Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.07.2005, 22:13   #121
andy
logged out
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andy
 
Data rejestracji: 12.07.2003
Lokalizacja: /home
Posty: 12,518
andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>andy jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Czekanie na przeniesienie postow ?? IMO bez sensu, skoro dyskutujemy nad rozkladem forum i zakladamy ze moze sie on zmienic to przenoszenie w ramach istniejacego szkieletu mija sie z celem ...
Nie o takie czekanie mi chodziło. Tylko powstrzymać się z dyskusjami że czegoś nie można znaleźć. Bo jeżeli jakiś temat był w offtopicu a powinien znaleźć sie w dziale np. Sprzęt to pewnie został tam przeniesiony. Kropka

Cytat:
Napisany przez pawelblu
Nie rozumiem dlaczego wiec mielibysmy czekac na przenoszenie postow i nie pisac w sprawie reorganizacji forum, skoro o to wlasnie sie rozchodzi, a czekanie az bedzie za pozno to zrzekniecie sie dodawania uwag na temat nowego ukladu, a nie o to chodzi, zebysmy siedzieli cicho i postawieni przed faktem dokonanym, kiedy bedzie juz po wszystkim, ustosunkowali sie do nowego porzadku.
Powinniśmy/powinniście pisać ale obiektywne posty a nie takie w których są stwierdzenia "Teraz jest do dupy", "kiedyś było lepiej" ehhhh
__________________
XMPP: andrzej(at)czerniak.info.pl

Ostatnio zmieniany przez andy : 12.07.2005 o godz. 22:18
andy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.07.2005, 22:18   #122
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez @ndy
Powinniśmy/powinniście pisać ale obiektywne posty a nie takie w których są stwierdzenia "Teraz jest do dupy", "kiedyś było lepiej" ehhhh
Zgadzam sie ze tego typu uwaga jest malo kontruktywna, ale IMO nawet taka powinno sie wziasc pod uwage, jezeli pojawia sie kilkakrotnie (nie mowie o tej dyskusji tylko ogolnie).
Oznacza ona mniej wiecej tyle ze zmiany ida w zupelnie zlym kierunku, z czym osobiscie nie do konca sie zgadzam.

Wyszedl nam znowu troche taki OT bo koncentrujemy sie nad forma przedstawianych argumentow a nie na niesionymi przez nie kwestiami merytorycznymi, ktore czasem podane sa nie-wprost.

Ostatnio zmieniany przez pawelblu : 12.07.2005 o godz. 22:21
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 22:38   #123
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Zamykac, usuwac posty / usuwac cale dyskusje ...

Nie wiem na ile pozwala silnik, ale na niektorych forach dosc popularny jest system warningow (dla mniej zorientowanych: cos w stylu zbierania punktow karnych).
Przy zamykaniu dyskusji zawsze pojawiają się głosy, czy została ona słusznie zamknięta, ktoś chciał coś jeszcze dodać itd. Jak widzicie na tyle dyskusji, ile mamy na naszym forum, bardzo mało zamykamy. Nie dlatego, że się nam nie chce, ale dlatego, żeby za bardzo nie ingerować w dyskusje.

Co do warningów, to generalnie jestem przeciwny takiemu pomysłowi. Zawsze pojawia się w takiej sytuacji problem, czy ktoś słusznie dostał ostrzeżenie, wzajemne relacje moderatorzy/admini -> użytkownicy itd. Będzie 100 tysięcy problemów z tym, a bardzo chciałbym uniknąć wszelkich konfliktów. A w przypadku wprowadzenia tego na pewno by takie zaistniały.

Z drugiej strony, odfiltrowalibyśmy po jakimś czasie userów nagminnie łamiących reguły, offtopujących itd. Zastanowię się nad tym jeszcze
Cytat:
Napisany przez pawelblu
Co do zwracania uwagi ... jakies pol roku temu, jak rozrastala sie czato-krowa 812@832 i inne, jak zwracalem uwage czatowiczom to mnie opi3przali i na tym sie nasza wymiana pogladow konczyla (lub nie), a czat rosl dalej.
Pamiętam. Sam wtedy wyciąłem koło 50 postów, inny moderator po mnie wyciął jeszcze kilkanaście kolejnych. Oczywiście zostaliśmy zjechani za to, od razu zarzuty o brak wolności słowa itp itd. Sam widzisz, że nie jest to łatwe.

