Powrót   Forum CDRinfo.pl > Sprawy administracyjne > Propozycje, sugestie, błędy forum

Propozycje, sugestie, błędy forum Zauważyłeś błąd na forum lub serwisie a może masz jakąś sugestię? Podziel się tym z nami.



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.02.2004, 08:41   #61
Pawel_k
User
 
Data rejestracji: 25.09.2002
Posty: 3,272
Pawel_k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja bym jeszcze proponowal aby numer strony w dyskusji na ktorej aktualnie jestem byl bardziej wyrozniony [wieksza czcionka itp]
__________________
nie bedzie niczego
Pawel_k jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.02.2004, 08:56   #62
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

no pierwsze wrażenie szok! Coś ma w sobie teraz to forum, ale do poprawienia jest wiele, chociażby spolszczenie.

Najlepsze jest to, że prawie każdemu się nie podoba! To powinno dać komuś do myślenia...

Największą zaletą jest to, że forum działa szybciej!!

Czas pokaże, a styl sida był the best!
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 12:00   #63
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
A jeszcze kilka slow napisze

Moje pierwsze wrazenie bylo takie, ze otworzylem jakas strone z forum i kiedy ja zobaczylem, zaczalem sie zastanawiac, co mi sie skopalo z przegladarka, ze forum tak dziwnie (niestety w negatywnym sensie) wyglada. Zaraz tez wszedlem do ustawien, zeby sprobowac zmienic to na to, co bylo wczesniej (czyli dla mnie na "normalnosc"). Niestety to mi sie nie udalo, ale w miedzyczasie znalazlem topic na temat zmian na forum, wiec juz dalej nie szukalem.

Zmianom sie przyjrzalem, ale swojej opinii niestety nie zmienie. Nie podobaja mi sie te zmiany i gdyby byla ankieta, czy przywrocic poprzednia wersje, bez wahania napisalbym, ze tak. Nie wiem, po co zostaly wprowadzone. Piszecie, ze poprzednio bylo duzo bledow, ze strony uzytkownikow raczej nie mozna ich bylo zaobserwowac, wrecz przeciwnie - od dawna forum tak dobrze mi nie dzialalo.

Ale w porzadku, Wasz wybor, my jako uzytkownicy mozemy go zaakceptowac, lub nie. Poki co mam nadzieje, ze wyeliminujecie bledy dotyczace roznych przegladarek. Zaciekawiony tym, co w jednym z postow napisal Sid, sprawdzilem, jak forum wyglada pod Explorerem i rzeczywiscie, prezentuje sie tam troche lepiej. Pod Opera jednak wyglada fatalnie i to nalezaloby jak najszybciej zmienic. O drugim dostepnym temacie juz nie wspomne, bo calkowicie zabija on odmiennosc naszego forum od tysiecy innych znajdujacych sie w Internecie. A mam nadzieje, ze tej indywidualnosci nikt nie chce tutaj zniszczyc.

W kazdym razie zycze powodzenia przy dalszym wprowadzaniu zmian. Nie jestem zachwycony tym, ze sie pojawily, ale jesli juz sa, to mam nadzieje, ze w koncu sam bede mogl stwierdzic, ze sa to zmiany w dobrym kierunku. Na razie jest kiepsko, ale mam nadzieje, ze bedzie lepiej.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 12:02   #64
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Tak jeszcze obserwuje to forum i powoli, baaardzo powoli sie przyzwyczajam do nowej wersji, ale postarajcie sie dwie rzeczy zmienic jak najszybciej, aby po prostu nie obrzydzac przebywania tutaj: Pierwsza do ta niebieska czcionka pod Opera, a druga to nie wskazywanie w zaden sposob, na ktorej podstronie wielostronowych dyskusji sie jest. Chodzi mi o to, ze jezeli jestem na stronie drugiej z pieciu (jak w tej dyskusji), to pod Opera w zaden sposob tego nie widac. A zgadywac mi sie nie chce i jedyny sposob, zeby to sprawdzic, to otwierac wszystkie piec.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 13:34   #65
frog
Żabol
 
