacie "Pomocy!!", "Nie działa!!" itp. No ale oczywiście dla stałych bywalców to nie jest problem, a przez to mają oni za dużo klikania i scrollowania. Ehh...
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 20:33   #114
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wchodze przed chwilą na forum i mnie zatkało....

człowiek wyjedzie na kilka dni do lasu a tu takie kwiatki

nie wiem jeszcze jak to będzie działać w praktyce, ale fakt jest faktem, że ostatnio ja też nic nie mogłem znaleść - łatwiej było sobie przypomnieć co było gdzie napisane niż wyszukać...

jednym słowem pożyjemy zobaczymy, jak dla mnie wygląda na lepiej posegregowane

a o tym offtopowaniu to chyba też do mnie?
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 20:43   #115
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,433
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Decyzja o nowym układzie forum była ze wszech miar słuszna, i to wcale nie dlatego, żeby mi się podobała, w tej kwestii wypowiadałem się już wcześniej. No więc dlaczego słuszna? Bo dzięki niej GTW otrzymała IMO mnóstwo opinii nt. właśnie nowego układu forum. Przypomnijcie sobie dyskusję nt podziału rozpoczętą przed podziałem, dokładnie tę:
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=52987 przez 20 dni raptem 30 kilka postów, to żadne wyrażenie opinii, a tu proszę: po fakcie w dwa dni ponad 100 opinii.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 20:53   #116
Desden
-=Advokat^Diabła=-
 
Avatar użytkownika Desden
 
Data rejestracji: 14.02.2005
Lokalizacja: Spira - real zone
Posty: 1,391
Desden zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No niestety jedno jest pewne,jeśli chodzi o "tutorial wypalania na konsole" będzie cały czas rozwijany i wiem to zwłasnego doświadczenia.Tylko fajnie było, by z tej strony,żeby powstał kanał Rss własnie z myśla o tym.Ponieważ zmian jest dużo, a fajnie było np. jeśli ktoś jest po stronny, co się zmieniło
Tylko nie topiki całego forum konsole bo to jest zbędne

A jesli chodzi podział obecny nie jest zły i mi nie przeszkadza
__________________
Jesteś dzieckiem NEO to nie pisz do mnie!

Ostatnio zmieniany przez desden : 12.07.2005 o godz. 20:58
Desden jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 20:58   #117
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Jeszcze apropos podejmowania decyzji i nie konsultowania ich z forumowiczami (to chyba Weron nam zarzucił).

Proszę bardzo: http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=52987 Dyskusja dotycząca działu Firmware/Flashowanie/Podkręcanie napędów. Była w niej sonda, czy taki dział jest potrzebny. Jakie wyniki? 37 głosów TAK, 4 na NIE, 3 JEST MI TO OBOJĘTNE.

Głosowanie chyba jednoznacznie pokazuje, czy Forumowicze chcieli nowy dział tego typu, czy nie. Kto nie głosował - jego strata i teraz nie powinien się wypowiadać.

W tym samym topicu pojawiła się propozycja działu Gry - dział jest.

Pojawiła się też propozycja działu o Linuksie - będzie, tyle że rację macie, że można to przemianować na dział o innych niż Windows OS-ach.

Tak więc o co chodzi?? Dyskusje dyskusjami, ale jak wprowadziliśmy to w życie, to już jest źle.

Mimo wszystko dziękuję za wszystkie komentarze - szczególnie te merytoryczne.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 21:30   #118
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Sorry, ale czy to wina administracji, czy moderatorów, że wolicie pisać, za przeproszeniem, o dupie maryni w Off topicu, czy Śmietniku?? To Wy dyskutujecie i Wy ustalacie poziom. Chyba nie trzeba moda, czy admina, żeby zwrócić uwagę jakiemuś userowi, że zszedł z tematu. Usuwanie takich postów to też żmudna praca i nikt nie ma na to aż tyle czasu.
Zamykac, usuwac posty / usuwac cale dyskusje ...