Cytat:
Napisany przez pawelblu
Natomiast w przeciwienstwie do czolgisty, nie wiem czy jest sens trzymania nosnikow CDR i DVDR razem. Tam pewnie bedzie chodzilo glownie o wymiane opinii na temat poszczegolnych nosnikow/partii itp, a mniej bedzie spraw 'problemowych', wiec mieszanie CDR z DVDR nie wiem czy jest dobrym pomyslem.
Dział nośniki ma tylko odfiltrować z DVD i CDR dyskusje dotyczące stricte nośników. Jak widać po tematach, które przenieśliśmy jest to możliwe i nie ma zbyt wielkiego problemu z klasyfikacją tematu. Podział na nośniki CD-R i DVD*R jest IMHO niezbyt dobrym pomysłem. Poza tym to kolejny dział, czyli znowu więcej klikania (rozbraja mnie ten argument )

Cytat:
Napisany przez pawelblu
Co do dzialu o flashowaniu - jezeli tylko informacje o nowych BIOSach, to pewnie bedzie tam duzo wynikow/wykresow z wypalania plytek na tych BIOSach. Poza tym w rozmowie 'ogolnie o DVD' napewno bedzie poruszana sprawa BIOSow (np. porownujac rozne napedy wiele zalezy od wgranych do nich BIOSow). Takze mamy konfikty: nosniki/ogolnie o DVD/flashowanie.
Podobnie jak przy nośnikach - do działu Flashowanie/Firmware itd wrzucamy tematy stricte związane z biosami, przeróbkami, problemami związanymi z flashowaniem. Faktycznie jest problem, jeżeli chodzi o rozdzielenie testów nośników, jednak też można stwierdzić, czy test dotyczy sprawdzenia jakości nośnika (wtedy do działu Nośniki), czy sprawdzenia firmware, porównania z poprzednim, sprawdzenie listy dodanych nośników itd. Po przeniesionych tematach widać wyraźnie, że można je również bez problemu zamknąć w tej kategorii. W każdym dziale pojawią się Zasady, jakie mają w nim panować i będziemy ich restrykcyjnie przestrzegać. Wymaga to jednak trochę czasu, bo póki co dyskutujemy o tym, czy to, co jest, ma zostać, czy nie.

Cytat:
Napisany przez pawelblu
Jezeli wiec zakladamy ze potrzebne sa te 3 techniczne fora, to nie rozumiem dlaczego nie wprowadzic 'Oslej laczki DVD' do ktorej pelny dostep mieliby nowi userzy (do 'ogolnie o DVD' tylko do odczytu). Chodzi glownie o texty w stylu co kupic. Jezeli tak jak teraz, beda sie wplatywaly w konkretne dyskusje o sprzecie, to wcale nie bedzie lepiej i zdrowiej, a te cale przemeblowania moga okazac sie niewystarczajace w konfrontacji z nowym userem ktory tu przyszedl tylko po jedno: podac mu na tacy najlepiej z linkiem co i gdzie ma kupic. Zreszta takie sytuacje czasem owocuja stronami niepotrzebnych dyskusji powtarzanych przy kazdym takim przypadku.
Absolutnie nie mam nic przeciwko temu. Powiem nawet więcej - podoba mi się ten pomysł i taki dział również rozważaliśmy. Tylko co z tym dodatkowym klikaniem, bo to znowu nowy dział (khe khe ) A tak na serio, pomysł ok i chyba można tak zrobić, żeby w Ogólnie o DVD mogli wypowiadać się userzy z liczbą postów np pow. 10, 20, czy ile tam ustalimy. Tylko co w przypadku, jak trafi się jakiś nowy user, ale znający się na temacie i chcący zabrać głos w dyskusji? Ograniczenie 10,20...x postów go zniechęci.