Avatar użytkownika frog
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 2,168
frog niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
U mnie na MuIE2 wyglada to tak.. Mnie sie podoba Dopracowac jeszcze spolszczenie np Submit Message i inne
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Nowa wersja forum-forum.jpg  
__________________

HARDSTYLE IS MY STYLE !!!
frog jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 14:20   #66
SEBAW
Stary użytkownik
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika SEBAW
 
Data rejestracji: 09.06.2002
Lokalizacja: W-ń
Posty: 3,916
SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>SEBAW jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez woitas
fuj, teraz ta niebieska czcionka
kto jest odpowiedzialny za szatę graficzną?
za pracę po pijaku powinno mu się skopać dupsko.

podaję przykład ładnej graficznie ->strony<-.
A zobacz te forum http://tvk.wsm.wielun.pl/forum/index.php
SEBAW jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 14:56   #67
Macio.Men
The Division Bell
 
Avatar użytkownika Macio.Men
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Lokalizacja: Zamość
Posty: 873
Macio.Men zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Obrzydliwe, okropne, wstrętne, niewygodne, nieczytelne.

"Nie podoba mi się" jest chyba zbyt delikatne.

Mogliście zrobić ankietę wraz ze screenshotami nowej wersji i userzy by ocenili co i jak...

Ja tu wchodzę po dwóch dniach nieobecności a tu taka niespodzianka (niemiła).
__________________



Kazimieła mówi: Ten temat śmiełdzi!
Macio.Men jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 15:07   #68
kraluk
Guru
 
Avatar użytkownika kraluk
 
Data rejestracji: 13.02.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 4,500
kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>kraluk jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez frog
U mnie na MuIE2 wyglada to tak.. Mnie sie podoba Dopracowac jeszcze spolszczenie np Submit Message i inne
U mnie na Operze 7.23 też nie wygląda tragicznie - chociaż mogłoby być lepiej
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Nowa wersja forum-opera.jpg  
__________________
"Być zwyciężonym i nie ulec - to zwycięstwo!"
kraluk jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 15:24   #69
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Kasprzak: beta pracowala zdecydowanie szybciej niz stara 2ka - stad decyzja o przesiadce

Pawel_k: wstepnie zrobione - zamierzam jeszcze zmienic forme wyswietlania numeracji stron

andrzejj9: czcionki zmienione

macio.men: zbyt wiele nie wniosles do tej dyskusji... mozna prosic o wiecej szczegolow ?

kraluk: jakies propozycje ?


Pamietajcie, ze obecny styl jest przerobiona na szybko wersja oryginalu (patrz menu w lewym dolnym rogiem). Dolozymy wszelkich staran aby kolorystyka i funkcjonalnosc byla taka jak poprzednio a moze nawet lepsza

Pozdrawiam
Misiek4
Misiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 15:48   #70
Macio.Men
The Division Bell
 
Avatar użytkownika Macio.Men
 
Data rejestracji: 15.07.2002
Lokalizacja: Zamość
Posty: 873
Macio.Men zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Misiek4
macio.men: zbyt wiele nie wniosles do tej dyskusji... mozna prosic o wiecej szczegolow ?
Oczywiście, że można .

Cóż, na pierwszy rzut oka nie podoba mi się układ forum - ostatni post - dyskusje - posty. Wcześniej było trochę inaczej, tzn. forum - dyskusje - posty (lub najpierw posty, a później dyskusje) - ostatni post. Teraz jest to poukładane od najwiękrzej ramki do najmniejszej, i te ostatnie, dyskusje i posty wyglądają jakby były doczepione na siłę, dla mnie tak nie estetycznie to wygląda. Tak samo ma się sprawa jak się wejdzie na np. Off Topic.

