Forum CDRinfo.pl

Forum CDRinfo.pl (https://forum.cdrinfo.pl/)
-   Propozycje, sugestie, błędy forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/)
-   -   Nowa wersja forum (https://forum.cdrinfo.pl/f10/nowa-wersja-forum-31631/)

-Sid-The-Rat=> 24.02.2004 16:41

hmm... czy okno szybkiej zmiany stylu ze strony glownej zniknelo celowo? bardzo tam pomagalo musze przyznac

Misiek4 24.02.2004 16:57

Cytat:

Napisany przez -Sid-The-Rat=>
hmm... czy okno szybkiej zmiany stylu ze strony glownej zniknelo celowo? bardzo tam pomagalo musze przyznac

Nie zniknelo celowo - pojawi sie jeszcze dzisiaj :)

Pozdrawiam
Misiek4

Y@nkee_PL 24.02.2004 19:55

Ilość załączników: 1
kurka, czy te cytaty musza byc na niebiesko ??? :ysz:
jak byly na czarno to o wiele lepiej to wygladalo :)

edit: aha... no i jeszcze cytaty w 'Podgladze dyskusji', trzeba zmniejszyc ;)

kraluk 24.02.2004 21:08

Może mi ktoś [:P] powiedzieć czemu nie mogę wsadzić, zapisać avataru??? Już mnie szlag trafia... Czy chce, żeby był na serwerze cdrinfo czy podaje jego lokalizacje na moim to i tak [:P] z tego... Może mi ktoś to wytłumaczyć??? Zaczyna mnie to denerwować ((

ThanatoS 24.02.2004 21:26

Avatarki poprawione, bylem krolikiem doswiadczalnym

Misiek4 24.02.2004 21:32

Cytat:

Napisany przez kraluk
Może mi ktoś k**** powiedzieć czemu nie mogę wsadzić, zapisać avataru??? Już mnie szlag trafia... Czy chce, żeby był na serwerze cdrinfo czy podaje jego lokalizacje na moim to i tak ch** z tego... Może mi ktoś to wytłumaczyć??? Zaczyna mnie to denerwować ((

Juz mozna uploadowac avatarki - maly blad usuniety. Poza tym, zanim zaczniesz uzywac pewnych rodzajow "slow", polecam przypomnienie sobie pewnych zasad, ktore panuja na tym forum. Jak widac wiekszosc uzytkownikow naszego forum potrafi w cywilizowany sposob wyrazic swoje opinie - również te negatywne. Utrzymuj prosze swoje emocje na wodzy. Jezeli chcesz pisac teksty w stylu zaprezentowanym powyzej pisz na priva.

Pozdrawiam
Misiek4

kraluk 24.02.2004 21:37

Cytat:

Napisany przez Misiek4
Juz mozna uploadowac avatarki - maly blad usuniety. Poza tym, zanim zaczniesz uzywac pewnych rodzajow "slow", polecam przypomnienie sobie pewnych zasad, ktore panuja na tym forum. Jak widac wiekszosc uzytkownikow naszego forum potrafi w cywilizowany sposob wyrazic swoje opinie - również te negatywne. Utrzymuj prosze swoje emocje na wodzy. Jezeli chcesz pisac teksty w stylu zaprezentowanym powyzej pisz na priva.

Pozdrawiam
Misiek4

Przepraszam, trochę nie poniosło - postaram już takie błędu nie popełnić (poprawione) :)

BD 24.02.2004 21:38

Cytat:

Napisany przez kraluk
Może mi ktoś [:P] powiedzieć czemu nie mogę wsadzić, zapisać avataru??? Już mnie szlag trafia... Czy chce, żeby był na serwerze cdrinfo czy podaje jego lokalizacje na moim to i tak [:P] z tego... Może mi ktoś to wytłumaczyć??? Zaczyna mnie to denerwować ((

Ze swej strony sugeruje zmiana podpisu pod nickiem gdyz jego obecna forma wystawia swiadectwo wlascicielowi.

ThanatoS 24.02.2004 21:41

Bartek moze to jest prawda ze on jest do .... nigdy nic nie wiadomo :P

kraluk 24.02.2004 21:43

Cytat:

Napisany przez ThanatoS
(...)moze to jest prawda ze on jest do .... nigdy nic nie wiadomo :P

To miałoby być do mnie??? :P No nie wiem czy to tak ładnie wyzywać innych... :P

PS. Przecież nic takiego dziwnego pod nickiem nie ma :)

Misiek4 24.02.2004 21:43

Cytat:

Napisany przez kraluk
Przepraszam, trochę nie poniosło - postaram już takie błędu nie popełnić (poprawione) :)

spoko :)

Pozdrawiam
Misiek4

kraluk 24.02.2004 21:49

Ilość załączników: 1
I tu takie coś :)

memorando 25.02.2004 03:08

Cytat:

Napisany przez Bartez
memorando, ja pozwole sobie zadac Ci pytanie:
jak myslisz, czy Twoja wypowiedz wniosla cos do dyskusji, poza tym, ze powiedziales, ze nowe forum jest *****ne?

nie sadze...

przepraszam źle się wyraziłem złego slowa użylem. A więc język angielski w ustawieniach opcji użytkownika niepodoba się mi wolalbym polski kolor tla bym troszkę przyciemnił minimalnie ale jednak może z ikonkami byście pomyśleli że by po prostu na nie był osobny panel ?no prosilbym może w vardziej widocznym miejscu logowanie usera tzn przesunąć lekko w lewo względem tego miejsca może jeszcze by jakiś kreatorek do wlasnych presonalizowanych podpisów?:)

nimal 25.02.2004 09:56

mysle tez ze nikt by nie protestowal przeciwko dodania okienka z emotkami obok okna szybkiej odpowiedzi :) co prawda klikniecie na "emotikonki" pod szybka odpowiedzia otwiera popupa z kodami, ale to nie to samo - nie idzie wstawic kliknieciem (trzeba kopiuj/wklej) i okna zajmuje caly ekran...

ThanatoS 25.02.2004 10:06

Nie wiem czy to nie spowolni ladowania sie danego watku, misiek o tym pomysli.


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.