Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.02.2004, 22:29   #46
Stef
Guru
 
Data rejestracji: 26.04.2002
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Posty: 1,557
Stef zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
eeeeeeeeeeee.taki moj komentarz
czyli nie podoba mi sie. tamta wersja byla jakas lepsza.......moze to kwestia przyzwyczajenia
za jakis czas zobaczymy
Stef jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.02.2004, 22:34   #47
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
tak sobie ze zbiegiem zastanawialismy sie czy nimal oglada inne forum - no i wlaczylismy IE
no i faktycznie - na IE jest inaczej niz na mozie/operze

bez komentarza
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2004, 22:35   #48
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Mnie rownie jak ziomkowi nimalowi przypadlo do gustu Ale z checia poszukam wad i dam znac :zeby: (test emotek dzialaja chyba
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!
frog jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2004, 22:39   #49
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Sidu - nawet napisalem ze na IE tylko patrzylem
Operke mam tylko w pracy - w poniedzialek obejze

Frogu - my chyba wogule mamy zblizone poczucie estetyki - nie pierwszy raz nam sie jednoczesnie cos podoba
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2004, 23:13   #50
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
MAŁA ciekawostka, jak co gdzie i kiedy (wygląda).

Polecam oglądanie wszystkich linków po kolei. Przedstawiłem strony załadowane do końca. Nie psioczyć na jakość - miało być dla "wszystkich".
Kazdy plik ma około 180kB.

Opera 7.22:
www.tvgawex.pl/~g10878/sid1.jpg
MozillaPL 1.6:
www.tvgawex.pl/~g10878/sid2.jpg
IE6 ze wszystkimi możliwymi servicepackami (6.0.2800.1106.xpsp2.030422-1633):
www.tvgawex.pl/~g10878/sid3.jpg

Komentarze/opinie/spostrzeżenia mile widziane.
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2004, 23:19   #51
_Neoo_
Hit me if you can!
 
Avatar użytkownika _Neoo_
 
Data rejestracji: 27.05.2002
Lokalizacja: Stolp in Pomer
Posty: 525
_Neoo_ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Fakt na IE wygląda to lepiej (nie znaczy to że dobrze) ale i tak chciałbym stary styl. Wie ktoś w jakim celu były robione te zmiany??

EDIT/ Co do zdjęć Zbiega to u mnie na Operze 7.23 wszytko wygląda poprawnie i nie ma takiego czegoś jak na screenie. Podobnie zresztą jak w IE 6.0.2800.1106.xpsp1.020828-23318, Mozilli nie mam więc nie sprawdzałem.

Wogóle ten styl to wg. mnie jakieś nieporozuminie, jakiś taki nijaki (czytaj brzydki), źle dopoasowany do przeglądarek, chcę stary styl!!!!!!!
__________________
SajFaj.net | Hatak.pl | So say we all...

Polska strona o BSG | Napisy do serialów SF | Credo

Ostatnio zmieniany przez _Neoo_ : 21.02.2004 o godz. 23:31
_Neoo_ jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2004, 23:31   #52
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
ej, ja tam nie mam zadnych ozjechanych tabelek jak na zalaczonych screenach (uzywam ie tez dopakowanej wszystkimi poprawkami - czyli niby jak na screenie nr3)
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.02.2004, 23:48   #53
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W tym topicu: http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=31534 od post nr 9 zaczynają się schody, jak na screenach. To nie jest przypadek jednostkowy, po odświeżeniu jak i po ponownym uruchomieniu przeglądarki sytuacja się nie zmienia (opera i ie).

System sprawny, ie działa na innych stronach dobrze, podobnie jak opera i mozilla
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 00:02   #54
Patrixs
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Patrixs
 
Data rejestracji: 20.12.2002
Lokalizacja: W-wa
Posty: 1,702
Patrixs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Przyzwyczaiłem się do poprzedniego wyglądu i napewno minie sporo czasu zanim przywykne do nowego rozkładu opcji i ustawień oraz pozamienianej kolejności kolumn. Ale ponoć wszystkie zmiany są na lepsze, zobaczymy jak będzie z tą...