Myślę, że również jest niepotrzebny link "Szukaj w tym dziale forum" po wejściu do jakiegoś działu. Wystarczy opcja szukaj na górze. A właśnie, ten panel na górze, ramka z "Witaj xxx, ostatnia twoja wizyta..." powinna był pierwsza, a ta z "Forum CDRinfo.pl > Forum > Propozycje, sugestie, błędy forum > Nowa wersja forum" druga. Poza tym, te ikony katalogów są niepotrzebne, przecież "odpowiedź do dyskusji" jest napisane drugi raz kilka linijek niżej poza tym panelem, pisanie dwa razy jest chyba niepotrzebne. Na stronie odpowiadania pole "temat" powinno być wbudowane w to "wiadomość", też wygląda źle. Tak samo "Jesteś zalogowany(a) jako XXX" w stronie odpowiedzi jest niepotrzebne, przecież już na górze jest napisane "Witaj, XXX".

Kolejną sprawą są przycisko, np. Publikuj. Tekst "publikuj" ściśle przylega do ramki, powinna być chociaż jedna spacja. No i tekst powinien być czarny w tym miejscu.

Miejsce gdzie się przelącza strony tematu i forum wygląda strasznie.

Następna sprawa - ikony. Takie niebieskie, zimne. Źle się komponują z kolorowymi emotami wstawianymi do odpowiedzi. Albo wszystko niebieskie, albo wszystko kolorowe.

To chyba najbardziej rzucające się w oczy rzeczy.

Aha, za dużo ramek. Wszystko jest w ramce, która jest w ramce, która z kolei jest w nastepnej ramce, która jest obok innej ramki . Za dużo kombinowania.

Pewnie coś jeszcze dopiszę.

P.S. Nie czytałem tego tematu, pewnie więkrzość rzeczy została już wyłapana i powiedziana. A, korzystam ze stylu "cdrinfo.pl", czyli czegoś co stara się przypominać stare forum.
__________________



Kazimieła mówi: Ten temat śmiełdzi!

Ostatnio zmieniany przez macio.men : 22.02.2004 o godz. 15:49 Powód: Bo chciałem coś dopisać, czyli po to po co jest "edit post"...
Macio.Men jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 16:11   #71
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nadal nie moge zapisac id tlena, testowalem tez pola dla icq - tez sie nie da, yahoo - da sie
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych
Y@nkee_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 16:12   #72
matteo
Indywidualista
 
Avatar użytkownika matteo
 
Data rejestracji: 16.08.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 337
matteo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Exclamation

Cytat:
Napisany przez Misiek4
Pamietajcie, ze obecny styl jest przerobiona na
szybko wersja oryginalu (patrz menu w lewym dolnym rogiem).
No właśnie, spieszyło się komuś do tej zmiany?
Nie można było od razu przerobić tego stylu na bardzo podobny do stylu Sida?

MOŻNA, tylko widać komuś się nie chciało nad tym popracować,
sorry - ale taka implementacja czegoś w sumie surowego na bardzo
dobrym forum bardzo dobrego serwisu to lekkie nieporozumienie!

"Na szybko", "w 24 godziny" - a po jaką cholerę?
Trzeba było popracować nad tym jakieś trzy dni, następnie rzucić wątek
z ankietą i wersją którą można testować ocenić, zgłaszać błędym, uwagi.