Nie wiem na ile pozwala silnik, ale na niektorych forach dosc popularny jest system warningow (dla mniej zorientowanych: cos w stylu zbierania punktow karnych).

Co do zwracania uwagi ... jakies pol roku temu, jak rozrastala sie czato-krowa 812@832 i inne, jak zwracalem uwage czatowiczom to mnie opi3przali i na tym sie nasza wymiana pogladow konczyla (lub nie), a czat rosl dalej.

Co do reszty - OK przekonales mnie: nagrywanie w innych OSach, moze byc tematem ciekawym i rozwojowym, wiec nalezaloby sie mozna zajac oddzielnie.

Natomiast w przeciwienstwie do czolgisty, nie wiem czy jest sens trzymania nosnikow CDR i DVDR razem. Tam pewnie bedzie chodzilo glownie o wymiane opinii na temat poszczegolnych nosnikow/partii itp, a mniej bedzie spraw 'problemowych', wiec mieszanie CDR z DVDR nie wiem czy jest dobrym pomyslem.

Co do dzialu o flashowaniu - jezeli tylko informacje o nowych BIOSach, to pewnie bedzie tam duzo wynikow/wykresow z wypalania plytek na tych BIOSach. Poza tym w rozmowie 'ogolnie o DVD' napewno bedzie poruszana sprawa BIOSow (np. porownujac rozne napedy wiele zalezy od wgranych do nich BIOSow). Takze mamy konfikty: nosniki/ogolnie o DVD/flashowanie.

No ale powiedzmy ze bedzie OK i te dzialy rzeczywiscie beda sie uzupelniac a nie sobie przeszkadzac (przy okazji fizyczny rozklad dosc podobnych dzialow jest dosc dziwny: ogolnie o DVD - jako poddzial, chociaz jest bardzo rozbudowany, nosniki i flashowanie jako oddzielny dzial).

Jezeli wiec zakladamy ze potrzebne sa te 3 techniczne fora, to nie rozumiem dlaczego nie wprowadzic 'Oslej laczki DVD' do ktorej pelny dostep mieliby nowi userzy (do 'ogolnie o DVD' tylko do odczytu). Chodzi glownie o texty w stylu co kupic. Jezeli tak jak teraz, beda sie wplatywaly w konkretne dyskusje o sprzecie, to wcale nie bedzie lepiej i zdrowiej, a te cale przemeblowania moga okazac sie niewystarczajace w konfrontacji z nowym userem ktory tu przyszedl tylko po jedno: podac mu na tacy najlepiej z linkiem co i gdzie ma kupic. Zreszta takie sytuacje czasem owocuja stronami niepotrzebnych dyskusji powtarzanych przy kazdym takim przypadku.

Blok rozrywka: Gry, filmy, humor i oddzielnie blok rozne z OT i reszta. Tak jak napisalem wyzej lepiej chyba byloby blok rozrywka out, Gry, filmy, humor jako subfora OT. Obecne subfora OT: czyli hardware i software, wydaja mi sie byc dosc sztuczne (patrzac na przebieg i rodzaje dyskusji w OT).

I przede wszystkim za czym zawsze sie opowiadalem - ostrzejsza moderacja, nawet nie jesli chodzi o represje, tylko o 'zwracanie niektorych dyskusji na wlasciwy tor'.

Ostatnio zmieniany przez pawelblu : 12.07.2005 o godz. 21:36
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 21:41   #119
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Widze że jak zwykle tylko narzekacie że to za dużo klikania a to za dużo działów do przeglądania ehhhhh....
Jeżeli ktoś jedzie na modemie luba ma mało czasu na przejrzenie wszystkich działów pod względem nowych topiców to niech doda sobie odpowiedni kanał RSS i będzie miał sprawe załatwioną.
Dajcie też troche czasu Bartezowi i innym na przeniesienie pewnej części tematów do nowych działów, nie wszystko od razu! Co do ostatecznego podziału to napewno niektóre rzeczy zostaną zmienione tylko jeszcze raz dajcie troche czasu.
Jeżeli chodzi o pisanie durnych tematów to miejmy pretensje tylko do siebie. A nie do administracji że nic z tym nie robi. Próbują je przenosić do śmietnika ale nie są maszynami wiec nie myślcie, że każdy durny temat będzie lądował odrazu w śmietniku Jeżeli zauważysz gdzieś durny topic to naciśnij taki przycisk "Zgłoś nieodpowiedni post" i jak ktoś z GTW to przeczyta to go usunie, zablokuje, wykasuje i kropka!