Pozdrawiam
__________________
e-m@il
Patrixs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 00:04   #55
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wspomniany topic, widoczny post 9, zadnych rozjechan napewno wsio macie poprawnie u siebie, czy ja mam jakos dziwnie i przez to jest u mnie inaczej przegladara to ie aktualne

update:
wiem ze czasem sa takie kwiatki - na mojej stronie firmowej mamy problem z menusami od momentu aktualizacji php na serwku (chyba - to jedyne co sie man nasuwa) - u jednych chodza, u innych czasem tak a czasem nie, nie ma zadnej reguly (przegladarka, system, kolejnosc klikania, ciastka, rodzaj srajtasmy w kiblu...), wsio wyglada na poprawne ze strony programowej, a mimo wsio cos nie dziala jak powinno - moze u Was ten sam manewr - czyli ch.. wie co komputry...
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Nowa wersja forum-forum.jpg  

Ostatnio zmieniany przez nimal : 22.02.2004 o godz. 00:21
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 00:10   #56
Patrixs
Niezarejestrowany
 
Avatar użytkownika Patrixs
 
Data rejestracji: 20.12.2002
Lokalizacja: W-wa
Posty: 1,702
Patrixs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Proponuje, ankiete z opcją wracamy do starej wersji lub nowa wersja nie zostaje i niech każdy się wypowie dlaczego wybrał daną opcję.


@nimal, mam parenascie nowych dekoderów do C+, jak chcesz tio napisz.



Pozdro
__________________
e-m@il
Patrixs jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 00:24   #57
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Patrixs - thx za propozucja , ale mam chyba jedyna kablowke na swiecie, w ktorej nie puszczaja sygnalu ZADNEGO zakodowanego programu nie omieszkam sie zglosic, jakby cos sie w tej sprawie zmienilo - kiedys lapalem C+ z dachu ale przestali nadawac w ten sposob pare lat temu
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 01:27   #58
matteo
Indywidualista
 
Avatar użytkownika matteo
 
Data rejestracji: 16.08.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 337
matteo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Eeeeee, nie mogę się przyzwyczaić - słabe to jest
A jeszcze coś, przyciemnijcie czcionkę z datą utworzenia posta/odpowiedzi (nad nickiem).

Nie rozumiem kto wpadł na pomysł, żeby była ona biała.
Kilka tonów mocniej poproszę ...
__________________
[ Miłego dnia. Matteo (You have to see it for yourself ...) ///
[ ASUS A8N-SLI DEL nF4 | AMD Athlon64 3200+ | 2GB GEIL RAM | GF Gainward 6600GT | WindowsXP (SP2) ///
[ DVDRW LG SuperMulti 16x | CDRW Lite-On 40x | Samsung SpinPoint 250GB SATA | LG StudioWorks 700S ///
matteo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 02:04   #59
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Proponuje przeczytac ponownie pierwszego posta... Jeszcze raz napisze, ze wersja beta posiadala sporo POWAZNYCH bledow - (dociekliwych odsylam na strone www.vbulletin.com). Nowy styl byl zrobiony "na szybko" (tlumaczenie + styl zajelo ok. 24 godzin) posiada sporo bledow i dlatego prosimy o uwagi. Jeszcze raz przypomne, ze w forum NASTAPILY DUZE ZMIANY, KTORE UNIEMOZLIWILY UZYWANIE starych stylow. Teksty w stylu: "jest brzydko" etc niewiele wnosza, dlatego prosze o konstruktywne wypowiedzi. Aktualny styl zostanie zmieniony wg Waszych wskazowek - dlatego sa one mile widziane. W zwiazku z tym prosimy o cierpliwosc oraz o podpowiedzi i ew. wskazowki.

Pozdrawiam
Misiek4
Misiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 08:21   #60
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
np. pare zmian kosmetycznych i translacyjnych by sie przydalo...
i dziwna sprawa ze w postach pod IE jest ladny czarny text, a pod Operą ten niebieski - ktorego w nowej wersji forum jest za duzo!
Ogolnie wczoraj troche tu pobylem i sie powoli przyzwyczajam.

@Misiek4: moze glupie, ale po co do tego jednego z lepszych for ladowales wersje beta, a nie poczekales na finalną? Rozumiem, ze wychodza aktualizacje, ale...
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.