A tutaj widzę taki rzut na głęboką wodę - bez żadnego sensu

Cytat:
Dolozymy wszelkich staran aby kolorystyka i funkcjonalnosc
byla taka jak poprzednio a moze nawet lepsza
Również mam taką nadzieje ...
Zapoznajcie się wreszcie z większością uwag forumowiczów, bo praca nad tym
stylem i implementacją uwag to iście żółwie tempo
__________________
[ Miłego dnia. Matteo (You have to see it for yourself ...) ///
[ ASUS A8N-SLI DEL nF4 | AMD Athlon64 3200+ | 2GB GEIL RAM | GF Gainward 6600GT | WindowsXP (SP2) ///
[ DVDRW LG SuperMulti 16x | CDRW Lite-On 40x | Samsung SpinPoint 250GB SATA | LG StudioWorks 700S ///
matteo jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 16:19   #73
raptor123
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika raptor123
 
Data rejestracji: 27.08.2002
Lokalizacja: Bełchatów
Posty: 692
raptor123 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Monter
Szmira. Teraz to już kompletnie nie chce się tu wchodzić.
Zgadzam się, na szczęście nie widziałem tej niebieskiej czcionki w Operze, układ strony do "dupy", belka pod banneren to samo, lipa, poprzednia wersja była 1000 ray lepsza i brakuje stylu sida.
Niepodoba mi się !!! !!!


EDIT:
Doczytałem wszystko dokładnie w tej dyskusji i widze, że ten styl ma się podobać tylko kierownictwu (naszczęście są wyjątki) a nie userom, bo user nie ważny. Najpierwo powinno odbyć się może głosowanie take czy inne, jakie zmiany wprowadzić przykładem może być www.tweak.pl ale w to nie to
Szkoda pisać ehhhh
__________________
piszcie tutaj


Ostatnio zmieniany przez raptor123 : 22.02.2004 o godz. 17:47
raptor123 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 16:38   #74
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
jeden plus - mojego stylu jednak ktos uzywal
nawet nie wiecie chlopaki jak mnie to cieszy
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.02.2004, 17:41   #75
MacGyver
Team Member
 
Avatar użytkownika MacGyver
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Cheyenne Mountain Complex
Posty: 5,318
MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>MacGyver jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Mnie w tej chwili chyba brakuje naibardziej pełnego profesionalnego polskiego tłumaczenia (i koloru żółtego) ale jak wiekszośc jest to pewnie kwestią czasu.
Jak klikam na "Szybka odpowiedz" to dany cytat w tagach QUOTE powinien też pojawić na samym dole w oknie "Szybka odpowiedź".
W danym poście przy danych użytkownikch info o liczbie postów powinno być na samym dole a nie odrazu pod "Lokalizacją"
Podobnie sprawa dotyczy podpisów w poscie i informacją o ostatniej edycji posta - powinny być na samym dole a nie zaraz po tekście posta. Totyczy to tylko sytuacji gdy wypowiedz jest bardzo krótka.
Jeżeli post składa się z kilku stron to aktualna strona powinna być wyróżniona dodatkowo jakimś kolorowym obramowaniem (np. żóltym) a nie tylko kursywą
Jeżeli chodzi o oznaczenia dyskusji w których brano udział to wydaje mi się, że ta kropka powinna być koloru zielonego a nie czarnego. Zielony bardziej rzuca się w oczy.
Kalendarz oraz lista użytkowników powinny być w Szybkich linkach. Rozwijane menu Ustawienia. Link do "Zaznacz wszystkie linki w tym forum jako przeczytane" powinien być zaraz obok "Nowe posty" a nie w "Szybkich linkach"
Proponuje zrezygnować z napisu "Przyklejone" a w zamian zmienić kolor czcionki tytułowej na taki jakim był pisany ten napis Przyklejone. Ta ikonka obok niech zostanie.
Zreygnujcie z napisu "Przeniesiono" w zamian niech z prawej strtony pojawia sie ikonka informująca o tym, np. jakaś strzaka.
Na stronie głownej kolor tematu i kolor użytkownika jest taki sam i się zlewa.
Jeżeli dany użytkownik jest dostępny i widnieje na liście kumpli to ten plusik przy jego nazwie powinien byc innego koloru tak żeby rzucał się w oczy. Nailepiej jakby zamias tego plusika nazwa użytkownika była innego koloru.
Ufff
__________________
We all know how these things work, so when you hear the beep, go for it...
MacGyver jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.