Cytat:
Napisany przez pawelblu
Blok rozrywka: Gry, filmy, humor i oddzielnie blok rozne z OT i reszta. Tak jak napisalem wyzej lepiej chyba byloby blok rozrywka out, Gry, filmy, humor jako subfora OT. Obecne subfora OT: czyli hardware i software, wydaja mi sie byc dosc sztuczne (patrzac na przebieg i rodzaje dyskusji w OT).
To też jest kwestia do dyskusji. Nie widzę problemu, żeby to zrobić jako subfora OT, ale pojawia się jedna wada: nie można ich wyłączyć. W obecnej sytuacji, jeżeli kogoś kompletnie nie interesuje dział rozrywka, klika sobie takie coś po prawej stronie i cała kategoria mu się zwija i nie widzi tych 3 for. Jeżeli dodamy to jako subfora do Off topica nie będzie takiej możliwości.

Jeżeli chodzi o podział Off topa na H(ardware) i S(oftware), to jak widać po przeniesionych dyskusjach jest sporo takich, które dotyczą tylko H i tylko S.

Ogólnie cały podział forum był zrobiony po dokładnym przejrzeniu dyskusji, częstotliwości występowania niektórych tematów itd. Nic nie powstało ot tak z marszu, a do całego podziału przygotowywaliśmy się ponad 2 tygodnie.

Cytat:
Napisany przez pawelblu
I przede wszystkim za czym zawsze sie opowiadalem - ostrzejsza moderacja, nawet nie jesli chodzi o represje, tylko o 'zwracanie niektorych dyskusji na wlasciwy tor'.
Chcesz moderatora? 8 ) IMHO nadajesz się

@ @ndy
Thx za miłe słowa

Ok, koniec chyba na dzisiaj z mojej strony. Idę robić konkurs Plextora Dzięki za treściwą wymianę zdań. Takich więcej bym sobie życzył.

PS: Ręka do góry osoby, które przeczytały cały mój wywód
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 22:39   #124
yahol
Głupi Yasio
 
Avatar użytkownika yahol
 
Data rejestracji: 27.05.2003
Lokalizacja: **.#
Posty: 4,467
yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>yahol po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
A mnie sie tam podoba.
A co!
Ladnie jest. Uporzadkowane.
Poukladane.
Subfora zorganizowane.
Kurcze! Myslcie pozytywnie!

Ps: Ja! Ja przeczytalem!!!!
Bartez, dostane nagrode?
Moge strescic
__________________
Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.
******************************************
Monarchista, podstępnie knujący przeciwko Republice i demokracji!
yahol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 23:32   #125
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Jeżeli chodzi o podział Off topa na H(ardware) i S(oftware), to jak widać po przeniesionych dyskusjach jest sporo takich, które dotyczą tylko H i tylko S.

Ogólnie cały podział forum był zrobiony po dokładnym przejrzeniu dyskusji, częstotliwości występowania niektórych tematów itd. Nic nie powstało ot tak z marszu, a do całego podziału przygotowywaliśmy się ponad 2 tygodnie.
Co do H i S to miałem odmienne zdanie , ale teraz sam już nie jestem pewien
może w tym temacie masz rację , ale kilka dni musi upłynąć bym to przyznał oficjalnie

Nie rozumiem jednak działu "zabezpieczenia CD/DVD"
Dla czego niektóre tematy z "DVD video" są tam przenoszone ?
Przecież skopiowanie filmu DVD (a o tym chyba miał traktować dział DVDwideo)
polega na zgraniu (zabezpieczenia) oraz kompresji (lub nie + wywalanie śmieci) .
(nagrywania nie włączam)
2 powyższe kroki to integralna część działania wielu programów które ni jak się mają do łamania zabezpieczeń na CD ! I odwrotnie.
Jeśli ten podział był przemyślany , to nie wiem
Na podpis tego działu proponuję zwrot : Co ma piernik do wiatraka.