Całościowo zmiany na forum są pozytywne [moim zdaniem]. Dajcie troche czasu aż wszystko się dotrze, zostaną wyeliminowane bugi i błędy.

No offence

Pozdrawiam

----EDIT----
Co do podziału OFFTOPICa to się zgadzam z przedmówcą aby humor/filmy/gry umieścić jako jego poddziały. Ale jeżeli chodzi o poddział oprogramowanie i sprzęt to niech zostanie na swoim miejscu. Coraz częściej są dyskusje pt. "jaką kartę graf wybrać", "co jest lepsze radek x850 czy geforce 7800?". W samym Offtopicu zostaną tematy które się nie będą zaliczały do żadnego z w/w poddziałów.
Reszta też powinna zostać na swoim miejscu. Będzie w o wiele czytelniej.
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 12.07.2005 o godz. 21:52
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 21:54   #120
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
Widze że jak zwykle tylko narzekacie że to za dużo klikania a to za dużo działów do przeglądania ehhhhh....
Jeżeli ktoś jedzie na modemie luba ma mało czasu na przejrzenie wszystkich działów pod względem nowych topiców to niech doda sobie odpowiedni kanał RSS i będzie miał sprawe załatwioną.
Dajcie też troche czasu Bartezowi i innym na przeniesienie pewnej części tematów do nowych działów, nie wszystko od razu! Co do ostatecznego podziału to napewno niektóre rzeczy zostaną zmienione tylko jeszcze raz dajcie troche czasu.
Jeżeli chodzi o pisanie durnych tematów to miejmy pretensje tylko do siebie. A nie do administracji że nic z tym nie robi. Próbują je przenosić do śmietnika ale nie są maszynami wiec nie myślcie, że każdy durny temat będzie lądował odrazu w śmietniku Jeżeli zauważysz gdzieś durny topic to naciśnij taki przycisk "Zgłoś nieodpowiedni post" i jak ktoś z GTW to przeczyta to go usunie, zablokuje, wykasuje i kropka!

Całościowo zmiany na forum są pozytywne [moim zdaniem]. Dajcie troche czasu aż wszystko się dotrze, zostaną wyeliminowane bugi i błędy.

No offence

Pozdrawiam
Zaraz, zaraz ... chyba niedokladnie rozumiesz o co mi/nam chodzi.

Jak przyznal Bartez i reszta GTW dobrze by bylo gdyby 'ogol' ustosunkowal sie do nowego rozkladu. No to 'ogol' sie stusunkuje.
Czekanie na przeniesienie postow ?? IMO bez sensu, skoro dyskutujemy nad rozkladem forum i zakladamy ze moze sie on zmienic to przenoszenie w ramach istniejacego szkieletu mija sie z celem ...
Poza tym jak wprowadza sie jakies zmiany i czeka sie na opinie, to chyba gdybysmy nic nie pisali znaczyloby ze nie mamy uwag. Jak widac mamy uwagi (to dobrze, bo znaczy ze nam zalezy), wiec o tym piszemy. Nie rozumiem dlaczego wiec mielibysmy czekac na przenoszenie postow i nie pisac w sprawie reorganizacji forum, skoro o to wlasnie sie rozchodzi, a czekanie az bedzie za pozno to zrzekniecie sie dodawania uwag na temat nowego ukladu, a nie o to chodzi, zebysmy siedzieli cicho i postawieni przed faktem dokonanym, kiedy bedzie juz po wszystkim, ustosunkowali sie do nowego porzadku.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.