A co do reszty, to raczej OK, i nie mam uwag na tyle istotnych by warto było pisać.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 23:46   #126
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Czołgista
Co do H i S to miałem odmienne zdanie , ale teraz sam już nie jestem pewien
może w tym temacie masz rację , ale kilka dni musi upłynąć bym to przyznał oficjalnie
Może to kwestia przyzwyczajenia.

Cytat:
Napisany przez Czołgista
Nie rozumiem jednak działu "zabezpieczenia CD/DVD"
Dla czego niektóre tematy z "DVD video" są tam przenoszone ?
Przecież skopiowanie filmu DVD (a o tym chyba miał traktować dział DVDwideo)
polega na zgraniu (zabezpieczenia) oraz kompresji (lub nie + wywalanie śmieci) .
(nagrywania nie włączam)
2 powyższe kroki to integralna część działania wielu programów które ni jak się mają do łamania zabezpieczeń na CD ! I odwrotnie.
Jeśli ten podział był przemyślany , to nie wiem
Na podpis tego działu proponuję zwrot : Co ma piernik do wiatraka.
Oczywiście masz 100% racji. Przez zabezpieczenia DVD nie rozumiemy zabezpieczeń typu CSS, czy innych typowo DVD Video, które się omija podczas rippowania. Jednak dla DVD tak samo można zastosować niektóre zabezpieczenia z CDR, np przy grach. To właśnie o nich powinny być dyskusje. Wszystko zostanie dokładnie opisane w Zasadach tego działu, ale tak jak wyżej napisałem, dajcie nam trochę czasu

Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje, jak sformułować taki mini-regulamin dla jakiegoś działu, to też proszę pisać. Na pewno ułatwi to 'połapanie się' w nowej organizacji forum.
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.07.2005, 23:57   #127
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
imho powinno byc tak:
OffTopic
- Humor
- Film
- Gry

czyli rozrywka jako poddziały OT i pare nowych moderatorów do działów
a reszta imho ok, sorry ale calego topicu nie czytąłem - mnie znajde tyle czasu. Regulamin - a do jakich działów potrzebny?
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.07.2005, 00:03   #128
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Absolutnie nie mam nic przeciwko temu. Powiem nawet więcej - podoba mi się ten pomysł i taki dział również rozważaliśmy. Tylko co z tym dodatkowym klikaniem, bo to znowu nowy dział (khe khe ) A tak na serio, pomysł ok i chyba można tak zrobić, żeby w Ogólnie o DVD mogli wypowiadać się userzy z liczbą postów np pow. 10, 20, czy ile tam ustalimy. Tylko co w przypadku, jak trafi się jakiś nowy user, ale znający się na temacie i chcący zabrać głos w dyskusji? Ograniczenie 10,20...x postów go zniechęci.
...
PS: Ręka do góry osoby, które przeczytały cały mój wywód
[podnosze reke do gory]
Ale zobacz jak gosc zna sie na rzeczy to wczesniej pomoze 10 zielonym userom i bedzie mial dostep do bardziej zaawansowanego dzialu.
Co do tego klikania ... tam akurat pewnie bedzie sie klikalo raz na jakis czas (taka byla moja idea przynajmniej), ogolnie chodzi o to zeby zahamowac zbyt czeste zadawanie powtarzajacych sie pytan, a im dluzej user bedzie musial czekac na odpowiedz w takim wlasnie dziale, tym wieksze prawdopodobienstwo ze uzyje 'szukaj'
Poza tym wydaje mi sie ze wytworzy sie dosc zdrowa atmosfera gdzie, nowi userzy beda mogli miedzy soba pogadac sobie co im pasuje w sprzecie co nie, a od czasu do czasu zajrzy tam ktos kto im cos podpowie, rzuci bardziej wyszukanymi linkami itp. A po zaklimatywaniu sie, beda mogli pisac rowniez w 'ogolnie o DVD', ktorego trzeba bedzie pilnowac.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.07.2005, 00:04   #129
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Jednak dla DVD tak samo można zastosować niektóre zabezpieczenia z CDR, np przy grach. To właśnie o nich powinny być dyskusje.
OK, racja teraz gry też na DVD się wydaje (dawno w nic nie grałem )
Ale trzeba by to jakoś opisać poprawnie bo jak piszesz zabezpieczenia z DVD (filmy) są wykorzystywane do zabezpieczeń gier, ok! , a jak w drugą stronę to działa

I dlaczego do tego działu zostały przeniesione np. takie dyskusje :
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=54218
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=54019
(pewnie więcej się takich znajdzie)


Moim zdaniem powinny zostać w DVDwideo.
Nie mieszajmy filmów z grami
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.07.2005, 00:08   #130
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Czołgista
I dlaczego do tego działu zostały przeniesione np. takie dyskusje :
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=54218
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=54019
(pewnie więcej się takich znajdzie)


Moim zdaniem powinny zostać w DVDwideo.
Nie mieszajmy filmów z grami
Te dyskusje nie zostały przeniesione. One po prostu tam powstały

Cytat:
Napisany przez pawelblu
[podnosze reke do gory]
Ale zobacz jak gosc zna sie na rzeczy to wczesniej pomoze 10 zielonym userom i bedzie mial dostep do bardziej zaawansowanego dzialu.
Co do tego klikania ... tam akurat pewnie bedzie sie klikalo raz na jakis czas (taka byla moja idea przynajmniej), ogolnie chodzi o to zeby zahamowac zbyt czeste zadawanie powtarzajacych sie pytan, a im dluzej user bedzie musial czekac na odpowiedz w takim wlasnie dziale, tym wieksze prawdopodobienstwo ze uzyje 'szukaj'
Poza tym wydaje mi sie ze wytworzy sie dosc zdrowa atmosfera gdzie, nowi userzy beda mogli miedzy soba pogadac sobie co im pasuje w sprzecie co nie, a od czasu do czasu zajrzy tam ktos kto im cos podpowie, rzuci bardziej wyszukanymi linkami itp. A po zaklimatywaniu sie, beda mogli pisac rowniez w 'ogolnie o DVD', ktorego trzeba bedzie pilnowac.
No brzmi to całkiem logicznie Ja jestem za utworzeniem takiego działu. Tylko czy miałby on dotyczyć tylko DVD, czy np ogólnie 'Dla zielonych' ? Jak ktoś pyta po raz x o to, dlaczego napęd widzi mu płytkę jako 700 MB, zamiast 800, to krew człowieka zalewa (co nie Majonez? )

Generalnie jestem na TAK (jak w Idolu ) Co na to inni?
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.07.2005, 00:17   #131
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@ Bartez tu wkleje miniregulamin działu Gry jak chcesz moge napisac inne:

§ -1-

Dział forum o nazwie ***8222;Gry***8221; służy tylko i wyłącznie do zadawania pytań, wymiany spostrzeżeń, poglądów oraz informacji posiadanych przez zarejestrowanych użytkowników. Nie toleruje się wprowadzania innych użytkowników w błąd oraz publikowania treści niezgodnych z prawem (tzw. ***8222;cracki***8221;, ***8222;łatki***8221;, ***8222;cukierki***8221;, ***8222;poprawki***8221;, ***8222;numery seryjne***8221;, ***8222;seriale***8221;) Użytkownicy nagminnie nie stosujący się do niniejszego postanowienia mogą liczyć się z konsekwencjami - z czasowym zablokowaniem dostępu do Forum dyskusyjnego oraz wykluczeniem z grona zarejestrowanych użytkowników włącznie.

§ -2-

Redakcja serwisu CDRinfo.pl informuje, iż użytkownicy mogą w postach zamieszczać odnośniki (hyperlinki) do plików/stron WWW/informacji/etc. pod warunkiemm, że treści do których prowadzą nie są niezgodne z § -1- lub/oraz z § -3- niniejszego regulaminu.

§ -3-

W dziale Gry dozwolone są tylko tematy mające nawiązanie do gier. Wszelkie inne tematy będą niezwłocznie kasowane

§ -4-

Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania postów których temat nie wyraża jasno treści posta.


§ -5-

Nie dopuszczalne w dziale Gry są posty o sprzedaży/kupnie/zamianie. Do tego typu treści służy inny oddzielny dział.

§ -6-

Niniejszy regulamin nie oznacza anulowania w tym dziale Ogólnego regulaminu forum.

§ -7-

Korzystanie z działu Gry na forum CDRinfo.pl oznacza wyrażenie zgody na wszystkie postanowienia niniejszego regulaminu.

- Sprzęt

§ -1-

Dział forum o nazwie ***8222;Sprzęt***8221; służy tylko i wyłącznie do zadawania pytań, wymiany spostrzeżeń, poglądów oraz informacji o nowościach posiadanych przez zarejestrowanych użytkowników które nawiązują do tematu sprzętu komputerowego

§ -2-

Redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania postów których temat nie wyraża jasno treści posta.


§ -5-

Nie dopuszczalne w dziale Sprzet są posty o sprzedaży/kupnie/zamianie. Do tego typu treści służy inny oddzielny dział.

§ -6-

Niniejszy regulamin nie oznacza anulowania w tym dziale Ogólnego regulaminu forum. To jest tylko wewnętrzny regulamin działu.

§ -7-

Korzystanie z działu Sprzęt na forum CDRinfo.pl oznacza wyrażenie zgody na wszystkie postanowienia niniejszego regulaminu.



Co do tego działu "Dla zielonych" to jestem za
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl

Ostatnio zmieniany przez kizio : 13.07.2005 o godz. 00:23
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.07.2005, 00:23   #132
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Te dyskusje nie zostały przeniesione. One po prostu tam powstały
Jeśli tak to nie rozumię Twej radości

Dzielenie kopiowania DVD wideo na 2 działy forum to

Wielu userów w filmy zapatrzonych w dziale DVDvideo nie zobaczy info o nowym zabezpieczeniu + jak go odbezpieczyć ?
A fanatykom gier takie info psu na budę .
Generalnie haos w temacie filmów na DVD nas czeka
Na ten temat (kopiowanie filmów DVD) 2 działy to za dużo.

Zresztą czy ten dział (DVD wideo) był tak oblegany by to dzielić ?
(nawet przez mylący opis nowego działu ?)
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.07.2005, 00:36   #133
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Czołgista
Zresztą czy ten dział (DVD wideo) był tak oblegany by to dzielić ?
(nawet przez mylący opis nowego działu ?)
Zmieniłem opis działu. Czy teraz jest lepiej?

@Kizio
Co do regulaminu, to pomyślę nad tym jutro. Mimo to już teraz dzięki Ci za chęć zrobienia takiego czegoś
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.07.2005, 00:37   #134
kizio
Wyrejestrowany
 
Avatar użytkownika kizio
 
Data rejestracji: 10.07.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 3,521
kizio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez

@Kizio
Co do regulaminu, to pomyślę nad tym jutro. Mimo to już teraz dzięki Ci za chęć zrobienia takiego czegoś
Regulamin zrobilem na szybko i nie dokonca przytomnie. Jak pomyslisz daj znac moge cos skrobnąć
__________________


kiziopl na gmail
JID: kizio na jabster.pl
Zapraszam na http://blog.xitenet.pl
kizio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.07.2005, 00:52   #135
Czołgista
dupa a nie
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Czołgista
 
Data rejestracji: 06.08.2004
Lokalizacja: Kraków
Posty: 1,434
Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Czołgista jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartez
Zmieniłem opis działu. Czy teraz jest lepiej?
Dla mnie bomba
Zobaczymy jak w "praniu" wyjdzie

a temat
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=54218
może by tak na łono DVDvideo ?
Bo założył temat nowy user , w dobrej wierze, zmylony nazwą działu
A wczoraj osobiście (naocznie) byłem świadkiem jak user W.4. pokonał dzielnie to zabezpieczenie.
I to info raczej do DVD video pasuje ? Tak mi się wydaje.
__________________
Czołgi --> Strona Czołgiem!
Czołgista jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.